PTT Başakşehir Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Başakşehir KDTM (Başakşehir, İstanbul)

Adres: İkitelli Osb Mahallesi Aykosan Dilek Pastanesi Sokak Numara: 1 Başakşehir – İstanbul
Telefon: 0 212 549 24 31
Telefon 2: 0 212 549 24 34
Faks: 0 212 549 24 32

PTT Başakşehir Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Başakşehir KDTM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Başakşehir Kargo Dağıtım ve Toplama Merkezi Başakşehir KDTM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

91 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Necmi Çevik 18 Mayıs 2022

  Telefonlara hiç bakılmıyor..

  Yorum Yap
 2. Elif Aral Fidan 2 Mart 2022

  5 aydır oturduğum binanın dışına arabadayken arayıp, ürünleri dış kapıdan teslim edeceğim inin aşağıya diyor. Benim evde çocuğum var dediğimde bizim böyle bir eve getirme durumumuz yoktur diyor. Gelemeyeceğimi ilettiğimde de bizim sorunumuz değil diyor.

  02.03.2022 13.00 tarihinde de kapının önüne gelip zile çok kez bastı ve çocuk uyuyor bu şekilde neden zile basıyorsunuz diyip uyardığımda da beni ilgilendirmez, ben zile bastığım an kapı açılmazsa sürekli basarım şekilde cevap veriyor.

  Yorum Yap
 3. Şule Özgezgin 11 Şubat 2022

  Yani pes sipariş verdiğim gün kargoya verilen ürün 3 gündür sizin şubede bekliyor arıyorum asla telefonlar açılmıyor. İnsan bir açıp yalan da olsa çıkacak falan der o da yok. Bir daha PTT kargo mu tövbe kullanmam.

  Yorum Yap
 4. Sinem Ulupınar 9 Şubat 2022

  Bugün 4. gün ve kargom hala Başakşehir PTT şubede bekliyor. Nasıl bir duygusal bağ kurdunuz bilmiyorum ama kargomla artık vedalaşıp dağıtıma çıkarmanızı umuyorum. Telefonlara yanıt veren kimse yok.

  Yorum Yap
  1. Sevda Sarı 11 Şubat 2022

   Sinem Ulupınar çok haklısınız. Bende paketimden aylardır haber bekliyorum.

   Yorum Yap
 5. Esra Alp 5 Şubat 2022

  Kargo için sözde adreste yok diye yazdırılmış ama siz gelmediniz ki ben adreste olmayayım. Hiçbir arama falan da yok hani çok saçma bir durum. Kusura bakmayın da bu yaptığınız sorumsuzluk olur yani insanlara karşı yapıyorsanız siz işinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 6. Selim Kabatan 4 Şubat 2022

  İkitelli sanayi de 24 saat açık bir yerdeyim. Kargo adreste bulunamadı diye kâğıt bırakmış. Bu kadar kötü hizmet veren kargo firması görmedim.

  Yorum Yap
 7. Pedro Mendes 16 Aralık 2021

  Türkiye’den Aralık ayında sipariş verdim. Buradan gönderildi. Şimdiye kadar henüz elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 8. Sacit Meşe 10 Kasım 2021

  02.11.2021 tarihinden beri tebligat dağıtımda bekliyor, arıyorum cevap veren yok.

  Yorum Yap
 9. Kübra Papakçı 22 Ekim 2021

  13 Ekim de kargoya verilen ürünüm 21 Ekim de teslim edildi diye mesaj geldi. Bana herhangi bir kargo gelmedi. Ben teslim almadım başkasına verilmiş. Trendyol’u arıyorum açmıyor, PTT’yi arıyorum açmıyor.

  Yorum Yap
 10. Alaattin Ertürk 26 Ağustos 2021

  09.08 2021 tarihinde Almanya’ya resmi evrak gönderdik ve hala akıbeti belli değil. Sistemden barkod numarası kontrol ediliyor fakat kargo nerden neden ulaşmadı göremiyorlar. Başakşehir dağıtım merkezini arayın diyorlar, arıyoruz açan yok.

  Yorum Yap
 11. Fidan Yavuklu 24 Ağustos 2021

  Almanya dan 02.08.2021 tarihinde posta ile resmi evrak gönderdim. Gönderi takip de yurtdışına yani Türkiye’ye sevk edildiği yazıyor. PTT’yi arayınca sistemden benim gördüğümden farklı bir şey göremiyorlar yardımcı olamıyorlar. Başakşehir dağıtım merkezini belki 100 kez aradım cevap veren yok. Nerede bu posta, bugün 24 Ağustos, insan bu hizmete yorumsuz kalıyor.

