Kuryenet Adana Şube (Seyhan, Adana)

Adres: Cemalpaşa Mahallesi Bahar Caddesi Seyhan – Adana
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Adana şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Adana şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

22 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Eyüp Özçelik

  Hayatımda böyle bir Kuryenet görmedim. Ulaşacağım telefonu açmıyorlar.

  Yorum Yap
 2. İzzet Beyazçiçek

  2 aydan fazla oldu gelmedi galiba getirmeye niyetiniz yoktur. Alın sizin olsun kendiniz kullanırsnız artık.

  Yorum Yap
 3. Emrah Koçak

  1 aydır 2 tane kartım Kuryenette gelecek. Adres de beni bulamıyormuşsunuz. Kardeşim ben saklanmıyorum sabah saat 9 dan 6 ya kadar işyeri adresimdeyim. Getirmeyecekseniz kartımı söyleyin ben alırım kartımı siz zahmet etmeyin.

  Yorum Yap
 4. Fundagül Bostan

  Pandemi den dolayı sürekli evdeyim Kuryenet adresime teslim yapmamıştır. Doğru adres teyit yapıldığı halde telefonuma mesaj veya aramada bulunmadılar kartım hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 5. Murat Argun

  Arkadaş her gün akşama kadar iş yerindeyim kurye yerinde yoktur demiş böyle bir şey kesinlikle yoktur. Kurye elemanınıza daha dikkat edin.

  Yorum Yap
 6. Salih Arpat Özgen

  Kartımı alamadım dağıtımcılarınız telefon kullanmıyorlar mı geldik bulamadık evdeyiz pandemi yasağı var. Vatandaşı esir etmeyin. Geldik bulamadık bu ne şimdi ayıp telefon denen birşey var. Lütfen daha düzenli olun kartımı bekliyorum.

  Yorum Yap
 7. Ali Yağız

  7900155517121 barkod nolu kargomu Seyhan şubesine teslim edin.

  Yorum Yap
 8. Halit Özyardımcı

  Her gün evdeyim gün sonu adreste yok deniliyor.

  Yorum Yap
 9. Büşra Uludağ

  1 ay oldu 1 ay! Her Allah’ın günü evdeyiz ama 1 kez bile gelmedi. Bence siz bu isi bırakın çünkü berbatsınız.

  Yorum Yap
 10. Bülent Altuğ

  Takip numarasından adıma gönderilen kargonun kontrolünü yaptığımda adres doğru kendisine ulaşılamadı bilgisi görünce şok oldum. 24 saat evimde olduğum halde nasıl böyle bir not düşülmekte anlam dahi veremedim.

  Bu işi yapmak istemeyen personel bu notu hangi şartta ve nedenle düşmüştür. Bu kadar sorumsuz insanların iş yapması kadar üzücü bir durum yoktur. Yazıklar olsun böyle davranan ve sorumsuzca hareket eden insanlara.

  O kadar işsiz insan varken böyle davranan insanlara başka ne demeli bilemiyorum. Biraz çeki düzen verilmesi gerekir. Kargo dağıtım personel sözleşmeleri nasıl yapılması gerekiyorsa o şekilde yapılmalı ve vatandaşlar mağdur edilmemelidir.

  Yorum Yap
 11. Sergen Yolal

  Ben sizi beklemek zorunda mıyım? Kargo geldi bulmadık diyorsunuz. Bahçeli müstakil ev bütün gün herkes avluda oturmuş motorla evin önünden geçsen duyarız.

  Yorum Yap
 12. Yasemin

  Kuryenet olarak işiniz net berbat kredi kartımı 3 haftada anca alabildim sürekli evde olmağımı söyleyip mesaj atıyorsunuz benim evde hasta çocuğum var ben sürekli evdeyim ve kuryeniz ben 1 kere zile basar giderim diyor benim kapının arkasında mı beklemem lazım son olarak kuryelerinize biraz diksiyon eğitimi verin lütfen!

  Yorum Yap
  1. Erdal

   Aynen haklısınız Yasemin Hanım, bende 2 haftadır kartımı bekliyorum her seferinde evde olmadığımı soyluyorlar yazıklar olsun!

   Yorum Yap
 13. Mustafa Dağ

  Takip no : 6 220 090 703 443 nolu kurye ihbarı yapmakla beraber adresinizde bulunamadınız gerekçesiyle teslimat yapılamadığını gerekçe gösteriyorsunuz. Yaş engelimden ötürü sürekli evde bulunuyorum.

  Yorum Yap
 14. Tekin yüksel

  Firma olarak işinizi düzgün yapmıyorsunuz çünkü hizmet kaliteniz sıfır.

  Yorum Yap
 15. Mualla

  kargoyu getirirsiniz ne de telefona bakarsınız 1 hafta geçti geldik yoksunuz demişsiniz

  Yorum Yap
 16. adnan

  Adreste oturuyoruz uğradık yok diyorsunuz bu ne iş kardeşim

  Yorum Yap
 17. İbrahim

  kuryenetmisiniz nesiniz bir kredi kartını 5 günde teslim edemiyorsunuz ne adresiniz doğru nede telefonlarınız siz ne tur bir kargosunuz anlayamadık.

  Yorum Yap
 18. nusret mamir

  20 haziran da adresimde bulnamağım için kartımı alamadım bugün alabilrmiyi acaba

  Yorum Yap
 19. Eren

  Ya arkadaş hiç bir no ulaşılamıyor bu nasıl kuryelik acilen kartımı istiyorum

  Yorum Yap
 20. orhan ciylan

  kredi kartımın iş adresime gonderilmesini istiyorum. numaralarınızın hiç birinden size ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Nuri Pekcan

   Tam 3 hafta oldu kartımı bana ulaştırmıyorsunuz. Nasıl bir firmasınız siz gereken her yere şikayette bulundum.

   Yorum Yap