UPS Kargo Şikâyet

UPS kargo şikâyet nasıl edilir? UPS kargo yöneticileri ile nasıl iletişime geçilerek şikâyetinizi bildirirsiniz burada bunun bilgisini ziyaretçilerimize detayları ile sunacağız.

Şikâyet prosedürü şu şekildedir. İlk olarak isim ve soy isminizi doğru olacak şekilde girin isim ilk harfi büyük diğer harfler küçük soy isim’de tamamen büyük olacak şekilde. Hemen alt kısımda şehrinizi seçin hangi şehirde iseniz o şehri seçmelisiniz.

Kargo gelen şehri değil sizin kendi bulunduğunuz şehri seçeceksiniz. Kargonuz yurt içi mi yurt dışımı onu seçin. Konu kısmını şikâyet edeceğimiz için şikâyet iletmek istiyorum seçmelisiniz muhakkak diğerlerini seçmeyin onun şikâyetle alakası olmayan yerlerdir.

Devam edelim şikâyetinizin neden olduğunu onun hemen altında takip numaranızı ve mail adresinizi girin.

Asıl önemli yere geldik önerirler yazan yer sizin şikâyet yazacağınız yer bu kısım en büyük kutu şeklinde görülen kısmıdır. Bu alana UPS kargo hakkında neden şikâyetiniz olduğunu detaylı olarak yazın. Bu kısımdaki şikâyet yetkililere ulaşmaktadır. Güvenlik kodunu girin ve göndere tıklayın. Bu şekilde UPS kargo şikâyetinizi yöneticilere bildirmiş olacaksınız.

UPS Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

59 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Rahme Pakdil

  Kargom eksik adres nedeniyle ulaştırılamamış. Adresi aldığım firmaya güncellettim. Fakat kargo şirketi bunu görmemiş herhalde aradığımda hep aynı şey söyleniyor. Adres güncelleyin diye.

  Yorum Yap
 2. Özlem Güney

  Ürün aldığım yerden hemen kargoya veriliyor fakat UPS kargo gereksiz yere ürünü elinde tutuyor. Üstelik paket geldiğinde kırılmış ve kutunun içine, diğer ürünlere dökülmüş. Kesinlikle memnun kalmadım hizmetinizden.

  Yorum Yap
 3. Batuhan Ekici

  Olmaz olsun böyle fima, kargom bir haftadır teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 4. İrem Erin

  İkinci defa bu kargo ile paketim gönderiliyor ilk paketimde elime ulaşmadı ve aide edildi. Şimdi ikinci paketimi de testlim etmiyorlar. 3 gündür dağıtıma çıkarıldı diyorlar ama bir türlü elime ulaşmadı. Bu nasıl sorumsuzluktur. Bir daha asla bu kargoyu kullanmam. Yetkili biriyle görüşmek için arıyorum Tekirdağ şubesini açmıyorlar.

  Yorum Yap
 5. Sevgi Soysal

  Şanlıurfa Siverek’ten İstanbul’a bu kargoyla gönderildi. Tam 20 gün oldu kargo hep şubede bekliyor. Bu nasıl bir anlayışıdır. Gerçekten çok sorumsuzsunuz işinizi düzgün yapın madem yapmayacaksanız söyleyin. Bundan sonra bana UPS uzak olsun. Paketin içinde gıda var ve gıdam kesin bozulmuştur.

  Yorum Yap
  1. Cansu Uz

   Sevgi Soysal ben de mağdurun. Benim kargom da teslim edilmedi. Çok sorumsuz ve ilgisiz bir firmasınız.

   Yorum Yap
 6. Ayşe Çekiç

  5.1.2021 – 15:45:00 – İleriki bir tarihte teslimat için bekletiliyor. Ankara HUB.
  4.1.2021 – 20:50:01 – Ankara HUB şubeye gönderildi. Bursa HUB.
  4.1.2021 – 18:05:38 – Bursa HUB şubeye gönderildi.
  4.1.2021 – 17:59:31 – Çağrı sonucu alındı. Balıkesir Bandırma SS.

  1Z8338X96800061429 takip numaralı kargo 6.01.2021 nolu tarihten itibaren merkezi adres olmasına rağmen teslim edilmemiştir.

