Kuryenet Bursa Şube (Nilüfer, Bursa)

Adres: Konak Mahallesi Beşevler Caddesi Nilüfer – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Bursa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Bursa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Sadıķ Kaynarca 9 Mayıs 2022

  Böyle kargoyla ilk defa karşılaşıyorum. Eve gelmeden telefonla aramadan adresinizde bulunamadığınızdan teslim edilemedi mesajı geldi.

 2. Ferdi Kırkpınar 31 Ocak 2022

  Ben böyle düzgün işini yapmayan bir firma görmedim duymadım şahit olmadım. Bir tane muhatap yok adam gözümün önünden geçti adreste yoku işaretledi gitti.

 3. Ayşe Şenocak 1 Eylül 2021

  Telefon numarasına ulaşan var mı acaba, merak ediyorum. Nasıl bir kurumsal firmadır bu, maşallah uçuyorsunuz. Gelen kurye adresi bulamıyor, tarif ediyoruz yanlış adrese gitmiş, telefonla arıyorsunuz açan yok. Yazıklar olsun.

 4. Salih Mehmet Ortabük 2 Haziran 2021

  Sabahtan beri arıyorum, telefon otomatik olarak açılıyor, fakat ben sizinle konuşamıyorum. Hemen tahsis numarasını girin diyorsunuz, ben de bu numarayı 6220120069570 bu numarayı giriyorum fakat telefon hemen kapanıyor. Bu şekilde size ulaşmak ve anlaşmamız imkânsız.

 5. Osman Günal 28 Mayıs 2021

  10 gündür kartım ulaşmadı. Çok kötü hizmet var muhatap bulamıyorsun.

 6. Can Özdemir 24 Mayıs 2021

  Adres bilgileri hatalı demişsiniz oraya kadar gelip arasaydınız almıştık zaten. İletişim kanallarınız berbat 444 93 93 nolu numaradan iletişim sağlanamıyor sürekli kesinti var. Biraz kendinizi geliştirin.

 7. Aykut Gürbüz 28 Aralık 2020

  Siz bu işi beceremiyorsunuz bence bırakında yapanlara mani olmayın.

 8. Gülsüm Çetin 16 Aralık 2020

  Adres değişikliği yapmadım, kargo iki günde teslim edilmişti başka kargo firması tarafından fakat siz adresi bulamıyorsunuz. Hala kargoyu bekliyorum, şahane, bravo… Kargo takip sisteminiz de doğru çalışmıyor, ürünü satın alırken bu kadar uğraşmadım, kargo takibiyle uğraştığım kadar.

 9. Selçuk Şen 10 Kasım 2020

  100000107939 numaralı kargom ile ilgili olarak iki defa adrese gelindi adreste bulunamadı mesajı okuyorum. Kesinlikle gelinmedi.

  1. Murat Çolak 14 Kasım 2020

   Banada gelmiş aramiş 10 dakika geç gördüm. 5 defa aradım üzerime kapadı. Kargoysa geri götürdü.

 10. Metin Bülbül 3 Kasım 2020

  14/10/2020 tarihinde kargom nilüfer şubenize teslim ediliyor. Bugün tarih 03/11/2020 kargom hala adresime teslim edilmedi. Bu nasıl bir sistem bu nasıl vurdum duymazlık bir kargo bir ayda mı teslim ediliyor.

  Bu kargo yurt dışından gelmiyor bir saatlik mesafeden geliyor. Bu saatten sonra getirmeyin istemiyorum. Baştan savma bir iş yapıyorsunuz. Allah bildiği gibi yapsın.

 11. Hülya Özal 26 Mart 2020

  Kargo gelmeden geldi diyolar. Biz de kargo bekleyelim.

 12. Ayhan Baran 16 Ocak 2020

  Ne kadar ciddiyetsiz bir firma, adrese uğramadan yok yazıp gidiyorlar.

 13. Haydar Kutluata 26 Aralık 2019

  Sizin getireceğiniz kargo olmaz olsun!