MNG Kargo Şikâyet

MNG Kargo ürün ve hizmetlerinden şikayetiniz var ise şikayet bildiriminizi nasıl yapacağınızı ve yetkililere nasıl ulaşacağınızı öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadasınız.

MNG Kargo şikayetinizin yetkili kişilere ulaşmasını sağlamamız için ilk olarak MNG Kargo sitesine girmeli ve sitede yer alan öneri ve istekler menüsüne giriş yapmamamız gerekmektedir. Açılan sayfada direk olarak iletişim forumunu göreceksiniz.

Bu iletişim formunda şikayetimizi bildireceğiz. Sırası ile yapmamız gerekenler ise en baştan başlamak olacak. En baş sayfada size iletişim forumunu neden kullanmak istediğiniz soran seçenekler yer alacaktır. Bu alanda biz şikayet bildirim yapacağımız için Şikayet kısmını seçiyor ve formu doldurmaya devam ediyoruz. Diğer alanda ise bize isim ve soyisim soracak isim ve soyisminizi girerek bir alt ekrana geçiyoruz. Burada şube yazan yeri göreceksiniz. Bu alanda hangi şubeyi şikayet etmek istiyorsanız o şubenin adını bularak seçiyor ve yan tarafa email adresimizi girerek devam diyoruz.

MNG Kargo Şikayet Formu Örneği

Email adresinizi girerken doğruluğunu kontrol etmeyi unutmayınız nedeni ise yetkililer şikayet sahibine mail olarak durum bildirim yapmaktadır şikayetinizi mail ile takip edebilirsiniz. Eğer şikayetinizi yazar mail adresinizi yanlış yazarsanız mail size ulaşmayacaktır.

Bu uyarımızdan sonra tekrar formu doldurmaya devam edelim. Sayfada bir konu alanı göreceksiniz bu konu alanına şikayetin konusu ile alakalı konu bildirimini seçmelisiniz mesela kargo gönderi takibi ile ilgili bir şikayetiniz varsa eğer siz konu alanına kargo takip seçimini seçmelisiniz. Şikayetiniz ile alakalı bir konu bulamazsanız konuya ürün ve hizmetleri seçebilirsiniz.

Konu seçiminden sonra konu yanında dosya yükleyicisini göreceksiniz bu alanda şikayetiniz ile alakalı elinizde bir belge veya resim varsa buradan yükleyerek şikayetinize iliştirebilirsiniz. Fatura numarası alanına MNG Kargo ile satın olmuş olduğunuz siparişin fatura numarasını giriyor, gönderi takip numaranızı giriyorsunuz. Gönderi takip numarası yani kargo takip numaranız yok ise bu alanı boş bırakabilirsiniz. Diğer alanlarda ise ev telefonu ve cep telefonu iletişim bilgilerinizi girmelisiniz. Bu alanlarını da girerken doğruluğunu kontrol ediniz buradan sizinle gerek görüldüğünde iletişime geçilmektedir.

Bu alanların tümünü doldurduktan sonra asıl önemli alan olan mesaj kısmına geçiyoruz. Mesaj kutusuna şikayetinizi yazacaksınız. Şikayetinizin detaylarını mesaj kutusuna giriniz ve güvenlik kodunu gördüğünüz şekilde girerek formu göndermeniz yetkililere şikayetinizi ulaştırmada yeterli olacaktır.

MNG Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

143 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şükrüye Çağlar 14 Mart 2023

  Karşı ödemeli bir elbise yolladım kargom bana geri geldi. Benden 155 TL para alındı. Aynı kargo için geliş için 48.90 TL gidiş 105 TL ödedim. Geliş için 48.90 TL alan MNG kargo gönderme parası için neden 105 TL alıyor.

 2. Elif Nisa Özkan 10 Aralık 2022

  Dün dolaptan bir sipariş aldım ve MNG kargoyla birlikte dolap kodu ile yolladım kargo teslim edildi diyor ama alıcak olan kişi kargoyu hala teslim almamış.

 3. Özcan Yörük 25 Ekim 2022

  Evde olduğum halde kargom bana ulaşmadan şubeye gidiyor. Şaka mısınız ya bu nasıl iş ahlakıdır. Sanki bedava getiriyorlar.

  1. Bekir İnce 30 Mart 2023

   Özcan Yörük aynı şekilde bende mağdur edildim. Arama zahmetinde bile bulunmuyorlar. Evdeyim kargom geldiğini söylüyorlar aramadılar diyorum arama zorunluluğu yokmuş.

 4. Ali Akgün 1 Ekim 2022

  Kargo çalışanını yaptığı ilk yanlışta şirketin imajını bozduğu için kapıya konacağı şartı ile işe almadığınız sürece sizi rezil edecekler. Türkiye’den çok az gelişmiş yerlerde kargoculuk işinde düzgün çalışan, bunu başaran ülkeler var. Türkiye’de başarısızlığın sembol sektörü kargoculuk olmuş, etrafımda ben dahil şikayetçi olmayan hiç bir kimse yok. Mutlaka gönderi ile işi olan müşteri ya da yollayanın başından geçen kötü izlenimleri var.

 5. Ali Şener 25 Ağustos 2022

  Kargomun ağır olduğu bahanesiyle 1. kattaki evime çıkarmadılar bahaneleri 30 kg. üzeri kargoları apartman kapısından almak zorundasınız oldu. Müşteri temsilcisini aradım şikâyet ettim müşteri temsilcisi de aynı şekilde 30 kg muhabbeti yaptı nerede yazıyor dedim.

  İnternet sitemizde yazıyor dedi bende açtım sitenin tamamını inceledim okudum. Tekrar müşteri temsilcisini aradım ve hala 30 kg den bahsediyor bende internet sitelerinde 30 kg diye bir ibare olmadığını okumaları gerektiğini ve işlerini düzgün yapmalarını söyledim. Doğru bilgi MNG kargo 100 kg ve daha ağır kargoların şubeden alınmasını istiyor. Bu bilgiden başka bir bilgi yok. İnternet sitelerinde ve bundan haberleri yok.

 6. Fatih Kaplan 21 Temmuz 2022

  Ne ulaşabiliyoruz nede yardım alabiliyoruz, kestirip atıyorlar. Yazıklar olsun.

