MNG Kargo Şikâyet

MNG Kargo ürün ve hizmetlerinden şikayetiniz var ise şikayet bildiriminizi nasıl yapacağınızı ve yetkililere nasıl ulaşacağınızı öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo şikayetinizin yetkili kişilere ulaşmasını sağlamamız için ilk olarak MNG Kargo sitesine girmeli ve sitede yer alan öneri ve istekler menüsüne giriş yapmamamız gerekmektedir. Açılan sayfada direk olarak iletişim forumunu göreceksiniz.

Bu iletişim formunda şikayetimizi bildireceğiz. Sırası ile yapmamız gerekenler ise en baştan başlamak olacak. En baş sayfada size iletişim forumunu neden kullanmak istediğiniz soran seçenekler yer alacaktır. Bu alanda biz şikayet bildirim yapacağımız için Şikayet kısmını seçiyor ve formu doldurmaya devam ediyoruz. Diğer alanda ise bize isim ve soyisim soracak isim ve soyisminizi girerek bir alt ekrana geçiyoruz. Burada şube yazan yeri göreceksiniz. Bu alanda hangi şubeyi şikayet etmek istiyorsanız o şubenin adını bularak seçiyor ve yan tarafa email adresimizi girerek devam diyoruz.

MNG Kargo Şikayet Formu Örneği

Email adresinizi girerken doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız nedeni ise yetkililer şikayet sahibine mail olarak durum bildirim yapmaktadır şikayetinizi mail ile takip edebilirsiniz. Eğer şikayetinizi yazar mail adresinizi yanlış yazarsanız mail size ulaşmayacaktır.

Bu uyarımızdan sonra tekrar formu doldurmaya devam edelim. Sayfada bir konu alanı göreceksiniz bu konu alanına şikayetin konusu ile alakalı konu bildirimini seçmelisiniz mesela kargo gönderi takibi ile ilgili bir şikayetiniz varsa eğer siz konu alanına kargo takip seçimini seçmelisiniz. Şikayetiniz ile alakalı bir konu bulamazsanız konuya ürün ve hizmetleri seçebilirsiniz.

Konu seçiminden sonra konu yanında dosya yükleyicisini göreceksiniz bu alanda şikayetiniz ile alakalı elinizde bir belge veya resim varsa buradan yükleyerek şikayetinize iliştirebilirsiniz. Fatura numarası alanına MNG Kargo ile satın olmuş olduğunuz siparişin fatura numarasını giriyor, gönderi takip numaranızı giriyorsunuz. Gönderi takip numarası yani kargo takip numaranız yok ise bu alanı boş bırakabilirsiniz. Diğer alanlarda ise ev telefonu ve cep telefonu iletişim bilgilerinizi girmelisiniz. Bu alanlarını da girerken doğruluğunu kontrol ediniz buradan sizinle gerek görüldüğünde iletişime geçilmektedir.

Bu alanların tümünü doldurduktan sonra asıl önemli alan olan mesaj kısmına geçiyoruz. Mesaj kutusuna şikayetinizi yazacaksınız. Şikayetinizin detaylarını mesaj kutusuna giriniz ve güvenlik kodunu gördüğünüz şekilde girerek formu göndermeniz yetkililere şikayetinizi ulaştırmada yeterli olacaktır.

MNG Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

38 Müşteri Yorumu

 1. Canan ŞAHİN

  Adrese teslim ürün alış verişimde mng kargo beni arayarak akademiye kargo getirmediklerini ve benim almam gerektiğini söylediler. Nedenini ve mantıklı bir açıklaması olup olmadığını sordum. 15 temmuzdan sonra akademiye çıkmadıklarını söyledi ve adrese teslim kargomu getirmediler bu durumdan ötürü mağduriyet yaşadım konudan şikayetçiyim.

