Sürat Kargo Şikâyet

Sürat kargo müşterisiniz ve sürat kargo hakkında şikâyetinizi dile getirmek istiyorsunuz. Şikâyetiniz şube ile kurye ile veya genel şikâyet olabilir, Sürat kargo şikâyet etme konusunda burada sizlere bilgi vermeye çalışacağınız.

Sürat kargo şikâyetiniz için Sürat kargo sitesindeki iletişim formunu kullanabiliriz. Şimdi sırası ile şikâyet etmeniz için gerekenleri açıklayalım. En alt kısımda Sürat Kargo iletişim formu linkine tıklayınız. Linkte direk iletişim formu açılacaktır. En üst kısımda yer alan ad ve soyadı kısmına isim ve soy isminizi girin hemen altındaki seçimli menüde müşteri ilişkilerini seçin, mail adresinizi yazın, telefon numaranızı girin sabit ve GSM numaranızı hangisini fazla kullanıyorsanız o telefon numarasını giriniz.

Yan tarafta konu ve mesaj kutusunu göreceksiniz. Konuya şikâyetinizi kısa açıklamasını mesaj kısmına ise şikâyetinizin detaylı açıklamasını fazla uzatmadan net bir şekilde girin sağ alt tarafında gönder butonuna tıklayın. Bu şekilde Sürat kargo hakkında şikâyetinizi iletmiş olacaksınız.

Sürat Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

313 Müşteri Yorumu

 1. Tuğçe

  3 gündür kargom aktarma da arıyorum bakan yok nasıl kargo şirketi bu ya getirmycekseniz yapmayın o zaman

 2. Adalet

  Bu nasıl bir kargodur 5 gündür teslim edilmedi ve telefonlarada bakılmıyor eğer bugün içerisinde eve teslim edilmezse ilgili mercilere şikayet edicem illallah bir daha tövbe

 3. Derya

  kargom 4 gundur ankara aktarma merkezinde bekletilmektedir.konu ile ilgili gereken yapilmaz ve kargo yarin elime ulasmazsa ilgili mercilere sikayet edecegim…

 4. Abdulkadir KARACA

  15 gündür gelmedi kargom. telefonlara bakan yok. kimseye ulaşamıyoruz.

 5. fahri

  hepsi buradadan almış oldugum ürün 5 gündür sincan ankara şubesinde ne kargoyu teslim ediyorlar nede telefona bakıyorlar

 6. Aysun

  Ben böyle şube görmedim telefonlara bile bakmıyorlar nasıl çalışma sistemi bu 3 gündür kargom gelmedi ve kargom şubede görünüyor bir daha töbe

 7. filiz

  Mezitli şubesi de açmıyor telefonu arıyorum meşgul

 8. Hakan Arslan MERSİN

  Kastamonu sürat kargo çakal bir kargo şubesi sır. Kargom için aradım geldi dediler bende içinde bozulacak eşyalar var dedim bugün bırakılacağı söylendi ama bırakmamışlar. Yoğunsanız ben alıyım diyecektim. Mersin den Kastamonu ya 10 saate normal araç gider. 5 günde teslim etmediler.

 9. Zuhal savaş

  Sürat kargo 500 evler şubesi telefonu kesinlikle açmıyor 3saattir arıyorum meşgule bırakıyorlar

 10. Ahmet

  Rezalet ,4 gündür kargom şubede dağıtılmıyor . Telefonlardan çıkmıyorlar.

 11. selma

  5 gündür bekleyen bir kargom var şubede ne telefona cvp veriliyo nede bir bilgi gelen giden yok maşallah

 12. Sümeyye

  İki haftadır ürünü getirmiyorsunuz bir de bize sormadan iade ediyorsunuz iade yaparken bana sordunuz mu? Telefon numarasını ne diye bırakıyoruz! Şubeye gidip ben aldıktan sonra siz ne işe yarıyorsunuz!

 13. Canan

  Berbat bi kargo

 14. Canan

  Surat kargodan asla bidaha urun almicam ne bu ya urunum geldiği halde bana teslim etmeyip geri iade yapılıyor nasıl bi kargo şirketi anlamadım

 15. Mehmet

  22534654515114 numaralı kargom hala ihbar inişi yok kaydıyla 1 haftadır Samandıra aktarmada bekletilmeye devam ediyor. Bulunduğum ile kar yağdı ve ben o lastikler gelmediği için taktıramadım şu an işimi gidip gelemiyorum doğru düzgün. Bugün hakkınızda her türlü yasal yolu başlatacağım bir insan bu kadar mağdur edilmez. Yazıklar olsun

 16. Onur

  Sürat kargodan kargomu almaya gittiğimde resmen iyi davranmadılar

 17. keziban

  24317214522418 numaralı kargom 27 Kasım’da tarafınıza teslim edilmiş fakat 28 Kasım’dan beri Ankara aktarmada görünüyor ve takip ekranında ‘ihbar inişi yok diye bir not görüyorum. 28 kasımdan bu yana kargoda bir hareket yok ve zar zor ulaştığım müşteri hizmetlerinizde ise barkodda problem olabilir bilgiler silinmiş olabilir gibi cevaplar alıyorum.

  Bilgiler silinmiş olabilir ne demek bu demek oluyor ki bize güvenmeyin. 1. Sorum kargo teslim edilir edilmez bilgiler nasıl siliniyor? 2. Sorum Kargom nerede? 3. Sorum kargom kayıp mı? 4. Sorum bu problemi çözebilecek misiniz? Şu da bilinsin isterim ki defalarca gerek mail gerek telefon ile tarafınıza ulaştım ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Resmen kargonun peşinde koşuyoruz, sizin görevinizi biz yapıyoruz. Sorunum en kısa sürede çözülür umarım. Yoksa yazmaya devam ederim.

 18. İbrahim sevindik

  Gümüşhane sürat kargo neden telefonu açmaz kargoyu getirmiyorsunuz anladık ama bir haber verin gelip alalım. Yazık kargonuz var deyin gelip alalım bunun neresi zor.

 19. Atakan

  Sürat Kargo’nun Konya Bosna hersek bayiliğinde çalışanlar kargolara hiç dikkat etmiyor gelişi güzel iş yapıyorlar ve gelen müşteriyi bekletiyorlar güler yüz zaten yok saat 11 olabilir yeni gelmiş olabilirler ya da akşam olabilir iş çok yoğun olabilir yorulmuş olabilir ama bu beni ilgilendirmez bir onlar çalışmıyor bizde çalışıyoruz yoruluyoruz ama asla hiçbir müşteriye böyle davranmıyoruz veya işimizi bu kadar lakayıt yapmıyoruz

 20. Behçet Çiftçi

  Kargo firması Sürat Kargo beni kargomun geldiğine dair aramadı ve kargomu adresime getirmedi. Ben kargomun geldiğini ürünü aldığım site üzerinden öğrendim. Öğrenir öğrenmez açtım kargo takip ekranını baktım iade talebi girmişler ürünüme. Kargo firmasından şikayetçiyim beni ne aradı ne de adresime getirdi. Üstelik bu ilk defa olmuyor Denizli Çivril deki Sürat Kargo işlerini baştan savma yapıyorlar. Oturdukları yerden iade talebi oluşturuyorlar.

  1. Sema

   Bende aynı şeyi yaşadım ya nasıl aramazlar

 21. filiz soy

  2 adet kargom zeybek teslimat şubesinde görünüyor.cuma günü köşke dağıtımınız varmı diye sorucam açan yok telefonu.hepsiburadadan gelen ürünlerin çoğunluğu sürat kargo ile geliyor ve her seferinde şubeden gidip almak zorunda kalıyorum.

 22. fatih okur

  bu kadar kargo ile çalışıyorum bu kadar yıldır bildiğim en berbat kargo şirketi bir kerede zamanında teslimat yapın bir kerede şube tel acın bir kere olsun düzgün ıs yapsın.

 23. Kenan

  Müşteri hizmeti sıfır. ilgisizlik ve kabalığı cabası. Şuan 20 dakikadır şikayet hattında müşteri temsilcisini

 24. Ezgi

  Kargomu gidip kendim almak durumunda kaldım.. rezillikten başka bişi değil..

 25. PINAR YILDIRIM

  Sürat Kargoyu acilen kapatmaları gerekiyor. Teslimat 0 hiçbir şube telefonunu açmıyor özellikle Arnavutköy ve Hadımköy şube asla açmıyor. Surat kargonun web sitesi bile çok kötü. Müşteri hizmetleri telefonlarını açmıyor.

 26. ilyas

  100 kere aradım cevap vermiyor be bu nasıl bi mantık be çınar şübesi

 27. Emre

  5 gün oldu suadiyeden ortaklar cad kargo gönderdim daha gitmedi allah sizi bildiği gibi yapsın

 28. Nalan

  Benim elime kargo zamanında gelmedi şubeye gittim ve üstelik kapıda ödeme parasını da ben verdim kargo kapıma gelmediği halde

 29. Sibel Yeşilbaş

  kargoyla gelen ürünlerimin çoğu kırık ve dökük bir şekilde geldi üstüne üstelik ürünlerin kırıldığını kabul etmiyorlar verdiğim parayı helal etmiyorum ilk ve son çalışmam olacak

 30. Duygu

  Sürat kargodan kredi kartı ile ödemeli kargom vardı fakat kargocu kart postu yanında bulundurmadığı için ödemeyi yapamadım gün içerisinde tekrar getireceğini söyledi ve getirmedi ertesi gün Sürat Kargo bayisini aradım.

  Kargonun kısa bir süre içerisinde elime ulaştırmalarını acileyeti olduğunu rica ettim benim gelip almamı istediler çalışıyorum ve çalışma saatim kargo şirketinin kapanış saatinden daha geç ve onlardan kaynaklı bir problem kargonun üzerinde kredi kartı ile ödeme yapılacağı not düşülmüş kargo şirketine ürünümün ulaşmasının 2. Güne ve hala teslim alamadım!

 31. BÜLENT GÜLŞEN

  19.10.2019 tarihinde ürün aldım ürünüm aynı gün kargoya verildi 21.10.2019 pazartesi aradım kargonuz İzmir aktarmada görünüyor salı günü elinizde olur denildi salı günü defalarca aradım (0256 811 0017) telefonlarıma cevap verilmedi kargo şubesine gittim kargonuz halen izmir aktarmada görnüyor denildi ve hiç bir şekilde yardımcı olunmadı bu nasıl bir çalışma sistemi ya 2 gün boyunca kargo şubede bekletilirmi ya kargo şirketinizden şikayetciyim tüketici haklarınada başvuracam……..

 32. Batuhan Ünsal

  Sürat kargo Kırıkkale şubesine gelen kargolarım bir haftadır kayıp bulamıyorlar, böyle bir firma görmedim.

 33. hülya

  bu işi yapmaya niyetiniz yoksa bu işi neden yapıyorsunuz. 2 günde 4 defa aradım kayıt açtım. tmm diyip kapatıyorlar int. alışveriş firmaları neden bu firma ile çalışıyor ruhsuz bir firma

 34. Negüzel KILIÇ

  Saçma sapan neden ileri sürüp, kargomu teslim etmiyorsunuz diğer kargolarla hiç yaşamadığım şeyleri sizinle yaşıyorum kargomu istiyorum böyle devam ederseniz kısa sürede batarsınız

 35. Ebru

  Sürekli geldik evde yoksunuz aradık açmadınız yalanlarıyla oyalanıyorum kargomu her zaman şubeden almak zorunda kalıyorum.

 36. tarık çelik

  Bn böyle bişe görmedim sabahtan beri 15 kere aradım telefona cvp veren Yok kargom iki gündür sitede bekliyo geri iademi oluyo bilen yok bn böyle rezilik görmedim

 37. Mehmet Tuba

  küçükkuyu’dan birşey ısmarladığımğzda ezine şubesine yollanıyor. aslında dağıtımı akçay balıkesir şubesi yapmakta ama sürat kargo’nun çalışanları bunu bir türlü öğrenemedi. ezine şubasi küçükkuyu’ya dağıtım yapmamak için mali “müşteri almadı” bahanesiyle iade ediyor. sırf bu rezalet yüzünden sürat kargo siparişlerimi iptal ediyorum. şikayetimi bildirdim ama ortaçağ kafası ile çalışan bu firmadan tık yok! ezine şubesi yüzünden müşteri kaybına uğruyorsunuz!

 38. Aykan

  sürat kargo adınızı bari değiştirin jettosba :) kargoyu araça yüklemeniz 10 gün sürüyor daha ne diyeyim

 39. selin

  Sürat kargo kadar kötüsünü görmedim. En iyisi diğer kargolar ama Sürat kargo ucuza çalıştığı için çoğu yer sürat kargoyu tercih ediyor malesef.Ona da para veriyoruz ama hizmet alamıyoruz.bu gidişle tüketici haklarına kadar şikayete gideceğim.

  1. NUR

   insanların sinirleriyle oynayan tek kargo sürat kargo

 40. tubi

  ben böyle berbat bir kargo görmedim resmen saçmalık iki adımlık yoldan bir kargoyu getiremiyorlar birde yanlış adrese gitmiş miş sanki antartikada yaşıyoruz ilk ve son bir daha asla bu kargoyla çalışan bir yerden sipariş vermem

 41. yerköylü erdoğan

  siz insanların aklıyla dalgamı geçiyorsunuz sanki, uzayımı arıyorum 24 saattir karşımda bir muhatap yok.!

