Sürat Kargo Şikâyet

Sürat kargo müşterisiniz ve sürat kargo hakkında şikâyetinizi dile getirmek istiyorsunuz. Şikâyetiniz şube ile kurye ile veya genel şikâyet olabilir, Sürat kargo şikâyet etme konusunda burada sizlere bilgi vermeye çalışacağınız.

Sürat kargo şikâyetiniz için Sürat kargo sitesindeki iletişim formunu kullanabiliriz. Şimdi sırası ile şikâyet etmeniz için gerekenleri açıklayalım. En alt kısımda Sürat Kargo iletişim formu linkine tıklayınız. Linkte direk iletişim formu açılacaktır. En üst kısımda yer alan ad ve soyadı kısmına isim ve soy isminizi girin hemen altındaki seçimli menüde müşteri ilişkilerini seçin, mail adresinizi yazın, telefon numaranızı girin sabit ve GSM numaranızı hangisini fazla kullanıyorsanız o telefon numarasını giriniz.

Yan tarafta konu ve mesaj kutusunu göreceksiniz. Konuya şikâyetinizi kısa açıklamasını mesaj kısmına ise şikâyetinizin detaylı açıklamasını fazla uzatmadan net bir şekilde girin sağ alt tarafında gönder butonuna tıklayın. Bu şekilde Sürat kargo hakkında şikâyetinizi iletmiş olacaksınız.

Sürat Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

490 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Naz Fidan

  Kargomu bana teslim etmedikleri halde teslim etmiş gibi gösterip benim adıma teslim edildi raporu gönderiyorlar. Aradım şubeyi ve çağrı merkezini Takip aşamasındayım umarım kargomu bulurlar. Böyle bir saçmalık ilk defa başıma geldi. Gerekli hassasiyeti gösterip ilgileneceklerini ve sonuçlandırdıklarda buradan yazarım.

  Yorum Yap
 2. Tufan Bozkurt

  İşlerimizi Sürat kargo iyi yapıyorum. Adı gibi süratliler teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 3. Bahri Çolak

  İlçede olduğum için kargo gelmiyor bende aradım kargoda kalsın 2 gün içinde alacağım diye ama söylenen cevap iade durumuna düşmüş benim yapabileceğim bir durum yok heran gidebilir. Ben ilçedeyim 2 çocukla 1 kargo için hemen çıkıp gidemem 45 dakikalık yolu 2 gün sonra merkeze geleceğim diyorum kabül etmiyorlar.

  Yorum Yap
 4. Senay Karabulut

  Kargom adresime teslim edilmiyor gelin şubeden alın yoksa 3 gün içinde geri döner şeklinde mesaj geliyor. Pandemi bahanesi de kalmadı bu görev neden yapılmıyor. Ben çalışanım mesai saatleri içinde gidip almam mümkün olmuyor . Lütfen adrese teslim sağlıklı bir şekilde tamamlansın.

  Yorum Yap
 5. Zeynep Çelik

  10 gün oldu kargom elinize ulaşalı ama hala benim elime ulaşmadı kargomu takip ediyorum ve dağıtıma çıktı deniyor. Müşteri temsilcisini arıyorum bugün gelecek deniyor.

  Yarın tekrar arıyorum, bugün gelecek deniyor. Elime ulaşan kargo yok bu nasıl bir şirket yapamayacaksanız bırakın bu işi yapmayın.

  Yorum Yap
  1. Saliha Aydar

   Zeynep Çelik ben de Güllük – Milas’ta aynı durumdayım.

   Yorum Yap
 6. Merve Güllü

  Teslim edildi diye mesaj geldi ama kargo yok ne teslim alan kişiyle ilgili bilgi var ne teslimatı yapan kişiyle ilgili bilgi var. Sorgulamıyor musunuz hiç bu teslimatı yaparken bu kadar mı kalitesizsiniz iş yapıyorsunuz. Giyim mağazasını arıyorum çalışma saatleri sabah bilmem kaç akşam 6 diyor kargo yine öyle ama bana 20.02 de teslim edildi yazısı geliyor. Dalga mı geçiyorsunuz ya hemen ürünü istiyorum. Böyle bir sorumsuzluk kabul edilemez.

  Yorum Yap
 7. Feyza Çerçi

  Kargom teslim edildi yazıyor fakat bana gelen bir kargo yok.

  Yorum Yap
 8. Beyza Nur Ürker

  Kargom teslim edildi yazıyor fakat bana gelen herhangi bir kargo olmadı bu nasıl bir iştir. Teslim edilen kişi ismini de tanımıyorum kargom nerede acaba?

