Kuryenet Denizli Şube (Merkezefendi, Denizli)

Adres: İncilipınar Mahallesi İncilipınar Caddesi Merkezefendi – Denizli
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Denizli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Denizli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ali Bağcı

  Resmi kuruma gelen kart saat 19:28’de kapalı olduğu halde neden adreste yok deniliyor. 01.04.21 den bu güne kargom elime geçmediği halde neden teslim edildi diyorsunuz. 444 9393 bu çağrı numaranız neden yetkiliye bağlamıyor. Dağıtımda diyor kapanıyor.

  Yorum Yap
 2. Adnan Umutlu

  Sadece 4449393 çağrı merkezi numarası geçerlidir. Diğer yazan sabit numaralara itibar etmeyiniz!

  Yorum Yap
 3. Adnan Yalçınkaya

  Ayın 12 tarafıma zarf verilmiş ama 15 gün olmasına rağmen hala zarf gelmedi. Arıyorum ama hiç telefon açan yok.

  Yorum Yap
 4. Yasin Çelik

  Siz başka bir iş yapın. Çok beceriksizsiniz.

  Yorum Yap