 42. hayati aktaş

  kargo mobil subede 17 gun beklemis ve dağılmış resmen siz siz olun sakin bu firmayla calisan yerlerden urun almayin 1 hafta oldu bursadan yeni sehire urun gelmedi. telefonlarda çakma acan yok tüm takipcilerime musyerilerime aticam bu msji sakın digerlerinde sorun yasamiyorum bu kargo sorunlu asla memnun kalmadım

 43. Asuman

  berbat bir kargo görmedim. kargomu kayıp etmişler haberim yok aramıyorlar telefonları açmıyorlar ben böyle bir firma çalışma şekli görmedim. mümkün olduğunca kargo ile çalışılmasın aldığınız herşey kayıp olur. çalışanlara bence telefon açılmayacak bilgisi verilmiş. kargomu en sonunda gittim şubeden aldım neden açılmadığını sorduğumda hepsi boş boş suratıma baktı dünya laf ettim 1 kelime etmiyorlar nasıl bir anlayış nasıl bir çalışma şeklidir anlamadım.

 44. Gülfem

  Cankaya esat. Şb,sürekli acmiyorlar,şiddetle şikayet ediyorum,soruldugunda,eleman yok diyorlar lutfen ilgilenin yeterr

 45. İhsan aydın

  Berbat bir kargo sistemi kimseye tavsiye etmiyorum şakın denemeyin mağdur olursunuz benim kargom bir haftadır bekliyor arıyorum telefona bakan yok

 46. Beyzanur Köse

  Gördüğüm en berbat kargo hizmeti. Kargo gelecek diye evde bekliyoruz evde birileri var olmasına rağmen kargo teslim edilemedi diye geri dönüyor. Üstelik haber bile verilmiyor ne telefon ne mesajla. iadeye göndermişler ürünü tekrar. Arıyorum arıyorum açan yok. Yaklaşık 50 sefer aramışımdır bu iki gün içinde.

  1. Deniz saracoglu

   Surat kargo gibi sorumsuz bir kargo gormedim telefonlara cvp dahi vermeye tenezzul etmiyorlar hepsi buradadan urun aldim cuma gelecek dediler bugun sali halen bekliyorum hepsi buradaya sikayet edecem Allaha havale ediyorum sizi

 47. Erdem Hoşgör

  Allah kurtarsın. Benim kargom 8 Ağustos’tan beri Esenyurt Aktarma Merkezi denen yerde. Gidiyorum teslim edemeyeceklerini söylüyorlar. Şube müdürü arıyor mail atıyor ilgilenmiyorlar. Müşteri hizmetleri, genel müdürlük ilgilenmiyor. Muhattabınız yok.

  Şahsen ben, kargomu Esenyurt Aktarma Merkezi’ne kargomu son teslim eden aracın şöförü hakkında işlem başlatacağım. Pazartesi Esenyurt Aktarma Merkezin’de olacağım. 30 yıl kargonuzu aktarma merkezinde bekletseler bile hiç bir şey yapamazsınız. Kimse muhattabınız değil kimseden bilgi alamazsınız.

 48. Zeynep saka

  3 gündür surat kargoyu bekliyorum merkez hicbir konuda yardımcı olmuyor bağlarbaşı şubesi telefonlarına bakılmıyor çok ciddiyetsiz bir firma araçları sürekli almadan gidiyo

  1. Erdem Hoşgör

   herhangi bir gelişme var mı,*

 49. Savas turkdonmez

  , Kargom bir hafta oldu ama gelmedi beni aramadılar Ayrıca kapı ya da herhangi bir haber kağıdı bırakmadılar müşteri merkezini aradım bana iade edildiğini söylediler Bursa şubesinin 0224 215 43 82 no’lu hattını Bir gün boyunca aradım ama kimse açmıyor berbat bir kargo sunuz

 50. Bahattin ÇOLAK

  diğlerine göre sürat kargo iyidir şikayet yazmışınız ama hep eften büften diğerlerini görün bir o zaman sürat kargoyu mille ararsınız anlaşmalı müşteriyim benim kadar size kargo gelmiyordur.

  1. fahri

   Atma ziya

 51. Murat YAZICI

  Bu kadar ticari etikten uzak, kargo şirketi görmedim.

 52. leyla çetinkaya

  kapıma gelmeyen kargo geri gidiyor 1,30 saat mesafedeki şubeden gelip alın deniliyor ne işe yarıyor bu kargo gerekli yerlere şikayetimi belirteceğim 3. maduriyetim

 53. Gökyüzü

  Iğdır merkez şubeniz müşterimizi arayarak gelin kargonuzu şubeden alın demiş.

 54. Hatice

  Telefonlara asla bakılmıhor. Kargoyu getirmeden geldik yoktunuz deyip şubeye götürüyorlar.

 55. Canan

  Bugün kargo ücretim 8.5 tl iken anlaşmalı firmayla benden ısrarla yok 20 tl ödemesi diye 20 tl alındı.zaten telefon numaralarını asla açmıyorlar.firma şikayette bulundu öyle birley olamaz dediler paranız geri getirilecek dediler kimse parayı geri getirmedi.bu kadar ilgisiz bi firma görmedim.telefonları istediğiniz kadar arayın hiç bir şube açmıyo asla.

 56. Sibel

  Çalışmayın nolur. Allah rızası için de kimse vermesin bu şirkete kargo falan. Allah bildiği gibi yapsın sizi ?????

 57. çetin

  resmi daireye gelip kargoyu nasıl teslim edemiyorlar anlamış değilim.üstelik mesaide olduğum halde telefonlara da bakmıyorlar

 58. İlker

  Geçen hafta 15.06.2019 cumartesi tarihinde sürat korgoyu arayıp gönderimi almalarını talep ettim üzerinden tam bir hafta geçmesine rağmen kargom alınmadı ve hergün arıyorum araç yönlendirildi deniliyor niltim şubesi kesinlikle telefonları açmıyor

 59. tahir

  akşehir şubenizde olan kargom bana bir hafta sonra teslim edeceklerini söylüyorlar telefonu yuzume kapatıyorlar sürat kargoya bu saatten sonra cok kötü yeminliyim

 60. Reşit

  Adıyla tezat bir şirket yazıklar olsun bu kadar milleti mağdur etmeye hakkınız yok.telefonlara bile bakmıyorlar.

 61. Serdar

  Bu nasıl iş anlamadım??? Kargom bugün Yeşilbayır şubesine gelmiş ama tekrar Ankara AKTARMAYA geri dönmüş….sanki adrese gelmişlerde ben de kargoyu kabul etmemişim….de tekrar iade etmişler gibi……Kargom bana geleceğine Ankara Aktarmada ne işi var??? Ve telefonlara da bir bakan yok..Müşteri hizmetleri de saatlik çalışıyor…..

 62. Saniye

  Ankara etimesgut şubesi perşembe gününden beri elinde olan ürünü teslim etmiyor ve kesinlikle telefonlara bakmıyor ciddiyetsiz bir firma

 63. Buket

  İki gündür arıyorum telefonlar acilmio mesai saati içerisinde nasıl güvenilir bir kargo şirketi bu lütfen gereğini yapın bir çok şikayet var önlem alan yok yetkili kim ise

 64. Halil

  Ben izmir bayraklı manavkuyu şubesi sürat kargo kargo iadem var aradim 4 gündür kargomu almaya gelmiyorlar hergün arıyorum tamam kurye geliyor diyor 4 gündür gelen giden yok bunu bir ilgilenen yok mu

 65. Emre bitlis

  Başak şubenizi sabah beri 17 kez aradım sürekli meşkul

 66. HAYDAR

  kargoya iş yeri adresi veriyorum kargoyu başkasına teslim edip gidiyor

 67. deniz

  on gündür kargo gelmiyor ve her aradığımda dağıtıma çıktı diyerek doğru söylenmiyor

 68. fahri

  10 gündür kargo gitmedi sizin yüzünüzden iade alamıyorum cevab veren yok illaki şikayet edip savcılığamı gidelim nasıl şirketsiniz ya

 69. yıldız çil

  Hakkımı helal etmiyorum. Sizin için ödenen parayı hak etmiyorsunuz!

  1. ilker

   yarim saattir telefonu arıyorum açmıyorsunuz gelmeden aramıyorsunuz

   1. deniz

    kesinlikle katılıyorum asla telefona çıkmıyorlar sürat kargo pişmanlıktır

 70. mustafa

  telefonla yarım saatten fazla aradım ulaşamadım mesai saatleri içinde…

 71. eyüp

  sürat kargo çalışılaçak bir firma deyil hakkımı helal etmiyoru

 72. Berna Üsel

  14.05 tarihinde şubeye varan kargom 2 gündür teslim edilmiyor. Şubeyi aradığında ise açan yok zaten. Bildiğim tüm platformlarda yazacağım bu durumu çünkü işini yapan adam yok!! Kocaeli Körfez’e gönderdiğimiz kargo Afyon’a gidiyor. Şaka gibi gerçekten artık!!!!! Bir de kredili kargo müşterinizim. Lanet olsun!

 73. Metin

  Rezilsiniz emekçi değilsiniz emekçi değilsiniz günlerdir ulasamadım terbiyesizsiniz telefonlara bak Mamak’ta nedir Hakkımı helal etmiyorum

 74. Nubar Baycu

  Bugün tam 13 kere aramama rağmen telefonlarımı açmadılar. Beraber bor kargo firması.

 75. şükran gül

  Tekirdağ malkara şube sabahtan beri arıyom cevap veren yok nasıl bir anlayıştır kapatın gidin nasıl iş yapıyonuzx sizinle son olsun çalışma kargo geldi diyor sabah cvp yok

 76. a diamond hotel

  sürat kargo sakarya sapanca şubesi 50 keredir arıyoruz açan yok yok böyle bir terbiyesizlik iki dk önce meşgul biz aradıkmı açmıyorlar.

 77. Hülya

  antalya perge şubesini belki sabahtan beri 30 kere aradım ama kimse bakmıyor neden acaba bu telefona bakılmyacaksa neden numara yazıyorsunuz…..

 78. hakan

  Sürat kargo kadar kötü bir kargo firması daha yoktur.Bunlarla çalışan hiç düşünmüyor mu acaba müşteri kaybını?

 79. Erol varol

  Sürat kargo muğla milas şubesi yok böyle bir şube telefonlara bakmıyorlar kargo eve gelmiyor evde beklediğimiz halde geldik yoktunuz deniyor diyelim gelindi neden bildirim ssılmıyor kapıya ki zaten gelmiyorlar müşteri şiksyetini arsdım beş dk boyunca bağlanamadım bağlamıyorlar bıktık

 80. Kiraz

  2 günlük kargoyu tam 2 hafta geciktrdiler ve içindekiler hep bozuldu

 81. Kemal İnan

  Size söyleyecek çok şey var da bir şey demek istemiyorum burnunuzun dibindeki adrese 2 gündür Kargo adrese yetiştirilemedi diyorsunuz bu nasıl iş ahlakı anlayamıyorum ne telefonla kargonuza ulaşabiliyorum ne de genel merkezinize ayıptır ya

 82. ayse

  kaç günden beri uğraşıyorum tlf ulaşamıyorummm lütfen biriniz dönüş yapın benim kargom nerde

 83. Gülsüm

  Nasıl bir is ya bugüne kadar kaç tane kargoyla çalıştım hiç böyle bir şey yasamadım bir daha asla tercihim değilsin sürat kargo kahretsin sizi çalışanları telefonlar bile cvb vermiyorlar.

 84. Hilal

  Yeşilbayır şubede Telefona bakan kimse yok. 20 kere aramada bir ihtimal açıyorlar onda da bıkkın bıkkın sorulan sorulara tam cevap vermeden bir konuşma yapıyorlar. Kargom söylenilen zamanda gelmiyor. İnşallah kargomu alabilirim çünkü 3 gündür mahsur kaldı orada.

 85. CAVİT BAG

  ben böyle bir firma görmedim müşteri gelmiş içeriye kasada oturan bayan ağzında sakız hiç iş alakası yok kargo şirketini arıyorum. telefonu meşgule alıp duruyorlar bole bir firma olmaz bence

 86. Gökhan YİĞİT

  Yıllardır kargolarla çalışırım sürat kargoyla da yıllarıdır çalışırım her işim tıkır tıkır görüldü sürat kargo ile de yine yıllarca çalışmayı düşünüyorum nazar değmesin ne sorunum varsa çözdüler bence sizde sitede nasıl şikayet edeceğiniz hakkında bilgiyi okuyarak sürat kargo yetkililerine ulaşın sorununuz kısa sürede çözülür. Sorun olur mu tabi olur yeter ki çözmek isteyin çözerseniz.

 87. mehmet

  sürat kargo alanya şekerhane şube telefonlara bakmıyorlar 40 kere aradık şikayet edecem

 88. ismail

  Arıyorum gölcük şubesi tel çalıyo açmıyorlar

 89. Fatih Başabak

  Sürat Kargo Ulucami Şubesi müşteriyi bekletmeyi prensip edinerek, politikaları gereği ürünü şubeye bırakıp, şubeden almaya mahkum ederek gerekeni yapmaktadır.