 7. Günay Eses 2 Temmuz 2022

  Bu insanlar bir hizmet için para ödüyorlarsa karşılığını vereceksiniz. Birde utanmadan savunmaya geçiyorsunuz. Madem düzgün hizmet veremiyorsunuz kapatacaksınız o zaman firmayı bu kadar basittir.

  İşini hakkıyla yapan aldığı parayı hak eden insanlar bulacaksınız personel olarak. Oldu canım bir restorana gidelim garson gelmesin bakmasın ilgilenmesin. Biz gidip kendimiz alalım bulaşıkları da yıkayalım. Bu ona benziyor ya. Bizde hizmet sektörün de çalışıyoruz. Sizin gibi yapmıyoruz.

  1. Akif Hızlan 18 Ekim 2022

   Günay Eses saatlerdir arıyorum. Muhtemelen duyma yeteneklerini kaybetmişler. Telefonlara bakan yoktur.

 8. Özlem Varol 23 Haziran 2022

  Çalışanların herhalde telefon denen icraattan haberi yok. Arasanıza gelmeden.

 9. Kadriye Açan 30 Nisan 2022

  Karadenizereğli MNG kargo telefonunu arıyorum bant kayıtta tuşla dediği yeri tuşluyorum, operatöre bağlıyacağız diyorlar bağlanmıyor. Sürekli arıyorum telefona bakılmıyor.

 10. Nuray Sanaz 3 Aralık 2021

  Kaçıncı defadır MNG kargo Kurtuluş şubesi benim kargomu getirmeden iade ediyor. Madem getirmiyorsunuz en azından arayın gelin kendim alım. Kaç gün sonra bakıyorum kargom nerede diye iade durumunda olduğunu görüyorum.

 11. Saliha Çolak 20 Eylül 2021

  Dünya Koronavirüs ile cebelleşirken kargonun peşine düşmüşsünüz yok açmıyorlar yok geç geldi. Kargoda çalışanlarda insan sizin köleniz değil. Biri yazmış yok kızım 23 Nisanda kıyafeti gelmediği için giyemedi. Kıyafet insandan daha mı önemli sorarım.

 12. Hüseyin Salih Bitik 18 Eylül 2021

  MNG kargomu köy diye bitik mahallesine getirmediler. Merkezlerine 7 km. yerim ve her gün 500 metre yakınımda gelen bu rezil şirket kargomu getirmedi. Bir başka yere verin dedim oraya da yok haberde yok.

 13. Zehra Gökçe 16 Temmuz 2021

  Cidden kargomu verdiğime pişman oldum. Önemli staj evrakımı fakülteye teslim edilmesini istedim. Kargoyu arıyoruz dediler bir de üstüne zaman geçtikten sonra yanlış adrese teslim ettiler.

 14. Tuğce Aycı 15 Temmuz 2021

  Kargom 7 Temmuz gününde Arnavutköy şubesine verildi ancak hala o günden beri yolda gözüküyor. Neden bu kadar uzun sürdü?

 15. Funda Turgut 24 Mayıs 2021

  Kargolar adrese teslim edilmiyor. Defalarca kargomuz ikamet adresimiz yerine markete bırakıldı. Bahsettiğim kargo şubesi Erzurum Olimpiyat şubesi. Ayrıca kargo şubesindeki görevli şahıs bu konuda şikâyetimi dinlemek yerinde telefonu kapatmıştır.

 16. Emine Toptaş 27 Nisan 2021

  Kaç gündür kargomu bekliyorum. Balkondan ayrılmadım şubeye gittim evde olmadığınız için kargonuz iade edildi diyor.

  Mahalleye girmediklerine yemin edebilirim koskocaman müstakil ev ve ailecek balkonda bahçedeyiz bu pandemide bir yere gidilmiyor. Telefon diye de bir şey var mahalleye girildi mi insan arar.

  Şubede çalışan MNG sarışın kadın çalışanı sen müşterilere karşı ne kadar süratsiz ve soru soramıyoruz. Bilgi alana kadar canımız çıkıyor. Hayır, oradan çalışmaktan bıktıysan işten ayrıl yerine güler yüzlü işini seven birini alsınlar sanki hayrına çalışıyor. Kime sorsam aynı kadından şikayetçi herkese aynı yapıyor.

  1. Neslihan Serindağ 17 Mayıs 2021

   Emine Toptaş sen o kadar haklısın ki… Covid temaslı olduğum için evde bulunmama rağmen adreste yok gelin alın dediler.

 17. Batuhan Tanış 27 Nisan 2021

  MNG sorumluları mı değişmiş bilemem ama ilgi alaka sıfır. Batman MNG sanki babalarının hayrına orada çalışıyorlar.

 18. Ebrar Özdoğan 14 Nisan 2021

  Eve gelmiyorlar belki gönderileri yanlarına bile almıyorlar. Böyle bir şey görmedim zile basan bile olmadı. Bu pandemi boyunca evdeyiz oysaki…

 19. Mukadder Onuk - Eczacı 14 Nisan 2021

  Kargonuz iletilememiştir diyor neden benim evimde 24 saat hep birisi vardır. Telefonumda var nasıl iletilemez. 3 kere aynı şeyi yasadım ve sadece MNG kargoda yasadım diğerlerinde hiç sorun yaşamadım. Birde iade ediyorlar firmaya ben ve yakınlarım sadece bu firmada bunları yasadık. Şikâyetçiyim şu anda yine ayni şeyi yasıyorum. Yapıyorsanız bir işi lâyıkıyla yapın.

 20. Dilek Sungur 31 Mart 2021

  Bütün gün evde olmama rağmen eve gelip zili çaldıklarını kapıyı açmadığım için geri gittiğini söyledi. Karamürsel şubesinde çalışan A** hanım ama aksine kaç gündür kargo bekliyoruz. MNG kargo bu işte resmen beni suçladı. Üslubu ve konuşma tarzı çok kötüydü puan verecek olsam eksilerin en altında olurdu. Lütfen yaptığınız işe itina ve saygı gösterin.