  Yorum Yap
 12. Samet Çelik 10 Mayıs 2021

  07.05.2021 tarihinde Başakşehir Posta Dağıtım Müdürlüğünde bulunan kargom hala gelmedi. Adreste olmama rağmen adreste bulunamadı, yok, haber kâğıdı bırakıldı olarak gözüküyor. Böyle saçma bir kargo dağıtım merkezi olamaz gerçekten.

  Aradığımızda kimseye ulaşamıyoruz. Çağrı merkezini aradığımızda rast gelirse kim açarsa konuyu anlatmamıza rağmen sadece ekrandan takip ettiğimiz şeyleri söylüyorlar, herhangi bir çözümle gelmiyorlar. Ya işinizi düzgün yapın eğer yapamıyorsanız da bu işle cidden uğraşmayın.

  Ben ve benim gibi bir sürü insan sizler yüzünden mağdur oluyor. Kimseyi bu şekilde mağdur etmeye hakkınız yok. PTT Kargo pişmanlıktan başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 13. Seçkin Çolak 6 Nisan 2021

  İletişime kesinlikle geçilemiyor, hakkınızı ve siparişinizin durumunu sorma ve takip etme gibi bir durum uzaktan erişim ile yok maalesef. Telefon cevap vermiyor, internet hizmeti sadece yapılmak için var. Takip imkânı sınırlı oldu, hatta olmadı sayfada takip edemedim.

  Adres aynı olmak kaydı ile 2 farklın Almanya’dan gelen bir ileti (gönderici aynı, adres kaydı var) biri ulaşıyor diğeri ikinci paket – ileti ulaşmıyor. Telefon ile takip imkânsız, online takip sınırlı… Merkeze gittiğimde “adres bilgisi eksik” gibi genel bir bahane ile ürün geri gönderiliyor. Diğer sipariş ulaşıyor. Çağdaş ve esnek bir yönetim anlayışından çok uzaksınız.

  Yorum Yap
 14. Nuray Polat 26 Mart 2021

  Tarafıma gönderilen kargom hakkında hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum. Kimse telefonlara bakıyorlar. Lütfen herkes doğru düzgün işini yapsın. Yapamadığınız işin başında durmayınız lütfen. Sizlere diyecek bir şey bulamıyorum.

  Yorum Yap
 15. Hilal Baydar 18 Şubat 2021

  Evde olduğumuz halde bugün teslim edilmesini beklediğim ürünüm, adreste yok / kapalı haber kağıdı bırakıldı şeklindeki bir açıklama ile PTT kargo takip sisteminde göründüğü yetmediği gibi kapıda da geldiklerine dair yazılı bir kağıt bulunmamaktadır. Aradığımda ya meşgul çalıyor ya da açan olmuyor. Nedir şimdi bu! ?♀️

  Yorum Yap
 16. Zeliha Sarı 17 Şubat 2021

  Nasıl dağıtıyorlar bilmiyorum. 3 gündür dağıtıcıya verilmiş ama beni elime ulaşmamış. Arıyorum hiç kimse cevap vermez, ne cevap yok, ne kargom yok.

  Yorum Yap
 17. Merve Sapan 26 Ocak 2021

  Saatlerdir günlerdir arıyorum. 1 haftadır dağıtıma göndermediler. Ne biçim işlerini yapıyorlar. Ya siz neden doğru düzgün yapmıyorsunuz isinizi arıyorum açan yoktur.

  Yorum Yap
 18. Yasemin Yılmaz 4 Ocak 2021

  Başakşehir kargo dtm de kargom nerdeyse 3.5 haftadır oyalanıyor ve hala elime ulaşmadı!

  Yorum Yap
 19. Ayhan Demir 15 Aralık 2020

  Bütün gün evdeyiz sokağa çıkma yasağı var. Kargocu arkadaş bi zahmet siteye getirdiği kargoyu yukarıya bırakmıyor ve evde bulunmadığı için teslim edilemedi diyor. Bunun adı hizmet değil maalesef.

  Yorum Yap
 20. Abdullah Oğuz 11 Aralık 2020

  Muhatap olacağım bütün numaraları aradım ya meşgul ya da cevap vermiyor 3 gündür arıyorum.

