Kuryenet Adana Şube (Seyhan, Adana)

Adres: Cemalpaşa Mahallesi Bahar Caddesi Numara: 13 Seyhan – Adana
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Adana şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Adana şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

46 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Metin 16 Ocak 2024

  Getireceğiniz karta yeter artık illallah ettirdiniz.

 2. Memet 15 Ocak 2024

  Şu kartı artık getirin.

 3. İrfan Güneş 4 Nisan 2023

  Şu kartı gönderin. Saçma bir sistemleri var.

 4. Selim Kaptan 3 Nisan 2023

  Bu kadar güzel yorumların üzerine benim yapacağım yoruma yazıktır.

 5. Emin Çözmez 13 Mart 2023

  Kargo takipte İncirlik acentesi diyorlar ama öyle bir yer yok. 2 – 3 haftadır kartımı bekliyorum. Yeter artık yeter.

 6. Mehmet Değirmenci 13 Mart 2023

  Bıktırdınız illallah ettirdiniz. Böyle bir firma olmaz olsun.

 7. Salih Aze 30 Aralık 2022

  İş yerinde olmama rağmen adreste bulunamadı diye tarafıma gelen mesajı Kuryenet gibi kurumsal bir firmaya gerçekten yakıştıramadım. Telefon diye bir iletişim aracı olduğunu hatırlatmak ister, kimsenin bu firma ile çalışmamasınız tavsiye ederim.

 8. Mustafa Közel 12 Ekim 2022

  Gönderici kartı gönderiyor Kuryenet ne mesaj atıyor ne de telefon ediyor evde yok diyerek geri gidiyor. Ne kadar saçma sapan bir iş insan bir arar veya sorar mesaj atar. İyi vallahi herkes kuryenin peşinde koşsun o mu kurye biz mi belli değil. Müşteri hattını arıyorsun muhatap yok daha sen alo demeden kapanıyor.

 9. Zöhre Kalaycı 5 Eylül 2022

  Evde olduğum halde gelen olmadı. Nasıl bir firmasınız işe gitmedim gelecek diye yazıklar olsun.

 10. Erhan Özel 5 Ağustos 2022

  10 günden beri kart gelmedi. Adresi bulamadınız evde ulaşamadık diye mesaj atıyorsunuz. Kimse gelmedi zil dâhi çalmadı nasıl bir kurye anlamadım. Fabrika adresini de verdim gene ulaşamadık diye mesaj atıyorsunuz.

 11. Yusuf Çekmeci 16 Temmuz 2022

  İsim olarak iyi bir imaj bırakmış olabilirsiniz ama çalışanlarınız sizin imajınızı sarsıyor. Sabah gelecek olan kargo yok motor bozuldu yok cihaz bozuldu sabahtan akşama kadar oyalıyorlar. Türkcel pasajdan aldığım kargo gelmedi geri iadesi istedim.

 12. Muaz Solak 22 Haziran 2022

  Bana gelen kartını evde yok ulaşılamadı bahanesiyle bırakmayarak evimin zilini çalmadan giden kuryeden şikâyetçiyim. 20 gündür bekliyoruz.

 13. Onur Adanır 29 Aralık 2021

  Evde olduğum halde geldik sizi bulamadık diye mesaj geliyor. Kimse beni aramadı. bu ne saçmalık sorumsuzluk sizi şikayet edeceğim telefonla arıyorum bilgisayar çıkıyor ulaşamıyoruz. Böyle bir saçmalık görmedim adana Cemalpaşa şubesinde kartımı ben alacağım.

 14. Ahmet Korkmaz 17 Aralık 2021

  1 aydan beri bir kartı teslim edemediler. Kart İncirlik ve Kurttepe şubesi birbirine sevk ediyor ama bir türlü adrese göndermiyor. Telefonlara kimse bakmıyor.

 15. Ali Sönmez 24 Kasım 2021

  İş yerine gelmesi takdirde teslim edilemedi diyor ne arayan ne soran var. Bu kadar gereksiz bir kargo şirketi görmedim. Bizde kargo işi yapıyoruz ama bu kadar da acemi davranmıyoruz. Sonra laf edince suçlu biz oluyoruz. Telefonlar hep meşgul ve açılmıyor bu işi yapamıyorsanız bırakın.

