Kuryenet Bursa Şube (Nilüfer, Bursa)

Adres: Konak Mahallesi Beşevler Caddesi Nilüfer – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Bursa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Bursa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

12 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşe Şenocak

  Telefon numarasına ulaşan var mı acaba, merak ediyorum. Nasıl bir kurumsal firmadır bu, maşallah uçuyorsunuz. Gelen kurye adresi bulamıyor, tarif ediyoruz yanlış adrese gitmiş, telefonla arıyorsunuz açan yok. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 2. Salih Mehmet Ortabük

  Sabahtan beri arıyorum, telefon otomatik olarak açılıyor, fakat ben sizinle konuşamıyorum. Hemen tahsis numarasını girin diyorsunuz, ben de bu numarayı 6220120069570 bu numarayı giriyorum fakat telefon hemen kapanıyor. Bu şekilde size ulaşmak ve anlaşmamız imkânsız.

  Yorum Yap
 3. Osman Günal

  10 gündür kartım ulaşmadı. Çok kötü hizmet var muhatap bulamıyorsun.

  Yorum Yap
 4. Can Özdemir

  Adres bilgileri hatalı demişsiniz oraya kadar gelip arasaydınız almıştık zaten. İletişim kanallarınız berbat 444 93 93 nolu numaradan iletişim sağlanamıyor sürekli kesinti var. Biraz kendinizi geliştirin.

  Yorum Yap
 5. Aykut Gürbüz

  Siz bu işi beceremiyorsunuz bence bırakında yapanlara mani olmayın.

  Yorum Yap
 6. Gülsüm Çetin

  Adres değişikliği yapmadım, kargo iki günde teslim edilmişti başka kargo firması tarafından fakat siz adresi bulamıyorsunuz. Hala kargoyu bekliyorum, şahane, bravo… Kargo takip sisteminiz de doğru çalışmıyor, ürünü satın alırken bu kadar uğraşmadım, kargo takibiyle uğraştığım kadar.

  Yorum Yap
 7. Selçuk Şen

  100000107939 numaralı kargom ile ilgili olarak iki defa adrese gelindi adreste bulunamadı mesajı okuyorum. Kesinlikle gelinmedi.

  Yorum Yap
  1. Murat Çolak

   Banada gelmiş aramiş 10 dakika geç gördüm. 5 defa aradım üzerime kapadı. Kargoysa geri götürdü.

   Yorum Yap
 8. Metin Bülbül

  14/10/2020 tarihinde kargom nilüfer şubenize teslim ediliyor. Bugün tarih 03/11/2020 kargom hala adresime teslim edilmedi. Bu nasıl bir sistem bu nasıl vurdum duymazlık bir kargo bir ayda mı teslim ediliyor.

  Bu kargo yurtdışından gelmiyor bir saatlik mesafeden geliyor. Bu saatten sonra getirmeyin istemiyorum. Baştan savma bir iş yapıyorsunuz. Allah bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 9. Hülya Özal

  Kargo gelmeden geldi diyolar. Biz de kargo bekleyelim.

  Yorum Yap
 10. Ayhan Baran

  Ne kadar ciddiyetsiz bir firma, adrese uğramadan yok yazıp gidiyorlar.

  Yorum Yap
 11. Haydar Kutluata

  Sizin getireceğiniz kargo olmaz olsun!

  Yorum Yap