  Yorum Yap
 21. Melike Kaya 8 Aralık 2020

  Başakşehir Kargo DTM kargomu iki gündür hareketsiz bekletiyor. Küçükçekmece’de ilgili şubeye getirmiyor. İl dışından bile, firması değişkenlik gösteren kargolar son derece hızlı gelebilirken, aynı ilçede kargo ulaştırılmıyor.

  Yorum Yap
 22. Barış Coştu 8 Aralık 2020

  Kargomu evde yok diye işaretleyip not bırakılmıştır diye sisteme giriş yapıyorlar. Hâlbuki not vs yok. Tekrar dağıtıma çıkıyor adreste yoktur taşınmıştır diye not düşülüyor günlerdir kargomu arıyorum bekliyorum 50 yıldır aynı adreste oturuyoruz bir yere taşınmadık.

  Yorum Yap
 23. Semiha Karpuz 7 Aralık 2020

  RR342431883TR barkod nolu kargom Başakşehir kargo merkezine teslim edilmiş olup sonraki işlemler hakkında herhangi bir bilgi PTT kargo takip sistemde görülmemektedir. 31 Kasımda tarafıma gönderilen paket halen elime geçmedi. İkametgâh adres olarak *** Ridyard street, *** Uk olarak verilmişti. Tarafıma paket hiç bir şekilde ulaşmamıştır.

  Yorum Yap
 24. Esra Yılmaz 25 Kasım 2020

  Berbat bir daha mı ürün alırken ptt kargo ise almam.

  Yorum Yap
 25. Yusuf Uluğ 18 Kasım 2020

  Hep aynı taktik geldik bulamadık. Corona pozitifim çıkamıyorum nereye gideceğim gidemem cezası var. Siz birde evde yok haber kağıdı bırakmışınız. Ayıp, ayıp gelen yok giden yok.

  Yorum Yap
 26. Musa Berke 6 Kasım 2020

  4. gündür Başakşehir dağıtım merkezinde pasaportum orada bekliyor. Adres doğru olduğu halde getirmediler. 50 seferden fazla aradım açan yok ve bağlanamıyorum. Dün dağıtım merkezine pasaportum için gittim. Aradılar bulamadılar dağıma çıkmış dediler. Kaç gün oldu halen pasaportum gelecek.

  Yorum Yap
 27. Boğaç Fındıkçı 28 Ekim 2020

  Yorum yapan bütün arkadaşlara katılıyorum. Berbat bir çalışma sistemleri var 10 gündür kargom gelmedi. 10 gündür şubede görünüyor. Telefonlara desen bakan yok acaba bütün gün ne yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Arif Beyen 6 Ocak 2021

   Boğaç Fındıkçı kardeşim sadece Basakşehir ptt kargoda oluyor. Zeytinburnu ve Bağcılar 2 günde pasaport getirdiler.

   Yorum Yap
 28. Ali Rıza Özbek 9 Ekim 2020

  Trendyol’dan bir sipariş vereyim dedim fakat ne yazık ki sipariş verirken hangi kargo şirketinin gönderdiğine bakmayı unutmuşum ve ne yazık ki PTT kargoymuş.

  Kargom 5 gündür ”Başakşehır Posta Dağ. Merk.”de olarak gözüküyor ve 5 gündür dağıtıma çıkmamış bile. Şubesiyle iletişim kurmak çok zor ve nihayetinde kurduğumda ise en az 3 gün daha bekleyeceğim söyleniyor.

  Ne olur şu kargomu bir dağıtıma çıkarın artık ya biliyorum zahmet olacak ama. Şu işi yapamıyorsanız da gidin bir istifa edin en azından bu işi yapabilecek milyon sayıda iş bekleyen insan var. Çünkü istifa da bir hizmettir, firma ismini karalamamış olursunuz.

  Günlerdir bırakın ulaşamamasını dağıtıma çıkmıyor dağıtıma! Olmadı taksiyle yollayın sayenizde üründen soğudum yeter be nedir bu firmanızdan çektiğimiz bir daha ki siparişimde direkt kargo göndericisine bakacağım.

  Yorum Yap
 29. Gamze Erenler 8 Ekim 2020

  Arıyorum açan yok. Tekrar arıyorum meşgul.