 16. Hasan Ali Deveci 22 Kasım 2021

  Arkadaş 2 hafta oldu bir kartı getirmediniz böyle bir sorumsuzluk olur mu? Siz nasıl iş yapıyorsunuz. Kart sizde adresi bulamadık böyle bir saçmalık olur mu? Gelmek istemiyorsunuz dimi rahatsız olmak istemiyorsunuz. Aldığınız paranın hakkını verin insanlarla oyun oynamayı bırakın. Yazık böyle terbiyesizlik olmaz.

 17. Recep Çoban 12 Kasım 2021

  2 haftadır bir kartı getirmediler. Muhatap olacak kimse yok. Ben bu kadar saçma bir kargo firması görmedim. Takip no giriyorum telefon kapanıyor.

 18. Halil Ateş 11 Kasım 2021

  Her zamanki yaptıkları adreste yoktunuz falan filan… Göndericiyi arayarak göndernin şubeye isteyiniz ben öyle yaptım 3 günde aldım. Bu şekilde biz geldik sen yerinde yoktun diyemiyorlar.

 19. Can Arısoy 30 Ekim 2021

  Tam 11 gündür gelmenizi bekliyorum. Geldik diye mesaj yollatıyorsunuz kapı dahi çalmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum suratıma kapanıyor. Bir muhatabımız bile yoktur.

 20. Seçkin Güleç 27 Ekim 2021

  8 gündür kartımı bekliyorum, telefon numaralarını arıyorum otomatik kapanıyor. Bu kadar olmaz.

 21. Samet Özel 18 Ekim 2021

  2 haftadır kartım gelmesi lazım ama sabah 8.30 işyerini acar akşam 7 de kapatırım. Kuryenet’in hafta içi sanırım çalışma saati 18.00 arkadaşın biri 17.59 da gelmiş adresime 1 dakika kala ulaşılamadı diye not düşmüş. İnsanı çileden çıkartırsınız. Hayatım boyunca böyle ciddiyetsiz seviyesiz bir firma ile karşılaşmadım. Adrese gelmeden gelmiş gibi görünüyorsunuz. Kuryenet adına utanıyorum. Cimere şikâyet edeceğim.

 22. Soner Uluca 4 Ekim 2021

  Ben böyle bir kurye firması görmedim ya gelmişler evde yokmuşuz. Benim eşim engelli bütün gün evdeyiz. Kimseye tavsiye etmiyorum. Bu kurye firmasını muhatap alacak bir kişi bile bulamıyoruz.

 23. Ahmet Kurubal 17 Eylül 2021

  7217540018393 takip nolu güya gelmişler evde yokmuşum, 7 gün 24 saat evdeyiz kardeşim kartımı teslim edin ya da nereden teslim alacağım.

 24. Sevgi Çolak 25 Ağustos 2021

  Aramışlarda ben telefona bakmamışım. Eve gelmişler ben yokmuşum kesinlikle yok. Evde 5 kişi varız nasıl yokuz anlamadım. Boş yere kargo parası alıyor.

 25. Eyüp Özçelik 2 Nisan 2021

  Hayatımda böyle bir Kuryenet görmedim. Ulaşacağım telefonu açmıyorlar.

 26. İzzet Beyazçiçek 2 Şubat 2021

  2 aydan fazla oldu gelmedi galiba getirmeye niyetiniz yoktur. Alın sizin olsun kendiniz kullanırsnız artık.

 27. Emrah Koçak 12 Ocak 2021

  1 aydır 2 tane kartım Kuryenette gelecek. Adres de beni bulamıyormuşsunuz. Kardeşim ben saklanmıyorum sabah saat 9 dan 6 ya kadar işyeri adresimdeyim. Getirmeyecekseniz kartımı söyleyin ben alırım kartımı siz zahmet etmeyin.

 28. Fundagül Bostan 29 Aralık 2020

  Pandemi den dolayı sürekli evdeyim Kuryenet adresime teslim yapmamıştır. Doğru adres teyit yapıldığı halde telefonuma mesaj veya aramada bulunmadılar kartım hala elime ulaşmadı.

 29. Murat Argun 10 Aralık 2020

  Arkadaş her gün akşama kadar iş yerindeyim kurye yerinde yoktur demiş böyle bir şey kesinlikle yoktur. Kurye elemanınıza daha dikkat edin.

 30. Salih Arpat Özgen 9 Aralık 2020

  Kartımı alamadım dağıtımcılarınız telefon kullanmıyorlar mı geldik bulamadık evdeyiz pandemi yasağı var. Vatandaşı esir etmeyin. Geldik bulamadık bu ne şimdi ayıp telefon denen birşey var. Lütfen daha düzenli olun kartımı bekliyorum.

