MNG Kargo Şikâyet

MNG Kargo ürün ve hizmetlerinden şikayetiniz var ise şikayet bildiriminizi nasıl yapacağınızı ve yetkililere nasıl ulaşacağınızı öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo şikayetinizin yetkili kişilere ulaşmasını sağlamamız için ilk olarak MNG Kargo sitesine girmeli ve sitede yer alan öneri ve istekler menüsüne giriş yapmamamız gerekmektedir. Açılan sayfada direk olarak iletişim forumunu göreceksiniz.

Bu iletişim formunda şikayetimizi bildireceğiz. Sırası ile yapmamız gerekenler ise en baştan başlamak olacak. En baş sayfada size iletişim forumunu neden kullanmak istediğiniz soran seçenekler yer alacaktır. Bu alanda biz şikayet bildirim yapacağımız için Şikayet kısmını seçiyor ve formu doldurmaya devam ediyoruz. Diğer alanda ise bize isim ve soyisim soracak isim ve soyisminizi girerek bir alt ekrana geçiyoruz. Burada şube yazan yeri göreceksiniz. Bu alanda hangi şubeyi şikayet etmek istiyorsanız o şubenin adını bularak seçiyor ve yan tarafa email adresimizi girerek devam diyoruz.

MNG Kargo Şikayet Formu Örneği

Email adresinizi girerken doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız nedeni ise yetkililer şikayet sahibine mail olarak durum bildirim yapmaktadır şikayetinizi mail ile takip edebilirsiniz. Eğer şikayetinizi yazar mail adresinizi yanlış yazarsanız mail size ulaşmayacaktır.

Bu uyarımızdan sonra tekrar formu doldurmaya devam edelim. Sayfada bir konu alanı göreceksiniz bu konu alanına şikayetin konusu ile alakalı konu bildirimini seçmelisiniz mesela kargo gönderi takibi ile ilgili bir şikayetiniz varsa eğer siz konu alanına kargo takip seçimini seçmelisiniz. Şikayetiniz ile alakalı bir konu bulamazsanız konuya ürün ve hizmetleri seçebilirsiniz.

Konu seçiminden sonra konu yanında dosya yükleyicisini göreceksiniz bu alanda şikayetiniz ile alakalı elinizde bir belge veya resim varsa buradan yükleyerek şikayetinize iliştirebilirsiniz. Fatura numarası alanına MNG Kargo ile satın olmuş olduğunuz siparişin fatura numarasını giriyor, gönderi takip numaranızı giriyorsunuz. Gönderi takip numarası yani kargo takip numaranız yok ise bu alanı boş bırakabilirsiniz. Diğer alanlarda ise ev telefonu ve cep telefonu iletişim bilgilerinizi girmelisiniz. Bu alanlarını da girerken doğruluğunu kontrol ediniz buradan sizinle gerek görüldüğünde iletişime geçilmektedir.

Bu alanların tümünü doldurduktan sonra asıl önemli alan olan mesaj kısmına geçiyoruz. Mesaj kutusuna şikayetinizi yazacaksınız. Şikayetinizin detaylarını mesaj kutusuna giriniz ve güvenlik kodunu gördüğünüz şekilde girerek formu göndermeniz yetkililere şikayetinizi ulaştırmada yeterli olacaktır.

MNG Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

131 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Saliha Çolak

  Dünya Koronavirüs ile cebelleşirken kargonun peşine düşmüşsünüz yok açmıyorlar yok geç geldi. Kargoda çalışanlarda insan sizin köleniz değil. Biri yazmış yok kızım 23 Nisanda kıyafeti gelmediği için giyemedi. Kıyafet insandan daha mı önemli sorarım.

  Yorum Yap
 2. Hüseyin Salih Bitik

  MNG kargomu köy diye bitik mahallesine getirmediler. Merkezlerine 7 km. yerim ve her gün 500 metre yakınımda gelen bu rezil şirket kargomu getirmedi. Bir başka yere verin dedim oraya da yok haberde yok.

  Yorum Yap
 3. Zehra Gökçe

  Cidden kargomu verdiğime pişman oldum. Önemli staj evrakımı fakülteye teslim edilmesini istedim. Kargoyu arıyoruz dediler bir de üstüne zaman geçtikten sonra yanlış adrese teslim ettiler.

  Yorum Yap
 4. Tuğce Aycı

  Kargom 7 Temmuz gününde Arnavutköy şubesine verildi ancak hala o günden beri yolda gözüküyor. Neden bu kadar uzun sürdü?

  Yorum Yap
 5. Funda Turgut

  Kargolar adrese teslim edilmiyor. Defalarca kargomuz ikamet adresimiz yerine markete bırakıldı. Bahsettiğim kargo şubesi Erzurum Olimpiyat şubesi. Ayrıca kargo şubesindeki görevli şahıs bu konuda şikâyetimi dinlemek yerinde telefonu kapatmıştır.

  Yorum Yap
 6. Emine Toptaş

  Kaç gündür kargomu bekliyorum. Balkondan ayrılmadım şubeye gittim evde olmadığınız için kargonuz iade edildi diyor.

  Mahalleye girmediklerine yemin edebilirim koskocaman müstakil ev ve ailecek balkonda bahçedeyiz bu pandemide bir yere gidilmiyor. Telefon diye de bir şey var mahalleye girildi mi insan arar.