  Yorum Yap
 30. Doğukan Polat 8 Ekim 2020

  Bana yurt dışından kargo yani krampon gelecektir. Şehrime Adana’ya gelmişti fakat İstanbul şubesine geri iade edilmiş. Ben kargomu Adana’dan Cumhuriyet, 765. Sk. Yüregir Adana’da diğer kargo şubesinden almak istemiştim evime kadar getirilmesini talep etmedim.

  Yorum Yap
 31. Neslihan Yamaç 7 Ekim 2020

  Yeğenim her zil çaldığında kargocu geldi zannediyor. Çocuk 1 haftadır kargo bekliyor.

  Yorum Yap
  1. Dogukan Polat 8 Ekim 2020

   Neslihan Yamaç ben direkt kargoyu eve getirmezler diye adresi kargo şubesini yazdırdım artık gerisini siz düşünün.

   Yorum Yap
 32. Emir Can 7 Ekim 2020

  Bana yurt dışından telefon gelmişti. Türkiyeye kayıtlı olmadığı için vermediler. Bu nasıl çözülür acaba?

  Yorum Yap
 33. Özgür Korkmaz 1 Ekim 2020

  1 haftadır kargom elinizde bekliyor, adrese teslim için kimseye zimmetlenmiyor.

  Yorum Yap
 34. Pınar Çolak 30 Eylül 2020

  Bırakın olmuyor bu kargo işi yapamıyorsunuz. Güvenlikli bir sitede oturuyorum soruyorum geldi mi diye hayır gelmedi diyorlar. Güya evde yokmuşum kağıt bırakmışlar sizi edebildiğim her yere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 35. Mithat Yeşil 25 Eylül 2020

  Arkadaş ne berbat bir kurumun eline düştük biz böyle be. Ya koskoca PTT ye ulaşamıyoruz, muhatap bulamıyoruz telefonlar meşgul. Başakşehirde oturmama rağmen Başakşehir posta dağıtım merkezinden kargomu bana getirmiyor. Yazıklar olsun işini doğru yapmayanlara.

  Yorum Yap
 36. Levent Ekşi 23 Eylül 2020

  Bırakın kardeşim kargo işini. Bu işi beceremiyorsunuz. Bir iki günde Başakşehire gelen kargo günlerce bekletilir mi?

  Yorum Yap
 37. Kader İnalkaç 22 Eylül 2020

  İşinizi düzgün yapmıyorsunuz. Hakkımı helal etmiyorum. Kargo şubeye geliyor ama dağıtıma çıkmıyor.

  Yorum Yap
 38. Cemre Özer 18 Eylül 2020

  15 Eylül 2020 den beri kargomuz orada bekletiliyor. Takip no KP02837399357.

  Yorum Yap
 39. Hasan Yazgan 11 Eylül 2020

  Kargo İzmir Karşıyaka’ya geliyor aranmıyorum kargom geri gönderilmek üzere size gönderiliyor. Barkod no RV18217*** 3 aydır bekliyorum telefonlarda aramadılar.

  Yorum Yap
  1. Esin Boztaş 19 Kasım 2020

   Aynısını yaşadım, herifler el koydular siparişime resmen…

   Yorum Yap
 40. Serkan Çolak 10 Eylül 2020

  Adamlar Çinden 15 günde gelen malı 3 aydır dağıtıma çıkartamadı. Arıyorsun telefonlara bakan yok. Neden var acaba o telefon hatları sizinle konuşabilmek için yaklaşık 200 km yol mu yapmam gerekiyor?

  Yorum Yap
 41. İbrahim Erken 24 Ağustos 2020

  Ya kardeşim bu telefonlar neden var kimse bakmıyor benim kargon sizde takıldı ikinci defa ve ben kargomu istiyorum RB998217202SG aynı kargo numarasına ikinci defa gönderiyor adamlar lütfen malımı gönderin.

  Barkod No – RB998217202SG
  19/08/2020 – 21:33:00 Gönderi yurt dışına sevk edildi. (Giden) -/ – Singapore (Yurt Dışı)
  20/08/2020 – 22:05:00 Gönderi yurtdışına sevk edildi. -/ – Singapore (Yurt Dışı)
  23/08/2020 – 18:25:21 Gönderi (Varis) alıp verme merkezinde alindi. -/ – Turkey
  23/08/2020 – 18:30:21 Gönderi gümrüğe sevk edildi. (Gelen) -/ – Turkey

  Yorum Yap
  1. Ahmet Lale 1 Eylül 2020

   Tam 25 gündür kargom takıldı kaldı. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor.

