TNT Express Kargo Şikâyet

TNT Express Kargo ile gönderi yaptıysanız veya gönderi aldıysanız bu işlemler sırasında sorun yaşadı ve sorununuzu çözdürmek istiyorsanız sayfa içerisinde sizlere TNT Express kargo yetkililerine nasıl şikâyetinizi ileteceğinizi anlayacağız.

Şikâyetinizin doğru kaynaklara ulaşması için mutlaka TNT Express sitesinde şikâyet bölümünü kullanmanız gerekmektedir. Şikâyet linkini hemen alta bulabilirsiniz. TNT Express şikâyet sayfasına açtığınızda karşınıza konu alanı çıkacaktır. Konu alanında “Öneri, memnuniyet ve Şikâyet” seçimi işaretleyerek hemen alta geçiniz.

Burada sizlerden şikâyet eden kişinin iletişim bilgileri ve ad, soyadı bilgilerini isteyecektir. İlgili şikâyet seçimlerinin hepsini sayfa içerisinde giriniz. Girdiğiniz bilgilerinin size ulaşılacak sürekli olaran bulunduğunuz bilgiler olduğuna ve doğruluğuna emin olunuz!

TNT Express Kargo Şikâyet Bildirme

Bilgilerini girdikten sonra sayfanın en altında açıklama kutusunu göreceksiniz. Bu alan şikâyetinizi yazacağınız alandır. Şikâyetinizi kısa ve anlaşılacak şekilde bu alana yazınız. Şube şikâyeti, personel şikâyeti ve genel şikâyetlerinizin tümünü bulunan yazabilirsiniz. Şikâyetinizi yazdıktan sonra son olarak sayfa içerisinde bulunan gönder butonuna basmanız şikâyeti yetkililere ulaştırmanız için yeterlidir.

Şikâyet bildirimi yapacak kişilerin bilgilerini göndermeden önce tekrar kontrol etmelerini tavsiye ediyoruz. Cep telefonu, mail adresi ve açık adres gibi size ulaşacak bilgileri doğru olarak giriniz. Şikâyetinizi ulaştıktan sonra burada ki bilgilerinden yararlanarak TNT Express yetkilileri sizin verdiğiniz iletişim adreslerinden birisi ile sizinle iletişime geçebilir.

TNT Express Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. İsa Aktepe 4 Ocak 2022

    17 gündür ABD ye kargo ulaşmadı. TNT Fedex kargo sorumsuz ilgisiz.

    Yorum Yap