 31. Ali Yağız 8 Aralık 2020

  7900155517121 barkod nolu kargomu Seyhan şubesine teslim edin.

 32. Halit Özyardımcı 3 Aralık 2020

  Her gün evdeyim gün sonu adreste yok deniliyor.

 33. Büşra Uludağ 3 Aralık 2020

  1 ay oldu 1 ay! Her Allah’ın günü evdeyiz ama 1 kez bile gelmedi. Bence siz bu isi bırakın çünkü berbatsınız.

 34. Bülent Altuğ 2 Kasım 2020

  Takip numarasından adıma gönderilen kargonun kontrolünü yaptığımda adres doğru kendisine ulaşılamadı bilgisi görünce şok oldum. 24 saat evimde olduğum halde nasıl böyle bir not düşülmekte anlam dahi veremedim.

  Bu işi yapmak istemeyen personel bu notu hangi şartta ve nedenle düşmüştür. Bu kadar sorumsuz insanların iş yapması kadar üzücü bir durum yoktur. Yazıklar olsun böyle davranan ve sorumsuzca hareket eden insanlara.

  O kadar işsiz insan varken böyle davranan insanlara başka ne demeli bilemiyorum. Biraz çeki düzen verilmesi gerekir. Kargo dağıtım personel sözleşmeleri nasıl yapılması gerekiyorsa o şekilde yapılmalı ve vatandaşlar mağdur edilmemelidir.

 35. Sergen Yolal 26 Ekim 2020

  Ben sizi beklemek zorunda mıyım? Kargo geldi bulmadık diyorsunuz. Bahçeli müstakil ev bütün gün herkes avluda oturmuş motorla evin önünden geçsen duyarız.

 36. Yasemin 30 Temmuz 2020

  Kuryenet olarak işiniz net berbat kartımı 3 haftada anca alabildim sürekli evde olmağımı söyleyip mesaj atıyorsunuz benim evde hasta çocuğum var ben sürekli evdeyim ve kuryeniz ben 1 kere zile basar giderim diyor benim kapının arkasında mı beklemem lazım son olarak kuryelerinize biraz diksiyon eğitimi verin lütfen!

  1. Erdal 4 Eylül 2020

   Aynen haklısınız Yasemin Hanım, bende 2 haftadır kartımı bekliyorum her seferinde evde olmadığımı soyluyorlar yazıklar olsun!

 37. Mustafa Dağ 28 Nisan 2020

  Takip no : 6 220 090 703 443 nolu kurye ihbarı yapmakla beraber adresinizde bulunamadınız gerekçesiyle teslimat yapılamadığını gerekçe gösteriyorsunuz. Yaş engelimden ötürü sürekli evde bulunuyorum.

 38. Tekin yüksel 28 Şubat 2020

  Firma olarak işinizi düzgün yapmıyorsunuz çünkü hizmet kaliteniz sıfır.

 39. Mualla 29 Ocak 2020

  kargoyu getirirsiniz ne de telefona bakarsınız 1 hafta geçti geldik yoksunuz demişsiniz

 40. adnan 7 Ocak 2020

  Adreste oturuyoruz uğradık yok diyorsunuz bu ne iş kardeşim

 41. İbrahim 11 Kasım 2019

  kuryenetmisiniz nesiniz bir kartı 5 günde teslim edemiyorsunuz ne adresiniz doğru nede telefonlarınız siz ne tur bir kargosunuz anlayamadık.

 42. Nusret Mamir 24 Haziran 2019

  20 Haziranda adresimde bulunamadığım için kartımı alamadım. Bugün acaba alabilir miyim?

 43. Eren Olgun 24 Nisan 2019

  Ya arkadaş hiç bir numaraya ulaşılamıyor. Bu nasıl kuryeciliktir. Acilen kartımı istiyorum.

 44. Orhan Ciylan 23 Ocak 2019

  Kartımın iş adresime gönderilmesini istiyorum. Numaralarınızın hiç birinden size ulaşamıyorum.

  1. Nuri Pekcan 17 Eylül 2020

   Orhan Ciylan benim tam 3 hafta oldu kartımı bana ulaştırmadılar. Nasıl bir firmasınız siz, gereken her yere şikâyette bulundum.