Kuryenet Antalya Şube (Muratpaşa, Antalya)

Adres: Tahılpazarı Mahallesi 468. Sokak Muratpaşa – Antalya
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Antalya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Antalya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

43 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Umut Özen

  12 gündür Kuryenet kartımı teslim etmiyor. Bugün de bekleyeceğim yarın Antalya Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağım.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Öztürk

  Böyle bir şey olamaz ya adresim de olduğum halde yok denip kartımı teslim etmiyorlar.

  Yorum Yap
 3. Gamze Mocan

  Evde olduğum halde adreste bulunmadığım mesajı geldi herhalde gezmeye üşeniyor. Kuryenet bu kaçıncı şikayetimiz ama halen gelmedi.

  Yorum Yap
 4. Orhan Yumuşak

  2 defa adresime yeniden yönlendirdiği ama ne gelen var ne haber veren var. Arıyorum ayın 21 ve 26 sın da güya eve gelinmiş yokmuşum ne alaka tüm gün evdeydim gelen giden olmadı. Siz bu işi bırakın.

  Yorum Yap
  1. Yavuz Açık

   Orhan Yumuşak kardeş hangi numara ile irtibata geçebildin verebilir misin?

   Yorum Yap
 5. İlkay Seçer

  Siz nasıl bir kuryesiniz geldik deyip gelmeyen hatta gelemeyen. Sizimi bekleyeceğim evde ben sürekli size ipoteklimi çalışacağım. İşinizi zamanın da yapmayacaksınız bırakın bu işi lütfen daha profesyonel kişiler yapsın. 1 haftadır tam her gün randevu almaktan bıktım. İşin güzel yanı evdeyim ne gelen ne giden var.

  Yorum Yap
 6. Emir Aysal

  Kartım 13.10.2021 tarihinde gelen mesajda ve gönderici genel müdürlüğündeki kayıtlarında teslim edildiği şahsa gözükmesine rağmen kargo görevlisi tarafından adı geçen şahsa teslim edilmiş gözüküp, yanında bulundurmuş teslim edildiği kişiye teslim etmediği görülmektedir.

  Yorum Yap
 7. Ferdi Balsoy

  20 gündür kuryede kartım bekletiliyor. Sizi dava edeceğim.

  Yorum Yap
 8. Aykut Yılmaz

  Korondan dolayı hep evde ama evde yok diye kart geri gidiyor. Sitede görevli var ama yine adreste kimse bulmadım diyorlar! Bu nasıl hizmet? Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

  Ben kartımı gidip alacağım hiç bir yerle muhatap olamıyorum. Barkod nosunu giriyorum yanlış diyor, arıyorum birisiyle görüşemiyoruz. Kimle muhatap olacağız. Böyle Kargoculuk mu olur? Her yere de şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 9. İlker Durmaz

  Bir kartım geldi alacağım hiç bir yerle muhatap olamıyorum. Barkod nosunu giriyorum yanlış diyor, arıyorum birisiyle görüşemiyoruz. Kimle muhatap olacağız.

  Yorum Yap
 10. Mete Benderli

  2 gündür kargom gelecek. Bu firmaya günahımı bile emanet edip taşıtmam.

  Yorum Yap
 11. Gürol Kambur

  Evdeyiz korona hapsindeyiz. Evde yok diye kart geri gidiyor.

  Yorum Yap
 12. Azad Benli

  Evdeyiz evden çıkmıyoruz ama evde yok diye kart geri gidiyor yazılıyor. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 13. Suat Bacaksız

  Antalya şubesi kartımı 12 gündür ne yapıyor acaba?

  Yorum Yap
 14. Yiğit Tunçkılıç

  1 aydır kartı bekliyorum. Rezaletsiniz.

  Yorum Yap
 15. Orhan Karalar

  3 haftadır kartı bekliyoruz takip numarasıyla takip ediyoruz. Hergün gün içerisinde dağıtımda yazıyor. Akşam olunca adreste yok yazıyor. Bu nasıl bir kurumsallıktır anlamadım, evdeyiz evde sizi bekliyoruz.

  Yorum Yap
 16. İsmail Karaali

  Evde yokum diye mesaj atan kişi gelmediğin halde geldik diyorsun. Kartı getirmeyeceksen yerinden alma ben gidip alırım.

  Yorum Yap
 17. Nazif Özcan

  18 Aralıktan beri kartımı Kuryenet teslim edemedi. Böyle rezil işletme olmaz. Antalya gibi yerde 3 defa adrese gelen yok gelmeden mesaj atıyorsunuz.

  Yorum Yap
 18. Süleyman Kartal

  1 ay oldu kartım onaylandı. Kurye nette gelecek dedi evraklarım. Kuryeci getirmedi imzalamak için kredim iptal oldu.

  Yorum Yap
 19. Celal Şahin

  Yapamayacağınız işin içine girmeyin. Bırakın bu işi bilenler yapsın

  Yorum Yap
 20. Melike Aykan

  Kartım elime ulaşmadı. Sizi dava edeceğim.

  Yorum Yap
 21. Yeliz Demirel

  Ben internetten Antalya Kuryenet çalışanlarına messengerden mesaj attım. Bizzat şubenize gelip teslim alayım diye. Adresi istedim beni engellemişler.

