MNG Kargo Amasya Şube (Merkez, Amasya)

Adres: Gökmedrese Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi Numara: 117/C Merkez – Amasya
Telefon: 0 358 212 91 85
Telefon 2: 0 358 212 91 86

MNG Kargo Amasya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. MNG Kargo Amasya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya elinizde bulunan kargo takip numarası ile kargo takibi yapma, şubeden adresinize kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, kargo gönderi süresi yani teslim süresini öğrenme, şube adresinden kargo teslim alma veya şubeden istenilen adrese direk gönderim yapabilme, kargo gönderim ücreti veya diğer hizmetler için ücretlendirme bilgisi, kargo ve taşıma kampanyaları hakkında bilgi alma, öneri, istek veya şikayet bildirimi (talep, teşekkür, şube personeli şikayeti, şube genel şikayet ve diğer şikayetler) gibi kargo işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo toplu veya sürekli gönderim yapanlar için özel kargo anlaşması yapmaktadır. Özel kargo anlaşması yapmak ya da bilgi almak isteyen kişiler şube müdürleri ile iletişime geçebilirler.

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 06 06
MNG Kargo Sitesi: www.mngkargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

MNG Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
MNG Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. İsmet Saygın

    Tarafıma teslim edilmesi gereken kargo için MNG tarafından sabah saatlerinde kargonuz dağıtıma çıkmıştır diye mesaj gelip akşam mesai bittiğinde ise tekrar bir mesajla kargonuz teslim edilemedi. Şubemizden gelip alınız ne demektir? Bu nasıl bir iş ahlakidir?

    Gün içerisinde şubeyi ararsınız açmazlar. Müşteri hizmetlerini ararsınız sistemlerimiz çalışmıyor der. Gün boyu beklersiniz ne gelen var ne giden ama geldik yoktunuz klasiği de dillerine pelesenk. İşi ehline verin dalga geçenlere değil. Bu şekilde bir çalışma anlayışı şirketimizde prestij diye bir şey bırakmayacaktır. İnsanların yaka silktiği işler lütfen yapmayın.

    Yorum Yap