  1. Yusuf Turanlı

   Bursa Ulucami şubesi kadar rahat şube ben de görmedim

  2. Ali

   Sürat kargo en kötü kargo tercih etmeyin

 90. ömer

  (ortadoğu şube) sürat kargo kadar bir kargo şirketi daha görmedim. sanki zorla çalıştırılan elemanlar ne zamanında dağıtım yapıyorlar nede şube telefonlarına cevap veriyorlar. yapacağın zaten bı telefona bakmak başka ne işe yarıyorsunuz onuda hakkıyla yapsanıza. merkezlerine şikayet ettim.

 91. Halil ÇİLİNGİROĞLU

  sürat kargo nazilli şubesiyle gelen çamaşır makinem ambalajı dağılmış ve çizikler oluşmuş olarak geldi. sorgulamak istediğimde bir dayak yemediğim kaldı.firmaya bildirdim ama herhangi bir cevap almış değilim. hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Halil ÇİLİNGİROĞLU

 92. berkay

  istanbul demirciler şubesi Zeytinburnu ne telefonlarına bakıyor ne internetten oluşturduğum kargom var talebime geliyor ne müşteri temsilcilerin sistemi çalışıyor. Ben olmadan kargomu başkasına teslim ediyorlar ve üstelik ben o kargoyu geri göndericektim şimdide göndermeye adam arıyorum çünkü malesef anlaşmaları sizleymiş.

  Bir haftadır şubenize ulaşamıyorum bunu diğer şubelerinize söylüyorum oralı olmuyorlar diğer şubelerin müdürlerine ulaşmaya çalışıyorum yerinde yoklar müşteriye gitti diyorlar bu nasıl işleyiş muatap yok

 93. Fatih

  İstanbul/Çinikent şubesi çalışanları kadar işini bilmeyen bir başka şube olamaz.Bir kaç parça porselen takımını 27 Kasım 2018 tarihinde apartman kapısında kırıp yukarıya daireye teslim etmiyoruz diyen ve hatta hadi işim var su kağıtları imzala diyebilecek kafaya sahip olan çalışanları mevcuttur.

 94. Gülizar

  Kargomu sürekli kargo takip sisteminden kontrol etmeme ve o tarihte yolda olmasına, bulunduğum ile bile gelmemiş olmasına rağmen Sürat Kargo İzmir Manavkuyu Şubesinden 21.11.2018 tarihinde adresinize getirildi ancak yoktunuz sisteme o şekilde işlenmiş gibi absürt bir cevapla şubeden gidip almazsam iade edileceği söyleniyor. Şikayet edeceğimi söylediğimde de numarayı vereyim isterseniz diye lakayt bir cevap alıyorum.

  Üstelik söylediği tarih ve zamanda adreste olmamam da imkansız çünkü adres olarak iş yerimi gösterdim. Kargoculuk hizmeti bu değildir. İnsanların bir yerden gidip bir şey alacak zamanı olsa zaten kargo ile sipariş vermez. Madem kurye ile çalışmıyorsunuz veyahut başka sebepleriniz var getirmeyeceksiniz belirtin ki insanlar firmanızı kullanmasın. Aldığınız paraya da vereceğiniz hizmete de yazıklar olsun.

 95. Salim / Niğde / Bor

  08.11.2018 tarihinde sürat kargo ile anlaşmalı kargo gönderimi sağlamak için Niğde / Bor şubenize başvurdum. İnternet üzeri satış yapmaktayım. Bana bunun birkaç gün içerisinde tamamlanacağı söylendi. Fiyat listem geldikten sonra sipariş almaya başladım ve aldığım siparişleri kargonuza teslim ettim.

  Sonrasında işlemin bir türlü halledilememiş olmasından dolayı kargolarım bir türlü müşteriye ulaşmadı. Bana her sorduğumda kargonuz bugün çıkacak, bugün halledilir işiniz diye söylemlerde bulunuldu. Ama yine de bir türlü sonuca ulaşamadık. Bunun akabinde gecikmelerden dolayı siparişlerim iptal edildi. Müşterilerime rezil oldum ve kesilen o kadar ürün faturasıda cabası.

 96. İlker

  ben ihale dosyasını 20.10.2018 tarihinde gönderiyorum ihale 25.10.2018 tarihnde saat. 14.30 da olmasına rağmen Ayfon TCDD yollarına kargonun ödemesi yok teslim alan olmadı diyorlar böyle kargo firması olur mu ben sadece şartnamesine 250 tl ödemiştim bunlara kim benim kaybımı karşılayacak

 97. Hatice bas

  Müşteri memnuniyetim sıfır kargoyu evime getirmeden getirdik diye bilgi verip geri iade ediyorlar!

  1. birol türen

   maalesef bu sürat kargoda sık sık raşlanan bir olay benimde 14.11.2018 de verilen kargom tüm uğraşmalarıma ve kargo genel merkezi ve subeyi aramam rağmen 22.11.18 de teslim edilmeden iade edildi

 98. Şule

  Şubeyi defalarca aramama rağmen telefon açılmadı gidip baktığımda herkes boş boş oturuyordu. Kargomu almak istesiğimde de kapının dışında yığılmış kargolardan verdiler. Eşyalarımı yerden alıp verdiler. Hiç değer verilmiyor!

 99. Kerim coşkun

  15.10.2018 tarihinde Sürat kargo Ankara Sincan şubenizden “10920422937229” takip numarası ile Osmaniye kadirli ilçesine almış olduğum KOL SAATİMİ karşıdan ödemeli olarak gönderttirdim. Kargomu şubeden teslim aldığımda, ödediğim 33.80 TL ücret karşısında şok oldum. Sürat kargonun sitesinden kabaca (kargo ağırlığını 0.5 kg girdiğim halde) yaptığım hesapta 15 TL göstermesine rağmen benden üç katı kesildi. Ben müşterisine yardımcı olmayan sadece şubesinin çıkarlarını düşünen Sincan şubenizden şikayetçiyim.

 100. necati yaş

  elazıgda 28 09 2018 tarihinde bır adet koli yoladılar 03 10 2018 daha kargo elime geçmei karga ıst esenkent subesınde daha halen beklemektedir.

  bizat uğradım kargo adıma varmı dedim var sızı aradık ulaşamadık üzerimde para olmayınca kargo eve teslim ediniz paranızı alınız esenkent ıst gelen kargolar nedense hep geç teslim ediliyor vurdum duymazlık var surat kargo çalışan elamanların takıp edilmiyor birde telefonları çalıyor cevap veren yok neden tlf cevap vermiyorsun

 101. Atilla

  Allah dan korkun. İşinize bakın kargo zamanında gelmedi müşterilerinizi madur etmeyin. Sürat kargo benim için bitti.

 102. fatih

  Balıkesir Altıeylül şubesi kargom şubeye ulaşmış olduğu ve eşyamızın aciliyetini bildirdiğimiz halde o gün keyfi olarak teslim etmediler. Bugün sabah tekrar aradım aciliyetini bildirip öğleden önce teslim edilsin dedim. Hala teslim etmediler.

  Tekrar aradım (bu arada en az 10-15 aramadan sonra telefona cevap veriyorlar.) şimdi de dedikleri biz öğleden sonra dağıtıma çıkıyoruz 5 ten sonra teslim ederiz yoksa gelin şubeden alın. Böyle pişkin böyle sorumsuz bir firma görmedim. Allah bildiği gibi yapsın vallahi.

 103. Songül çelik

  Kargom eve gelmeden bir bildirim mesajı geldi araya bayram girdi bayramdan hemen sonraki pazartesi gittim bana kargonuz geri iyade edildi dendi ben parasını ödemiştim gittigidiyordan almıştım aldığım yeri bulamıyorum ne olacak simdi böyle saçmalık görmedim İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi geldiğini söylüyorlar kapıda etiket bile yoktu

 104. Mehmet YİĞİT

  Sürat kargonun ta önceki haline görseniz ne dersiniz. Ne zaman kayyum atandı burada düzeltme oldu. Şu anda sürat kargo benim gözümde İŞİNİ İYİ yapan kargolardan birisidir. Anlaşmalı müşteri olduğumuzdan önceden birçok sorun yaşıyorduk.

  Kayyum atandıktan sonra ürünlerin zamanda YETİŞMESİ, HIZLARI olsun baya bir iyileştirilmeye gidildi. Sürat kargo ile gönderim yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hizmet kalitesi ÇALIŞANLARIN DÜRÜSTLÜĞÜ için tavsiye edeceğim kargo firmasıdır arkadaşlar.

 105. Beyza

  Konyada ki sürat kargo kadar kötü bir kargo daha yok doğum yaptım evden çıkamıyorum. Ve geldiklerini söylüyorlar. İptal etmişler kargomu acil bir şey vardı. Birdaha kesinlikle sürat kargo kullanmayacağım.

 106. Özlem gedik

  Merhaba Antalya’dan Özlem gedik Antalya perge bulvarı şubenizden şikayetçiyim pazartesi günü gelen kargom için şubeyi arayıp evde olmadığımı mümkünse akşam 17.30 da teslim etmelerini rica ettim hanfendi saat veremiyeceklerini saat 4 de dağıtımın bitiyor olduğunu söyledi rica ettim.

  Madem öyle göndermeyin çarşamba günü izinliyim sizi bekliycem dedim bayan yardımcı oldu hatta dağıtımı yapan görevliyle görüştürdü Çarşamba günü beni arayacaklarını söylediler ancak bütün gün bekledim defalarca cep numarasından aradım cevap alamadım saat15.30 da ofisi aradığımda görevli bayana kargomu beklediğimi söylediğimde cevap olarak siz lamdan anlamazmısınız saat vermiyoruz dedi.

  Gün bitiyor deyimde akşam 9 kadar devam eder kargonuzu çıkartmıyorum aracım yok gelip alabilirsiniz diye bana bağırdı bütün gün söz verdikleri için izin günümü kargo beklemekle geçirdim maalesef teslim alamadım. İnsanca derdimi anlattım çalışan insanım saat 17.30 da evde olabildiğimi ve teslim alabilecek başka birininde olmadığını söz vermelerine rağmen yapmadılar üstüne azar işittim böyle çalışanlarınızlamı memnuniyet sağlayacaksınız ayrıca nasıl araç yok tüm gün dağıtıma çıkmamak nedemek!

 107. Serap

  Sürat kargodan şikayetçiyim yedi gündür kargon Giyimkent şubesinde bekletilmektedir. Her aradığımda bugün elinize ulaşılacak denip beni oyaladılar. Günlerdir kargom gelecek diye dışarı çikamiyorum. Hastane randevuma bile gidemedim. Mağdurum işini iyi yapmayacaklarsa kapatsınlar!

 108. Ömer eren

  Ney gardesım 5 gündür kargo gelmez mı gercı gelse bile mustırıyı arıyorlar bekle gelıom demeye kayıp gitmişler ayıp yaptığınız gardesım

 109. Ömer eren

  Gardesım öncelikle nıgde bor surat kargo elemanlarından sıkayetcıyım kargom gelmiş adresime ama ulattırmadan çekip gitmişler bunlar herkese böyle yapıyorlar burada sizinle çalışmayacağım

 110. Aşkım Tavukçu

  Merhaba, Rize/Ardeşen’ den gönderilen kargomun bugün adresime teslim edilmesi gerektiği yerde farklı adrese götürülüyor. Adres teyidi bile yapılmadan iki şube arası (İncirli – Akasya) gidip geliyor.

  İncirli şubenize ulaşmak mümkün değil. Şube personelinin yaptığı hata yüzünden kargomu teslim alamıyorum. Ve mağdur ediliyorum. Akasya şubenizdeki personellerin telefon görüşmeleri ise umursamazca. Müşterilere yaklaşımları kötü. Genel Müdürlüğü arayıp ta şikayette bulundum. Ancak kargom halen teslim edileceğine dair aranmadım. Sürat kargodan bu anlamda hiç memnun değilim ve İncirli ile Akasya şubenizden şikayetçiyim.

 111. seçil bahar

  Edirne Tunca şubesini 3 gündür arıyorum telefonları açan yok. Bugün (23.03.2018) kargomu almaya gittim sistemlerin bozuk olduğu ve şu an bakamadıklarını söylediler. Telefonlara neden bakılmadığını sorduğumuzda “arızalı” olduğu söylendi. Bununla ilgili de duvara bir yazı asmışlar “telefonlarınıza bakamadığımız için özür dileriz” diye. (internette yaptığım araştırmaları/şikayetleri okuduğumda çok eski tarihli şikayetlerde bile aynı şubenin telefonları açmadığı yazıyordu, demek ki o duvardaki “özür” yazısı uzun zamandır orada ve telefonlar uzun zamandır “arızalı”).

  Siz kurumsal bir şirketsiniz, üstelik ulaşım, taşımacılık, haberleşme ağında hizmet veriyorsunuz hem sistemleriniz bozuk hem şubede ki telefonlarınız arızalı hem de çalışanlarınızın yaptığı muamele içler acısı. Saat 12:15 sularında şubeye gittiğimde orada bekleyen bir müşteri daha vardı ve elinde telefon sürat kargonun müşteri hizmetlerine, internet sitesine, sipariş verdiği e-alışveriş sitesine ulaşarak kendince bir çözüm bulmaya ve bunu da sürat kargo çalışanı ile paylaşarak kargosunu başka yollardan nasıl alabileceğini sormaya çalışıyordu.