  Yorum Yap
 7. Şaban Elmas

  Kargom 01.12.20 tarihinde şubeye gelmiş. Halen kargom teslim edilmedi. Benden kargonun onayını istemektedirler. Almadığım bir kargonun okeyini nasıl verebilirim.

  Yorum Yap
 8. Nagihan Dönmez

  Bu nasıl bir sorumsuzluk kargom bir haftadır teslim edilmesi gerekirken teslim edilmiyor. Arıyorum robot konuşuyor ve beni temsilciye bağlamıyor bu ilgisizliği sonuna kadar şikayet edeceğim. Gidilmesi gereken her yere gideceğim. İstanbul Kurtköy posta dağıtım merkezi sizle iletişim haline girmemek için gerekirse sipariş bile vermeyeceğim.

  Yorum Yap
 9. Naile Demiroğlu

  Allah kimseyi böyle bir taşıma şirketine muhtaç etmesin. 15 gündür kargo bekliyorum ortada kargo yok adam gibi muhatap olacak birileri yok teslim kimseye tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
  1. Fatma Akpınar

   Hiç bir şekilde bildirim gelmiyor ve dağıtım çok geç yapılıyor. Bilgi için arıyoruz ve şube telefonunu açmıyorlar hiç bir şekilde iletişime geçilmiyor.

   Yorum Yap
  2. İzzet Özgümüş

   Naile Demiroğlu bende Bartın şubesini arıyorum telefona bakan yok.

   Yorum Yap
 10. Eylül Derin

  Arıyorum telefonu açıp konuşmadan 2 saniye sonra kapatıyorlar. Tekrar arıyorum ya meşgul çalıyor ya da hiç açılmıyor böyle bir şey olamaz!

  Yorum Yap
 11. Ahmet GÖKÇEN

  Ups kargo Salihli şubesi telefonlarına ulaşamıyorum cuma günü dağıtıma çıkan kargo hala gelmedi arıyoruz tel çalmıyor hiç iletişime geçilemiyor!

  Yorum Yap
 12. Ali

  Telefonlar açılmıyor. Kargomuz ortada yok.

  Yorum Yap
 13. Ayten

  Telefona bakan yok hemen meşgule atıyorlar. Bir daha mı ups kargo yok. Hiç de tavsiye etmem müşteri temsilcilerine de ulaşılmıyor koli zamanında alıcıya ulaşmıyor.

  Yorum Yap
 14. Yılmaz yılmaz

  Böyle bişey yok yani bi paketim var 20 gün oldu şanlıurfa merkezden 60 km uzaklıktaki ilçesine varmadı

  Yorum Yap
 15. M. Emin AÇIKBAŞ

  Anneler günü için gönderdiğim kargo hala anneme ulaşmadı. İskenderun şube çalışmıyor. 27 mayıs oldu.. iletin artık kardeşim çalışın yani.

  Yorum Yap
 16. Altuğ Altay

  telefon ve mailler hiç bir şekilde ulaşamıyorum sadece takip var oda hiç birşey yaramıyor kargo elime ulaşmadı bile.

  Yorum Yap
 17. Sevcan

  Müşterimin ürününü başka bi müşteriye kp siz veriyorsunuz bu kıyafet değilde çok önemli birşey de olabilirdi bu ne sorumsuzluk ben anlamadım ürünleri nasıl başka birileri alabiliyor

  Yorum Yap
 18. Ahmet BULUTLU

  Ups bir kurye midir, kargo mudur, taşıma şirketi midir, ne olduğu belli olmayan ama işe yaramayan bir kuruluş var.

  Ev idea’dan, anneler günü için aldığımız bir hediyeyi halen getiremedi. Oradaki ilgili ve çalışkan görevliler, bir sonraki anneler günü olarak mı algıladılar acaba merak içindeyim. getirecekleri yer de van ili bahçesaray ilçesi değil. çorlu / tekirdağ’a getireceklerdi.

  ilk kez, bu sorumsuzlar topluluğu şirket ile çalıştım. Sanırım, son olacak rezalet bile denemez ya ne diyeceğimi bilemedim.