  Yanıtla
 2. Nazan

  Atisan şubesi gibi yer görmedim cumartesi günü kargom alınacaktır sabahtan aramaya başladım tamam Hanfendi alınacak sat 14 kadar dediler ama ben sürekli aradım sonra sat 6 ya kadar alınır dediler sonra ne gelen var ne gidin şimdide arıyorum tamam alınacak diyorlar halen aynı

  Yanıtla
 3. Leyla Alkan

  Ben mng kargo derince şubesi çalışanları kadar sorumsuz görmedim kargo şubede ve getirmeye bile halleri yok cuma günü şubade olan kargo için pazartesi arıyorum kargo ne zaman teslim edilecek diye (diger şirketler kargonuz şubeye gelmiştir şu tarıhte teslimat edılecek dıye sms atarlar) ama uzun aramalar sonucu açan görevli benim bilgim değil ben degıl dagıtan kişi nasıl çalışıyor bılmıyorum diyor ve kargoyu getırenı arayıp benı telefondan telefona dövüştürüyolar daha adresten haberlerı yok. Adresi bana soruyor ya telefonda google haritalar var bu şekilde bulamıyormu onuda geçtim yarın teslim etsek olurmu bu nedir ya yazık

  Yanıtla
 4. sevim

  İZMİR PINARBAŞI ŞUBESİ yaa size şunu sormak istiyorum o telefonu açmayacaksanız neden oradasınız hiç bir şekilde ulaşım sağlanmıyor net bir cevap veren yok. çok yazık ve çok gereksiz bari orda boş boş duracağınıza çalışmayın en azından aldığı parayı hak edecek insanlar çalışsın.

  Yanıtla
 5. Ramazan zeybek

  İzmir Özkanlar şubesi berbat çok üzüldüm MNG şubesine evim 150 metre üçkere gidip kendim almak zorunda kaldım, sitem edince de tert üslupla karşılaştım şube sorumlusu zannediyorum sarışın otuz yaşında gibi bir bayan insanlara kötü davranıyor. Bu arada yaşım 50

  Yanıtla
 6. Meral

  Elazığ MNG harput sürat kargo dan şikayetçiyim evde olduğum halde saat 6/30 da mesaj atıyorlar geldik evde yoksunuz diye tam aksine bugün iki kargo daha eve geldi kargolarımı aldım harput kargoysa adrese gelmeden msj atıyorlar gelip kargonuzu alın diye

  Yanıtla
 7. fahri altay

  Mng abidinpasa şubesinden şikayetçiyim 2 kere eve gelmeden gelmiş gibi mesaj atarak evde olmadığımı ima ediyor gün boyu bekletiyor kağıtta bırakmıyorlar

  Yanıtla
 8. Olcay 10 aralık 2017

  MNG kargo. Beykent şubesinden şikayetçiyim kargom vardı evdeydik oğlum ve kız kardeşimde evdeydi aşağıdaki zillerimizde sorun var arayıp ta haber vermiyorlar. Geldik evde yoktunuz diye gitmişler ve sonra telefonla arıyorlar geldik diye halbuki evdeydik yanlış söylüyorlar. Daha öncede ben izmire göndermiştim acil gitmesi gerekiyordu 2 gün iş günü dediler tam 7 günde izmire gitti bakırköydeymiş araştırdım takip numarasından mahvolduk önemliydi işimiz olmadı!

  Yanıtla
 9. Levent

  Kocaeli Gebze Gaziler MNG şubesinden şikâyetçiyim. Kargom gelecekti ama eve geldik size ulaşamadık diye mesaj geldi kargonun geldiği gün ben evdeydim ailem hepsi evlerindeydi hiçbir şekilde ne zil çaldı nede kapı çalındı. Bende cuma günü aradım bana sizin adrese geleceklerini söyledi. Müşteri temsilci bayan o zaman yarın size ulaştırıp dedi ama cumartesi sabahtan beri aradım hep geçiştirdi ne gelen oldu ne giden böyle sorumsuz kişileri neden işe alırsınız anlamadım bunun bir cezası olmalı lütfen mağdur oldum.

  Yanıtla
  1. Yaşar

   Mng kargodan hiç memnun değilim kargom 15 12 2017 de kargom kırıkkale şuvesine gelmiş ama birtürlü eve ulaştırmıyorlar bekliyoruz ne zaman gelecekdiye evde sıraylan nöbet bekliyoruz bu gün 5ci gün oldu halen bekliyoruz birdaha mng kargoyla hiç birşey göndermiyecegim o müşteri hizmetleri ne işe yarıyor anlamış değilim boşuna insanların zamanını çalıyorlar

   Yanıtla
 10. Gönül

  müşteri hizmetlerinin çalışmadığı bir kargo şirketi neden hala çalışıyor mu acaba? Maddi manevi yıpratılmış hissetmeme neden olan bir kargo şirketi olmaz olsun.