  Bir süre onları izledim, çalışanın umursamaz, rahat, ilgisiz tavırları sinirlerimi bozdu sürekli dediği şey; “sistemler bozuk, ben ne yapabilirim, içeride 1000 tane kargo var gir de gör, yapacak bir şey yok, beklemeliyiz” diyor ve aynı zamanda da telefonda biriyle görüşüyordu. Bu manzaraya daha fazla kayıtsız kalamadım ve çalışan kişiye şunları söyledim: “Sistemler bozuk olabilir ama müşterilerinize bu şekilde davranmamanız gerekiyor, eğer sistem bozuksa bir şekilde başka yollardan çözüm üretilmeli, üretemiyorsanız bile bu şekilde saygısızca ve sesinizi yükselterek davranmanın doğru olmadığını…

  Her şeyimizin sistem olmaması gerektiğini bu gibi kriz durumlarına da müdahale etme çabası içinde olmamız gerektiğini söyledim. Ardında da şöyle devam ettim: “dün gönderiye çıkan kargoların nerede olduğunu biliyor musunuz, evet dedi. Şuan şubede mi dedim Evet dedi.

  Büyük kargoların ve küçük kargoların ayrı ayrı mı konulduğunu sordum evet dedi. O zaman benim kargom da küçük sadece bir kitap dedim ve önemli bugün almam gerekiyor, onlar bu plastik kutunun içinde mi dedim, evet dedi. O zaman sistem bozuk bile olsa bir çözüm üretebilmek adına izin veriyorsanız birlikte bakalım tek tek dedim ama çalışan hayır yasak dedi bende bakmadım.. Diğer müşteri de sinirlendi ve şikayet edeceğini söyledi, çalışan kişinin fotoğrafını çekti, çalışan kişi de poz verdi!!!!!

  Daha sonra sicil numarasını verdi (resmi kurumlara yapacağım şikayetlerde bu sicil noyu beyan edeceğim) ve “istediğiniz yere şikayet edin sizin kargonuzu vermiyorum, geri göndericem” diyerek bağırdı ve camı suratımıza kapadı. “KARGOYU VERMİYORUM” demek nedir?! Sizin müşteri memnuniyetiniz bu mudur? Çalışanlarınıza kriz yönetimiyle ilgili bir eğitim vermiyor musunuz yada nasıl seçiyorsunuz? Kargodaki gönderinin önemini umursamayan, empati yeteneği zayıf, müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilmeyen çalışanlar ile şirketinizin adını zedeliyorsunuz

  Bu olayda hiç bir şey yapılamasa bile en basit bir şekilde orada bekleyen müşterilerin adını,soyadını ve iletişim bilgilerini alarak sistem gelir gelmez kendilerine ulaşılacakları söylenebilir, yada çalışanlarınız oturduğu sandalyeden nezaketen kalkıp kargoyu aramaya çalışarak müşteriyi bir nebze de olsa yatıştırabilirdi.

 112. sami özen

  N11 den verdiğimiz sipariş kargom nerede sayfanızda 2 gün boyunca kamyonda diye belirtilerek teslimata başlanmadı.Ardından getirip bulunamadı işlemi yapılarak sallandı.İlgili şubeyi arayınca gel buradan al yoksa iade ederiz,istersen şikayet et sıkıntı yok.Bu özgüveni yerine çalışanlarınıza nezaket eğitimi vermeniz iyi olur.

 113. Kenan

  Yaklaşık 1 ay önce verdiğim siparişin teslimatı hala yapılmadı. Benim verdiğim adresle alakası olmayan kargo şubesine gidiyor ve orada günlerdir bekliyor teslim edilmiyor. şubeyi arıyorum telefonumuzu açan yok, zorla ulaşıyoruz bugün sizin adresinize teslimatımız yok deniyor.

 114. Salih

  sürat kargo kırşehirde kuryeler araç kullanıyor

 115. Handan Çiçek

  Ankara Opera Şubesinden 02.03.2018 tarihinden beri kargom alınacak. Karşı firma sizinle çalışıyor olmasa kargo göndermeyeceğim ama yapacak bir şey yok. Şahsi işlerim için asla çalışmayacağım bir kargo şirketi oldunuz.

 116. Özlem yılmaz

  Tekstilkent şubesini arıyorum kargo alınması için 1 haftadır gelip bir kargo alınmazmı madem gelip evden almıcaksınız neden kargonuz evden gelip alıyoruz diye kalıyorsunuz milleti

 117. lütfi üğlü

  1. san sitesi şubesinden göndermiş olduğum elektrik kumanda tablolarını kırıldığı için 2. sefer müşterim kabul etmeyip geri gönderdi. Birincide sineye çekip tamir edip gönderdim ikinci için gerekli yerlere şikayetimi yapacagım bilmenizi istedim 1.sanayi sitesindeki görevli kişilerin bu kolilere kendi mallarıymış gibi korumalarını isterim.

 118. nihan sarı

  11 ocak 2018 de Antep den gönderilen kargo bugün 15 ocak 2018 ve hala elime ulaşmadı. belki 30 kez aradım telefonu açmadılar. 850 li numaradan adı müşteri hizmetleri ama asla hizmet sunmadı. hele de ücret ödenmişse asla teslim için tenezül bile etmiyorlar. ödemeli olduğunda parayı almak için o zaman kargoyu teslime gidiyorlar. bir daha asla bu kargo ile calışmayacağım. adı ile asla uygun olmayan bir şirket. bu durumu tüketici haklarına da taşıyacağım.

 119. esra baladır

  Darıca surat kargo şubesinden teslim edilen kargom hızlı ve düzenli gelmiştir tsk borç biliyorum ayrıca çalışanları güler yüzlü ve diksiyonlu

  1. muhlis

   sen oranın çalışanısın yada onlara akrabasın..pehh.sürat kargo..

 120. Pınar

  30 kere şubeyi aradım abartmıyorum açmıyorlar böyle birşey olamaz ya ayıptır yani…

 121. Melek

  11 gündür kargo bekliyorum evde olmama rağmen ürün gelmiş geri gönderdik dediler hep ayni paravlalar sürekli üst üste aramama rağmen cevap yok

 122. Zülfü TOPAL

  Süratle gönderilerim benim zamanında ulaşır sizde takip ederseniz sizin kargolarınızda zamanında ulaşacaktır. Bazen gönderen yer geç veriyor millet ver yansın kargoya…

 123. Eda

  Benim kargomu getirmişlermişte bana ulaşamamışlar tüm gün telefonum açıktı kimse aramadı ben şubeyi aradım kimse tenezzül edip telefona bakmadı artık ne yapıp edecekseniz bilmiyorum ama kargomu bana ulaştırın.

 124. Esmanur

  Böyle bişey görmedim 6 gün oldu hala gelmedi telefonlar çalıyor ama telefonu açan yok

 125. EDA

  bir şirkette çalışıyorum şirket adına ürün gelecekti ürün teslim edilmediği halde teslim edildi diyorlar güya ben teslim almışım teslim aldıysam imzalamış olmam gerek bana imzaladığım kağıdın resmini yollayın dediğimde tamam deyip yollamıyorlar üründe yok ortada ben böyle bir firma görmedim ürün yok insanlar zan altında bırakılıyor ve sorumsuzluk diz boyu yasal işlem başlatacağım haklarında arıyorum telefonları açmıyorlar başka numaradan aradığımda açıyorlar dönüş yapacağız diyorlar bir fotoğraf atma saatler sürüyor sanırım

 126. Feryal

  Böyle sorumsuzluk olmaz on gündür kargom gelmedi ve geri gidecek bugün şikayetçiyim sizden

 127. Ayten yava

  Cumartesi Kolim sürat kargoda bekliyor eve teslim gönderdiler hala gelmedi ben teslim alırsam paramı vereceklermi bundan sonra sürat kargoyla çalışmayacağım şikayet ediyorum 20.11.2017

 128. Ayten yava

  Kargom cumartesi günü gelmiş gönderen kişi eve teslim olarak ücretini Ödemiş pazartesi oldu hala kargom gelmedi takip ediyorum kargom gelmiş email gönderdim her yok telefon ediyorum kimse açmıyor bu Nasıl kargo bundan sonra sürat kargo ile çalışmayacağım şikayetimi göz önünde bulundurun lütfen.kargomu ben alırsam eve teslim ücretini geri vereceklermi belli değil.

 129. şerafettin

  Gıda kolim 3 gündür gelmedi muhatap olacağın adam yok bu ne rezillik ne süratmiş bu işi yapamıyorsanız niye milleti yoruyorsunuz!

 130. özkan

  3 kasımda kargom verildi 6 kasım oldu baha kargom ortada yok evimle sürat kargo atası 100 metre ne süratmış arkadaş ankara kocatepe şubesi zaten geçen ayda araya müdürü soktuk sonra öyle yolladılar.

 131. orhan

  İş görmez bir firma balıkesirden istanbula 1 kargo 8 günde gelir mi ve adres yanlış adrese teslim edilir ve üstüne farklı bir isim yazılır vs vs bir daha bu kargo şirketi ile çalışmayacağım sanki babalarının hayrına gönderiyorlar.

 132. pelin

  bayrampaşa terazidere şubesi müşterilerinle nasıl konuşacağını bile bilmiyo telefonlar yüze kapanıp yada hiç acılmıyo. bu nasıl bir çalışma anlayışı nasıl insanlar çalıştırılıyor.hizmet sıfır

 133. Gamze Özer

  27.10.2017 saat 10.27 de İzmir Alsancak Şubesine ulaştığını bildiğim kargom 5 gün geçmesine rağmen gönderilmedi. Aldığım cevap ise “inşallah bugün göndeririz” oldu. Bu soruna lütfen bir çözüm bulun. Nefret ettim firmanızdan. Çok sinirliyim. Dalga mı geçiyorsunuz?

 134. Hakan YEŞİL

  Telefonlara hiç bakmıyorlar bilgi alamıyorum keçiörende çok şikayetçiyim

 135. seher

  Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle sürat kargoyu tercih etmemenizi tavsiye ederim nedeni defalardır mağdur bırakıldım ne teslim ediliyor nede ürünlere gerekli önem veriliyor

 136. Murat uysal

  Benim kargom beceriksiz kargo elamanı yüzünden hataya gelmesi gereken kargo önce antalya ya gitmiş. Hataya 10 gün sonra gelmiş ve kargom başkasına teslim edilmiş. 13 gün oldu kargoyu hala alamadım

  1. Nergiz

   Mont siparişi vermiştim. Yaklaşık 1 saat önce geldi yanlış renk ve yanlış beden olarak aldım yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda.

 137. Ferhat

  Sürat kargo değil yavaş kargo bir haftada kargo gelmedi şırnak dan üç günde geldi ama müşteriye beş günde teslim edemediler bir dahamı asla sürat kargo

 138. Gülser Bulut

  Sürat kargonun ismiyle uzaktan yakından bir ilgisi yok kargo zamanında teslim edilmiyor şube telefona cevap vermiyor müşteri temsilcileri kayıt alıyoruz diyor çözüm yok başka yetkili bir muhatap bulamıyorsun hiç tavsiye etmem.

 139. saliha ozan

  Bir daha ASLA sürat kargo ile çalışmam kargom gelmiş evde yokmuşum ya bir aradınız mı sordunuz mu nasıl bir çalışma sistemi bu çağrı yapıyor aramaktan aciz geri dönmesem kimsin diye kargonun gelip döndüğünü bile bilmiyorum !…

 140. kadriye

  kapımı ve zilimi çalmadan gidiyorlar ve hastayım taşıyamıyorum kargoyu bıktım bu sürat kargodan

 141. utku yıldız

  Adanadan gelen kitap kargonun içine pekmez dökülmüş kitaplarım geldiğinde pekmezin içinde yüzüyordu. Hatalarını bildiklerinden kargoyu aceleci bırakıp kaçtılar. Arıyorum hiç ilgilenmiyorlar on gündür unutma bahanesiyle kalıyorlar böyle rezillik görmedim. Burayla başladım ulaşabildiğim her yere şikayet edeceğim.

 142. utku yıldız

  Ayın 5 inde verdiğim kargo aynı akşam İstanbula ulaşmasına rağmen hala kaynarca şubesine gelemedi..Nasıl bir aktarmaysa başka ilden 1 günde gelen kargo 5 gündür ortada yok.. Acenteleri cevap vermiyor.. Müşteri Hizmetleri ”Tamam anladım.. Size derhal geri dönüş yapacağız ‘ diyorlar ama geri dönen yok.. Kargomun akibetinden korkmaktayım..

 143. can

  giyimkent şubenize ulaşmak mümkün değil hiçmi açılmaz o telefon madem açmayacaklar bari numara koymasınlar.