   Yorum Yap
 42. Esin Boztaş 18 Ağustos 2020

  2 aydır kargom hala gelmedi, izmir bostanlıya kadar getirdiniz, oradan bana haber bile vermediniz şimdi tekrar sizin şubenize dönmüş, allah sizin elinize düşürmesin, 45 güne kargo Çin’e geri dönecek alınmazsa deniyor. O kadar emek zaman para ve hak var.

  Yorum Yap
  1. Yaprak 26 Ağustos 2020

   Benim paketim de Bornova’ya kadar gelmiş ve geri gönderilmiş İstanbul’a. Ne haber ne mail var, bu nasıl bir hizmet! Telefonları açan da yok! Şikayet edebileceğimiz bir mercii de! Yazıklar olsun.

   Yorum Yap
  2. Oğuz Ülkebay 16 Ocak 2021

   Esin Boztaş seninle bende aynı durumdayım.

   Yorum Yap
 43. Sinem 13 Ağustos 2020

  PTT kargo ne rezaletmişsin be. Günlerdir kargo burnumun dibinden geçiyor geziyor ya bari kapımın önüne fırlatın yemin ederim benden çok gezdi. Şu lanet olası paketimi getirin artık evde hapsoldum bu arada o telefon numarasını boşuna koymuşsunuz oraya bari açıp dinleyin konuşmasanız da olur psikolojim bozuldu!

  Yorum Yap
 44. Yusuf 13 Ağustos 2020

  Tüm Türkiye’ye geneline işlerini düzgün yapsınlar telefon açmadan kargoyu geri yurtdışına yollamak nedir ya. Bir düzenleme getirin artik. Masa başında oturup maaş beklemeyin devletten!

  Yorum Yap
 45. Büşra 12 Ağustos 2020

  Size neden ulaşılamıyor gerçekten aralıksız kaç gündür arıyorum meşgule atılıyor aramalarımız kime ve nereye şikayet etmeliyiz sizi acaba?

  Yorum Yap
 46. Nilüfer 28 Temmuz 2020

  Adrese teslim edilemedi diyorsunuz, neden telefon etmiyorsunuz, bu çağda herkesin telefonu var. Bir de iade işlemi başlamış. Ayrıca neden telefonlara bakmıyorsunuz, mümkün değil ulaşamadım bugün, sabahtan beri uğraşıyorum. Ne Ümraniye Dağıtım Merkezi’ne ne de Başakşehir’e.

  Yorum Yap
 47. Eren Şahin 18 Temmuz 2020

  Telefonları açmıyorlar, kargo dağıtıma çıkmıyor kaç gündür bekliyorum. Dağıtım merkezine gidip urunu ellerinden alabiliyor muyuz?

  Yorum Yap
  1. Rıza KONAK 27 Temmuz 2020

   Bu telefonlara madem bakmayacaksınız neden oraya beş numara yazıyorsunuz. Madem adrese getiremeyeceksiniz o zaman şubeden alalım diyeceğim şubeye bile ulaşamıyorum. Yapmayın bu işi kapatın gidin.

   Yorum Yap
 48. İlayda 15 Temmuz 2020

  Neden açmıyorsunuz telefonları ben anlayamıyorum sizde diğer kargo şirketleri gibi paranızı alıyorsunuz hizmete gelince 0 onlar özel ama 2 gün içinde kargo teslim aldıkları paraya değer siz aldığınız halde sıfır performans…

  Yorum Yap
 49. barış can 7 Temmuz 2020

  03/07/2020 08:27 de başakşehir posta dağıtım merkezine geliyor bugün 07/07/2020 hala orada bekliyor telefonlara bak yok zaten sürücü belgesi bide kargom

  Yorum Yap
 50. OKAN KARACA 11 Haziran 2020

  Bütün yorumlara katılıyorum bida asla ptt alışveriş yapmam şikayette edemiyorsun.

  Yorum Yap
 51. Yeşim 10 Haziran 2020

  esenyurttan başakşehire kargo 15 günde gelemiyor telefona bakmıyorsunuz yapamıyorsanız zorlamayın mektup dağıtmaya devam edin.