  Şubede çalışan MNG sarışın kadın çalışanı sen müşterilere karşı ne kadar süratsiz ve soru soramıyoruz. Bilgi alana kadar canımız çıkıyor. Hayır, oradan çalışmaktan bıktıysan işten ayrıl yerine güler yüzlü işini seven birini alsınlar sanki hayrına çalışıyor. Kime sorsam aynı kadından şikayetçi herkese aynı yapıyor.

  Yorum Yap
  1. Neslihan Serindağ

   Emine Toptaş sen o kadar haklısın ki… Covid temaslı olduğum için evde bulunmama rağmen adreste yok gelin alın dediler.

   Yorum Yap
 7. Batuhan Tanış

  MNG sorumluları mı değişmiş bilemem ama ilgi alaka sıfır. Batman MNG sanki babalarının hayrına orada çalışıyorlar.

  Yorum Yap
 8. Ebrar Özdoğan

  Eve gelmiyorlar belki gönderileri yanlarına bile almıyorlar. Böyle bir şey görmedim zile basan bile olmadı. Bu pandemi boyunca evdeyiz oysaki…

  Yorum Yap
 9. Mukadder Onuk - Eczacı

  Kargonuz iletilememiştir diyor neden benim evimde 24 saat hep birisi vardır. Telefonumda var nasıl iletilemez. 3 kere aynı şeyi yasadım ve sadece MNG kargoda yasadım diğerlerinde hiç sorun yaşamadım. Birde iade ediyorlar firmaya ben ve yakınlarım sadece bu firmada bunları yasadık. Şikâyetçiyim şu anda yine ayni şeyi yasıyorum. Yapıyorsanız bir işi lâyıkıyla yapın.

  Yorum Yap
 10. Dilek Sungur

  Bütün gün evde olmama rağmen eve gelip zili çaldıklarını kapıyı açmadığım için geri gittiğini söyledi. Karamürsel şubesinde çalışan A** hanım ama aksine kaç gündür kargo bekliyoruz. MNG kargo bu işte resmen beni suçladı. Üslubu ve konuşma tarzı çok kötüydü puan verecek olsam eksilerin en altında olurdu. Lütfen yaptığınız işe itina ve saygı gösterin.

  Yorum Yap
 11. Mehmet Zengül

  Mng kargo bugün kargom 17:40 geldiniz ben niye görmedim nasıl bir hizmet niçin para veriyoruz. Evdeydim taşıyacak konumda olsam sizi yormam mesai bitti deseniz daha iyi olur sizler iş bulup yapmayanlardansınız. Muratpaşa Şirinyalı şubesi bu kaçıncı sorun.

  Yorum Yap
 12. Bilge Araz

  Kapaklı MNG Pınarca mahallesine gelmiyor ve çok mağduruz her seferinde oraya gidemiyoruz telefon ediyoruz açan yok. Lütfen artık Pınarca mahallesi kısmına da gelsinler kaç senedir mağduruz.

  Yorum Yap
 13. Ahmet Baran

  Eve telim yok mu acaba?

  Yorum Yap
 14. Murat Hacıoğlu

  Bu nasıl kargo böyle evdeyken evde yok demişler. Bu nasıl bir sorumsuzluk telefon bile açmıyorlar.

  Yorum Yap
 15. Ezgi Bayazıt

  İnsan bir telefonları açar 10 gündür kargo gelmedi. Böyle sorumsuzluk olmaz lütfen hatalarınızı göz ardı etmeyin.

  Yorum Yap
 16. Saviye Tekten

  Telefonlarını arıyorum açmıyorlar. İki kargomda gelmeden tekrardan gönderim oldu. Eve gelme tenezzülde bile bulunmuşlar.

  Yorum Yap
 17. Çiğdem Erbil

  Telefonlara neden cevap verilmiyor. Genel merkez teknik bir ariza gün içinde arayın diyor.

  Yorum Yap
 18. Ferhat İlhan

  Düzce MNG kargo şubeleri telefonları açmıyor.

  Yorum Yap
 19. Yakup Boz

  Şanlıurfa Gap şubesi telefonlara bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 20. Ayşe Baykal

  Gelen kargo hasarlı halde teslim aldım.

  Yorum Yap
 21. Erman Köksal

  Müşteri temsilcisi neden bekletir! Saatlerce telefonda beklemkek zorunda değiliz ki!

  Yorum Yap
 22. Hicran

  Telefon a tenezzül edip bakmıyorlar. İki gün önce adresinize teslim edilecek mesajı geldi hani hâlâ yok. Cevap verende yok. ??

  Yorum Yap
 23. İlknur Karadiş

  Mng kargoda hiç bi şekilde irtibat kuramıyorum. Mağduriyetimizin giderilmesini rica ederim.

  Yorum Yap
 24. Ayşenur Onat

  Ödemiş şubesindeki MNG kargo telefon ile adres değişikliği oluyor mu diye bilgi almak için aradım kız direk hayır yapamam cevabını verdi. Telefon konuşmasını bilmeyen insanları çalıştırmayın efendim bu nasıl bir terbiyesizlik çevremdeki herkes şikâyetçi…

  Yorum Yap
 25. Murat Can

  Ben yarım saattir MNG kargo müşteri hizmetlerini arıyorum cevap veren yok. MNG kargoya bir daha bir gönderi yapmam!

  Yorum Yap
 26. Melis Arslan

  Kargomu sürekli başkaları teslim alıyor. Her seferinde nerede olduğunu bulmaya çalışıyorum. Hiçbir kargoyu adrese getirmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 27. Gürkan Soylu

  Gönderilen malzeme hakkında görüşeceğim telefona bakma gibi dertleri yok adrese gönderme zaten yok. Nasıl bir kargo anlamadım. Bilgi alayım diyorum gönderi kodu yok telefon açıyorum bakan yok!