 21. Mehmet Zengül 26 Mart 2021

  Mng kargo bugün kargom 17:40 geldiniz ben niye görmedim nasıl bir hizmet niçin para veriyoruz. Evdeydim taşıyacak konumda olsam sizi yormam mesai bitti deseniz daha iyi olur sizler iş bulup yapmayanlardansınız. Muratpaşa Şirinyalı şubesi bu kaçıncı sorun.

 22. Bilge Araz 19 Mart 2021

  Kapaklı MNG Pınarca mahallesine gelmiyor ve çok mağduruz her seferinde oraya gidemiyoruz telefon ediyoruz açan yok. Lütfen artık Pınarca mahallesi kısmına da gelsinler kaç senedir mağduruz.

 23. Ahmet Baran 25 Aralık 2020

  Eve telim yok mu acaba?

 24. Murat Hacıoğlu 17 Aralık 2020

  Bu nasıl kargo böyle evdeyken evde yok demişler. Bu nasıl bir sorumsuzluk telefon bile açmıyorlar.

 25. Ezgi Bayazıt 1 Aralık 2020

  İnsan bir telefonları açar 10 gündür kargo gelmedi. Böyle sorumsuzluk olmaz lütfen hatalarınızı göz ardı etmeyin.

 26. Saviye Tekten 20 Kasım 2020

  Telefonlarını arıyorum açmıyorlar. İki kargomda gelmeden tekrardan gönderim oldu. Eve gelme tenezzülde bile bulunmuşlar.

 27. Çiğdem Erbil 19 Kasım 2020

  Telefonlara neden cevap verilmiyor. Genel merkez teknik bir ariza gün içinde arayın diyor.

 28. Ferhat İlhan 11 Kasım 2020

  Düzce MNG kargo şubeleri telefonları açmıyor.

 29. Yakup Boz 20 Ekim 2020

  Şanlıurfa Gap şubesi telefonlara bakmıyorlar.

 30. Ayşe Baykal 14 Ekim 2020

  Gelen kargo hasarlı halde teslim aldım.

 31. Erman Köksal 30 Eylül 2020

  Müşteri temsilcisi neden bekletir! Saatlerce telefonda beklemkek zorunda değiliz ki!

 32. Hicran 26 Eylül 2020

  Telefon a tenezzül edip bakmıyorlar. İki gün önce adresinize teslim edilecek mesajı geldi hani hâlâ yok. Cevap verende yok. ??

 33. İlknur Karadiş 21 Eylül 2020

  Mng kargoda hiç bi şekilde irtibat kuramıyorum. Mağduriyetimizin giderilmesini rica ederim.

 34. Ayşenur Onat 17 Eylül 2020

  Ödemiş şubesindeki MNG kargo telefon ile adres değişikliği oluyor mu diye bilgi almak için aradım kız direk hayır yapamam cevabını verdi. Telefon konuşmasını bilmeyen insanları çalıştırmayın efendim bu nasıl bir terbiyesizlik çevremdeki herkes şikâyetçi…

 35. Murat Can 16 Eylül 2020

  Ben yarım saattir MNG kargo müşteri hizmetlerini arıyorum cevap veren yok. MNG kargoya bir daha bir gönderi yapmam!

 36. Melis Arslan 12 Eylül 2020

  Kargomu sürekli başkaları teslim alıyor. Her seferinde nerede olduğunu bulmaya çalışıyorum. Hiçbir kargoyu adrese getirmiyorsunuz.

 37. Gürkan Soylu 5 Eylül 2020

  Gönderilen malzeme hakkında görüşeceğim telefona bakma gibi dertleri yok adrese gönderme zaten yok. Nasıl bir kargo anlamadım. Bilgi alayım diyorum gönderi kodu yok telefon açıyorum bakan yok!

 38. Hülya 29 Haziran 2020

  25.06.2020 tarihinde mersine bir koli gönderdim. 27.06 2020 tarihinde teslim edilecekti henüz adrese ulaşmadı. Bu nasıl bir kargo hizmet anlayışı bilen varsa söylesin lütfen. 29.06 2020

 39. Volkan 29 Haziran 2020

  Tam sekiz gündür kargom Antalya meltem şubesinde dağıtım için bekliyor. Almak istedim saat 17.00 den sonra kargo teslimi yasakmış vermediler 8 gündür meltem şb aramız 500 metre bize kargomuz gelmiyor getiriyorlar almak istesen vermiyorlar personel sorumlusu bayan Allah var ne kadar olumsuzluk varsa saydı yok covit yoğunluk kimse adam gibi çalışmıyor vs vs.

 40. Mümtaz möröy 22 Haziran 2020

  DD 350684 kodlu kargom o4 06 2020 den beri elime geçmedi muğladan izmir foçaya sorarsan en iyi dağıtım bunlarda.

 41. Aslı 20 Haziran 2020

  mng dilovası siparişi teslim etmeden nasıl teslim edildi diye düşürüyor anlamadım. aradığımız dada muattap bulamıyoruz kime şikayet edeceğiz ne ilgisiz şirketsiniz.

 42. Halime uzun 15 Haziran 2020

  Telefonlara neden bakılmıyor ya 2 hafta oldu kargo çıkış yapmadı hala sonraki verilen kargolar çıktı.

 43. ŞEYMA YILMAZ 11 Haziran 2020

  Benim kargomu başkasına vermişler bana kesinlikle teslim edilmedi .Bi tc bile sormadan vermişler hatta adres dinar şube değilken orada vermişler böyle rezalet görmedim maddi manevi zarara uğradım

 44. Nazan 8 Haziran 2020

  Bu kadar sorumsuz ilgisiz bi firma ve çalışanlar görmedim trendyol defaktodan alış veriş yaptım iadeye gönderdim 10 önce elbistan şubesinden malatya aktarmaya gitti ama ne hikmetse 10 gün den beri malatya aktarmadan şubeye yada trendyol defaktoya geçemedi.

  Elbistan şubesini aramıyorum cevap vermiyorlar telefonu açmıyorlar malatya aktarma yine aynı şekilde işinizi yapamayacaksanız bırakın insanları mağdur etmeyin ya firmanızı kapatın yada elamanlarınızı degiştirin iademin süresi dolunca benim zararımı kim karşılayacak!

