PTT Kartal Şube (Kartal, İstanbul)

Adres: Yukarı Mahallesi İstasyon Caddesi Numara: 14 Kartal – İstanbul
Telefon: 0 216 473 71 00
Telefon 2: 0 216 473 71 01
Faks: 0 216 306 38 24

PTT Kartal şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kartal şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Birol Mıdık

  KP80187578967 kargom iki gündür dolaşıp duruyor. Kargoyu takip ediyorum. Pendik Tuzla şimdi Kartal’da ne hikmetse adrese bir türlü teslim edilmiyor.

  Yorum Yap
 2. Berkay Karaca

  1 haftadır kargom gelmiyor. Bulunduğum semte geldi sabah 9:30 da gün içinde gelir sandım ama akşam 16:00 de ürünüm başka semte gidiyor. Başka semte gönderene kadar eve teslim yapabilirdiniz, berbat hizmete sahipsiniz.

  Yorum Yap
 3. Mustafa Korgan

  10 gündür kargom kartal dağıtım merkezinde, hiçbir telefona cevap verilmiyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur. PTT genel merkezini aradım hakkınızda şikâyette bulundum yine hakkınızda şikâyet dilekçesi yazdım evime en yakın PTT merkezine götürüp bugün vereceğim.

  İstanbul Avrupa yakasından Anadolu yakasına bir kargo yolladım bu kadar mı zor? Madem bir işi beceremiyorsunuz o zaman çalışmayın. O kargom gidene kadar, gerekirse sabah aksam PTT genel merkezini arayıp şikâyette bulunacağım. ?

  Yorum Yap
 4. Zeynep Altun

  Kaç gündür kargom aynı yerde Kartal şubesinde ama hala bana ulaşmadı. Zahmet edip telefona bile bakmıyorlar nasıl bir kargo şirketiyse.

  Yorum Yap
 5. Şenol Demir

  O telefon numaralarını süs olsun diye mi koydunuz. Zira öyle sanırım çünkü bakan yok kaç saattir arıyoruz. Bakmayacağınız telefonu kaldırın o zaman nasıl bir kurumsunuz yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 6. Dursun Soyuince

  O numaraları niye koydunuz madem açmayacaksanız tüm gün boyunca aradım açan olmadı!

  Yorum Yap
 7. Fatma Tavas

  Kurye kapıya gelmiş PTT de kartla kapıda ödeme yok diyor. Kuralları kurye belirliyor anlaşılan. Öyleyse 5 dakika bekleyin parayı getireyim diyorum. “ Abla ne 5 dakika bekleyeceğim!” diyerek çekip gidiyor. Tüm öğleden sonra telefonla arıyorum şubeyi zahmet edip açan yok.

  Yorum Yap
 8. Fırat

  Ya alt tarafı kargo getireceksiniz, onu yapamıyorsanız telefonları açın bari bir daha PTT’den işlem yapmam resmen verdiğimiz paraya saygısızlık.

  Yorum Yap
 9. Emre Durmuş

  Telefonları süs diye koymuşlar herhalde yanlarına 5 gündür şubeden eve bir kargo gelmez mi? Ya gerçekten rezalet bir firma rezalet!

  Yorum Yap
 10. Mehmet

  15 dk. PTT kargoya yakınlığım 6 gündür getiremediler? Kaplumbağa sırtına koysalar çoktan gelirdi.

  Yorum Yap
 11. Özer Sönmez

  Berbat bir hizmetleri var.. Ne telefona cevap veren var ne ilgilenen var.

  Yorum Yap
  1. Lütfü İlgar

   Şu ülkede hangi kuruluş telefonlara bakıyor ki.

   Yorum Yap
   1. Tolga Şirin

    Yazıklar kere yazıklar olsun böyle bir kurum olamaz.

    Yorum Yap