Kuryenet Şanlıurfa Şube (Eyyübiye, Şanlıurfa)

Adres: Bahçelievler Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Eyyübiye – Şanlıurfa
Telefon: 0 414 314 93 64

Kuryenet Şanlıurfa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Şanlıurfa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mehmet Cengiz

  Ne diye oraya telefon numarası koymuşsunuz cevap verdiğiniz mi var? Ne kadarda sorumsuz bir firmasınız insanları mağdur etmeye ne hakkınız var.

  Yorum Yap
 2. Ali karasakal

  İsmim ali karasakal Yeter be bu sorumsuzluk sizin yaptığınızı çocuklar yapmaz 1 aydır kartım elime ulaşmadı Şanlıurfada ki şubeniz telefona cevap vermez ana merkez vermez cevap bu ne rezillik esnafız arkadaş borcumuz var ödemelerimiz var zordayız yapamıyorsanız bu işi bırakın ne hakkiniz var bizi mahcup edip zora koymaya

  Yorum Yap
 3. Ömer tütüncü

  Kartım elime ulaşmadı şu telefonlarınıza cevap vrin .sayın kurye net.ayıp oluyo

  Yorum Yap
 4. ali kaya

  merhaba benim kredi kartım elime ulaşmadı

  Yorum Yap