MNG Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

MNG kargo ile gönderi yapacak ya da gönderinizin size ulaşma zamanını merak edenler için hazırlanmış yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo gönderilerinizi teslimat süresini öğrenebilmeniz için gönderi yaptığınız veya gönderinin geldiği yerden bulunduğunuz yerinin arasında ki mesafeyi km. olarak bilmeniz gerekmektedir. Her 600 km. mesafe MNG Kargo ile 24 saat’te ulaşmaktadır.

Kargo süresini hesaplarken bulunduğunuz mesafeye göre teslimat süresini belirleyebilirsiniz. Mesela Kars merkez şubesinden gönderi yapıldığını ve sizin Edirne Merkez Tunca şubesine teslim ettiğini varsayalım arada ki mesafe 1.800 Km. buda 600*3=1800 ilgili şubelere ulaşım süresi 3 gün olacaktır. Burada ki hesabı siz kendinize göre yaparak hesaplayınız. Unutmayınız her 600 kilometre 1 günde ulaşıyor.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu

 1. Berkan Ayhan

  27.11.2018 de servise çıkan kargom 3 gün geçmesine rağmen elime geçmedi.cibali mng kargoyu telefonla defalarca aramama rağmen kimse telefonada cevap vermedi bilakis meşkule alıyorlar.karşınızda muhatap bulumuyorsunuz.

  Yanıtla
 2. Fahri ORMAN

  Kargom şubede şubeyle aramda 2 km var arabayla 7 dakika yürüyerek 25 dakika ancak 2 gün oldu şubede hala şubeden bana teslim edilmedi

  Yanıtla
 3. Evrim kaya

  Dün teslim edilmesi gereken kargom hala gelmedi üç kez aramama rağmen bugün teslim edilecek deniliyor ama hala yok

  Yanıtla
 4. Ünal Kılıçarslan

  Bizde Sipariş Etik İnşallah Erken Gelir

  Yanıtla
 5. Metin

  600 km de 1 günde ulaşıyorşa 110 km ye 2 günde ulaşıyor galiba hala ürün gelecek

  Yanıtla
 6. Adnan

  Geldi de mi ama sonra kardeş

  Yanıtla
 7. Emre

  Kargom 3 gün oldu gelmedi

  Yanıtla