  Yorum Yap
 22. Aysun Koca

  10 gündür kartım elime ulaşmadı. Antalya gibi bir yerde kargo şirketine ulaşamıyoruz. Adres verin biz gelip kargomuzu alalım siz bir işi başaramıyorsunuz. 10 gündür evde kargo gelecek diye bekliyoruz rezillik!

  Yorum Yap
 23. Yasin Erdoğan

  Becermediğiniz işi yapmayın! Yarın kartımı kapatıyorum sebebin kurye olduğunu belirterek kimseyi madur etmeye hakkınız yok!

  Yorum Yap
 24. Derya Damlar

  2 haftadır kartımı teslim edecekler. Her gün evde olmama rağmen evde yok bahanesiyle kartı ulaştırmamak için çaba harcıyorlar resmen!

  Yorum Yap
 25. Kadriye Yaman

  Anneme ait banka kartı haftalardır bize ulaşamadı. Akıbetini bankaya sordum evde bulunmadığımız için dediler. Evden ayrılmadığımızı belirtince tekrar eve yönlendirdiler.

  Dün tekrar sordum bir gün önce gelindiğini ve evde bulunmadığımızı söylediler bulmamaları mümkün değil tüm gün evdeydik şube telefonunuza ulaşmak imkânsız şirket olarak bu kadar vurdum duymaz olmanız iş ahlakına ne kadar sığar acaba.

  Yorum Yap
 26. Buket Kocademir

  Bu gün geldik sizi bulamadık diye mesaj attınız. Güvenli kamerasından kapıya gelenlere baktık kurye neti göremedik. Kapıdaki güvenlik elemanı bizi teyit etti. Telefonlarınız asla cevap vermiyor. 15 Günde bir kargo gelmez mi ya?

  Yorum Yap
 27. Fatih Oval

  Aynı dertten muzdaripim. Telefon numaraları sürekli ama sürekli meşgul 21. günündeyim kart çıkalı Amerika’dan geliyor sanırsın. Hiç mi dönüş yapılmaz rezalet ötesisiniz.

  Yorum Yap
 28. Şahin Tuncel

  50 tane mail attım, 50 tane mesaj attım müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz. Nasıl bir rezil kuryesiniz bu son olsun.

  Yorum Yap
 29. Muhammet Eroğlu

  Evde olduğum halde evde yoktur diye işlem yapılmış. Sizin kadar kötü bir kurye şirketi görmedim iki defa telefonla kayıt yaptırmama rağmen kimse bana dönmedi. Bakalım kartım ne zaman gelecek. Kim bilir çalışan hangi gölgede oturuyordur o saatlerde. Ne güzel adrese gitme evde yoktur diye yaz! Uncalı Mahallesi’ndeki görevli acaba ne zaman geldin de bize evde bulamadım!

  Yorum Yap
 30. Sami Yora

  Benim kart ne zaman gelir? Halen gelmedi çok yavaş işliyorsunuz.

  Yorum Yap
 31. İlker Şener

  15 gündür bir kart teslim edilemez mi ya! Rezil ötesi bir firma lanet olsun.

  Yorum Yap
 32. Selma Batur

  Evden çıkmıyorum evde bulamadık diyorlar işin kolayını bulmuşlar.

  Yorum Yap
 33. Ayşe Hongül

  4 kere uğrandı evde yok yazıyor. Ben karşımda hiçbir muhatap bulamıyorum her gün evdeyiz bu nasıl iştir anlayamadım. Aynur Hongül adına kargo olacak kadın yaşlı 83 yasında ben uğraşıyorum onun isleriyle hiç bu kadar zorlanmamıştım.

  Yorum Yap
 34. Sevim Sürme

  Haftalardır kargom gelmedi adreste yok deniliyor. Halbuki her gün evdeyim.

  Yorum Yap
 35. Tahir Yılmaz

  Evde yoksun diye yazı yazıyorlar. Hâlbuki bana dışarıya çıkma yasağı var dün ben akşama kadar evdeydim. Nu kurye çalışanları dağıtımdan çok yanlış bilgi veriyor.

  Yorum Yap
 36. Asım Özgezgin

  Şaka mısınız siz?

  Yorum Yap
 37. Kamuran Kabacalı

  Kardeşim siz nasıl bir firmasınız. Telefonlarınız devamlı meşgul bir türlü ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
  1. Fatih Genç

   Başka bir telefondan ara.

   Yorum Yap
 38. Ferhat Vekil

  Yanlış adrese gidiyorlar 10 gündür kartı getiremediler.18:00 e kadar geleceğin diye kaset dinletiyorlar.

  Yorum Yap
 39. Hasan Kuyu

  Kartım için her gün eve geldiğini ve evde bulamadığı söyleniyor. Kesinlikle yok böyle bir şey yok. Böyle bir kurum olamaz buradan Kuryeneti kı

  Yorum Yap
 40. Şaban Esen

  Passolig kartımı teslim için neredeyse her gün uğradıklarını yazmışlar. Ben emekliyim her gün evdeyim. Bir gün olsun zilim çalmadı.

  Yorum Yap
 41. Şükriye Zilei

  Tarafından adıma gönderilen evrak evde bulunamadı gerekçesiyle geri dönmüştür.

  Yorum Yap