  Yorum Yap
  1. Arzu Şentürk

   Beyza Nur Ürker banda kargom teslim edildi yazıyor ama bana herhangi kargo gelmedi. ?

   Yorum Yap
 9. Ecrin Baykan

  8 gün önce bir şey sipariş ettim 3 gün sıra gelecek dedi sonra ama hala gelen de giden de hiç bir şey yok. Sipariş ettiğime pişman oldum.

  Yorum Yap
 10. Taner Öztürk

  Nasıl bir şirket bu 10 gün oldu halen kargo gelmedi. Diğer kargolar 2 günde gönderiyor. Bunlar 10 gün oldu halen ses yok.

  Yorum Yap
 11. Melike Tandoğan

  Önceki kargomda şubeye ulaşmasından 1 hafta sonra elimde olmuştu. Bugünkü kargomda şubede fakat asla getirmiyorlar. Telefona bakanda yok, rezillik. Sürat kargo beni hiç şaşırtmadı. İnsanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
 12. Derya Fetas

  Sürat kargo işinde geri ve zamanında teslimat yapamıyor. Alakadar yok arıyoruz, telefona bakan yok. 10 üzerinden 0 veriyorum.

  Yorum Yap
 13. İlknur Kocaalp

  Malkara Sürat kargo kargoları zamanında getirmiyor hiş memnun değilim.

  Yorum Yap
 14. Duygu Bezir

  Bugün siparişlerim adresime teslim edildi diye mesaj geldi ama bana bir şey gelmedi! Nereye kime gittiler belli değil. Nasıl iş yapıyorsunuz? Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 15. Alp Kaya

  Gerçekten ben böyle bir kargo şirketi görmedim. 21 Mart’ta verdiğim siparişim 1 hafta oldu hala aktarmada gözüküyor.

  Yorum Yap
 16. Demir Önder

  Sürat kargo eve gelmeden telefonda getirmeyeceğini söylüyor.

  Yorum Yap
 17. Cevdet Namlı

  Yahu bu sürat kargo telefona bakmama özgürlüğü mü var. Ayıp artık sabahtan akşama kadar aradım bunlar gelen telefonu görüyorlar fakat sesini kısıp yahut ta fişini çekip bırakıyorlar. Çalıyor gözüküyor ama bakan yok çünkü bizzat şube içinde denedim aynen öyleymiş.

  Yorum Yap
 18. Huriye Taflıoğlu

  Sürat kargo bursa Ertuğrul şubesini 3 gündür arıyorum fakat telefon açılmıyor. Bir kere bile telefon açılmadı. Kargo teslimini yapamadım.

  Yorum Yap
 19. Seyhan Eren

  4 gündür Osmaniye merkez sürat kargo şubesini arıyorum çalıyor, çalıyor cevap yok.4 gün önce kargom Osmaniye merkez acentesine vardı.

  28.12.2020 öğlen dağıtıma çıktı güya kargom hala elime ulaşmadı..Osmaniye küçük bir şehir süre çok uzadı. Bilgi almak için aradığımda telefon uzun, uzun çalıyor ama açan yok. 22812812754552 numaralı kargom hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 20. Yağmur Nisa Coşkun

  Şubeyi arıyorum açan olmuyor. Berbat kargo şirketi 4 dahi bilemedin 5 gündür kargom dağıtımda diye gözüküyor. Ama elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 21. Ümmügülsüm Akpınar

  Defalarca ayni mesaj gelip duruyor. Kargomu aldım üç gün oldu hala neden mesaj geliyor.

  Yorum Yap
 22. Fatih Yılmaz

  Kargom Ankara Mikro Mamak şubesi tarafından adrese dahi gidilmeden ve ilgilisine (telefon no su olduğu halde ) bilgi verilmeden teslimat yapılmamış. Kargo iade sürecine girilmiş ( ki gönderilen adres 12 saat açık olan bir esnaf işyeridir adreste bulunmama imkânı yoktur.

  Yine farklı bir kargom İzmir Üçyol şubesi tarafından teslimatı yapılmamıştır. Yukarıda bahsettiğim aynı şartlar burada da mevcuttur. Bu kargomda iade sürecindedir.

  Ben iki yıldır şirketinizin kredili satışlarından faydalanarak gönderi yapmaktayım, göndermiş olduğum kargolar hiçbir sorun olmadan teslimatları yapılmış ancak bu iki şubeniz Ankara Mikro Mamak ve İzmir Üçyol şubesi iki senedir aynı sorunu yaşatmaktalar.