  Yorum Yap
 28. Hülya

  25.06.2020 tarihinde mersine bir koli gönderdim. 27.06 2020 tarihinde teslim edilecekti henüz adrese ulaşmadı. Bu nasıl bir kargo hizmet anlayışı bilen varsa söylesin lütfen. 29.06 2020

  Yorum Yap
 29. Volkan

  Tam sekiz gündür kargom Antalya meltem şubesinde dağıtım için bekliyor. Almak istedim saat 17.00 den sonra kargo teslimi yasakmış vermediler 8 gündür meltem şb aramız 500 metre bize kargomuz gelmiyor getiriyorlar almak istesen vermiyorlar personel sorumlusu bayan Allah var ne kadar olumsuzluk varsa saydı yok covit yoğunluk kimse adam gibi çalışmıyor vs vs.

  Yorum Yap
 30. Mümtaz möröy

  DD 350684 kodlu kargom o4 06 2020 den beri elime geçmedi muğladan izmir foçaya sorarsan en iyi dağıtım bunlarda.

  Yorum Yap
 31. Aslı

  mng dilovası siparişi teslim etmeden nasıl teslim edildi diye düşürüyor anlamadım. aradığımız dada muattap bulamıyoruz kime şikayet edeceğiz ne ilgisiz şirketsiniz.

  Yorum Yap
 32. Halime uzun

  Telefonlara neden bakılmıyor ya 2 hafta oldu kargo çıkış yapmadı hala sonraki verilen kargolar çıktı.

  Yorum Yap
 33. ŞEYMA YILMAZ

  Benim kargomu başkasına vermişler bana kesinlikle teslim edilmedi .Bi tc bile sormadan vermişler hatta adres dinar şube değilken orada vermişler böyle rezalet görmedim maddi manevi zarara uğradım

  Yorum Yap
 34. Nazan

  Bu kadar sorumsuz ilgisiz bi firma ve çalışanlar görmedim trendyol defaktodan alış veriş yaptım iadeye gönderdim 10 önce elbistan şubesinden malatya aktarmaya gitti ama ne hikmetse 10 gün den beri malatya aktarmadan şubeye yada trendyol defaktoya geçemedi.

  Elbistan şubesini aramıyorum cevap vermiyorlar telefonu açmıyorlar malatya aktarma yine aynı şekilde işinizi yapamayacaksanız bırakın insanları mağdur etmeyin ya firmanızı kapatın yada elamanlarınızı degiştirin iademin süresi dolunca benim zararımı kim karşılayacak!

  Yorum Yap
 35. Çakıcı Hakan

  Kargom gelmedi aradım bir hanımefendi açtı hiç umursamadı tam gelecek dendi 1 hafta oldu yine arıyorum bu sefer cevap verilmiyor sinirlerime onynanıyor Çerkezköy velimeşe adres

  Yorum Yap
 36. SÜLEYMAN

  852426777676 Takip numaralı Kargom 3 gündür Mng kargo Gaziantep Akyol şubede bekletilerek teslim edilmiyor Telefonlardan arıyorum cevap verilmiyor. Böylesi berbat sorumsuz bir çalışma ekibi olan bir kargo şirketi ile bir daha asla çalışmam! Parasını ödeyip almış olduğum urunu günlerce teslim etmeyip benim malımı şu an keyfiyen bekletiyorlar! İlgili kurumlara şikayetlerimi bildirmeye devam edeceğim!

  Yorum Yap
 37. Sude

  Böyle rezalet firma görmedim. Kargo dağıtıma çıkmadan iade edileceği mesajı geldi. Belirttiğim adrese teslimat yapılmadı arıyorum açmıyorlar da sinir bozucu

  Yorum Yap
 38. Cansu

  Kargom 2-3 hafta şubede bekletilip üzerine tamamen farklı bir adrese benim adıma teslim edilmiş. Böyle bir rezalet olamaz bu nasıl güvenlik. Kimseye ulaşamıyorum!

  Yorum Yap
 39. Mehmet YALÇIN

  Büğün saat 17:50 Ankara abidinpaşa ŞB kargomu almak için gittim sistem kapalı diye kargomu vermediler Yarın evde kimsenin olmadığını benimde uzakta olacağım için kargomu teslim alacak kimse yok dememe rahmet benim kargomu vermediler

  Yorum Yap
 40. Sükran Dural

  28.05.2020 esenyurt köy içine gelen kargom daha bana ulaşmadı. Telefonlara da kimse çıkmıyor.

  Yorum Yap
 41. Zeynep

  Kargom teslim edildi yazıyor ama bana teslim edilmedi 1 haftadır arıyorum açan yok ben böyle kargo görmedim

  Yorum Yap
 42. Şaban

  Mng kargonun kurye çağır diye hizmet var fakat çağırdım kimse gelmedi nasıl bir iş bu

  Yorum Yap
 43. israfil benli

  Kargom günlerdir yola çıkmadı ve bayramdan önce teslim edilmesi gerekiyor alma gelmedi.

  Yorum Yap
 44. Büşra

  Ya siz nasıl çalışıyorsunuz günlerdir arıyorum açmıyorsunuz kargom kaç gündür sizde!

  Yorum Yap
 45. Nihal

  1 aydır kargom izmir karabaglar şube de arıyorum haftalardır açan yok ne şikayetimi alıyorlar ne telefonları açmıyorlar bu kadar zormu acaba?