  Yorum Yap
  1. Yeşim 11 Haziran 2020

   şikayet hattını biliyomusunuz

   Yorum Yap
 52. aslı 28 Mayıs 2020

  lafta adrese teslim edilmedi diyor ama eve ne gelen oldu ne giden evden dışarı çıkmadık zaten covıdten dolayı. arıyoruz saatlerce telefona bakan yok .

  Yorum Yap
 53. Hasan 28 Mayıs 2020

  Yapmayacaksanız bırakın gidin

  Yorum Yap
 54. Erhan 15 Mayıs 2020

  1 saattir telefonlara bakan yok

  Yorum Yap
 55. Filiz 11 Mayıs 2020

  Bu kargodan nefret ediyorum ya bu şubelerde kimse yok mu telefonlara bakan yok güya kargomu getirmişler evde yokmuşum ama ne kapımda nede apartman girişinde gelip te bulamadıklarına dair bir not bir etiket yazı vs hiç bir şey yok vallahi gıcık oluyorum bu kargoya küçükçekmece inönü mahallesine 2 haftada ürün ulaştırılmaz mı bir de yetersiz adres yazılmış diğer kargo şirketleri nasıl getirdi teslim etti.

  Sinir küpüyüm şuan bir teslim etmediği ürünü adıma teslim edilmiştir diyerek mesaj atmışlar.Her yere yazdım ulaşamadım.Herhalde kargocu arabadan inip zile basmaya üşendi bende müneccip **** yediğim için hissi kalben vuku oldu.

  Yorum Yap
  1. Nuran 13 Mayıs 2020

   Aynı sorun bendede var 6 mayısta verilen kargo inönü mahallesine hala gelmedi dağıtımada çıkmadı gelen tek mesaj Başakşehir kargoya geldiği elimde olsa pttyi seçmezdim seçeneğim yoktu

   Yorum Yap
 56. Filiz 5 Mayıs 2020

  01.05.2020 de Başakşehir dağıtım merkzine gelen ürün Küçükçekmece’ye 4 gündür gelemedi. Telefonla ulaşım sağlanamıyor!

  Yorum Yap
 57. Hatice 4 Mayıs 2020

  Bir daha asla ptt kargo ile gelecek bir sipariş vermem 23.04.2020 tarihinde başakşehir kargoya gelen siparişim hala teslim edilmedi bugün 04.05.2020…..offff offf

  Yorum Yap
 58. Yusuf 2 Mayıs 2020

  Eve gelmişler bulamamışlar sokağa çıkma yasağı var bildirim kâğıdı bırakmışlar kağıt falan yok ortada

  Yorum Yap
 59. selim 24 Nisan 2020

  Bu nedir ya bırakın bu isi kapatın firmayı bir iş beceremiyonuz

  Yorum Yap
 60. Muzaffer 21 Nisan 2020

  Allah sizi bildiği gibi yapsın istanbul içinde başakşehirden küçükçekmeceye 4 günde gelemediniz.

  Yorum Yap
 61. yasemin 26 Şubat 2020

  Yine aynı!!!!!!vallahi aldığım ürünün PTT kargoya verildiğini bilsem asla almazdım,kcekmecedeyim basakasehirde dağıtıma çıktı ürün adres yetersiz deyip geri dönecek ya valla söz bulamıyorum soyleyecek,içiniz nasıl rahat ediyor aldığınız maas bogazinizdan nasıl geçiyor işinizi yapmıyorsunuz ki!!!!

  Yorum Yap
 62. Mine 17 Şubat 2020

  Kcekmece cumhuriyet mahsine şubeye getirmeniz gereken kargomu neden başakşehir de dağıtıma çıkarıp sonra yalnis adres deyip dolanıp duruyorsunuz daha doğru şubeye teslim etmeden iz ki!!! 5 gündür dolaniyorsunuz bosyere parasını odedigim kargom bambaşka semtte gezip duruyor telede bakan yok bu nasıl iş ya!!!!!

  Yorum Yap
 63. Ahmet 7 Ocak 2020

  Telefona neden cevap vermiyorsunuz

  Yorum Yap
 64. tarık 5 Ocak 2020

  Evdeyim bir de mesaj atıyorsunuz evde bulunmadınız diye. Nasıl korkmadan bu böyle yapıyorsunuz. İsinizi yapamıyorsanız bırakın bu isi

  Yorum Yap
 65. filiz yüksel 24 Aralık 2019

  Telefonları açmayarak herşeyi yolunda götürdüğünüze mi inanıyorsunuz acaba?