 144. kadir

  bidaha asla sizinle çalışan bir firmadan alış veriş yapmam ürün firmadan çıktıgı halde elime bi türlü geçmedi takip no vereli haftalar oldu

 145. Zeynep öztunç

  Neden herkes bu sürat kargodan memnuniyetsizligini belirtiyor diğer kargolara oranla daha iyi bazıları yok gelmedi aramadı diyor ama kendinizi kandırıyorsunuz arıyorlar adrese kadar gelip geri gitmesi o kargo arabasında zaten yakınından gecerken bırakmaması olanaksız iş hızlandın diye belki yapıyorsunuz ama yanlış ben darıca şubesi ile çalışıyorum dağıtımında bir sıkıntıya rastlamadım şube çalışanları gayet güler yüzlü bir bayan ve erkek çalışıyor bayan her türlü şekilde yardımcı oluyor müşterilerine haksızlık yapmayın.

 146. Őzlem Balcı 22.09.2017

  Sürat Kargo kadar sorumsuz bir Kargo şirketi daha gormedim. Her defasında aynı sorunla karşılaşmaktan da bıktım. Sipariş ettiğim her ürünü çalışanların sorumsuzlugundan dolayı her defasında gidip şubeden almak zorunda kalıyorum. Ya farklı bi adrese götürüyorlar ya da ulaşma zahmetinde bulunmayıp arayıp kargonuzu şubeden alın diyorlar. Bugünde site kapısına kagıt yapıştırıp gitmişler zile basmadan ve bi telefonla arama zahmetinde bulunmadan.

  1. halit akkaya

   Çok haklısınız aynı olayla kocaeli köseköy şubesinde bende yaşıyorum.

 147. Zuhal karaboga

  Sürat kargoyla anlaşmalı çalışan bir firmanın sahibiyim. yaklaşık 7 aydır anlaşmalı çalışıyoruz çok sorumsuz bir firma ödemeler eksik yatıyor.açıklama yapılmıyor.bilgi almak için aradığımızda sürekli bir oyalama .kargonun 6 aylık suremiz dolduktan sonra revize yapılması gerektiği bize bildirilmedi hakedişinin 4 katı olan kargo tutarları iade tutarları bize yansıtıldı.bu böyle devam ederse ilgilenilmezse kargo firmamızı değiştirmeyi planlıyorum.

 148. Fırat Kiyanç

  Fiyatı kapıya kadar ödeyip ama kargocunun saygısızca yan ilçeye bırakmak istediğinden dolayı şikayetçiyim hatasını anlayıp isim vermek istemediğinden dahil şikayetimi şirkete yapıyorum kendisi köylere kargo getirmiyeceginden ve öncesinden iki siparişim ayrı ayrı sorunsuz horoz kargoyla, herseye rağmen yinede yan ilçeye bırakmıştır. Fırat Kiyanç

 149. Emrah

  Sizinle 6 aydır sözleşmeli çalışan kapıda ödemeli ayakkabı firmasıyız sizin vermiş olduğunuz müşteri takip sayfamıza giriş yapamıyoruz acil bir çözüm bulunsun

 150. kadir yasin

  Duymuyormu bu genel merkez insanları Kargo 13 ünde verildi hala ortada yok içindekiler bozuldu.Kim hesap verecek.

 151. Ahmet

  Kesinlikle aradığımda telefonlar açılmıyor 4 saattir aralıksız arıyorum daha ulaşamadım

 152. Furkan

  İzmir balçova şubesinden 15.09 tarihinde çıkan kargo 16.09 tarihinde tekirdağ/süleymanpaşa 100.yıl şubesine ulaştı 10 dk lık bir mesafedeyim 5-6 saattir bekliyorum. Şubeye gittim görüştüm buradaysa alayım dedim ofleyerek bana yardım etmeye calıstı dağıtıcıda olduğunu gün içinde geleceğini söyledi. Halen gelmedi.Şuan arıyorum hiç bir şekilde telefonlara bakmıyorlar arıyorum açmıyorlar

 153. melih

  bugün sabah 9:03:06 kuryeye verilen kargo “9 dakikalık yolu” “6 saatte” getiremedi… halen beklemedeyiz…

 154. DİLEK

  Bu nasıl bir sorumsuzluk arıyorum adam aynen sunu söylüyor “anlamıyor musunuz kargo bizde değil” diyor bu nasıl bir konuşma sekli anlayamadım. Bir tek bu kargoda problem yasıyorum mesaj geliyor şubeye ulaştı kargo diye, kargoyu arıyorum bizde değil diyor daha önce de başkasının kargosu bana,benim kargom başkasına gitmişti neden iyileştirme yapılmıyor anlamıyorum.

 155. suzi

  sehir içi iade ürün 18 gün geç gittigi için karşı taraf iadeyi kabul etmeyidi sürat fatura ibrazı halinde magduret giderilecek dedi tekrar bir görüşmede gideremecegiz!

 156. rıza olgan

  Surat kargo allah’tan korkun bu nasıl bir sorumsuzluktur. paketimiz 3 gündür ant.falez şube de bekliyor.adrese teslim edilmiyor.ilgilenende yok.

 157. fahrettin

  01/08/2017 tarihinden itibaren sorunu çözmeye çalışıyor musunuz kargomu kaybetmişsiniz dönüş yapmıyorsunuz.

 158. Taner

  Personeli çok kaba ve müşteri ne demek bihaber.Bunlara bedava kargo getirteceğinize diğerlerine parasıyla getirtin daha iyi.

 159. mehmet tevfik

  sipariş mehmet tevfik güneye doğu mah. ulukışla niğde adresine teslim edilmesi gerekiyor n11 adresi yanlış mı verdi 5 gündür şubede bekliyor.

 160. ferhan yoklaz

  Sürat kargoya şikayetim ile benilme ilgilendikleri ve kısa sürede çözdükleri için çok tşkler. Beni mennun ettiniz teşekkürümü iletmek bana borç oldu özellikle 444lü hatta benimle ilgilenen müşteri hizmetleri hanfendiye ayrıca teşekkür ederim.

 161. ilkim doruk

  Bende düğün davetiyem var memleketten gelecek dün aradığım da yarım saat 1 saat içinde gelecek dediler hala ortada yok arıyoruz açmıyorlar cevap vermiyorlar ya da meşgul oluyor. Böyle saçma sapan iş yapan yok ya 5 10 dk önce aradığım da ise keşke sabah arasaydınız burada şubemizden alırdınız diyor ne anladım ben kapıma ben gelmeyen paketi

 162. Nilgün

  N11 den aldığım ürün için manifestolandı diyor iktelli aktarmada böyle olunca süre baya uzuyormuş halbuki en geç üçüncü iş günü gelmesi gerekiyordu

 163. merve yıldız

  Nasıl bir is yapıyorsunuz bu isi güven vermeniz gerekirken insanları bekletiyorsunuz isinizi severek yapacaksınız yapın yoksa yapmayın halen kargo yerine ulaşmadı.

 164. lütfü

  Ankara ya taşıdıkları eşyalarımın hepsi kırık geldi bir avuç para aldılar bi de bütün koliler yırtılmış halde.

 165. Öznur Güngörmez.

  09 .08.2017de dikmen sinan cad.de evden alınıp Kayseri ildemde Mteslim edilen sebilin alt kısmı tamamen kırık olarak verilmiştir bunun telafi edileceğini umarım alet kullanılmaz halde böyle bir dikkatdizlik ve aymazlık olamaz.

 166. Rıdvan

  Bu kadar saçma sapan bir firma görmedim. Sisteme sadece kargomun çıkış bilgisini ve dağıtıma çıkacak şube ye geldiği bilgisini girmişler. 3 Gündür bekliyorum nerde bu kargo diye. Sonra arıyorum diyorlar ki sizin bölgeniz mobil bölge olduğu için belirli günler dağıtım oluyor 4 gün sonra dağıtıma çıkacaktır. Ulan sisteme neden girmiyorsunuz o zaman diyorum. Diyorlar ki sizin bölgenizin mobil bölge olduğunu satıcıya bildiriyoruz. Arkadaşım kargoyu alacak benim. Kargomun dağıtıma çıkacağı günü neden satıcıya bildiriyorsunuz ya ? Var mı böyle bir saçmalık ? Üstelik sisteme de bölgeniz mobil bölgedir şu gün dağıtıma çıkacaktır bilgisi de girilmiyor. Gel de çıldırma.

 167. VEYSEL

  ismiyle alakası olmayan bir kargo

 168. Suzi

  Fiyat olarak sürat diğerlerine göre iyi diğer kargoda 80 liraya gönderdiğim bir paketi süratte 60 liraya gönderebiliyorsunuz. Fiyat iyi olduğundan sürati tercih ederim tabi bazı sorunlar oluyor ufak tefek onlarıda göz yumuyom artık.

 169. Gülsüm

  Sürat kargoyla kargom gelecekti aradılar kurumsal bir firmaya teslimat yapılacak arayıp teyit etmelerine rağmen öğle arasında gelmişler kapalı diye gitmişler böyle bir teslimat şekli Yok gerçekten

 170. fatma

  1 haftadır kargom elime ulaşmadı telefonları açmıyorlar ilk 2 gün açtılar sonrasında yoğunluktan açamadık dediler 1 haftadır insan hiç mi bakamaz telefona, ürünüm gıda ve bozulma olasılığı var!

  Kargoyu bana teslim etmeleri gereken ilk gün bunu söyledim güya bugün gelecek kargom bekliyorum, he birde yeni kuryenin azizliğine uğramışım bilmiyormuş muş yolu bilmiyorsan benim kargom gelmeyecek mi ? Bilen biriyle yollasalardı 6 gündür benim kargom ortalarda yok, ararsın açmazlar.

  1. Elif

   Ayni sorundan bende muzdaribim. Benim ki gida olmasa da acil bir durum olsaydi sap gibi kalacaktim. Kuryeye yolu detayli tarif etmeme rağmen tarif edemedi diyip uzak şubeye yollamasi daha sonra aradigimda yogunluktan o tarafa gelemiyor denmesin mi!

 171. sevim

  Bir firmadan ürün aldım dün geldi ürün değişimi olacak yanlış gelmiş. Sabah aradım gün içinde geleceğiz dediler gelmediler çok sorumsuz bir firma helal olmasın aldıkları. Bebeğim var çıkamıyorum anlayışsızlar hizmet etmeyeceksiniz insanlara neden hakkımızı yiyorsunuz. Değişim 7 gün içinde olmak durumunda param yanacak yoksa.

 172. halit kaya

  Muğla yeniköyde oturduğum için kargom adresime teslim edilmiyor 2 seferdir kargomu teslim almak için Muğla merkeze kadar gitmek zorunda kalıyorum hayır anlamadığım , kötekliye kadar gelen kargo bir üst sokağa çıkıp 800 metre ileriye gelmiyor onun yerine ben otobüse binip 8 km gidip kargomu alıyorum. Hayatımda böyle sistem görmedim. Gerekli tüm yerlere şikayet için başvuracağım.

 173. LEYLA İŞKOL

  Bugün üzücü bir olayla karşılaştım ben sizin indirimli anlaşmalı müşterinizim bugün ankara polatlı şubeniz kodumu verdiğim halde böyle bir müşteri yok deyip kargomu normal olarak göndermiş müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

 174. LEYLA İŞKOL

  ben indirimli anlaşmalı müşterinizim bugun denizli saltak şubesinden rahatca gönderim yaptım ankara polatlı şubesinden kodu verdiğiğm halde bana indirimli kargo gönderemediler müşteri hizmetlerinizede ulaşamıyorum hat düşmüyor bir türlü üzgünüm ben sürekli çalışmak istemiştim sizinle ama bu olmadı böyle

 175. Ömer

  Ankara pursaklarda oturuyorum adresine teslim etmek yerine gel akyurtta ki şubemizden al diyor varmı böyle hiç bir vatandaşa önermiyorum sürat kargo yu

 176. Selim

  Ankara Keçiören Estergon şubesine işini tam anlamıyla yapmayan insanları almışsınız ne kargoyu getirirler, ne telefonu açarlar Ankara içi kargoyu 5 gündür getirmediler.

 177. rüstem

  esenyurt alkent şubeniz telefonlara bakmıyor kargomu almaya gittim posu şarjı bahane edip işlemimi yapmadan tam anlamıyla islerini istismar ediyorlar insanları mağdur ediyorlar..

  1. mehmet

   gittigidiyordan aldıgım ürünümü evime teslim etmek yerine bilecik bozüyük şubeden yabancı birine teslim etmişler alan şahsı tanımıyorum nasıl bir vurdum duymazlık tüketici hakem heyetine şikayet ediceğim ürün yok param gitti

 178. Göktaş Kaynak Mak.Ltd.Şti.

  n11 den aldığım ürün Sürat Kargo Tuzla Genç Osman Şubesine teslim edildiği bilgisi geldi.Aradan 1,5 gün geçtiği halde kargom hala teslim edilmedi ve ben şubeyi aradığımda bana o adresi bilen arkadaş yok buradaki arkadaş ta oraları bilmiyor arkadaşımız yarın gelecek kargonuz yarın teslim olur yanıtını verdi.Hangi teknoloji çağındayız navigasyon diye bir şey var.Açarsın bakarsın kargonu teslim edersin böyle abuk bir yanıt hiç hoş değil. ürünüm bozulacak bir ürün bu sıcakta nasıl muhafaza edeceksiniz diye sorduğumda bir şey olmaz burası serin isterseniz kendiniz alın dediler.Ben de kendim aldım ve bir daha sürat kargo ile ürün teslim almak istemem.