  Yorum Yap
 46. GAMZE

  mng kargo bengi şubesi asla telefonları açmıyor

  Yorum Yap
 47. Elif Ç.

  Iki gündür teslimat şubesinde olan kargom şubenin açık olması takdirde dağıtıma çıkmıyor telefon numaralarına hiç bir şekilde ulaşamıyorum işini bu kadar ilgisiz yapan bir kargo şubesiyle karşılaşmamıştım doğrusu bir daha mng kargoyla çalışmak mi asla diyebilirim

  Yorum Yap
 48. Burcu

  Kargom 2 haftadır teslim edilme durumundan amacınızı anlamadım telefonlara bakılmıyor bir daha mng kargo asla

  Yorum Yap
 49. Yusuf Atmaca

  Ben Mng kargo gibi ilgisiz bir firma görmedim ürünümü kaybettiler

  Yorum Yap
 50. Beyhan Altundasar

  Kargom ulaşmış ama getiren yok ben bursadan. 1 hafta oldu. Kimseye tavsiye etmiyorum. Telefonlarda bakılmıyor

  Yorum Yap
 51. Zeynep

  Konyadan, İstanbul 5 gün oldu hala teslim alamadım

  Yorum Yap
 52. Seher BAY

  geçen hafta sonu cumartesi kargo gönderildi bugün perşembe şubeyi arıyorum telefonu açıp meşgule alıyorlar bu nasıl hizmettir bilgi alamıyorum ulaşamıyorum müşteriye saygısızlık

  Yorum Yap
 53. Nisa

  Berbat kargo bu kadarda olmaz ürün geleli kaç gün oldu hiç mi dağıtıma çıkılmadı hala bekliyorum arıyorum bakan yok bilmiyosaniz bu işi yapmayın..

  Yorum Yap
  1. Beyhan

   Aynen bizde bir haftadır bekliyoruz

   Yorum Yap
 54. Şengül öncel

  24 nisan da Ankara meşrutiyet şubesine gelen kargomuzu teslim alamıyoruz Telefona bakan yok Kargo kapalı Göndermiş olduğum sebzeler meyveler erzaklar bozulacak 593855900099 takip no

  Yorum Yap
 55. Aziz Tuğrul

  23 Nisan kıyafeti söyledim kızıma 23 Nisan geçti hala gelmedi. Benim kızımı üzmeye hakkınız yok!

  Yorum Yap
 56. Hicran Yılmaz

  65 yas üstü bir bayanım kargo mesaj atıyor eve geldik bulamadık diye usak mng kargo bunu hep yapıyor çalışmayacaksanız kapatın gitsin çalışacak elamanmi yok yada başka kargomu yok.

  Yorum Yap
 57. Serap

  Kargom bir haftadır elime ulaşmadı yok geldik sizi bulamadık dağıtım şubesinde duruyor en yakin şubeye istedim oraya da göndermediler arıyorum açmıyorlar saka gibi izmir karsiyakaya kargoyu ulaştıramıyorsanız kapatın firmanızı

  Yorum Yap
 58. selma

  kesinlikle müşteri memnuniyeti denilen bisey yok asla tavsiye etmiyorum

  Yorum Yap
 59. Emine altun

  Ben emine altun benim kargom cuma gününden beri neden gelmiyor zonguldak ili kozlu ilcesinde oturuyorum ama kargom hala teslimat şubesinde olarak görünüyor kargoyu arıyorum telefonu kimse açmıyor benim kargom ne olacak söyler misiniz

  Yorum Yap
 60. Emine

  Yorumum da gitmiyor yeter! Kimseye tavsiye etmiyorum! Anca bi 10 gün sonra gelir anca o da!

  Yorum Yap
 61. Saime dergi

  Bu yorumu daha önce yapmadım. İlk kez yazıyorum. Ama nedense yorumum kabul edilmiyor tekrar diye Mng kargo bilmiyorum ne sorunlarınız var ama bu böyle gitmez. Ayni şehirde kargo 5 gündür gitmedi. Yürüyerek götürseydim ulaşırdı. Üstelik bu ilk te olmadı. Yazık.

  Yorum Yap
  1. Kübra

   MNG Kargo Sümer şubesi çalışanlarınız kendi kafalarına göre gelin kargonuzu buradan alın diyebiliyorlar. Bir sağlıkçı olarak gerçekten konuşma tarzından utandım, biz gecemizi gündüzümüze katarken sizin Sümer şubesi çalışanlarınız bizim için götürmeyin bunun kargosunu! Diyebiliyor yanındaki insanlara. Gerçekten utandım.

   İnsanlara sağlık vermek bizim işimiz ama terbiye vermek maalesef ki değil. Müşteri hizmetlerini aradım adresinize teslim yapılması gerekiyor denildiği halde çalışanınız buna onlar karar vermiyor biz karar veririz diyebiliyor.

   Ben kapının önüne çıkacağım oradan alacağım evim iş adresimde aynı yer dediğim halde inat etti. Çalışıyorum şubeye gelemem dediğim halde inat etti. Biz koca bir risk altındayken bu neyin inadıdır? Biz her şeyimizi hiçe sayarken bu nasıl bir üsluptur? Bütün hastaneye anlatacağım bu durumu.

   Yorum Yap
 62. Ada

  Kargom 7 gündür gelmedi. 3 gün boyunca da aynı şubede kaldı. Çok berbat. Farklı bir kargo şirketini kullanmanızı tavsiye ederim.