  Yorum Yap
 66. Burak 12 Aralık 2019

  telefonu neden açmıyorsunuz abi neden ?

  Yorum Yap
 67. Sudem 3 Aralık 2019

  Ben böyle berbatlık görmedim kaç gündür evde bekliyorum evde yok yazmışsınız resmen işlerini yapmıyorlar telefonlara da bakan yok sizi her yere şikayet etmekten başka çare bırakmadınız

  Yorum Yap
  1. Esma Kaplan 27 Kasım 2020

   4 günden beri takibe bakıyorum ehliyetim merkezde görünüyor. Ama hiç kimse gelmedi aramadı bile bekliyorum.

   Yorum Yap
 68. hacı 21 Kasım 2019

  ankaradan 13/11/12019da ist.maskoya kargo gönderdim fakat 21/11 de henüz alıcıya gitmedi tebriker

  Yorum Yap
 69. Ayfer 5 Kasım 2019

  Sabahtan beri evdeyim kargomu bekliyorum ama mesaj atıyorsunuz ki geldik evde kimse yoktu şubeden alın kargonuzu. Ayrıca sabahtan beri arıyorum bir kez bile mi açılmaz o telefonlar. Sizi şikayet edeceğim heryere.

  Yorum Yap
 70. murat 26 Eylül 2019

  bursadan 1 günde gelen başaksehirden sefaköye 4 gün oldu gelmedi siz bu işi özellere bırakın postacılıga devam edin sizden taşımacı olmaz milletide mağdur etmeyin

  Yorum Yap
 71. hakkı 23 Ağustos 2019

  insanın kendi parası ile rezil olması böyle bir şey galiba bir allahın kulu telefonu açmıyor tüm gün aradım ama nafile gerçi kimi kime şikayet ediyorsun bunların hepsi aynı alışmışlar yatarak para kazanmaya gerçi ben hatayı bunlarda değil bunları işe alanda iş verende denetlemeyende memur dedikleri bu olsa gerek yan gel yat

  Yorum Yap
 72. Mustafa 6 Ağustos 2019

  Kayseri’den bir günde gelen kargo Başakşehir’den Kayaşehir’e günlerdir gelemiyor.Telefonu açan yok , bilgi veren yok bu nasıl hizmet bu nasıl umursamazlık? Ayıp denen bir şey var

  Yorum Yap
 73. akif 20 Haziran 2019

  ne telefonlarınıza ulaşılıyor ne gelen var ne giden allah sizi ıslah etsin.

  Yorum Yap
 74. Hafsa 3 Haziran 2019

  7 gündür kargomu bekliyorum yazıklar olsun işinizi hakkıyla yapmiyosunuz hepiniz değil ama içimizdeki işini yapamayanlar mevlama emanetsiniz başka firmalar kadar olamadiniz

  Yorum Yap
 75. Kadir 3 Haziran 2019

  Merhabalar , benim de kargom ulaşmak bilmiyor. Kapıya not bırakıldığı söyleniyor ki yok öyle birşey. Telefonlar açılmıyor kesinlikle. Ben şikayet ettim merkezine Ptt nin. Başka yerlere de edeceğim çünkü bu bayramdan önce ulaşmam gereken bir kargoydu.

  Yorum Yap
 76. Turgut 1 Haziran 2019

  Allahım C.C bu ramazan ayında sizi nasıl yapacak ben bilmemem umarım sizde aynısı bulursun

  Yorum Yap
 77. Asaf 29 Mayıs 2019

  Mersinden İstanbula 2 güne gelen kargo Başakşehirden Başakşehire 5 güne hala teslim edilemiyor.

  Yorum Yap
 78. Asaf 29 Mayıs 2019

  5 gündür yurtıçı teslimatı bekliyor bu şübede. telefonları açmıyorlar, şikayetlere bakmıyorlar. Bu nasıl durum. Bu şubenin sorumlusu sahibi yok mu? İnsanları mağdur etmeye sizin hakkınız yok.

  Yorum Yap
 79. Asuman 21 Mayıs 2019

  Tam anlamıyla rezalet bir şube

  Yorum Yap
 80. Nejdet 17 Mayıs 2019

  Allah siz var ya ne telefonla ne şikayetle hiç bir sonuç alınmayan bir kurum

  Yorum Yap