 45. Çakıcı Hakan 8 Haziran 2020

  Kargom gelmedi aradım bir hanımefendi açtı hiç umursamadı tam gelecek dendi 1 hafta oldu yine arıyorum bu sefer cevap verilmiyor sinirlerime onynanıyor Çerkezköy velimeşe adres

 46. SÜLEYMAN 5 Haziran 2020

  852426777676 Takip numaralı Kargom 3 gündür Mng kargo Gaziantep Akyol şubede bekletilerek teslim edilmiyor Telefonlardan arıyorum cevap verilmiyor. Böylesi berbat sorumsuz bir çalışma ekibi olan bir kargo şirketi ile bir daha asla çalışmam! Parasını ödeyip almış olduğum urunu günlerce teslim etmeyip benim malımı şu an keyfiyen bekletiyorlar! İlgili kurumlara şikayetlerimi bildirmeye devam edeceğim!

 47. Sude 4 Haziran 2020

  Böyle rezalet firma görmedim. Kargo dağıtıma çıkmadan iade edileceği mesajı geldi. Belirttiğim adrese teslimat yapılmadı arıyorum açmıyorlar da sinir bozucu

 48. Cansu 3 Haziran 2020

  Kargom 2-3 hafta şubede bekletilip üzerine tamamen farklı bir adrese benim adıma teslim edilmiş. Böyle bir rezalet olamaz bu nasıl güvenlik. Kimseye ulaşamıyorum!

 49. Mehmet YALÇIN 3 Haziran 2020

  Büğün saat 17:50 Ankara abidinpaşa ŞB kargomu almak için gittim sistem kapalı diye kargomu vermediler Yarın evde kimsenin olmadığını benimde uzakta olacağım için kargomu teslim alacak kimse yok dememe rahmet benim kargomu vermediler

 50. Sükran Dural 2 Haziran 2020

  28.05.2020 esenyurt köy içine gelen kargom daha bana ulaşmadı. Telefonlara da kimse çıkmıyor.

 51. Zeynep 28 Mayıs 2020

  Kargom teslim edildi yazıyor ama bana teslim edilmedi 1 haftadır arıyorum açan yok ben böyle kargo görmedim

 52. Şaban 22 Mayıs 2020

  Mng kargonun kurye çağır diye hizmet var fakat çağırdım kimse gelmedi nasıl bir iş bu

 53. israfil benli 21 Mayıs 2020

  Kargom günlerdir yola çıkmadı ve bayramdan önce teslim edilmesi gerekiyor alma gelmedi.

 54. Büşra 20 Mayıs 2020

  Ya siz nasıl çalışıyorsunuz günlerdir arıyorum açmıyorsunuz kargom kaç gündür sizde!

 55. Nihal 19 Mayıs 2020

  1 aydır kargom izmir karabaglar şube de arıyorum haftalardır açan yok ne şikayetimi alıyorlar ne telefonları açmıyorlar bu kadar zormu acaba?

 56. GAMZE 15 Mayıs 2020

  mng kargo bengi şubesi asla telefonları açmıyor

 57. Elif Ç. 12 Mayıs 2020

  Iki gündür teslimat şubesinde olan kargom şubenin açık olması takdirde dağıtıma çıkmıyor telefon numaralarına hiç bir şekilde ulaşamıyorum işini bu kadar ilgisiz yapan bir kargo şubesiyle karşılaşmamıştım doğrusu bir daha mng kargoyla çalışmak mi asla diyebilirim

 58. Burcu 11 Mayıs 2020

  Kargom 2 haftadır teslim edilme durumundan amacınızı anlamadım telefonlara bakılmıyor bir daha mng kargo asla

 59. Yusuf Atmaca 6 Mayıs 2020

  Ben Mng kargo gibi ilgisiz bir firma görmedim ürünümü kaybettiler

 60. Beyhan Altundasar 5 Mayıs 2020

  Kargom ulaşmış ama getiren yok ben bursadan. 1 hafta oldu. Kimseye tavsiye etmiyorum. Telefonlarda bakılmıyor

 61. Zeynep 4 Mayıs 2020

  Konyadan, İstanbul 5 gün oldu hala teslim alamadım

 62. Seher BAY 30 Nisan 2020

  geçen hafta sonu cumartesi kargo gönderildi bugün perşembe şubeyi arıyorum telefonu açıp meşgule alıyorlar bu nasıl hizmettir bilgi alamıyorum ulaşamıyorum müşteriye saygısızlık

 63. Nisa 29 Nisan 2020

  Berbat kargo bu kadarda olmaz ürün geleli kaç gün oldu hiç mi dağıtıma çıkılmadı hala bekliyorum arıyorum bakan yok bilmiyosaniz bu işi yapmayın..

  1. Beyhan 5 Mayıs 2020

   Aynen bizde bir haftadır bekliyoruz

 64. Şengül öncel 25 Nisan 2020

  24 nisan da Ankara meşrutiyet şubesine gelen kargomuzu teslim alamıyoruz Telefona bakan yok Kargo kapalı Göndermiş olduğum sebzeler meyveler erzaklar bozulacak 593855900099 takip no

 65. Aziz Tuğrul 23 Nisan 2020

  23 Nisan kıyafeti söyledim kızıma 23 Nisan geçti hala gelmedi. Benim kızımı üzmeye hakkınız yok!

 66. Hicran Yılmaz 21 Nisan 2020

  65 yas üstü bir bayanım kargo mesaj atıyor eve geldik bulamadık diye usak mng kargo bunu hep yapıyor çalışmayacaksanız kapatın gitsin çalışacak elamanmi yok yada başka kargomu yok.

 67. Serap 14 Nisan 2020

  Kargom bir haftadır elime ulaşmadı yok geldik sizi bulamadık dağıtım şubesinde duruyor en yakin şubeye istedim oraya da göndermediler arıyorum açmıyorlar saka gibi izmir karsiyakaya kargoyu ulaştıramıyorsanız kapatın firmanızı

 68. selma 13 Nisan 2020

  kesinlikle müşteri memnuniyeti denilen bisey yok asla tavsiye etmiyorum

 69. Emine altun 8 Nisan 2020

  Ben emine altun benim kargom cuma gününden beri neden gelmiyor zonguldak ili kozlu ilcesinde oturuyorum ama kargom hala teslimat şubesinde olarak görünüyor kargoyu arıyorum telefonu kimse açmıyor benim kargom ne olacak söyler misiniz

 70. Emine 23 Mart 2020

  Yorumum da gitmiyor yeter! Kimseye tavsiye etmiyorum! Anca bi 10 gün sonra gelir anca o da!