 179. ismail

  Ben internetten perşembe günü bir şey sipariş ettim. Cumartesi günü kargo şirketini aradım. Kargonuz şubemize ulaştı, pazartesi dağıtıma çıkar dedi. Tamam dedim ve daha önce aynı şeyi yaşadığım için evi bulamadık deyip salladıkları için evi tarif ettim oradaki görevliye. Sonra bugün sabah bekledim kargoyu öğlene kadar gelen giden olmadı, biraz uyuyayım dedim, saat 2 gibi, 20 dakika uyudum uyandım baktım yabancı bir numara aramış. Tekrar aradım. Bana evi bulamadım dedi, ters ters konuştu ve yüzüme kapattı.

  Daha sonra şubeyi aradım direk orada da telefonu açsaydın gel şubeden al deyip yüzüme kapattılar. Sürat Kargo Pursaklar’da şubesi yok tam Akyurt’ta var. Akyurt Pursaklar arası 50 km. Ben 15 lira gaz parası vereceksem neden kargo ücreti veriyorum? Hem kaç gündür getirmediler, bir de yüzüme kapatıyorlar.

 180. Gökhan KUL

  İyi çalışmalar arkadaşlar bu aşırı sıcakta millet gölgede ya da klima ile çalışırken siz açık havada hemde ürün taşıyorsunuz rabbim kolaylık versin.

 181. mehmet

  Bu sürat kargonun tüm şubeleri aynı sanırım. Elemana maaş vermemek için az elemanla çalışıp insanları mağdur ediyorlar. Kargolar ulaşmıyor. Bilmiyorsanız bu işi yapmayın mağduriyet veriyorsunuz. On gündür şubeden kargom gelmedi mağdurum. Arıyorum açan yok. Eve getirmedikleri gibi kargomu da iade yapmışlar. Nasıl iş yapıyorsunuz anlamadım.

  1. Hüseyin erdemir

   3 günden beri kargom gelmedi getirirseniz sevinirim N11den bisiklet evinden aldım çocuğum çok kızgın

 182. Hakan YORMAN

  Antalya dokuma sürat kargo şubesi şimdiye kadar yapmış olduğum alışverişlerde her defasında gidip kendim teslim aldım. Takip ediyorum şubeye geldiği anda arıyorum tamam bugün içinde teslim ederiz deniyor akşam a kadar kargo gelecek diye bekliyorum yok. Arıyorum kargom gelmedi diye evde yoktunuz kargo şubede. Hemen cevap hazır. Gidip kendim teslim alıyorum şubeden. Bundan başka her kargom kapıda teslim alıyorum. Sürat kargo ile bir türlü evde alamadım daha. Her gidişimde uyarıyorum bağırıp çağırıp geliyorum eee kurye yi uyaralım tamam hâlâ aynı hâlâ aynı bıktırdınız artık.

 183. bilge

  Kocaeli/izmit bekirpaşa şubesi hakkında şikayetimi dile getireceğim. Bu ikinci oluyor bu şubenizde bir tane adam oturuyor ve ne dağıtım ne de başka bir şey var ulaşmak imkansız 50 kere denediğimden biliyorum. Ne kargo geldiğibde bilgilendiriyorum ne kargo çıktığında ne de kargo geri döndüğünde benim haberim olmadan gelip gidiyor. Bir kargomda aynı böyle olmuştu ve ben o kargoyu bir daha alamadım bu şubeniz yüzünden. Şimdi de bir kargomu şanssızlık eseri sizin şirketiniz yollamışlar ve ben şans eseri girdiğimde geldiğini gördüm. Yine ne arayan ne bir bilgilendirme mesajı atan yok ve ben bu şubeye yine ulaşamıycam ve benim kargom yine dönücek. Ben normal şubeler gibi bilgilendirmemi alsam gelip alacaktım ama şehir dışındayım ve şu an dönebilmem imkansız komşuma bıraksınlar desem kargomu farklı adrese yolluyorlar Çünkü girilen adres yerine önceki o geri dönen adresi girmişler.

 184. Hidayet

  Sürat kargo nasıl bir şirketmiş alıcı adresi yanlış deyip şubeden alın diyorlar müşteri tlf boşunu niye alyorsunuz o zaman biz tlf ‘la aramak zorunda değiliz diyor . Birde eve teslim parası aliyorlar

 185. orhan telli

  ben süratla çalışan firmalardam ürün almıyorum adam diyo işim var alıyosan al yoksa geri gönderim tavırları çok rencide edici ürüne bakmaya izin vermiyolar işim var diyo sama yarım dakika bile ayıramam almıyosan alma resmen tartışmacı moral bozucu tavır içindeler bana gelen kuryeler şikayet hattı var ama ulaşılmıyo mecbur güleryüz saygı hoç görü yok çok kaba tavırları varda iki defa oldu ilkinde insanlık hali dedim ama ikincidede olunca artık buryada yazdım

 186. Rukiye Demir

  Bir haftadır Adresten kargo alımı için Müşteri ilişkilerini telefonla arıyorum. Her defasında konunun acilen ele alınarak hoşdere şubesinden gelip kargoyu alacaklarını söylüyorlar. Ben hergün arıyorum her gün aynı cevap. Fakat ne gelen var ne giden var. Çözüm süresincede şikayetimi bildirdim. Fakat oradan da geri dönüş olmadı.

 187. Nur Selim Çatlı

  Keçiören bölgesi görevli “alıcı telefon numarasını niçin aldınız?” diyorum “bir terslik olursa” diye cevap veriyor. “Adres yanlış” diye not düşmüşler oraya, “niçin telefonla aramıyorsunuz” diyorum “biz telefonla hizmet vermiyoruz” diyor!

 188. büşra

  berbat sadece bu kadar yazıyorum berbat bir sistem var

 189. lütfü yiğit

  Bir kargoyu iki (2) gündür teslim edilmiyor ve şube telefonları açmıyor. Bu kadar da olmaz diyecek söz bulamıyorum yarında pazar bir günde öyle geçikecek bu konuyu en üst yetkiliden itibaren peşini bırakmıycam şikayet edeceğimi bilginize sunarım saygılar.

 190. gökhan yoldar

  İnegöl mobsan şube kargonuz geldi diye aradı kendisine hemen döndüm fakat üç gün üstüste aramama rağmen telefon açılmıyor yada meşkule atılıyor.

 191. Efe

  Vavin ‘den 13 unde sipariş verdim 4 5 gün oldu ne duyarsız bi kargosunuz

 192. Selma koksal

  Surat kargodan hic memnun degilim bir paketi on gunde teslim ediyor yuz dafa tlf ariyorum bu gun yarin gecistiriyor karadeniz eregli sb niz adi surat kargo ama hicde oyle degil

 193. orhan kalmaz

  Surat kargo kadar duyarsiz bir kargo gormedim esyam kargoda bekletiliyor neden tlf aciyorum bugun goturecez diyorlar bir hafta geciyor lutfen yetkili mercileri bunlarla ilgilensin karadeniz eregli sb bunu yapa

 194. Musti

  10 gün oldu.ne gelen var nede telefonu açıyorlar.kocaeli/gölcük şubesi

 195. Gizem

  Günlerdir kargom gelmiyor şubede olduğu halde ve aradığım zaman meşgul çalıyor. Ne kadar sorumsuzsunuz ! Madem böyle yapacaksınız yapmayın bu işi !

 196. İlkay SICAK

  Ne müşteri hizmetleri nede çiğli ata sanayi şubesi telefonlara cvp vermiyor. Bir daha asla sizi tercih etmem.

 197. fırat utku

  Sorumsuz müşteriyi mağdur eden bir kargo en yakın zamanda en gerekli yerlere şikayette bulunacam

  1. Melek

   Nereye şikayet ediyorsunuz? Acilen bende şikayetçiyim!!

 198. Derya

  Saatlerdir arıyorum zahmet edip telefonlara bakma gereğinde dahi bulunmuyorlar. Ve telefonun çaldığını duya duya. Madem işinize gelmiyor neden çalışıyorsunuz. Istanbul sarıgazi şubesi !!!!

 199. AYŞENUR!

  böyle bir şirketi yönetmeyin kardesım kargom 2 gündür gelmiş iş yerime teslim ama 4 gün sonra teslim edilecekmiş toplam 6 gün bos bos beklecek sizin keyfinizi böyle bir sacmalık varmı ya urfa ipekyolu şube

 200. berivan

  kargom ortalıkta yok… müşteri hizmetleri ve süreyyapaşa şubeniz telefonları açmıyor bekliyorum.

 201. Nurcan

  Sizin gibi kargo olmaz olsun.işinizi yapmıyorsunuz.bir daha sürat kargoyla işim olmaz.

 202. özge yozgatlı

  Kocaeli gölcük subesindeki telefon boşa yer kaplıyor atın gitsin. Bu kargo neden şubede günlerce bekler ?

 203. Özge Ceren

  Bu nasıl bir kargo anlayışı şubeden göndermeden önce soruyorum şu tarihte orda olur mu die yerın teslim edilir diyorsunuz üzerinden iki gün geçti kargo hala ulaşmıyor ve sayenizde okula gidecek belgem dahil olmak üzere kargom ulaşmadı sayenizde okulum uzuyor bide üzerine dünya para aldınız sağolun yaa

 204. Sümeyye

  Antalya milli egemenlik Şubesi saygısız ve sorumsuz çalışanlarıyla hiç bir şeyi beceeemiyorlar kargomu bir haftadır subede tutup göndermiyorlar!

 205. Öykü

  Belki başka şehirlerdeki yada ilçelerdeki sürat kargo çalışanları iyidir. Ama Kurtlardereli Balıkesir şubesindekileri tanımanızı bile istemem. Bırakın bir şeyler anlatmayı anlattığınız kelimeleride boğazınıza dikiyorlar. Soru sormak bir şey danışmak imkansız gibi. Konuştuğumuza bin pişman ediyorlar.

 206. Mehmet YENİDOĞAN / Firma Sahibi / İSTANBUL BAĞCILAR

  Kim ne derse desin arkadaş en iyi kargo sürat kargo adı gibi süratli hızlı hemde güvenlinir yıllarca çalışdım anlamaşı müşterileri oldum hiç bir yamuklarını görmedim Teşekkürler Sürat Kargo.

 207. Asya

  Sorumsuzlar kapıda kredi kartı ödeme sipariş veriyoruz öyle bir ödeme şekli yok diyorlar bizi kadırdığımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz

 208. şakir yeşil

  iadem var arıyorum gelcez diyolar 3 gündür gelmediler bunları denetleyen kimse yok heralde kafalarına gore sürat kargo

 209. Aslı OLGAN

  Bu nasıl bir şeydir ya anneler gününe diye sipariş verdik hala gelecek bide neymiş gelmiş evde yokmuşuz kargo gelecek diye evden çıkmıyorum be.

 210. ömer dönmez

  Sürat kargo ile ankaraya bir paket yolladım. 11.05.217 tarihinde bu kargo yerine ulaşmadı yıldız şubesini o kadar aramaya ragmen en son alıcı kendisi şubeye gidiyor ve 45 dk bekliyor… Kargoyu buluyorlar yanlız paramparça bir şekilde ve o şekilde vermek istiyorlar alıcı kabul etmiyor firmamıza dönüyor bu urunu iade ettim param parça olmuş bir vazıyette diye daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımızda ürünü teslim ettik diyorlar böyle bir çalışma şekli görülmemiştir hukuki yoldan tüm haklarımı arayacam.

 211. Fatih aydın

  Yemin ediyorum surat kargo samandıra şubesinde çalışanların aldığı parayı hak etmiyor gün boyu evdeyim gelmiyor. Adrese yokmuşum acil acil bir iş benim için nasıl olmam evde bir değil iki… Aldıkları paraya yazık ha bide su var eşimin kargosu da gelmedi neymiş no57ye kadarmış gerisi arsa gözüküyormuş ne arsası gelen diğer firmalar nasıl geliyor çocuk mu kandırıyorsunuz zormuş geliyor gelmesi…

 212. vildan atmaca

  Üç gün önce geldiğine dair mesaj atılıyor ama ben alamıyorum getirilmiyor. Arıyorum cevap veren yok. Dışarı çıkamıyorum her an gelir endişesi.

 213. Rasim Şenoğlu

  İnternetden sipariş verdiğim ürünü Sürat Kargo ile çalışan firma Kargom istanbuldan Kocaeli iline 8 gündür elime ulamadı sorgulama yapıyorum 3 gündür evime 500m. Yakındaki Derince Şubesinde gözüküyor konunun ivedi çözülmesi için 13/ mayis/ 2017 tarihinde Müşteri hizmetlerini aradım 16/05/2017 müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.

