Kuryenet Merkezefendi Şube (Merkezefendi, Denizli)

Adres: Saraylar Mahallesi Örnek Caddesi Merkezefendi – Denizli
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Merkezefendi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Merkezefendi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nuray Karadeniz

  Sayın Kuryenet Yetkilileri, neden telefonlara cevap vermiyorsunuz. Mağdur müşteri anlayışı olur mu?

  Yorum Yap
 2. Serdar Tok

  Böyle kurye mi olur, hizmet sıfır telefonlara cevap veren yok. Siz hizmet değil dert veriyorsunuz. Kartım gelecek gelmişler yazmışlar ev adresi yanlış diye not bırakmış sisteme kurye net gelecek diye 7/24 kapıda sizi mi bekleyeceğim. Telefon numaram yazılı arar sorarsın baktın arayamıyorsan çaldır kapat, mesaj at. Komşum bile demiş işte diye.

  Yorum Yap
 3. Nilgün

  Telefonları süs olsun diye herhalde kimse telefonlara cevap vermiyor

  Yorum Yap
  1. Çiğdem Tatay

   Allah sizi bildiği gibi yapsın. Delirttiniz beni yeter şu telefon niye açılmıyor bir kartı teslim edemediniz.

   Yorum Yap