  Bu iki şubeden geçen senede şikâyetçim odum sadece iş yoğunluğu nedeniyle böyle bir şeyin olabileceği söylenerek tarafımdan özür dilenmişti.

  Yorum Yap
 23. Demet Yalçın

  24 saatte ordudan Aydına gelebilen kargo 48 saattir şubede ve dağıtımda görünüyor. Arıyorum açan yok, defalarca aramaktan yoruldum. 0850’li numaradan şikayet bölümüne ulaştığımda da dağıtıma henüz çıkmamışlar. Yapabileceğimiz bir şey yok yanıtı geliyor.

  Yorum Yap
  1. Sedat Koparan

   Demet Yalçın benimde kargomu 15 gündür kurye dağıtımda diye gösteriyor hâlâ gelmedi. Arıyorum telefonu çalmasın diye kaldırıyorlar cevap vermiyorlar. Kargom faili meçhul oldu nerde olduğu belli değil.

   Yorum Yap
 24. Alp Köksal

  Aldığım ürün geri iade edilmiş. Beni arayan olmadan kapıma bile gelmeden nasıl geri gider. Ürün için şubeyi arıyorum telefonları açan yok. Aldığınız paranın hakkını verin.

  Yorum Yap
 25. Fatih Selçuk

  10 gündür gelen kargomu henüz teslim etmediler ve telefonlarınızda açmıyorlar.

  Yorum Yap
 26. Yavuz Karabulut

  Sürat kargoyla gönderimi 5 gündür teslim alamadım. Ortada muhatap yok bir daha Sürat kargo ile tövbe göndermem olsun.

  Yorum Yap
 27. Makbule Arıcı

  2 haftadır kargom gelmedi. Bana verilen iletişim telefonlarına kimse bakmıyor, arıyorum kapatıyorlar. Bu kadar mı zor ya bir paketi göndermek kargoyla alakalı numaram var kimse arayıp sormuyor. ?

  Yorum Yap
 28. Pakinur Akıncı

  Sürat kargo Ankara Sincan şubesi rezalet bir kargo getirdikleri ürün zarar görmüş ve utanmadan kargo ücretini alıp bırakıp gitmişler. Üstelik kargoyu 18 yaşından küçük çocuğuma bırakmışlar. Her yerde anlatacağım. İnternet alışverişlerimde Sürat kargo varsa o ürünü almayacağım. Üstelik telefon numarasına ulaşıp muhatap bile bulamıyorsunuz. Hataydan çıkan kargo bana rezalet bir şekilde ulaştı.

  Yorum Yap
 29. Hatice Selçuk

  Sürat kargonun Tokat merkez şubesini arayarak adresten kargo alımı yaptırmak istedim. Bana şubeye getirmem gereğini söylediler ısrarla böyle bir hizmetleri olduğu halde adresten alım yapamayacaklarını çok yoğun olduklarını söylediler.

  Yorum Yap
  1. Neriman Özkan

   Amasya Sürat kargo telefonlara cevap vermiyor. Aralıklarla ve defalarca aradım, ama asla açan olmadı. Bant yayın dinledim ve dakikalarca bekledim.

   Yorum Yap
   1. Sevim Karadağ

    Ankara Yıldız şube çalışanınızın kabalığı ve kargonuzu getirdik kapıya ama sizin inip almanız gerekiyor. Kutu ağır çıkaramıyorum demesi kargocunun ne kadar kaba ve eğitimsiz olduğunu geçtim. Kötü işletme sistemi sonsuz memnuniyetsiz bir durumdur.

    Yorum Yap
 30. Hüseyin Nevruz

  16105111176200 numaralı kargom teslim edildi yazıyor herhangi bir şekilde teslim edilmedi ve teslim alan kişinin baş harfleri var ve öyle birini tanımıyorum. Bu nasıl bir saçmalıktır ya kimlik görmeden veriliyor.

  Yorum Yap
 31. Meltem Savcı

  1571 2430 2050 66 takip numaralı kargom bugün (9 Kasım) Halikarnas acenteden sabah 11:41’de dağıtıma çıkmış ve 17:33’de teslim edilmiş görünüyor. Ama teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 32. Hamide Cengiz

  Kocaeli Darıca’ya gönderdiğim kargo Derince ilçesine gitmiş. Benim kargo üzerine yazdığım adresi dikkatte alınmadığını düşünüyorum. Gönderici mağdur alıcı mağdur bu nasıl bir hizmet vermektir. Sürat kargonun hizmetini ve çalışmaması kınıyorum. Kargo takip numarası 14410932162193 olan kargom 6 gündür alıcısına ulaşmadı ve geri iade hazırlanmış.

