MNG Kargo Kurye Çağır

MNG Kargo ile kurye adresinize çağırarak ev ya da iş adresinizden kargonuzu nasıl aldırabileceğinizi sayfada bulabilirsiniz. MNG kargo Türkiye genelinde tüm il ve birçok ilçeden kargo ve lojistik imkânı müşterilerine sunmaktadır.

Siz MNG kargo ile kargo gönderimi yapacaksanız yapmanız gerekenleri burada görerek kurye çağırabilir adresinizden kuryeyi aldırabilirsiniz. Özellikle yoğunluktan dolayı şubeye gidemeyenler için güzel bir hizmet.

Başlangıç olarak alt tarafta bulunan “MNG Kargo Kurye Çağır Sayfasına Git” linkini kullanarak MNG kargonun kurye çağırma sayfasına gitmelisiniz. Sayfada sizlere sırası ile adınız ve soyadınızı girmenizi firma ise firma ismi girmenizi isteyecektir. Ad soyadı, firma için firma adı firma değilseniz boş bırakarak alta geçmelisiniz.

Ad firma bilgilerinden sonra il ve ilçe seçmenizi sizden isteyecektir. Bulunduğunuz ili ve arkasından yan kutudan bulunduğunuz ilçe seçimini merkezde olanlar ilçe alanına merkez seçimini yaparak adres kutusuna adresi açık olarak girmelidir.

MNG Kargo Kurye Çağır

Adres yazarken doğru bir şekilde adres girdiğinize emin olmalısınız. Gelen kurye elemanı adresten alacağı için adresi bulmada zorlanmamalıdır. Adresinizi tam olarak bilmiyorsanız faturalarınızda herhangi birine bakarak kontrol edebilirsiniz.

Adresi de doğru bir şekilde girdikten hemen alta iletişim bilgileri alanına gidiniz burası için telefon numarası ve mail adresinizi girerek devam ediniz. Burada telefon numarası adres kadar önemlidir. Telefon numaranızı da doğru girdiğiniz emin olunuz.

Son işleme geldiğinizde gönderiyi yurt içi, yurt dışı nereye göndereceğinizi paket tipi yani kargonuzun paket mi zarf mı yoksa koli mi olduğunu seçerek hangi tarihte kargonuzun alınmasını istiyorsanız tarihi girerek göndermeniz kurye çağırmanız için yeterli olacaktır.

İşinizin zamanında yapılması için girmiş olduğunuz tüm bilgileri göndermeden önce kontrol etmenizi doğru ise göndermenizi tavsiye ederiz.

MNG Kargo Kurye Çağır Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. İnan 21 Mayıs 2020

    trendyol iade kargom var. iade kodum da var. kurye çağırdım gelen olmadı kaç gündür. samsun atakum şubesine gittim iade kodunuz hata veriyor diyor. trend yolu aradım iade kodu geçerli diyor. ne yapacağım ben şimdi? saçma sapan bir kargo hatası ile karşı karşıyayım