  Yorum Yap
 63. Aysu tüter

  Bir daha kapısını açmam fiyatları diğer kargolara göre çok yüksek en uygun ptt kargo üstelik ürünümde çok geç geldi ?

  Yorum Yap
 64. tülay

  Mng kargo ürünümü teslim almadığım halde teslim edildi diye mesaj geldi. Ürünüm nerede bunu ilk kez yaşıyorum. Apartmanım da kamera var gelmediniz bile hayırdır

  Yorum Yap
 65. Umut

  MNG kargo 10 gündür kargomu getirmiyor. hayatımda böyle kargo görmedim.

  Yorum Yap
 66. şadi

  Mng sınıfta kaldı okumaz. İlk defa alıştım bir daha asla.

  Yorum Yap
  1. Funda boztepe

   Sabahdan beri bekliyorum 7 ye kadar dagitimda denildi hala gelmedi kimse bu ne ya böyle başdan savma iş yapiyorlar

   Yorum Yap
 67. Vefa AKAT

  6 gündür mng kargo da kargom var 3 gündür mng mersin Mezitli şubede duruyor ve msj atılmasına rağmen dağıtımı yapılmıyor merkezleri dahil telefon a cevap vermiyorlar pazar ilk işim yasal işlem başlatacağım.

  Yorum Yap
 68. behiye tercan

  eskişehir yunusemre şubesi ne telefonlara bakıyor ne geri dönüş yapılar. defalarca aradım kimse açmıyor. telefona geldik bulamadık diye mesaj atmış. ıs yerinde ve mesai saati içerisinde olduğum saatte yalan yere mesaj atıyor. gelip bulamayacağı durum yok, imkansız. ama geldik bulamadık diye mesaj atıyor

  Yorum Yap
 69. dilara

  Hayır yani iletisim diye bir bölüm var ama açan yok firma iş yapamıyorsa yapmasın ya da en azından müşterilerin aramalarına cevap verip bilgilendirsin

  Yorum Yap
 70. Esra

  Mng kargo kargo aracının kaza yaptığını kargomun kaybolduğunu söyleyip suçunu kabul ediyor ama 20 gün olmasına rağmen para iadesi yapılmıyor bu nasıl bir sorumsuzluk benim paramı gönderin daha ne kadar bekleteceksiniz

  Yorum Yap
 71. Ayfer

  kahramanmaraş elbistan şubesi kargo gelmediği halde adrese geldik bulamadık diye msj atıldı dağıtıma çıkan u*** beyle görüştüm geldim zili çaldım dedi ama kesinlikle gün boyu evde olduğum halde gelen olmadı telefonla aradım denildi ama asla ve asla aramadılar. nasıl bir kargosunuz!

  Yorum Yap
 72. Eda

  MNG Erzincan şubesi rezalet, ürünler hasarlı geliyor, zamanında ulaştırılmıyor, çalışanlar saygısız, sorduğumuz sorulara dahi doğru düzgün cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 73. eray akterlik

  iki gündür side şubesine ulaşamıyorum

  Yorum Yap
 74. Ceyda

  2 hafta oldu hala kargom gelmedi adres vermiş olmama rağmen parası peşin verilmiş bir Kargo ve hala yok bu kadar sorumsuzlukta pes dedirtiyor insana

  Yorum Yap
 75. murat şaşmaz

  Aliağa İzmir şubesi ürün dağıtımı yapmıyor kendimiz alıyoruz bir de geldik bulamadik diyorlar rahatça yanlış islem sonucu kargoyu başka bir adrese göndermişler nerde kimbilir hiç bir çözüm uretmiyorlar bu nasıl bir hizmet anlayışı?

  Yorum Yap
 76. hülya

  Bornova şubenizi 3 saattir arıyorum açan yok!

  Yorum Yap
 77. Füsun

  Kimse gelmediği halde Kargom teslim edilemeyen kargo olarak geri gitmiş bugün niye?

  Yorum Yap
 78. Fatma

  Hıc begenmedım berbatt bu son olsun…..bir arıyorum kargonuz yok bugün gelck yarın gelecek hala gelmedi

  Yorum Yap
 79. Sema

  İnternetten ürün sipariş ettim kapıma gelmedikleri halde kapıya geldiklerini söylediler bukadar rezillik olmaz herseferinde aynı şeyi yaşıyorum böyle rezalet bir kargo şirketi olamaz asla hakkımı helel etmiyorum

  Yorum Yap
 80. tülay

  kargoyuz diye ortada gezmeyin,Edirne Kırkpınar şubesi tlf.larını hiç açmıyor,tunca şubeside benim adresten kargo alamazmış..bu nasıl hizmet anlamadım.

  Yorum Yap
 81. Mehmet

  25.03.2019 tarihinde Elbistan Mng kargoya gelen kargom hala bana ulaştırılmadı. Aradığım zaman sebep olarak adres yetersizliği diyorlar. Madem adres yetersiz o zaman kargoyu neden kabul ediyorsunuz? Elbistan şubesine gelince mi adresin yetersiz olduğunun farkına varıyosunuz?

  Yorum Yap
 82. gülay

  üç gün önce gelecek olan kargom hala gelmedi ve siparişini takip ettiğim firmada alıcıya teslim edildi yazıyor şubeyi arıyorum bana ordan bi kadın apartmanın altında dükkan varmı diye soruyor belki oraya bırakılmıştır diyor dükkana bırakılmış bile olsa ad soyad alınır benim bildiğim alıcı aldı yazıyor ama kargo kim bilir nerelerde?

