Sürat Kargo Kurye Çağır

İnternet gün geçtikçe gelişen teknolojiler arasında yerini kurmakta. Özellikle bir tıkla birçok hizmeti almamız interneti bize güzel bir nimet haline getirir oldu ve hayatımızın vaaz geçilmezlerinden birisi haline geldi

İşte bir internet hizmeti de Sürat Kargo ile evlerinize geliyor. Bu hizmetin adı web kurye çağırma. Web kurye çağırma işlemi ile internetten şubeye gitmeden telefon etmeye gerek kalmadan evinize kurye çağırarak kargo işlemi yapabiliyorsunuz. Peki, bu işlem nasıl yapılacak onu detaylı şekilde sizlere verelim. Açılan sayfada gönderen yani sizin bilgilerinizi gireceksiniz.

Ad, soyadı, il, ilçe, mahalle ve diğer adres bilgileri bu bilgileri tam olarak girmelisiniz adresinize kurye gelecektir. Daha sonra size ait olan telefon numarası, mail ve ek adres ek adres kısmına adres tarafı yapmak için kullanabilirsiniz. Bu bilgileri girdikten sonra kargo gönderilecek il ve bilgileri istenecek onları da girip formu göndermeniz yeterli olacaktır.

Sürat Kargo Kurye Çağır Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hacı Tunçyürek 17 Nisan 2023

  Degişim olacak kurye bekliyorum.

 2. Sevim Akyazı 13 Ocak 2023

  4 gündür kurye bekliyorum.

 3. Burcu Ateş 18 Mayıs 2022

  İki gündür kurye çağır hizmetini bekliyoruz. Aldığımız ürünlerin iadesini yağacagız ne gelen var ne giden var.

 4. Tuğba Kaynarca 14 Mayıs 2022

  Allah sizi bildiği gibi yapsın. 3 günü geçtim kargo eve gelecek diye bekliyorum. Arıyorum defalarca şubeyi asla açan yok.

 5. Duru Gündüz 13 Kasım 2020

  Hiçbir şekilde şube ile iletişime geçilmiyor. Webden kurye çağırma işlemi kayda alındı mı sorgulaması bile mümkün değil.

  1. Elnur Saral 31 Mayıs 2022

   Duru Gündüz çok doğru söylüyorsun.

 6. Seval Ulusoy 2 Kasım 2020

  Nasıl bir şubesiniz ya nasıl hizmet veriyorsunuz. 1 haftadan fazla oldu kargom sizde ve ben kargomu alamıyorum. Küçük bebeğim var çıkamıyorum bekliyorum sizi arıyorum ve açmıyorsunuz. Belki 100 defa aradım kendinize bir çeki düzen verin. Biz sizleri tercih ediyorsak mağdur edin diye değil bizi.