  Yanıtla
 11. Hilal

  olmaz olsun sizin gibi kargo şubeleri .27.09.2017 tarihinden beri kargo bekliyorum şubede olan kargo gelmiyor. Gidiyorum alamaya kargom yok ortada aldığınız parayı hak edin biraz

  Yanıtla
 12. Özenç

  mng kargo gibi garip bir kargo şirketi yok narlıdere şubesi teli açmıyor yok böyle birşey ya kargom gelmedi kaç gündür sözde gelmişler ulaşamamışlar kaç gündür bekliyorum bu kadar garipr kargo şirketi daha olamaz

  Yanıtla
 13. sadettin

  Gaziantep mng şubesinden hopaya malzeme verildi pazartesi çarşamba en geç perşembe sabahı teslim ederiz dediler taahhüt ettiler bizde malzemeyi pazartesi günü antep şubesine teslim ettik çok acil olduğunu belirtik ambara vermiyoruz. Acil olduğundan dedik tamam dediler çarşamba olmazsa perşembe teslim ederiz dediler bir hafta sonra pazartesi teslim ettiler beni mağdur ettiler şimdide utanmadan benden ödeme talep ediyorlar ben onların yüzünden elimdeki isten oldum mağdur ettiler beni bende ödemeyi yapmıyorum.

  Yanıtla
 14. mehmet yaşar

  Kesinlikle telefonlara bakmıyorlar isi gücü bırakıp bütün gün onları arayacaksın. Menemen şubesi

  Yanıtla
 15. Mehmet

  29 ağustosta tavukcuyolu şubesine gelen kargom 5 eylül olmasına rağmen halen orada tutulmakta. Bende 100 metre yukarısında çalışmaktayım tel açtım gelip aliyim diye buradan veremeyiz biz getiricez dediler halen gelecek anlamadığım şey kargonun sahibi ben olmama rağmen bana niye teslim edilmiyor elden anlamıyorum .bu kargo da babama aldığım bir hediyeydi memlekete giderken goturicektim saynelerinde olmadı!

  Yanıtla
 16. Nebahat Çankaya

  Mng mugla subesi telefonu açmıyor

  Yanıtla
 17. Nebahat Çankaya

  Mng Muğla şubesine 25/08/2017 saat 11.48 de ulaşan kargo hala iki buçuk gündür bana ulaşmadı bugün ayin 28 i kaç günde gelecek acaba. Bir daha hiçbir zaman mng kargoyu seçmeyecegim.

  Yanıtla
 18. suzi tekil

  mng kargo ilgi sıfır iletişim sıfır.

  Yanıtla
 19. Ayşegül karademir

  Gaziantep Ayıntap subenizdeki hizmet ve müşteri münasebeti iyi değil 2 gündür bekledim gelip ürünü almadılar 3 saatte bir aramama rağmen gelmediler ve 2 gün sonra ben götürdüm. 2 bayan ve dagıtımcılardan şikayetçiyim

  Yanıtla
 20. kadir buluş

  aynen ankara rüzgarlı şubesini yüzlerce kez aradım açmıyorlar. kargom 2 gündür şubede bekliyor dağıtıma çıkarmadılar hayır anlamadığım.neden telefona bakmıyorsunuz.yani o vakit kaldırın telefon numaralarını ayıp be

  Yanıtla
 21. Yüksel yeter

  Eren gazi sun telefonlara bakmıyor gelen kargoyu 2 gün sonra kendim almak zorunda kaldım

  Yanıtla
 22. fahrettin öncal

  Mng kargo istanbul avrupa yakasından anadolu yakasına 3 iş gününde kargo ulaşamadı en sonunda kendim gidip şubeden aldım!

  Yanıtla
 23. özlem kargı

  Mng hekimbaşı şubesi çok kötü hizmetinden hiç memnun değilim.

  Yanıtla
 24. Filiz

  Mng silivri şubesi adrese gelmediği halde geldik ama bulamadık, her seferinde telefonlarını da açmıyor. Mng nin temel çalışma prensibi bi galiba?

  Yanıtla
 25. murat

  telefonları bilerek açmıyor mng germiyan subesi

  Yanıtla
 26. recep şirin

  bizim şirket olarak mng kargoyla anlasmamız var ama en kısa sürede baska kargoyla anlaşma yapacagız.

