Kuryenet Orhangazi Şube (Orhangazi, Bursa)

Adres: Camiikebir Mahallesi Orhan Bey Caddesi Orhangazi – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Orhangazi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Orhangazi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Kadir Şanlı 18 Nisan 2023

    Gelen giden yok, birde adreste bulunamadı diye bildirim atıyorlar.

  2. Tuncay Özdemir 25 Mayıs 2021

    Kaç gündür kargo bekliyorum. Dün iş yerime gelip işyerinde bulunamadı diye teslim edilmedi diyor. 30 saniye telefonla arıyor ve iş yerime gelmeden çekip gidiyor. Bu nasıl iştir, ben zaten iş yerindeyim niye ben görmedim gelen kuryeyi teslim edilmedi diye çekip gidiyorsunuz. Yapmayın böyle müşteri hizmetleri zaten telefona bakmıyor.