Kuryenet Atakum Şube (Atakum, Samsun)

Adres: Fatih Mahallesi Atatürk Bulvarı Atakum – Samsun
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Atakum şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Atakum şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Emre Mankan

  Bir hafta önce adresimin yanlış olduğuna dair bir mesaj geldi ve sistemden tekrardan doğrulamam gerektiği söylendi adresimi doğruladım. Aciliyetimin olduğunu defalarca kez bildirmeme rağmen kartım hala elime ulaşmadı. Acileyetim olduğu halde kuryenetin sorumsuzluğu yüzünden sorun yaşıyorum. İlk defa bu kuryenetle bir iş yapıyorum inşallah ilk ve son olur.

  Yorum Yap
 2. Salih Şenyurt

  Bize de işini düzgün yapmayan bir görevli göndermişler. Adres eksik diye rapor yazmış. Adresi gönderen daha önceki kart teslimatlarında da 10 senedir kullanıyor ve eksik demediler Pidecinin 10 yasındaki çırağı bile adresi buluyor. Daha 2 gün önce diğer kargodan da teslimat yaptılar.

  Yorum Yap
 3. Haluk Oğuz

  Bugün getirirsiniz inşallah kargomu daha semtinizden uğramam

  Yorum Yap
  1. Salih Şengül

   Haluk Oğuz benim de Kuryenet ile kartım gelecekti. Sorumlu kurye beni arayarak adresimi teyit etti ancak ertesi gün adres hatalı diye mesaj geldi. Hâlbuki adres doğru idi. Ama Kurye adrese gelmeden bu notu düştü. Lakayt davrandı. Bu şirketten memnun kalmadım.

   Yorum Yap