  Yanıtla
 27. karadeniz bilgi işlem

  mng kargo merter subesi kadar işinden habersiz sube görmedim arabası bozukmuş telefonu bozukmuş orada niye duruyorlar ki.

  Yanıtla
 28. Ensar ADIGÜZELLİ

  29.06.2017 Tarihinde KARS Şubesinden Alibey köyü/Eyüp İSTANBUL Adresine Peynir gönderdim peynir yeşil pınar şubesine gitmiş anlayamadım bu görevliler adresi terstende okusalar yine öyle olmaz çalıştıracağı elemanları önce eğitsin sonra çalıştırsınlar göderdiyim peynir yani yiyecek sıcakta bozulan gıda şikayetci oldum!

  Yanıtla
 29. Ebru

  Bugun bi kargom vardi umraniye şubenize den yolycaktim fakat orda bir ince uzun orta yasli acik bir bayan vardi resmen dalga gecerek ve okadar kotu davranarak islem yaptiki anlatamam unraniye devlet hastanesinin ordaki bayiniz bird aha da asla sizinle bise yolamam calisanlarin daha iyi ve ilgili olmalari gerkmiyormu

  Yanıtla
 30. Bahar

  Ben böyle sorumsuz bir sirket gormedim 10 gun once gelmesi.gereken kargom gelmedii ustune bide evde yoksunuz yarin gelip subeden alin diyolar.

  Yanıtla
 31. ilkim

  26 mayısta sipariş verildim , mng kargo kurtköy şubesinden daha gelmedi , her aradığimda bugun gelcek dediniz bugun saat 17:00 aradım size bugun son bir sans verdim yarın ben gelicem kargo ücretimide alıcam dedim size , yarın görüşcez inşallah nasıl bir çalışmanız sistemiz var …….?

  Yanıtla
 32. Ahmet Kınaç

  MNG kargo hizmet sıfır, telefonlara ulaşamıyoruz. Bu nasıl bir şirket yazıklar olsun. Manavgat şubesine telefonla asla ulaşamıyoruz, 444 06 06 ya da telesekreter koymuşlar ulaşmak ne mümkün. Kabahat şirketde değil şirketden hizmet almak isteyen bizim gibi insanlarda.

  Yanıtla
 33. Ersen

  Mng kargo işini bulmuş benim de bi kargom vardı Bursa’dan ESKİŞEHİR e geldi fakat içerisindeki ürünler kırılmış birde benim adıma gelen kargoyu başka bir kişiye bırakmış bıraktığına dair de bi imza falan almamış mng kargo teksan subesi

  Yanıtla
 34. Hilal

  Çalışanlarda iş prensimi namına bir şey yok .Bugun evime gelen kargomu bana veren kişi tarafından bagrışlarına maruz kaldım. Bu kadar markalasmış bir kargo sirketinden bunları görmek gerçekten kabul edilir gibi degil.

  Yanıtla
 35. Hatice

  Bu gün saat 10 50 civarında 0 534 357 25 38 nolu telden arandım kargoyu almıyacaımı söyleyince bana kızmaya başladı beni dinlemeden telofonu yüzüme kapattı. Biraz sonra ben aradım açıklama yapmak için yine hakaretler ederek tel kapattı birdaha arama dedei kendisini şikayet edeceimi söylededim. Size bildiriyorum böyle büyük bir firmada çalışan nasıl olurda böyle davranabilir hemde bir bayan çalışan.

  Yanıtla
 36. Seda Tansel

  Mng mersin mezitli şubesi çalışanlar adrese teslimat yapmak yerine geldik bulamadık mesajı atıp sizi şubeye çağırıyolar ayrıca telefonda hitap ve anlatım sorunları yaşıyorsunuz elimde kamera kayıtlarının olmasına ve akşama kadar evde beklememe rağmen bulamadıklarını idda ediyorlar firmaya bu şekilde çalışma düzenini yakıştıramadım

  Yanıtla
  1. güldane

   arkadasım sen yat kalk dua et ben 5 gündür evde bekledim sabah 9 olunca aramaya başlıyodum aksam 5e kadar ne acan oldu nede kargomu gönderen ayrıca adamlar bana ikinci gün eliniz de hiç merak etmeyin diyo.

   Yanıtla