 71. Saime dergi 17 Mart 2020

  Bu yorumu daha önce yapmadım. İlk kez yazıyorum. Ama nedense yorumum kabul edilmiyor tekrar diye Mng kargo bilmiyorum ne sorunlarınız var ama bu böyle gitmez. Ayni şehirde kargo 5 gündür gitmedi. Yürüyerek götürseydim ulaşırdı. Üstelik bu ilk te olmadı. Yazık.

  1. Kübra 27 Mart 2020

   MNG Kargo Sümer şubesi çalışanlarınız kendi kafalarına göre gelin kargonuzu buradan alın diyebiliyorlar. Bir sağlıkçı olarak gerçekten konuşma tarzından utandım, biz gecemizi gündüzümüze katarken sizin Sümer şubesi çalışanlarınız bizim için götürmeyin bunun kargosunu! Diyebiliyor yanındaki insanlara. Gerçekten utandım.

   İnsanlara sağlık vermek bizim işimiz ama terbiye vermek maalesef ki değil. Müşteri hizmetlerini aradım adresinize teslim yapılması gerekiyor denildiği halde çalışanınız buna onlar karar vermiyor biz karar veririz diyebiliyor.

   Ben kapının önüne çıkacağım oradan alacağım evim iş adresimde aynı yer dediğim halde inat etti. Çalışıyorum şubeye gelemem dediğim halde inat etti. Biz koca bir risk altındayken bu neyin inadıdır? Biz her şeyimizi hiçe sayarken bu nasıl bir üsluptur? Bütün hastaneye anlatacağım bu durumu.

 72. Ada 16 Mart 2020

  Kargom 7 gündür gelmedi. 3 gün boyunca da aynı şubede kaldı. Çok berbat. Farklı bir kargo şirketini kullanmanızı tavsiye ederim.

 73. Aysu tüter 12 Şubat 2020

  Bir daha kapısını açmam fiyatları diğer kargolara göre çok yüksek en uygun ptt kargo üstelik ürünümde çok geç geldi ?

 74. tülay 1 Şubat 2020

  Mng kargo ürünümü teslim almadığım halde teslim edildi diye mesaj geldi. Ürünüm nerede bunu ilk kez yaşıyorum. Apartmanım da kamera var gelmediniz bile hayırdır

 75. Umut 30 Ocak 2020

  MNG kargo 10 gündür kargomu getirmiyor. hayatımda böyle kargo görmedim.

 76. şadi 26 Aralık 2019

  Mng sınıfta kaldı okumaz. İlk defa alıştım bir daha asla.

  1. Funda boztepe 12 Şubat 2020

   Sabahdan beri bekliyorum 7 ye kadar dagitimda denildi hala gelmedi kimse bu ne ya böyle başdan savma iş yapiyorlar

 77. Vefa AKAT 21 Aralık 2019

  6 gündür mng kargo da kargom var 3 gündür mng mersin Mezitli şubede duruyor ve msj atılmasına rağmen dağıtımı yapılmıyor merkezleri dahil telefon a cevap vermiyorlar pazar ilk işim yasal işlem başlatacağım.

 78. behiye tercan 12 Aralık 2019

  eskişehir yunusemre şubesi ne telefonlara bakıyor ne geri dönüş yapılar. defalarca aradım kimse açmıyor. telefona geldik bulamadık diye mesaj atmış. ıs yerinde ve mesai saati içerisinde olduğum saatte yalan yere mesaj atıyor. gelip bulamayacağı durum yok, imkansız. ama geldik bulamadık diye mesaj atıyor

 79. dilara 11 Aralık 2019

  Hayır yani iletisim diye bir bölüm var ama açan yok firma iş yapamıyorsa yapmasın ya da en azından müşterilerin aramalarına cevap verip bilgilendirsin

 80. Esra 10 Aralık 2019

  Mng kargo kargo aracının kaza yaptığını kargomun kaybolduğunu söyleyip suçunu kabul ediyor ama 20 gün olmasına rağmen para iadesi yapılmıyor bu nasıl bir sorumsuzluk benim paramı gönderin daha ne kadar bekleteceksiniz

 81. Ayfer 20 Kasım 2019

  kahramanmaraş elbistan şubesi kargo gelmediği halde adrese geldik bulamadık diye msj atıldı dağıtıma çıkan u*** beyle görüştüm geldim zili çaldım dedi ama kesinlikle gün boyu evde olduğum halde gelen olmadı telefonla aradım denildi ama asla ve asla aramadılar. nasıl bir kargosunuz!

 82. Eda 17 Ekim 2019

  MNG Erzincan şubesi rezalet, ürünler hasarlı geliyor, zamanında ulaştırılmıyor, çalışanlar saygısız, sorduğumuz sorulara dahi doğru düzgün cevap verilmiyor.

 83. eray akterlik 11 Ekim 2019

  iki gündür side şubesine ulaşamıyorum

 84. Ceyda 18 Eylül 2019

  2 hafta oldu hala kargom gelmedi adres vermiş olmama rağmen parası peşin verilmiş bir Kargo ve hala yok bu kadar sorumsuzlukta pes dedirtiyor insana

 85. murat şaşmaz 16 Eylül 2019

  Aliağa İzmir şubesi ürün dağıtımı yapmıyor kendimiz alıyoruz bir de geldik bulamadik diyorlar rahatça yanlış islem sonucu kargoyu başka bir adrese göndermişler nerde kimbilir hiç bir çözüm uretmiyorlar bu nasıl bir hizmet anlayışı?

 86. hülya 3 Eylül 2019

  Bornova şubenizi 3 saattir arıyorum açan yok!