  Yorum Yap
 33. Cansu Akmeşe

  23.10.2020 de dağıtıma çıktı diyor hala gelmedi ne arandım ne gelindi. Bu kadar da olmaz arıyorum telefon ya meşgul ya cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 34. Muhammet Gökçeaslan

  Kargolamak istediğim ürünü aldım Sürat Kargo’nun Üsküdar fıstık ağacı şubesine götürdüm. Elimdeki kargolanacak ürünü gören şube görevlisi o ürünü o şekilde alamam, paketleyip de getirin dedi. Bende bu ürünü paketleyecek kadar büyük poşetim yok deyip yeri göstererek şurada duran poşetlerden verirseniz hemen paketlerim dediğimde veremem, git nalburdan al paketle de getir dedi.

  Şaşırdım ağzımdan sadece beyefendi sizi şikâyet etmek istiyorum bana isminizi verebilir misiniz dediğimde ise sana ismimi de söylemiyorum kargonu da git, almıyorum senin kargonu dedi. Sözün bittiği yer.

  Yorum Yap
 35. Kübra Güdücü

  Kargom kaç gündür dağıtıma çıkmadı bekliyorum. Fatsa’dan Kumru’ya gelmesi bu kadar mı zor?

  Yorum Yap
 36. Emre Korkut

  Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 37. Muhammet Eker

  Ne açan var nede haber veren! Bu kadar vurdumduymaz şube görmedim. Bizzat teli verdim ürün gelince arasınlar diye adamlar aramayı bırak genel şube aradım gelmiş urun haberimiz yok. Sonra ulaşamadık iade ettik diyorlar. Bu telefonlar neden var.

  Yorum Yap
 38. Kadir Topçu

  Yazıklar olsun böyle isletmeye kargom geleli 5 gün olmuş halen elime geçmedi. Evden asla ayrılmadım. Müşteri hizmetlerini aradım kargonuz iade işlemine başlatılmış diyor. Ne deyeyim şimdi ben insanları delirtmeyin!

  Yorum Yap
 39. Esra Dağbağ

  Pazartesi gününden beri kargom taşıma durumunda yaziyordu. Bugün de iade onayı yazıyor ben iade etmeden nasıl iade edebiliyorsunuz. Neden bunu bir türlü bırakmiyorsunuz. Gerçekten kargo olarak çok kötüsünüz. Lutfen benim kargomu bırakın artık.

  Yorum Yap
 40. Muharem Gündoğdu

  Kargom yaklaşık 10 gündür teslim edilmedi. Şubeyi telefonla arıyorum açan yok. İnsanları kendi parasıyla mağdur etmeye hakkınız yoktur!

  Yorum Yap
 41. Ahmet Öztürk

  10 gün oldu ürün Sürat Kargoya geleli takip ediyorduk ama hala dağıtıma çıkmadı. Sonra da geri gider ve şey derler geldik ama yoktunuz 10 gündür neden dağıtıma çıkmıyorsa.

  Yorum Yap
 42. Dilek Taşdelen

  1 Ekim 2020 de teslim edilmesi gereken kargom edilmedi. Lamelif giyim üzerinden geliyordu. Şuan Sürat kargo Sakarya Hanlı şubesinde ve bana kargom yerine evin dış kapısına yapıştırma bir kâğıt geliyor adım ve saymadım hanlı yazıyor.

  Bakıldığında kargomun teslim edilmediği de belli ayrıca evde olduğum da çok nettir. Hanlı şubesini sabahtan beri arıyorum açan yok saçma sapan bir müzik dinleyip kapatıyorum. Dakikalarca da o çalıyor insanları bu denli mağdur etmeye hakkınız yok lütfen kargomu bana ulaştırın ücreti ödenmiştir. Ki kargo ücreti de ödenmiştir. Bu yapılan büyük sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 43. Sezer Aksay

  10.23 de Keşan’a gelen bir kargo o gün içinde neden teslim edilmez. Cumartesi 14.30 da kapatıyorlar.

  Yorum Yap
 44. Semra Aşık

  Sürat kargo 16 /10 /2020 geldiğini belirmiş. Oysa ben bütün gün evdeydim ve ben bir haftadır kargo takip numaramı bekledim. Üstüne böyle bir olayla karşılaştım lütfen bu kargoyu gereken ceza verilsin müşteri mağdur ediyorlar birde telefonu açmıyorlar sebep nedir açıklansın lütfen.

  Yorum Yap
  1. Fatma Dolunay

   Aynen katılıyorum sana.

