Yurtiçi Kargo Amasya Şube (Merkez, Amasya)

Adres: Pirinci Caddesi Sahil Sokak Numara: 3/B Merkez – Amasya
Telefon: 0 358 218 10 46
Telefon 2: 0 358 218 22 04

Yurtiçi Kargo Amasya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Amasya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşe ZOBU

  Bugün akşama kadar evden dışarı çıkmadım kargom gelecek diye.Saat 15.10 da telefonum çaldı. Telefonum şarjdaydı iki kere çaldı yanına gidene kadar kapandı.

  Arayan numarayı hemen aradım meşgule attılar. 20 kez üst üste aradığım halde cevap verilmedi meşgule atıldı. Kaç sefer kargolar bu şekilde kargolar geri gönderiliyor. Muhatap bulamıyoruz. Kapıya gelme zahmetinde bulunmuyorlar.

  Yorum Yap
 2. betül şahin

  telefonları asla açmıyorlar…berbat hizmet

  Yorum Yap
 3. Şenol büyükdere

  Merhaba 710188444151 numaralı kargonun 19.03.2020 tarihinde telim yapılması söylenmesine teslimat yapılmamıştır

  Yorum Yap
 4. Gül ünal

  Kargonun geleceği günler evde olmama rağmen yerinizde bulamadık diye mesaj geldi.gelmeden nasıl böyle bi mesaj atılıyor alttan ikinci zil

  Yorum Yap