  Kargo dağıtan kişi bulamayınca bir telefon açar telefon eden yok kargo alıcıya teslim edildi diyor inici üçüncü aramamda komşular almış olabilir diyorlar dala geçer gibi komşu alsa üç günde kapıma gelir verir hadi koşuya verildi siparişler bölümüne baktığımda neden alıcıya teslim edildi yazılıyor

  Yorum Yap
 83. salih

  Mng kargo 2 gündür şubede olan kargon bir türlü gelmedi hizmetleri sıfır arıyorum açmıyorlar bu ne biçim kargo

  Yorum Yap
 84. Hakan

  İstanbul’dan Ankara’ya bir günde sekiz koli kargom geliyor ama iş yoğunluğu nedeniyle dört gündür kargom teslim olmuyor kargo şubesi ile deponun arası 200 metredir Şubeyi arıyorum çok yoğunuz bugün teslim edeceğim diyorlar ama ürünler gelmiyor bunu ilk değil sürekli yapıyorlar bu konuda çok şikayetçiyiz

  Yorum Yap
 85. ekrem

  antepden Uşak a bir günde gelen kargo uşakda 3 gündür bekliyorum müşteri hizmetlerini arıyorum iş yoğunluğun dan dolayı arkadaşlar teslim edemememiş diyor tamam kabul bugün gönderin diyorum gelin şubeden kendiniz alın diyor yok böyle bir çalışma sistemi inşallah yarın göndereceklermiş duacıyız…

  Yorum Yap
 86. aynur

  MNG KARGO ORDU ŞUBESİ, evde olmama rağmen beni bulamamışlar, telefonla sms ile herhangi bir iletişime geçmeden evde bulamadıklarını iddia edip gitmişler. Evde ders çalışırken çalan kapıyı muhakkak duyardım. İşinizin sorumluluğunu almalısınız.

  Yorum Yap
 87. Gülşah

  Mng kargo Çınar şubesi.. Bugün bütün gün evde olmama rağmen adresimde bulunamamışım? Adrese gelinmedigi gibi telefonla hicbir iletisime geçilmedi .. az once gelen mesaj benim kargodan almam gerektiğini yazıyor? Iki cocukla ben kargoya gidicem bu sorumsuzluk yüzünden bu nasil bir iştir?

  Yorum Yap
 88. Metin

  14.02.2019 tarihinde aldığım ürün ayın 16 sında şubeye geldi ama hala bana gelmedi ve teslim edilemeyen kargo olarak gözüküyo ne kadar saçma bi firma

  Yorum Yap
 89. Canan ŞAHİN

  Adrese teslim ürün alış verişimde mng kargo beni arayarak akademiye kargo getirmediklerini ve benim almam gerektiğini söylediler. Nedenini ve mantıklı bir açıklaması olup olmadığını sordum. 15 temmuzdan sonra akademiye çıkmadıklarını söyledi ve adrese teslim kargomu getirmediler bu durumdan ötürü mağduriyet yaşadım konudan şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 90. Nazan

  Atisan şubesi gibi yer görmedim cumartesi günü kargom alınacaktır sabahtan aramaya başladım tamam Hanfendi alınacak sat 14 kadar dediler ama ben sürekli aradım sonra sat 6 ya kadar alınır dediler sonra ne gelen var ne gidin şimdide arıyorum tamam alınacak diyorlar halen aynı

  Yorum Yap
 91. Leyla Alkan

  Ben mng kargo derince şubesi çalışanları kadar sorumsuz görmedim kargo şubede ve getirmeye bile halleri yok cuma günü şubade olan kargo için pazartesi arıyorum kargo ne zaman teslim edilecek diye (diger şirketler kargonuz şubeye gelmiştir şu tarıhte teslimat edılecek dıye sms atarlar) ama uzun aramalar sonucu açan görevli benim bilgim değil ben degıl dagıtan kişi nasıl çalışıyor bılmıyorum diyor ve kargoyu getırenı arayıp benı telefondan telefona dövüştürüyolar daha adresten haberlerı yok. Adresi bana soruyor ya telefonda google haritalar var bu şekilde bulamıyormu onuda geçtim yarın teslim etsek olurmu bu nedir ya yazık

  Yorum Yap
 92. sevim

  İZMİR PINARBAŞI ŞUBESİ yaa size şunu sormak istiyorum o telefonu açmayacaksanız neden oradasınız hiç bir şekilde ulaşım sağlanmıyor net bir cevap veren yok. çok yazık ve çok gereksiz bari orda boş boş duracağınıza çalışmayın en azından aldığı parayı hak edecek insanlar çalışsın.

  Yorum Yap
 93. Ramazan zeybek

  İzmir Özkanlar şubesi berbat çok üzüldüm MNG şubesine evim 150 metre üçkere gidip kendim almak zorunda kaldım, sitem edince de tert üslupla karşılaştım şube sorumlusu zannediyorum sarışın otuz yaşında gibi bir bayan insanlara kötü davranıyor. Bu arada yaşım 50

  Yorum Yap
 94. Meral

  Elazığ MNG harput sürat kargo dan şikayetçiyim evde olduğum halde saat 6/30 da mesaj atıyorlar geldik evde yoksunuz diye tam aksine bugün iki kargo daha eve geldi kargolarımı aldım harput kargoysa adrese gelmeden msj atıyorlar gelip kargonuzu alın diye

  Yorum Yap
 95. fahri altay

  Mng abidinpasa şubesinden şikayetçiyim 2 kere eve gelmeden gelmiş gibi mesaj atarak evde olmadığımı ima ediyor gün boyu bekletiyor kağıtta bırakmıyorlar

  Yorum Yap
 96. Olcay 10 aralık 2017

  MNG kargo. Beykent şubesinden şikayetçiyim kargom vardı evdeydik oğlum ve kız kardeşimde evdeydi aşağıdaki zillerimizde sorun var arayıp ta haber vermiyorlar. Geldik evde yoktunuz diye gitmişler ve sonra telefonla arıyorlar geldik diye halbuki evdeydik yanlış söylüyorlar. Daha öncede ben izmire göndermiştim acil gitmesi gerekiyordu 2 gün iş günü dediler tam 7 günde izmire gitti bakırköydeymiş araştırdım takip numarasından mahvolduk önemliydi işimiz olmadı!