 214. Murat altuntaş

  Benim ankaradan nevşehire gelecek kargom daha halen gelmedi sordugumuzda kayseride diye hikaye okudular buda yetmezmiş gibi calışan bayan da ters ters konuşuyor ankara nevşehir mesafesi. 3 saat ama birhafta oldu kargom gelmedi galiba dünya turuna cıktı galiba

 215. volkan

  24.04.2017 tarihinde işverenim adına çıkan iki parçalık gönderinin bir parçası firmamıza ulaştırıldı. İkinci parça İkitelli aktarma istasyonunun aracının kaza yapması sonucu kaybedilmiş. Konu ile ilgili bilgilendirilmedik. 5. gün kendi çabalarımızla gönderinin kaybedildiğini öğrendik. Gönderen firma mağdur olmamamız adına 03.05.2017 tarihinde yeniden ürünleri çıktı. Şuan gönderi Eskişehir’de ve Porsuk Şube iki sokak ötede olmasına rağmen hala gönderimiz teslim edilmedi. tüm bu süreç içinde defalarca şubeye ve 0850’li hattınıza mağduriyetimizi anlattım. 26.04.2017 tarihinden bu yana hala bilgilendirilme için aranmadık. Üzerine sabah Porsuk Şubeyi aradığımda hiç bir bilgi alamadım.

 216. önder görün

  Sakarya Akyazı Şubesi sabahtan beri arıyorum telefonu açan yok!

 217. kazım utku

  şubat ayından berişikayet formunu dolduruyorum müşteri himzetlerini de arıyorum ancak dönüş yapılmıyor!

 218. SELAHATTİN ALAÇAM

  iyi günler elazığ sürat kargo sanayi şubesinde paketim var bilgi almak için arıyorum 1 saattir kimse bakmıyor. çok saçma bir şey yetkililerin uyarmasını bekliyoruz.

 219. Gencay

  Benim terzibaba erzincan kargo ile yaşadığım problemi; Lübnan ile İsrail bile kendi aralarında yaşamamıştır.

 220. Hasret

  Bursa / inegöl subesindeki surat kargodan 2 gunde gına geldi arıyorum açmıyorlar geldik yoktunuz!

 221. Orhan KASIM

  giyimkent ve müşteri hizmet temsilcileri telefonları açmıyor

 222. Umut

  Eskisehir tepebasi subesi telefonu acmiyor ikinci aramada mesgule atiyor. Müşteri hizmetleri desen aynı. Bu ne bicim sirket 2 gün once subeye gitmis kargo gelecek diyor bekledik gelen giden yok kargo takipten baktık teslim edilemedi diyor.

 223. laçin

  kargom 2 gündür iskenderun şubesinde şubeye ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha zor. iletişim araçları olan telefon , mail v.b. şeylerin icadından haberleri yok galiba yada dumanla iletişime geçmemiz gerekiyor. 2 gündür evde esir hayatı yaşadım ha gelecek ha geldi derken zindan hayatı yaşamayı öğrendim sayenizde. çağrı merkezinizde çalışanlarınızın da galiba ezberi kuvvetli olduğu için orada çalışıyor. çünkü hepsi aynı şeyi söylüyor bugün gün içinde teslim edilecek. galiba gün kavramını bilmiyorsunuz. 24 saate bir gün diyorlar hatırlatayım yinede. 72 saat 3 gün oluyor. yarın 3. gün yine teslim edilmeyecek galiba. eğer kargoyu beğendiyseniz sizde kalabilir. hediyem olsun bir köşeye koyup bakarsınız benden hatıra diye yada rekor zamanda teslim edilmeyen kargo diye. iyi çalışmalar dileyeceğim ama zaten iyi ve rahat çalışıyorsunuz.

 224. mehmet

  sizin yüzünüzden ticari itibarım 5 paralık oldu üç kagıtçı durumuna düştüm kargo zamanında gelmediği için

 225. Asya

  1 haftadır kargom şubede bekliyor dün kargo mahalleme geldiği halde kargom teslim edilmedi hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor iş yapmıyorlar oturup lak lak yapıyorlar böyle görmedim insanları bu kadar zor duruma sokuyorsunuz kızıma doğum günü hediyesini veremedim bunu heryere yazacam.

 226. Hüseyin demirbaş

  Antakya Özyurt sürat katgo adresime kargo getirmiyor kendin al diyor yok böyle birşey sabah sabah sitres.

 227. yakup izci

  işlerini yavaş yapmanızdan başka bir şikayetim yok kuryeleriniz saygılı ama kargolar daha hızlı olursa Türkiye’de sizden iyisi olmaz kanımca

  1. Ertan YOLAN

   Size katılmıyorum. Çalışanların anlamaz anlatamayan kişileri barındırıyor. Ayrıca biz halk olarak neden TC.nosunu veriyoz. Resmi devletin bir dairesi mi. Yanlış vermeyelim kargo her yönüyle üzerine düşen görevini yapamıyor.Teşekkürler

   1. Zidane

    Her kargo sirketinde tc alınması zorunludur devlet bu konuda sıkı denetim uygulamaktadır.

 228. yasin kargın

  kaç gündür kargo bekliyorum gelecek köye sorun olacağını bilsem direk mağazadan alır kendim getirirdim.

 229. fahreddin

  Sürat kargo ile çalışırım ben bilmiyorum bizim burada mı sadece var ama kuryeden müşteri hizmetlerine kadar tüm çalışanlar ile kanka gibiyiz ne zaman arasam tamam abi derler hiçte kırmazlar beni bir çok konuda teşekkürler sürat ailesi iyi ki varsınız.

 230. Duran PEKGÖZ - İSTANBUL

  Firma olarak toplu gönderi yapıyoruz kapısını çalmadığımız kargo kalmadı en sonunda sürat kargo ile anlaştık fiyat olarak diğerlerine göre daha makuller eğer kargo ile anlaşarak daha ucuza göndermek isteyen varsa bir bakmalarını tavsiye ederim.

  Firmada bizzat ben ilgilendim fiyat iyi bir de anlaşacağız kargonun ürünleri nasıl taşıdığı ve çalışan kuryelerin saygısı ve iş çalışma düzeni çok önemli gelişi güzel bir kargo ile çalışırsanız kargonuz kırılır diğer kargolara vereceğinizden daha fazlasını ödeyebilmek zorunda kalabilirsiniz.

  1. Ertan YOLAN

   kargonun çalışanı çok önemli. Ayrıca vatandaşın TC sini alıyor arkadaşlar alanamazlar bir devlet kurumu şubesimi mahkeme mi hastane mi polis mi hayır. TC ile birçok kişinin başına gelmeyen kalmadı ah vah demeden vermeyin en iyisi.

 231. salih

  Karaman subesindeki elemanlar gelip kargoyu almıyolar sabah erken saatte arıyorum çünkü onlar öyle istiyo ama bir hafta beklediyim oluyo gelmiyolar ve not almakda yok hergun aramamız gerekiyormuş bu kadar saçma sapan bir sistem olabiliyormuş.

 232. EYLEM EKIN

  Garip kardeş sende sürat kargo personelisin sanırım bi sen memnunsun :))

 233. ARYA

  Şubeyi arıyorum telefonlarını açmıyor genel merkezi şikayet için arıyorum zor bela ulaşıyorum ama bir çözüm bulamıyoruz.kimi kime şikayet ediyorsam bende artık…

 234. adanalı namık

  sürat kargo kadar ilgisiz alakasız bir kargo görmedim bir haftadır kargoyu şubede bekletip yoğunluk diye bir savunma yapıyorlar sürat kargo bitmiştir benim için

 235. yiğit

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ya bir kargoyu 7 güne getiriyonuz ya helal olsun bir daha mı sürat kargo tövbe

 236. Hakime

  Sultangazi sürat kargo şubesine acil alınması lazım olan bir kargo için tam 2 haftadır arıyorum bugün geliyoruz yarın geliyoruz 2 hafta geçti nasıl bir kurumsunuz insanlara saygınız bu kadar mı çocuk mu var karşınızda insanları başından atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz zerre başarınız iyiliğiniz yok!

 237. derya

  defalarca şubeyi aramamıza rağmen kargomuz bugün 4, gün halen alınmadı şubeyi defalarca aramamıza ragmen ulaşamıyoruz. bu nasıl bir iş yapmayacaksanız bırakın gerçekten işini hakkı ile yapanlar yapsınlar sizin gibi iş bilmezler evinde otursunlar…

 238. Arif

  Bende kargom niye gelmedi diye aradım defalarca açmadılar müşteri hizmetlerini aradım kargonuz kapınıza gelmiz ama evde olmadığınızdan geri gitmiş siz alacaksınız dendi böyle bir şey yok ben o gün evden hiç çıkmadım

 239. Süleyman KURT

  Siz önce sürat kargonuzun ismini bir değiştirin kısır kargo koysanız yerinde olur. En geç üç gün içinde elinizde olur dediğiniz emanetimiz 12 gün sonra (Osmaniye sürat kargo şubesini defalarca ayağa kaldırdıktan sonra) elimize geçiyorsa birde osmaniye merkez sürat kargodan arıyorlar tuzla/istanbul sürat kargonun hatasından dolayı kusura bakmayın hakkınızı helal edin diye.

 240. ÜMİT İNNİCE

  ürün bugun saat 10,30 şubeye geldigi halde neden aynı gün içinde alamıyorum ve bunun için ne yapmak gerekiyor?

 241. İrem

  Birincisi şubeye ulaştığı halde neden teslim etmiyorsunuz ikincisi o telefonlara neden bakılmıyor üçüncüsüde güya adınız sürat.

 242. Ümit

  2 haftadır ürün bekliyoruz ve daha gelmedi kendi kafalarına göre iptal edip göndermişler

  1. Emre

   Eğer sürat kargo acentasına yakın bir yerde yaşamıyorsanız malesef elinize getirmiyorlar.Resmen gelin acentamızdan alın diyorlar.Bende bunun mahsuru oldum.Ben bir şeyi kargoluyorsam elime kadar getirmek zorundalar!

 243. ÇİÇEK SANAN

  Cumartesi günü acil bir gönderim oldugunu bildirerek sürat kargoyu aradım gelmediler pazartesi aradım gelmediler salı aradım gelmediler boşuna vakit kaybettirmeyin …

 244. Sema ŞİMŞEK

  sema takı olarak yaklaşık 6 aydır sürat kargo ile kredili ödeme ile çalışıyorum son zamanlarda izmir üçkuyular şubesinde kapıda temsilcilerimden kargo ücreti talebinde bulunuluyor. Uyarmama rağmen olabilir, sizimi aklımda tutacağım şeklinde savunma yapılıyor kartımda limitimi takip ediyorum.

 245. fahri topuz

  Sürat kargo çalışma sistemi diğer kargolara göre daha iyidir arkadaşlar sürat kargo müşterisini her zaman ön planda tutan nadir kargo firmalardan birisi olduğunu bilmenizi isterim.

  1. hüseyin

   sürat kargoyla, hiç bir iş yapmadıgındandır. Adını beyendin galiba .

  2. Furkan

   1 haftadır bekliyorum ve gelen giden olmadı.urununuz subemize ulaştı diye bir mesaj geldi telefonuma ama 1 haftadır kargo gelmedi ve ayrıca telefonları almıyorlar bu kadar dikkatsiz hareket edilmemeli..

 246. salih

  kardelen şubesini arıyorum arıyorum açan yok bi şeyden haberleri yok bu ne biçim iş.

 247. Selim

  Sürat kargo elemanlarının telefon açma alerjisi var herhalde kimse ulaşamıyor madem öyle o telefonları oraya koymayın numarada vermeyin kardeşim. İsminizin hakkını gerçekten çok iyi veriyorsunuz süratli bir şekilde ulaştırıyorsunuz kendim gidip alsam bu kadar uzun sürmez.

 248. mehmet

  Merhaba, Kolay gelsin diyeceğim ama gördüğüm üzere pek yaptığınız bir iş yok, öncelikle iki farklı iş yerim var birisi teknokent diğeri xx plaza adres olarak kargoda xx kullandığım için kar kış demeden kargo için oraya kadar gittim sonra mail geldi hava şartlarından dolayı maili ulaştıramadık diye sonra dedim normaldir arayım yarın tekrar getirsinsinler.

  Konya bosna şubenizi 30 civarı aradım ulaşamadım genel merkezden talha beyi aradım ulaştım durumu anlattım mail gönderdiğini söyledi bugün kargo bekledim yok gecenim ikisinde kargonun derdine düştüm kargo gelecekmi gidecekmi yarın yola çıkacakmı çıktımı şubedemi birşey bilmiyorum işin ilgincide yarın şubeye gene ulaşamayacagım genel merkezden herşeye tamam cevabı alacagım ama hiçbirşey yapmayacaklar buraya yazdım bakalım sonuç ne olacak.

 249. tarık

  her defasında insan sorun yaşar mı ya?

  1. Fahrettin

   kardeşim merhaba ben sizin gibi yaşadım başkasıyla çalışıyom. Sizlere her yönüyle katılıyorum.

 250. Selim

  Sürekli kendi aracımla Belçika Türkiye yolculuğu yapıyorum 36 saatte 3200 km yol yapıyorum sürat kargo İstanbul Bursa arası 220 km lik yolu 72 saatte yapamadılar hala kargomuzu bekliyoruz neyse ben bi Belçika Türkiye yapayım belki kargomuz gelir.

  1. Zidane

   Tek sizin kargonuz bulunmuyor kurye basina 150 adet adres hangisini sabah istenildigi saatde getirsin bi isin icine girin öyle kötüleyin evde beklerken orada o vatandas kan ter icinde isini yapmaya çalışıyor tabi davulun sesi uzaktan hoş gelir

 251. halis

  Yorumları okuyorumda sürat kargoda telefonları açmama hastalığı var galiba.