  Yorum Yap
 19. Sinan

  İnternetten ayakkabı aldık bu kargoya verilmiş onlarda ürünü teslim alındı gibi gösterip iade etti .kardeşim insanları mağdur etmeye ne hakkınız var işinizi yapamıyorsanı kapatın çalışmayın

  Yorum Yap
 20. Elif

  20 gün oldu kargom yok param çöp telefonları açmıyorlar kurye dağıtımda görünüyor kuryede yok.

  Yorum Yap
  1. Gülcan

   Benimkini aynı yaptılar cuma günü geldi kargo dagıtıma çıktı ama adres dağıtım alanı dışı dediler pazartesi ben almaya gittiğimde kargo yok dediler hala şubede gözüküyor bişey söylesinler artık

   Yorum Yap
 21. Yağmur

  İğrenç tek kelimeyle böyle bir kargo görmedim! Arıyorum sürekli meşgul çalıyor asla açılmıyor telefonlar 15 gün oldu kargom gelmedi.

  Yorum Yap
 22. Eda

  30 nisanda kargoya verdiğim siparişlerim 4 mayısta teslim edilmesi gerekmiyordu fakat 8 gündür teslim edilmiyor telefonları 200 kere aradım açmıyorlar çok sorumsuz bir şirket artık kargomun teslim edilmesini istiyorum

  Yorum Yap
 23. halit

  Ben kaliteli bir firma sanıyordum bu kadar kötü olduğunu asla tahmin bile etmezdim. kargo gelmiyor arıyorsun kimseye ulaşamıyorsun gecenin 3ünde dağıtıma cıktı gösteriyorlar istanbul içi kargoyu 1 haftada teslim edemiyorlar uzak durun.

  Yorum Yap
 24. Ramazan

  Böyle bir kurumsal firma kargo şubeleri yeminli gibi kesinlikle telefona bakmıyorlar böyle bir sistem böyle bir çalışma şekli asla olamaz

  Yorum Yap
 25. Gülay Çevikkan

  Eşimin adına gelen kargo hiçbir şekilde elimize ulaşmadan iade edilmiş. .telefonlar açılmıyor. .kargomuz ortada yok. .gördüğüm en rezil kargo şirketi

  Yorum Yap
 26. Mehmet

  30.04.2020 tarihinde gelmesi gereken kargom haşa gelmemiş ve müşteri hizmetlerinden kimseye ulaşamıyorum. Telefonlarını açmıyorlar. Ayrıca kargo bilgilendirme bölümünde Ankara Hub diye şubeden bahsetmişler böyle belki 4 şube var.

  30.04.2020 tarihinde kargo aracınız adresimizde başka bir daireden iade almaya gelmiş ancak kargomu teslim etmemiştir. Bununla ilgili olarak UPS firması ile çalışılmaması konusunda n11.com üzerinde bulunan mağazalara bilgilendirme yapacağım. Hiç bu kadar sorunlu bir kargo ile çalışmamıştım. Bireysel kargo hizmeti vermemeleri için elimden gelen şikayetlerin hepsini yapacağım

  Yorum Yap
 27. sabri

  telefonları açmıyorsunuz biz nerden ulaşacağız 15 gün oldu artık

  Yorum Yap
 28. Rasim

  13 nisanda teslim Almam gereken Kargo hala ortada yok şubeyi arıyoruz açmıyorlar nerde arkadaş benim malım

  Yorum Yap
 29. Bünyamin

  Şubedekiler telefonu açın arıyorum açmıyorsunuz kargocunuz eksik para üstü verdi sizi kaç defa aramama rağmen açmıyorsunuz benim paramın üstünü verin

  Yorum Yap
  1. rıza

   Tlf acmayarak kendilerini bir şey zannediyorlar nasıl düzensiz bir kargo anlamadım millet dışarda issiz bunun gibiler de işi var işini düzgün yapmayanlar bir haftadır ürün kargoda deniliyor hâlâ getirecekler ürünümü hayırdır kendinize mi lazım benim ürün

   Yorum Yap
 30. İpek

  Kargocu ariyor geldik doye daire blok numarasini soyluyoruz site guvenligi kargonuz geldi diye ariyor.
  Siteye girmesine ragmen kargoyu teslim etmeyip eksik adres yazip geri donuyor hayret!!!
  Defalarca arandigim numaradan kargocuyu aramama ragmen telefonlarini da acmiyor.