 87. Füsun 29 Ağustos 2019

  Kimse gelmediği halde Kargom teslim edilemeyen kargo olarak geri gitmiş bugün niye?

 88. Fatma 31 Mayıs 2019

  Hıc begenmedım berbatt bu son olsun…..bir arıyorum kargonuz yok bugün gelck yarın gelecek hala gelmedi

 89. Sema 30 Mayıs 2019

  İnternetten ürün sipariş ettim kapıma gelmedikleri halde kapıya geldiklerini söylediler bukadar rezillik olmaz herseferinde aynı şeyi yaşıyorum böyle rezalet bir kargo şirketi olamaz asla hakkımı helel etmiyorum

 90. tülay 21 Mayıs 2019

  kargoyuz diye ortada gezmeyin,Edirne Kırkpınar şubesi tlf.larını hiç açmıyor,tunca şubeside benim adresten kargo alamazmış..bu nasıl hizmet anlamadım.

 91. Mehmet 27 Mart 2019

  25.03.2019 tarihinde Elbistan Mng kargoya gelen kargom hala bana ulaştırılmadı. Aradığım zaman sebep olarak adres yetersizliği diyorlar. Madem adres yetersiz o zaman kargoyu neden kabul ediyorsunuz? Elbistan şubesine gelince mi adresin yetersiz olduğunun farkına varıyosunuz?

 92. gülay 22 Mart 2019

  üç gün önce gelecek olan kargom hala gelmedi ve siparişini takip ettiğim firmada alıcıya teslim edildi yazıyor şubeyi arıyorum bana ordan bi kadın apartmanın altında dükkan varmı diye soruyor belki oraya bırakılmıştır diyor dükkana bırakılmış bile olsa ad soyad alınır benim bildiğim alıcı aldı yazıyor ama kargo kim bilir nerelerde?

  Kargo dağıtan kişi bulamayınca bir telefon açar telefon eden yok kargo alıcıya teslim edildi diyor inici üçüncü aramamda komşular almış olabilir diyorlar dala geçer gibi komşu alsa üç günde kapıma gelir verir hadi koşuya verildi siparişler bölümüne baktığımda neden alıcıya teslim edildi yazılıyor

 93. salih 21 Mart 2019

  Mng kargo 2 gündür şubede olan kargon bir türlü gelmedi hizmetleri sıfır arıyorum açmıyorlar bu ne biçim kargo

 94. Hakan 16 Mart 2019

  İstanbul’dan Ankara’ya bir günde sekiz koli kargom geliyor ama iş yoğunluğu nedeniyle dört gündür kargom teslim olmuyor kargo şubesi ile deponun arası 200 metredir Şubeyi arıyorum çok yoğunuz bugün teslim edeceğim diyorlar ama ürünler gelmiyor bunu ilk değil sürekli yapıyorlar bu konuda çok şikayetçiyiz

 95. ekrem 7 Mart 2019

  antepden Uşak a bir günde gelen kargo uşakda 3 gündür bekliyorum müşteri hizmetlerini arıyorum iş yoğunluğun dan dolayı arkadaşlar teslim edemememiş diyor tamam kabul bugün gönderin diyorum gelin şubeden kendiniz alın diyor yok böyle bir çalışma sistemi inşallah yarın göndereceklermiş duacıyız…

 96. aynur 2 Mart 2019

  MNG KARGO ORDU ŞUBESİ, evde olmama rağmen beni bulamamışlar, telefonla sms ile herhangi bir iletişime geçmeden evde bulamadıklarını iddia edip gitmişler. Evde ders çalışırken çalan kapıyı muhakkak duyardım. İşinizin sorumluluğunu almalısınız.

 97. Gülşah 22 Şubat 2019

  Mng kargo Çınar şubesi.. Bugün bütün gün evde olmama rağmen adresimde bulunamamışım? Adrese gelinmedigi gibi telefonla hicbir iletisime geçilmedi .. az once gelen mesaj benim kargodan almam gerektiğini yazıyor? Iki cocukla ben kargoya gidicem bu sorumsuzluk yüzünden bu nasil bir iştir?

 98. Metin 21 Şubat 2019

  14.02.2019 tarihinde aldığım ürün ayın 16 sında şubeye geldi ama hala bana gelmedi ve teslim edilemeyen kargo olarak gözüküyo ne kadar saçma bi firma

 99. Canan ŞAHİN 20 Şubat 2019

  Adrese teslim ürün alış verişimde mng kargo beni arayarak akademiye kargo getirmediklerini ve benim almam gerektiğini söylediler. Nedenini ve mantıklı bir açıklaması olup olmadığını sordum. 15 temmuzdan sonra akademiye çıkmadıklarını söyledi ve adrese teslim kargomu getirmediler bu durumdan ötürü mağduriyet yaşadım konudan şikayetçiyim.

 100. Nazan 11 Şubat 2019

  Atisan şubesi gibi yer görmedim cumartesi günü kargom alınacaktır sabahtan aramaya başladım tamam Hanfendi alınacak sat 14 kadar dediler ama ben sürekli aradım sonra sat 6 ya kadar alınır dediler sonra ne gelen var ne gidin şimdide arıyorum tamam alınacak diyorlar halen aynı

 101. Leyla Alkan 6 Şubat 2019

  Ben mng kargo derince şubesi çalışanları kadar sorumsuz görmedim kargo şubede ve getirmeye bile halleri yok cuma günü şubade olan kargo için pazartesi arıyorum kargo ne zaman teslim edilecek diye (diger şirketler kargonuz şubeye gelmiştir şu tarıhte teslimat edılecek dıye sms atarlar) ama uzun aramalar sonucu açan görevli benim bilgim değil ben degıl dagıtan kişi nasıl çalışıyor bılmıyorum diyor ve kargoyu getırenı arayıp benı telefondan telefona dövüştürüyolar daha adresten haberlerı yok. Adresi bana soruyor ya telefonda google haritalar var bu şekilde bulamıyormu onuda geçtim yarın teslim etsek olurmu bu nedir ya yazık

 102. sevim 29 Aralık 2018

  İZMİR PINARBAŞI ŞUBESİ yaa size şunu sormak istiyorum o telefonu açmayacaksanız neden oradasınız hiç bir şekilde ulaşım sağlanmıyor net bir cevap veren yok. çok yazık ve çok gereksiz bari orda boş boş duracağınıza çalışmayın en azından aldığı parayı hak edecek insanlar çalışsın.