  Yorum Yap
 97. Levent

  Kocaeli Gebze Gaziler MNG şubesinden şikâyetçiyim. Kargom gelecekti ama eve geldik size ulaşamadık diye mesaj geldi kargonun geldiği gün ben evdeydim ailem hepsi evlerindeydi hiçbir şekilde ne zil çaldı nede kapı çalındı. Bende cuma günü aradım bana sizin adrese geleceklerini söyledi. Müşteri temsilci bayan o zaman yarın size ulaştırıp dedi ama cumartesi sabahtan beri aradım hep geçiştirdi ne gelen oldu ne giden böyle sorumsuz kişileri neden işe alırsınız anlamadım bunun bir cezası olmalı lütfen mağdur oldum.

  Yorum Yap
  1. Yaşar

   Mng kargodan hiç memnun değilim kargom 15 12 2017 de kargom kırıkkale şuvesine gelmiş ama birtürlü eve ulaştırmıyorlar bekliyoruz ne zaman gelecekdiye evde sıraylan nöbet bekliyoruz bu gün 5ci gün oldu halen bekliyoruz birdaha mng kargoyla hiç birşey göndermiyecegim o müşteri hizmetleri ne işe yarıyor anlamış değilim boşuna insanların zamanını çalıyorlar

   Yorum Yap
 98. Gönül

  müşteri hizmetlerinin çalışmadığı bir kargo şirketi neden hala çalışıyor mu acaba? Maddi manevi yıpratılmış hissetmeme neden olan bir kargo şirketi olmaz olsun.

  Yorum Yap
 99. Hilal

  olmaz olsun sizin gibi kargo şubeleri .27.09.2017 tarihinden beri kargo bekliyorum şubede olan kargo gelmiyor. Gidiyorum alamaya kargom yok ortada aldığınız parayı hak edin biraz

  Yorum Yap
 100. Özenç

  mng kargo gibi garip bir kargo şirketi yok narlıdere şubesi teli açmıyor yok böyle birşey ya kargom gelmedi kaç gündür sözde gelmişler ulaşamamışlar kaç gündür bekliyorum bu kadar garipr kargo şirketi daha olamaz

  Yorum Yap
 101. sadettin

  Gaziantep mng şubesinden hopaya malzeme verildi pazartesi çarşamba en geç perşembe sabahı teslim ederiz dediler taahhüt ettiler bizde malzemeyi pazartesi günü antep şubesine teslim ettik çok acil olduğunu belirtik ambara vermiyoruz. Acil olduğundan dedik tamam dediler çarşamba olmazsa perşembe teslim ederiz dediler bir hafta sonra pazartesi teslim ettiler beni mağdur ettiler şimdide utanmadan benden ödeme talep ediyorlar ben onların yüzünden elimdeki isten oldum mağdur ettiler beni bende ödemeyi yapmıyorum.

  Yorum Yap
 102. mehmet yaşar

  Kesinlikle telefonlara bakmıyorlar isi gücü bırakıp bütün gün onları arayacaksın. Menemen şubesi

  Yorum Yap
 103. Mehmet

  29 ağustosta tavukcuyolu şubesine gelen kargom 5 eylül olmasına rağmen halen orada tutulmakta. Bende 100 metre yukarısında çalışmaktayım tel açtım gelip aliyim diye buradan veremeyiz biz getiricez dediler halen gelecek anlamadığım şey kargonun sahibi ben olmama rağmen bana niye teslim edilmiyor elden anlamıyorum .bu kargo da babama aldığım bir hediyeydi memlekete giderken goturicektim saynelerinde olmadı!

  Yorum Yap
 104. Nebahat Çankaya

  Mng mugla subesi telefonu açmıyor

  Yorum Yap
 105. Nebahat Çankaya

  Mng Muğla şubesine 25/08/2017 saat 11.48 de ulaşan kargo hala iki buçuk gündür bana ulaşmadı bugün ayin 28 i kaç günde gelecek acaba. Bir daha hiçbir zaman mng kargoyu seçmeyecegim.

  Yorum Yap
 106. suzi tekil

  mng kargo ilgi sıfır iletişim sıfır.

  Yorum Yap
 107. Ayşegül karademir

  Gaziantep Ayıntap subenizdeki hizmet ve müşteri münasebeti iyi değil 2 gündür bekledim gelip ürünü almadılar 3 saatte bir aramama rağmen gelmediler ve 2 gün sonra ben götürdüm. 2 bayan ve dagıtımcılardan şikayetçiyim

  Yorum Yap
 108. kadir buluş

  aynen ankara rüzgarlı şubesini yüzlerce kez aradım açmıyorlar. kargom 2 gündür şubede bekliyor dağıtıma çıkarmadılar hayır anlamadığım.neden telefona bakmıyorsunuz.yani o vakit kaldırın telefon numaralarını ayıp be

  Yorum Yap
 109. Yüksel yeter

  Eren gazi sun telefonlara bakmıyor gelen kargoyu 2 gün sonra kendim almak zorunda kaldım

  Yorum Yap
 110. fahrettin öncal

  Mng kargo istanbul avrupa yakasından anadolu yakasına 3 iş gününde kargo ulaşamadı en sonunda kendim gidip şubeden aldım!