  Yorum Yap
 31. Selime

  Benim de kargom 24.03.2020 tarihinde beri şubede ve hiç bir bilgi mesaj yok kargom neden bana ulaşılmiyor çok sorunlu bir kargo

  Yorum Yap
 32. Ali

  Antalya kumluca ups kargodaki kadın çok kaba herkesi tersliyor sanki babasının hayrına çalışıyor bıktık

  Yorum Yap
 33. Deniz

  Günlerdir kargomu bekliyorum, evde olmama rağmen şubeye geri gitmiş, bilgi almak için şubeyi aradığımda cevap veren bile yok, biz kimden bilgi alacaz.

  Yorum Yap
  1. mehmet ali

   kanka kargon hala gelme dimi

   Yorum Yap
 34. pelin

  Şanlıurfa şubesi ve sizim merkez müşteri hizmetleri numaranızı defalarca aradım fakat hiç bir yanıt alamadım 4gündür kargom şubede ve ben hiç kimseye ulaşamıyorum bu kadar umursamaz vurdum duymaz bir firma olamaz.

  Yorum Yap
 35. kadir

  kargom elime gelmeden yönlendirme yapmışım sözde ne bir aramak ne bir mesaj atmak nasıl bir kargo şirketisiniz. asla ve asla ups kargo ile anlaşmalı bir yerden hiçbir şey almam izmir aktarma merkezini iki gündür arıyorum telefonları açan yol müşteri hizmetleri yoğunluktan diyor sabahın sekizinde neyin yoğunluğu tabi benim gibi bir sürü mağdur insan varsa sabahtan aramaya başlamışlardır.

  Yorum Yap
 36. ahmet

  06/12/2019 da gönderilen gönderi 14/12/2019 olmasına rağmen ortada yok

  Yorum Yap
 37. Esin

  elazığ ups kargoları kadar. İşini düzgün yapmayan kargo görmedim asla bir daha upsle çalışmam

  Yorum Yap
 38. merve bilgin

  bıktım vala gına geldi 7 gündür evde hapis kaldım işlerimi hep ertilemek zorunda kaldım hamile bi bayanım doktora gidecem kargom gelicek diye erteliyorum yeter artık ilgilenin hele ataşehir kargonuza ulaşamıyorum bu nasıl sorumsuzluk

  Yorum Yap
 39. Faik ercan

  Ya bu nasıl ptt ya bu kadar terbiyesizlik olamaz telefona cevap ver yok kargoyu günderiyoruz haber vermeden geri geliyor ayip ya ayip bi daha asla buyle olamaz telefona cevap veren yok

  Yorum Yap
 40. ayşe

  Güya kargo ambar bile sizden daha iyi. Telefona bakan yok. 5 gündür bekliyoruz kolileri alan yok. Maalesef çalıştığımız firma sizi tercih etmiş. Fakat değiştirmelerini sağlayacağım. Asla bir daha. İş yapmaya gönlünüz yoksa insanları oyalamayın.

  Yorum Yap
 41. Hüseyin DUDU

  1z953v4w0400026922 benden evrak istediler 15.10.2019.ups kargo tam bi rezalet,kargom hiç oldu UPS kargoyla bidaha tövbe

  Yorum Yap
 42. fırat doğmuş

  sizz neden telefonlara bakmıyorsunuz çok ilgisiz ve alakasızsınız

  Yorum Yap
 43. yıldız

  mamam yırtık ve çamur içinde geldi hemde gec geldi

  Yorum Yap
 44. Yılmaz SAKİN

  iş yapmıyor ne temsilcileri ne personelleri. 5 gün oldu 5

  Yorum Yap
 45. şule

  Şikayetçiyim bir haftadır kargom gelmedi geldik diyolar kapıya geldiklerine dair not bile bırakmamışlar sizin yüzünüzden alışveriş bile yapamıyoz

  Yorum Yap
 46. Dilek

  kaç gündür sizin peşinizde koşuyoruz gelmedikleri halde adres bulunamamıştır diyolar

  Yorum Yap
 47. Tuba

  UPS bana mağduriyetlerin en büyüğünü yaşattı. Telefonumu önce kayıp etti hasarlanmış bu arada tabi. 850 TL masraf çıktı ve garantiden çıktı hasarlandığı için ve su an kaçıyor kabul etmiyor.