 103. Ramazan zeybek 11 Aralık 2018

  İzmir Özkanlar şubesi berbat çok üzüldüm MNG şubesine evim 150 metre üçkere gidip kendim almak zorunda kaldım, sitem edince de tert üslupla karşılaştım şube sorumlusu zannediyorum sarışın otuz yaşında gibi bir bayan insanlara kötü davranıyor. Bu arada yaşım 50

 104. Meral 19 Kasım 2018

  Elazığ MNG harput sürat kargo dan şikayetçiyim evde olduğum halde saat 6/30 da mesaj atıyorlar geldik evde yoksunuz diye tam aksine bugün iki kargo daha eve geldi kargolarımı aldım harput kargoysa adrese gelmeden msj atıyorlar gelip kargonuzu alın diye

 105. fahri altay 26 Mart 2018

  Mng abidinpasa şubesinden şikayetçiyim 2 kere eve gelmeden gelmiş gibi mesaj atarak evde olmadığımı ima ediyor gün boyu bekletiyor kağıtta bırakmıyorlar

 106. Olcay 10 aralık 2017 13 Aralık 2017

  MNG kargo. Beykent şubesinden şikayetçiyim kargom vardı evdeydik oğlum ve kız kardeşimde evdeydi aşağıdaki zillerimizde sorun var arayıp ta haber vermiyorlar. Geldik evde yoktunuz diye gitmişler ve sonra telefonla arıyorlar geldik diye halbuki evdeydik yanlış söylüyorlar. Daha öncede ben izmire göndermiştim acil gitmesi gerekiyordu 2 gün iş günü dediler tam 7 günde izmire gitti bakırköydeymiş araştırdım takip numarasından mahvolduk önemliydi işimiz olmadı!

 107. Levent 4 Kasım 2017

  Kocaeli Gebze Gaziler MNG şubesinden şikâyetçiyim. Kargom gelecekti ama eve geldik size ulaşamadık diye mesaj geldi kargonun geldiği gün ben evdeydim ailem hepsi evlerindeydi hiçbir şekilde ne zil çaldı nede kapı çalındı. Bende cuma günü aradım bana sizin adrese geleceklerini söyledi. Müşteri temsilci bayan o zaman yarın size ulaştırıp dedi ama cumartesi sabahtan beri aradım hep geçiştirdi ne gelen oldu ne giden böyle sorumsuz kişileri neden işe alırsınız anlamadım bunun bir cezası olmalı lütfen mağdur oldum.

  1. Yaşar 19 Aralık 2017

   Mng kargodan hiç memnun değilim kargom 15 12 2017 de kargom kırıkkale şuvesine gelmiş ama birtürlü eve ulaştırmıyorlar bekliyoruz ne zaman gelecekdiye evde sıraylan nöbet bekliyoruz bu gün 5ci gün oldu halen bekliyoruz birdaha mng kargoyla hiç birşey göndermiyecegim o müşteri hizmetleri ne işe yarıyor anlamış değilim boşuna insanların zamanını çalıyorlar

 108. Gönül 30 Ekim 2017

  müşteri hizmetlerinin çalışmadığı bir kargo şirketi neden hala çalışıyor mu acaba? Maddi manevi yıpratılmış hissetmeme neden olan bir kargo şirketi olmaz olsun.

 109. Hilal 4 Ekim 2017

  olmaz olsun sizin gibi kargo şubeleri .27.09.2017 tarihinden beri kargo bekliyorum şubede olan kargo gelmiyor. Gidiyorum alamaya kargom yok ortada aldığınız parayı hak edin biraz

 110. Özenç 4 Ekim 2017

  mng kargo gibi garip bir kargo şirketi yok narlıdere şubesi teli açmıyor yok böyle birşey ya kargom gelmedi kaç gündür sözde gelmişler ulaşamamışlar kaç gündür bekliyorum bu kadar garipr kargo şirketi daha olamaz

 111. sadettin 29 Eylül 2017

  Gaziantep mng şubesinden hopaya malzeme verildi pazartesi çarşamba en geç perşembe sabahı teslim ederiz dediler taahhüt ettiler bizde malzemeyi pazartesi günü antep şubesine teslim ettik çok acil olduğunu belirtik ambara vermiyoruz. Acil olduğundan dedik tamam dediler çarşamba olmazsa perşembe teslim ederiz dediler bir hafta sonra pazartesi teslim ettiler beni mağdur ettiler şimdide utanmadan benden ödeme talep ediyorlar ben onların yüzünden elimdeki isten oldum mağdur ettiler beni bende ödemeyi yapmıyorum.

 112. mehmet yaşar 28 Eylül 2017

  Kesinlikle telefonlara bakmıyorlar isi gücü bırakıp bütün gün onları arayacaksın. Menemen şubesi

 113. Mehmet 5 Eylül 2017

  29 ağustosta tavukcuyolu şubesine gelen kargom 5 eylül olmasına rağmen halen orada tutulmakta. Bende 100 metre yukarısında çalışmaktayım tel açtım gelip aliyim diye buradan veremeyiz biz getiricez dediler halen gelecek anlamadığım şey kargonun sahibi ben olmama rağmen bana niye teslim edilmiyor elden anlamıyorum .bu kargo da babama aldığım bir hediyeydi memlekete giderken goturicektim saynelerinde olmadı!

 114. Nebahat Çankaya 28 Ağustos 2017

  Mng mugla subesi telefonu açmıyor

 115. Nebahat Çankaya 28 Ağustos 2017

  Mng Muğla şubesine 25/08/2017 saat 11.48 de ulaşan kargo hala iki buçuk gündür bana ulaşmadı bugün ayin 28 i kaç günde gelecek acaba. Bir daha hiçbir zaman mng kargoyu seçmeyecegim.

 116. suzi tekil 28 Ağustos 2017

  mng kargo ilgi sıfır iletişim sıfır.

