Sürat Kargo Erenler Şube (Adapazarı, Sakarya)

Adres: Tepekum Mahallesi Beyhekim Sokak Numara: 8 Adapazarı – Sakarya
Telefon: 0 264 281 07 94

Sürat Kargo Erenler şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Erenler şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo İnternet Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşenur Çelik 18 Ağustos 2021

  Kimlik sorgulama veya temassız gönderim kodunu sormaları gerekirdi. Çok büyük sorumsuzluktur. Çok kötü bir şube ürünümü karşı siteye göndermişler.

  Yorum Yap
 2. Canan Atakul 18 Kasım 2020

  Bizim kaplumbağa bile bundan süratli yazıklar olsun. Başkada birşey demiyorum.

  Yorum Yap
 3. Mehmet Kayatürk 12 Haziran 2020

  Kaç gündür kargo bekliyorum. Yetmezmiş gibi telefon meşgul çalıyor ardından çalıyor ama yanıt veren yok. Cidden hizmet sıfır.

  Yorum Yap
 4. Kadir Döner 20 Mayıs 2020

  Kargom iki gündür Sakarya Erenlerde duruyor. Dağıtıma çıkmaya niyeti yok ve üstelik telefonlar da sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
 5. Murat Can 3 Mart 2017

  Aldığım ürün 4 gündür kendilerinde bekliyor. Zahmet edip getirecekler inşallah bir de araya cumartesi pazar giriyor etti sana 6 gün… Ben geleyim kargomu almaya o zaman siz zahmet etmeyin. Gelirken bir şey lazımsa getireyim merak etmeyin sizin gibi 1 hafta bekletmem.

  Yorum Yap
 6. Orhan Kavak 10 Ocak 2017

  Eve gelmedikleri halde adreste bana ulaşamadıklarını yazmışlar. Ne kadar saçma bir sistemdir. Bu yaptığınız hiç etik değil. Gelemediyseniz yetişmedi ertesi güne kaldı diyebilirsiniz.

  Yorum Yap