  Yorum Yap
 48. halis ergen

  ups kargo yukarıda gönderi numarasını verdiğim kargom adres yetersizliğinden elime ulaşmadı bunu düzeltmek için kargonuzu aradım gönderici mail atmalı hemen düzeltilir denildi. Sonra mail atıldı ve tekrar aradım mail elimize ulaşmadı düzeltme yapamadık dediniz tekrar mail atıldı ve yine aradım düzeltme yapamıyoruz denildi.

  Mail ulaştı mı dedim 10 saniyede düşen mail 1 gün buluyormuş ulaşması. Son olarak takip numarasından kontrol ettim farklı bir protek müh. gönderiliyor. Düzeltmek için tekrar aradım hiçbir işlem yapamayacağını söyledi yetkili ile görüştüm oda hiçbir işlem yapamadı kısaca siz bu milletin başına eziyet diye gelmişsiniz.

  Bugün çok acil almam gereken kargo sizin anlamsız bürokrasinize takıldı her alan da şikayet edeceğim sizi.

  Yorum Yap
 49. Mehmet Nuri baran

  MEHMET NURİ BARAN.
  Uluslararası kargo şirketi olduğu söyleniyor ambarda aldığımız hizmeti maalesef ups kargodan alamıyoruz. Müşterilere karşı ilgi ve alaka en alt seviyede telefonlara cevap verilmiyor.kargo takibi yapılamıyor,kurye ve şubelere ulaşılmıyor tam bir enkaz.

  Yorum Yap
 50. Mutlu ARIKBOĞA

  Bu nasıl çalışma şekli pes doğrusu o kadar kargo şirketleriyle iş yaptık ama dizin gibi ilgisiz ve özensiz şirket görmedim telefon meşgul müşteri hizmetleride aynı şekilde sakın ola sizde bu UPS KARGO ike iş yapmayın yarı yolda kalırsınız

  Yorum Yap
 51. Ayşe TORU

  Eğer telefona baktığınız gibi bakıyorsanız buraya da bunun mümkün olmadığını görüyorum. fakat ben yine de şikayetimi oluşturucam. Ama zaten ilk yazım da şikayeti oluşturmuş bulunuyorum. Anldığınız üzere defalarca kargo alımı için aramama rağmen telefonlar açılmadı. Anlaşmalı bir firmaya bunu nasıl yapıyorsunuz hayret doğrusu.. Antalya REVZA TESETTÜR olarak bu durumun çözülmesini önemle rica ediyorum

  Yorum Yap
  1. Sevgi

   Nasıl bi kargo şirketi anlamadım ne bildirim geliyor ne de kapıya bi yazı bırakılıyor arıyosun telefonu açan şahıs açmaya zor zahmet ediuo bi de evet diye açıyo telefonu bu kargoyla çalışanlara da hayret ediyorum acil bişeyler yapılsın artık

   Yorum Yap
 52. mehmet yar

  Merhaba, Gordion bernardo şirketine avm ye bakan ups şubesi ürünlerimizi almıyor defalarca aramamıza ramen telefonlarımıza bakmıyor 3 keredir alımı aksatıyorlar ürünler mğz da bekliyor. Ups yetkilisi Hamdi diye birisi normalde hergün rütin olarak uğraması gerekirken bizi aramaz iseniz gelmeyiz diyorlar bu kişilerin değişmesini rica ederiz. Daha öncedende bu kişiler ile problem yaşanmış şikayetler edilmiş ama düzelen değeşen bişey olmamış. Bu tarz çalışma şekli ilk önce müşterilerimizi sonra şirketimizi ve ups yi zor duruma sokmaktadır.

  Yorum Yap