 252. yaşar doğu

  Pazartesi günü İstanbul’dan kargom çıkış yaptı bugün perşembe ve kargom hala gelmedi Beşevler şubesini günde kaç kere aramama rağmen kimse telefonlara cevap vermiyor salı gününden beri kuryeniz teslimatta diye internetten bilgi alabiliyorum ben böyle görmedim 24 saatte elinizde diye reklam geçiyorlar ve 72 saatte yurt dışına teslim bence çok yanlış bi reklam 24 günde yurt içi ve 72 günde yurt dışı teslim olması lazım.

 253. Şule HALİDE

  İki günde elime ulaştı teşekkürler sürat kargo her nerde iş yapıyorsanız herkese teşekkürler beni çok memnun ettiniz.

 254. hatice budak

  sürat kargo adı gibi hızlı bir kargo ben memnunumun şahsen sürekli sürat ile gönderirim alır veririm bir sorunla karşılaşmadım karşılaşırmıyım tabiki karşılaşabilirim ama arkadaşların bana canla başla yardımcı olacaklarınıda bilirim.

 255. Lokman

  4 gündür gelmeyen kargo 4 kez müşteri temsilcileriyle görüşme sonuç yok.

 256. Derya Güzelgün

  Kargom şu anda Karamanda ama ben 3 gündür ulaşamıyorum. Şubeye gidiyorum teslimat için gönderdik deniyor, beni ne arayan ne bilgilendiren var. Ben aradığım zamanda tlf larabakılmıyor. Bu nasıl bir iştir, şube kapısında bekcilik mi yapmalıyız acaba.

 257. hakkı

  niğde kayseri arasındaki, teslimatın 3 gündür yapılamama nedenini istiyorum.

 258. aytug yener

  iyi günler; yılbaşı sebebiyle yollanan kargonun pazartesiden cumartesiye kadar hedefe ulaşamamasına sebebiyet veren sürat kargoyu, kaç gündür hiç bir telefonumuzu açmayan mersin yeni hal sürat kargo şubesini, yeni yılınız kutlu olsun. Saygılarımla.

 259. şevket

  Samsunda vezirköprü şubesinde bulunan tüm arkadaşlar saolsun bizimle sürekli ilgileniyorlar tüm personellerin maaşlarını yükseltemenizi rica ederim.

 260. Elif

  Adresim açık bana sürekli aynı adrese kargo gelmesine rağmen, kargo gelip hiç alakam olmayan şubrye götürdüler, arıyorum arıyorum hiç birine ulaşamıyorum hiçkimse tlflara bakmıyo güç bela günler sonra bulunduğum bölgeye geldi ve benim almam söylendi.

  Bende taksi tutup gittim kargomu almaya ordada bi tantana oldu yok kargonuz size iletildi yok başka şubede, güç bela kargoyu buldular ve teslim ettiler şükür taksiyle tekrar evime gittim ve kargomun içinde bulunan ürünler patlamış, yırtılmış, açılmış kargo tamamamiyle haşat olmuş ve ben 1 hafta boyunca bu kargoya ulaşmak için uğraştım ama kesinlikle peşini bırakmıycak o beni uğraştıran iki şubeyi kargomu o hale getirenleri şikayet edicem 400 tl lik ürünlerim mahfolmuştu …

 261. Ayşe

  Sürat kargo Akyazı şubesi telefonlarımı açmıyor. Kargom şubede görünüyor arayıp bilgi vermiyorlar biz arayınca da telefon açılmıyor.

 262. ibrahim berk

  Sürat kargo fiyatı düzeltmemekte ısrar ediyor. İstanbuldan kırıkkaleye 40 cm e50 cm ahşap pano dan 50 tl kargo istiyorlar. Kırıkkale şube bunda yanlışlık var demesine rağmen istanbul kartal şube yanlışlık yok diye diretiyor. İşin garibi kendi sitelerinde ücretlendirme bölümünde çıkarttıkları fiyat 17,00 tl.

 263. Osman Güloğlu

  Ankara-Kocatepe, kargom 3 gündür Ankara’da evime 10 dklik mesafede. Ankara’ya geldiğinden beri internetten takip ediyorum, hiçbir zaman dağıtıma çıkmadı sonra evde bulunamadığım bilgisini girdiler ben de hemen şubeyi merak etmeyin bugün gelir dediler, tabi ki de gelmedi.

  Gün sonuna doğru şubeyi aradım açmadılar (çalışma saatinde) genel çağrı merkezini aradım adresinize gelmişler sizi bulamamışlar doğal gaza not bırakmışlar dedi tabi kendi bile buna inanmamıştır. Ertesi sabah şubeyi aradım yanlış anlaşılma dediler bugün 16 dan sonra gelecek dediler yine gelmedi yine şube telefona bakmadı (yine çalışma saati), çağrı merkezini aradım dedikleri şey biz kargo yoğun olunca internete sizi bulamadık yazıyoruz dedi! Koskoca sürat!

 264. Recep Gül

  Isparta Gökçay şube telefonları açmıyor.

 265. Türkan İstanbul

  Bir daha sürat kargo ile ürün almam 5 gün oldu kargom hala gelmedi evde esir oldum doktor randevumu iptal ettim istanbul güngoren sancaklı subeşi lutfedip telefonlarini bile acmiyorlar 2 defa musteri hizmetlerini aradım onlarda da mail atiyorlarmis subeye ben iptal ederim.

 266. Muaz

  kaç gündür kargo bekliyoruz telefonlara hiçbir şekilde açılmıyor bir daha inş mersin hal şubesi işim düşmez

 267. Bahar birtane

  Sürat kargo ile yıllardır çalışırım çok az sorun yaşadığım ender kargolardan birisidir işlerini düzgün yaparlar ve müşterilerine önem verirler.

 268. Sadettin

  Özellikle gümüşhane şubesi sizin göreviniz gelen telefonlara cevap vermek kaç kez aradım ama telefon açılmıyor meşgule düşüyor Bu durumdan sadece ben değil diğer arkadaşlarda şikayetçi

 269. Erhan KÜLAHÇI

  Kız arkadaşımın doğum günü diye normalde diğer kargo ile gönderdikleri ürünleri daha hızlı gitsin diye Sürat Kargo ile göndermesini istedim firmadan. Perşembe yola çıkan ürün cumartesi oradaydı. Kapıda ödeme olmayacak dememe rağmen kapıda ödeme göndermişler ama onu 12 ye kadar halletmiştim ve firma çıkış noktasında ki yetkiliye bildirdiğini söyledi zaten.

  Çıkış noktasında ki eleman ile varış noktasında ki eleman arasında ulak oldum yedi defa aradım birbirlerinden haberleri yok onu arıyorum o beni arayacaktı diğerini arıyorum o bana geri dönüş yapmadı diyor. Cumartesi teslim edilsin diye gönderdiğim üstelik teslim için 3 saatlik bir dilim var iken daha pazartesiye kaldı. İletişim hattına not bile düşmesi için 0850 li nuramayı aradım not düşüldü paketin bırakılacağı yer varış noktasında ki yere 500 mt var yok ve saat 11 hala paket bırakılmamış. üstelik paketi iptal etmişler salı ya kaldı şimdide.

 270. rafi böniz

  Samet isimli bir arkadaş var kuryede o hangi şubede çalışıyor acaba arkadaş geçen kargo ücreti biraz eksik çıktı hallederiz abi sorun değil dedi hakkım kalmasın onda bulup teşekkür etmeyelim

 271. Ayşe Aysan

  Bu kargo şirketiyle 3 kere muhatap olmak zorunda kaldım 3 unde de şubede çalışanların hiçbir şeyden haberleri yoktu. Cumartesi telle kargomu sorduğumda hiçbir bilgiyi sormadan bugün gelir dediler ancak ben ısrar edince takip noyu alıp baktılar.

  Yine bugün gelir diye cvp verdiler. Akşama kadar bekledim kargodan haber yok. Akşam tekrar aradım ve bana verdileri cvp kargo şubeye gelmemiş. Sabah gelmiş demistiniz deyince arkadaslar bakmadan cvp vermişler dedi. Bugün gelmeyecek dedi cumartesi icin. Beni bütün gün boşuna beklentimiz dediğimde bana hanımefendi napalım olmuş yani dedi. Çalışanların hepsi babalarının hayrına çalışır gibi davranıyor.

 272. Melek Aslan

  1 hafta önce verdiğim ve 1 günde elime ulaşılacağı belirtilen kargom elime hala ulaşmadı. Benimle aynı isime sahip başka birine teslim etmişler. İsim benzerliği olduğu için bana gelen takip numarasında da diğer kisinin adres bilgileri ve telefon numarası görülmekte. Esat şubesini aradım kargomu verdikleri kişiden geri alıp aktarmayla çayyolu şubesine gönderdiler. Ancak bu seferde 2 gündür çayyolu şubesinden kargo gelmedi ayrıca çayyolu şubesini arıyorum ve ulaşamıyorum.

 273. Mürüvvet kara

  İyi günler. 1 kasımda Sakarya subenize verilen kargo hala gelmedi. ayrıca bana ulaşmadığı halde bana tesim edildiği gözüküyor bu nasıl bir iş anlamadım. Bu yüzden siparişimi iptal etmek zorunda kaldım

 274. ercan

  işini iyi yapan kargo firmalarından birisi bence, çalışanları güler yüzlü ve işlerinde tecrübe sahibi tabiki bu benim görüşümdür.

 275. Ferhat Güzel

  Sürat kargoya kayyum attıntıktan sonra daha iyi oldu bence

 276. fatih

  tc numarası kanunen zorunlu olduğu için alıyorlar arkadaşlar.

 277. İbrahim Özkan

  Dün sabah verdim kargomu hala ikitelli subesinde görünüyor arıyorum telefonlara çıkan yok müşteri hizmetlerine 15 dakika bekleye bekleye zor bağlandım acil olduğunu söylememe ragmen hala yola çıkamamış.

 278. Ceylan bal

  Ne biçim bir hizmet anlayışı bu mesaj geliyor ürününüz ulaşmıştır diye arıyosun saat veremiyoruz ne zaman teslim olur diye dağıtıma çıkmadan ürünü geri gönderiyorlar üstüne bir de açıklama yapılmasına izin vermeyip telefon kapatılıyor.

  Sürat kargo hizmet vermeyecekse ya da çalışanlarına diksiyon konusunda etik konusunda eğitim verin sonuçta günde yüzlerce binlerce insan ile muhattap oluyorlar.

  1. Zidane

   Acaba kendiniz 1 gün kurye olarak çalışabilirmisiniz merak ediyorum o zaman siz saatinizi sasirirsiniz

 279. Yasin

  kargonuz diye birinden mesaj geldi sipariş numaram yazıyor Kuşadası sürat kargo şubesinde diye ama şubeyi aradığımda kargomun olmadığını söylüyor kargonuza ulaşınız diye yazmışlar birde telefon numarası var ama arıyorum çalmıyor bile bu nasıl bi iş ya

 280. mehmet

  Tc kimlik numarası zorunlu arkadaşlar tc almadan kime ne teslim ettiler belli olmaz bu yüzden sizden tc soruyorlar.

 281. ercan

  Firma olarak bizde memnunuz yanlız teslimat süresi biraz daha kısaltılmalı daha hızlı gelmeli şubede bekletilme olmamalı, 2 3 elaman daha alarak bu iş hallolur bence

 282. Arap Fikret ÇELİKSOY

  T.C numarası olmadan kargo teslim etmiyor kimlik ibraz edilince T.C zorunlu olmaması gerekir. Çünkü insanların T.C bilgisiyle her türlü hile yapılabiliyor. İlgilileri bu konuda anlayışlı olmaya davet ediyorum saygılarımla. Arap Fikret ÇELİKSOY

 283. Güngör İplik

  Sürat kargo alba şubesi tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ediyoruz firma olarak tüm kargo firmalarıyla çalıştık iyi hizmet sizden aldık özellikle mustafa yanık beye ayrıyetten teşşekür ediyorum.

  Bizim kahrımızı çok çekiyor böyle çalışkan bir elamana sahip olduğunuz için şanslısınız bu şekilde hizmet vermeye devam ederseniz Türkiyenin önde şirketleri arasında olacağınızdan eminiz başarılarınızın devamını dileriz saygılar.

  1. fatih yasin

   Sorunlu bir kargo nasıl bir sistemdir anlamıyorum kargo şubeye ulaştığı halde teslim edilmiyor.

 284. hüseyin

  Evet arkadaş bu kargoculara bir yazma dersi şart okunaklı olmuyor dikkatli yazsalar ne güzel olurdu

 285. Burcu ŞEKER

  Benim bir konuda şikayetim var o ise şu şimdi bu adreste bulunamazsak bize kağıt bırakıyorlar bu kağıtlara telefon numaraları ve hangi şubede olduğu tam olarak okunaklı olarak yazılmıyor zor anlıyoruz daha dikkatli olarak yazılmalı karşıda ki kişi rahatlıkla okuyabilmeli bu yazıları

  1. Nazlı

   Ne biçim kargo şirkette anlamadım telefonlarına cevap vermiyor tesadüfen bir kere açtı alacağız dedi ne gelen var ne giden 15 gündür