 117. Ayşegül karademir 25 Ağustos 2017

  Gaziantep Ayıntap subenizdeki hizmet ve müşteri münasebeti iyi değil 2 gündür bekledim gelip ürünü almadılar 3 saatte bir aramama rağmen gelmediler ve 2 gün sonra ben götürdüm. 2 bayan ve dagıtımcılardan şikayetçiyim

 118. kadir buluş 25 Ağustos 2017

  aynen ankara rüzgarlı şubesini yüzlerce kez aradım açmıyorlar. kargom 2 gündür şubede bekliyor dağıtıma çıkarmadılar hayır anlamadığım.neden telefona bakmıyorsunuz.yani o vakit kaldırın telefon numaralarını ayıp be

 119. Yüksel yeter 29 Temmuz 2017

  Eren gazi sun telefonlara bakmıyor gelen kargoyu 2 gün sonra kendim almak zorunda kaldım

 120. fahrettin öncal 29 Temmuz 2017

  Mng kargo istanbul avrupa yakasından anadolu yakasına 3 iş gününde kargo ulaşamadı en sonunda kendim gidip şubeden aldım!

 121. özlem kargı 27 Temmuz 2017

  Mng hekimbaşı şubesi çok kötü hizmetinden hiç memnun değilim.

 122. Filiz 22 Temmuz 2017

  Mng silivri şubesi adrese gelmediği halde geldik ama bulamadık, her seferinde telefonlarını da açmıyor. Mng nin temel çalışma prensibi bi galiba?

 123. murat 10 Temmuz 2017

  telefonları bilerek açmıyor mng germiyan subesi

 124. recep şirin 8 Temmuz 2017

  bizim şirket olarak mng kargoyla anlasmamız var ama en kısa sürede baska kargoyla anlaşma yapacagız.

 125. karadeniz bilgi işlem 8 Temmuz 2017

  mng kargo merter subesi kadar işinden habersiz sube görmedim arabası bozukmuş telefonu bozukmuş orada niye duruyorlar ki.

 126. Ensar ADIGÜZELLİ 3 Temmuz 2017

  29.06.2017 Tarihinde KARS Şubesinden Alibey köyü/Eyüp İSTANBUL Adresine Peynir gönderdim peynir yeşil pınar şubesine gitmiş anlayamadım bu görevliler adresi terstende okusalar yine öyle olmaz çalıştıracağı elemanları önce eğitsin sonra çalıştırsınlar göderdiyim peynir yani yiyecek sıcakta bozulan gıda şikayetci oldum!

 127. Ebru 29 Haziran 2017

  Bugun bi kargom vardi umraniye şubenize den yolycaktim fakat orda bir ince uzun orta yasli acik bir bayan vardi resmen dalga gecerek ve okadar kotu davranarak islem yaptiki anlatamam unraniye devlet hastanesinin ordaki bayiniz bird aha da asla sizinle bise yolamam calisanlarin daha iyi ve ilgili olmalari gerkmiyormu

 128. Bahar 28 Haziran 2017

  Ben böyle sorumsuz bir sirket gormedim 10 gun once gelmesi.gereken kargom gelmedii ustune bide evde yoksunuz yarin gelip subeden alin diyolar.

 129. ilkim 8 Haziran 2017

  26 mayısta sipariş verildim , mng kargo kurtköy şubesinden daha gelmedi , her aradığimda bugun gelcek dediniz bugun saat 17:00 aradım size bugun son bir sans verdim yarın ben gelicem kargo ücretimide alıcam dedim size , yarın görüşcez inşallah nasıl bir çalışmanız sistemiz var …….?

 130. Ahmet Kınaç 5 Haziran 2017

  MNG kargo hizmet sıfır, telefonlara ulaşamıyoruz. Bu nasıl bir şirket yazıklar olsun. Manavgat şubesine telefonla asla ulaşamıyoruz, 444 06 06 ya da telesekreter koymuşlar ulaşmak ne mümkün. Kabahat şirketde değil şirketden hizmet almak isteyen bizim gibi insanlarda.

 131. Ersen 19 Mayıs 2017

  Mng kargo işini bulmuş benim de bi kargom vardı Bursa’dan ESKİŞEHİR e geldi fakat içerisindeki ürünler kırılmış birde benim adıma gelen kargoyu başka bir kişiye bırakmış bıraktığına dair de bi imza falan almamış mng kargo teksan subesi

 132. Hilal 21 Nisan 2017

  Çalışanlarda iş prensimi namına bir şey yok .Bugun evime gelen kargomu bana veren kişi tarafından bagrışlarına maruz kaldım. Bu kadar markalasmış bir kargo sirketinden bunları görmek gerçekten kabul edilir gibi degil.

 133. Hatice 20 Nisan 2017

  Bu gün saat 10 50 civarında 0 534 357 25 38 nolu telden arandım kargoyu almıyacaımı söyleyince bana kızmaya başladı beni dinlemeden telofonu yüzüme kapattı. Biraz sonra ben aradım açıklama yapmak için yine hakaretler ederek tel kapattı birdaha arama dedei kendisini şikayet edeceimi söylededim. Size bildiriyorum böyle büyük bir firmada çalışan nasıl olurda böyle davranabilir hemde bir bayan çalışan.

 134. Seda Tansel 17 Şubat 2017

  Mng mersin mezitli şubesi çalışanlar adrese teslimat yapmak yerine geldik bulamadık mesajı atıp sizi şubeye çağırıyolar ayrıca telefonda hitap ve anlatım sorunları yaşıyorsunuz elimde kamera kayıtlarının olmasına ve akşama kadar evde beklememe rağmen bulamadıklarını idda ediyorlar firmaya bu şekilde çalışma düzenini yakıştıramadım

  1. güldane 9 Mart 2017

   arkadasım sen yat kalk dua et ben 5 gündür evde bekledim sabah 9 olunca aramaya başlıyodum aksam 5e kadar ne acan oldu nede kargomu gönderen ayrıca adamlar bana ikinci gün eliniz de hiç merak etmeyin diyo.

   1. nilufer 3 Ağustos 2020

    21 temmuzdan beridir değişim için paket gönderdim hala gönderi yolda arıyoruz aktarmada deyip kapatıyorlar ilgilenen yok!