  Yorum Yap
 111. özlem kargı

  Mng hekimbaşı şubesi çok kötü hizmetinden hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 112. Filiz

  Mng silivri şubesi adrese gelmediği halde geldik ama bulamadık, her seferinde telefonlarını da açmıyor. Mng nin temel çalışma prensibi bi galiba?

  Yorum Yap
 113. murat

  telefonları bilerek açmıyor mng germiyan subesi

  Yorum Yap
 114. recep şirin

  bizim şirket olarak mng kargoyla anlasmamız var ama en kısa sürede baska kargoyla anlaşma yapacagız.

  Yorum Yap
 115. karadeniz bilgi işlem

  mng kargo merter subesi kadar işinden habersiz sube görmedim arabası bozukmuş telefonu bozukmuş orada niye duruyorlar ki.

  Yorum Yap
 116. Ensar ADIGÜZELLİ

  29.06.2017 Tarihinde KARS Şubesinden Alibey köyü/Eyüp İSTANBUL Adresine Peynir gönderdim peynir yeşil pınar şubesine gitmiş anlayamadım bu görevliler adresi terstende okusalar yine öyle olmaz çalıştıracağı elemanları önce eğitsin sonra çalıştırsınlar göderdiyim peynir yani yiyecek sıcakta bozulan gıda şikayetci oldum!

  Yorum Yap
 117. Ebru

  Bugun bi kargom vardi umraniye şubenize den yolycaktim fakat orda bir ince uzun orta yasli acik bir bayan vardi resmen dalga gecerek ve okadar kotu davranarak islem yaptiki anlatamam unraniye devlet hastanesinin ordaki bayiniz bird aha da asla sizinle bise yolamam calisanlarin daha iyi ve ilgili olmalari gerkmiyormu

  Yorum Yap
 118. Bahar

  Ben böyle sorumsuz bir sirket gormedim 10 gun once gelmesi.gereken kargom gelmedii ustune bide evde yoksunuz yarin gelip subeden alin diyolar.

  Yorum Yap
 119. ilkim

  26 mayısta sipariş verildim , mng kargo kurtköy şubesinden daha gelmedi , her aradığimda bugun gelcek dediniz bugun saat 17:00 aradım size bugun son bir sans verdim yarın ben gelicem kargo ücretimide alıcam dedim size , yarın görüşcez inşallah nasıl bir çalışmanız sistemiz var …….?

  Yorum Yap
 120. Ahmet Kınaç

  MNG kargo hizmet sıfır, telefonlara ulaşamıyoruz. Bu nasıl bir şirket yazıklar olsun. Manavgat şubesine telefonla asla ulaşamıyoruz, 444 06 06 ya da telesekreter koymuşlar ulaşmak ne mümkün. Kabahat şirketde değil şirketden hizmet almak isteyen bizim gibi insanlarda.

  Yorum Yap
 121. Ersen

  Mng kargo işini bulmuş benim de bi kargom vardı Bursa’dan ESKİŞEHİR e geldi fakat içerisindeki ürünler kırılmış birde benim adıma gelen kargoyu başka bir kişiye bırakmış bıraktığına dair de bi imza falan almamış mng kargo teksan subesi

  Yorum Yap
 122. Hilal

  Çalışanlarda iş prensimi namına bir şey yok .Bugun evime gelen kargomu bana veren kişi tarafından bagrışlarına maruz kaldım. Bu kadar markalasmış bir kargo sirketinden bunları görmek gerçekten kabul edilir gibi degil.

  Yorum Yap
 123. Hatice

  Bu gün saat 10 50 civarında 0 534 357 25 38 nolu telden arandım kargoyu almıyacaımı söyleyince bana kızmaya başladı beni dinlemeden telofonu yüzüme kapattı. Biraz sonra ben aradım açıklama yapmak için yine hakaretler ederek tel kapattı birdaha arama dedei kendisini şikayet edeceimi söylededim. Size bildiriyorum böyle büyük bir firmada çalışan nasıl olurda böyle davranabilir hemde bir bayan çalışan.

  Yorum Yap
 124. Seda Tansel

  Mng mersin mezitli şubesi çalışanlar adrese teslimat yapmak yerine geldik bulamadık mesajı atıp sizi şubeye çağırıyolar ayrıca telefonda hitap ve anlatım sorunları yaşıyorsunuz elimde kamera kayıtlarının olmasına ve akşama kadar evde beklememe rağmen bulamadıklarını idda ediyorlar firmaya bu şekilde çalışma düzenini yakıştıramadım

  Yorum Yap
  1. güldane

   arkadasım sen yat kalk dua et ben 5 gündür evde bekledim sabah 9 olunca aramaya başlıyodum aksam 5e kadar ne acan oldu nede kargomu gönderen ayrıca adamlar bana ikinci gün eliniz de hiç merak etmeyin diyo.

   Yorum Yap
   1. nilufer

    21 temmuzdan beridir değişim için paket gönderdim hala gönderi yolda arıyoruz aktarmada deyip kapatıyorlar ilgilenen yok!

    Yorum Yap