   Yorum Yap
 45. Cevdet Tuna cevdet.tuna967 @gmail.com

  19851*** takip nolu kargomu Kars ta 12.09.2020 tarihinde verdim 14.09.2020 Pazartesi teslim edileceğini söylediler o gün gelmedi ben Gersan şubesini 6 kez aradım telefonu meşgule attılar cevap vermediler.

  Sonra Bölgeyi aradı bir hanım efendi ile görüştüm 15 Eylül salı günü teslim edeceğini söyledi bende saat 16 civarıydı kargo da bozulacak malzeme var rica ettim ne yazık ki yardımcı olmadılar. Malım bozulursa sorumlusu kim olacak?

  Yorum Yap
 46. Betül

  Osmaniye merkezdeyim, şubeyi arıyoruz, arıyoruz dönen yok kargom gelmedi, kargo takipte bana teslim edildiği gösteriliyor böyle rezalet görmedim daha kargom nerede kimde? Hiç bir kargo şirketinde böyle bir durumla karşılaşmadım. ?

  Yorum Yap
 47. gülbahar

  Hiç süratli değil geç gelip kapıya bırakmadan aramadan gidiyor.

  Yorum Yap
 48. Özselin Delikli Saç Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

  Henüz kargo ulaşmadı kargo sürekli aranıyor. Fakat açıklayıcı bilgi verilmiyor, kısa mesajlarla daha sonra arayınız o şekilde bilgi veriliyor!

  Yorum Yap
 49. Ayşegül

  Müşteri ile alakasız ilgisiz telefonların açılmadığı bir kargo şirketi

  Yorum Yap
 50. Adem

  Bir ay oldu hala kargom yok ilgilenen yok geri dönüş yok çözüm yok çok pasifsiniz

  Yorum Yap
 51. Şükriye Gül GÖKÇE

  Tekirdağ Süleymanpaşa 100. yıl sb ulaşan 93115252191152 takip numaralı kargo henüz elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 52. Melike ÖZDİLLİ

  Bu nasıl ilgisizliktir arıyoruz açan yok

  Yorum Yap
 53. Deniz GÖKSEL

  Eşime düğünde giymesi için aldığım elbise 2 günde İZMİR den KAYSERİ YE 10 günde KAYSERİ aktarmadan KAYSERİ eski sanayi şubesine geldi ama henüz dağıtıma çıkmadığı gibi yarında düğün işin yola çıkıyorum daha henüz gelmedi bu arada aramadığım ne müşteri hizmetleri ne bayiler hiç birine de ulaşılamadığını belirtmek isterim.

  Yorum Yap
 54. Ertan

  Arkadaşlar 0 850 202 02 02 yi arayıp 5 i tuşlayarak şubeyi şikayet ederseniz puan düşüklüğüne gidiliyor ve şikayet olan kimse o şubeden hesap soruyorlar.

  Yorum Yap
 55. Güler

  Allah sizi bildiği gibi yapsın. İki hafta geçti ürünüm hala gelmedi. Şimdide iade sürecinde diyo. Adrese gelmeden geri gidiyor galiba. Gerçektende çok süratli. Tebrik ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Fatih

   Aynen ya ürünüm gelmeden iade sürecinde oldu berbat bi kargo

   Yorum Yap
 56. Mehmet

  Sürat kargo firmasinin Beyşehir şubesi de oldukça berbat kargom iki hafta oldu hala gelmedi. Böyle kargo firması olmaz

  Yorum Yap
 57. fatma

  Gümüşhane merkez şubesinin hizmeti sıfır çalışanlar müşteriyi sinir krizine sokacak derecede gamsız. Sadece Sürat Kargo’dan yapabileceğim iade işlemini Sürat Kargo almıyorum başka kargo şirketine git diyebiliyor. Başka yerden iadesi olsa zaten sizin yüzünü görmeye meraklı değilim kapısından adım atmam.

  Yorum Yap
 58. Gülşah

  Bir kere bile sorunsuz sipariş teslim edemezmisiniz siz? Kimi görevliniz kapının önüne kadar gelip adres bulamaz, kiminiz apartman adını sokak adı zanneder, kimisi ismi okuyamayıp bu siz değilsiniz der, kiminiz evde olduğumuz halde kapıyı çalmaya üşenir kargoyu bırakmadan gider. Sürekli parasını ben vereyim başka firma ile gönderin derim firmalara bu sefer unutmuşum.

  Nasıl büyük bir hata yapmışım unutarak. Şimdi de ne genel merkezinize ulaşabiliyorum, İstanbul Çekmeköy şubeniz zaten felaket. Gün içinde 40 defa arıyorum bir kere mi telefon açılmaz. İl dışındayım şubenize de gidemiyorum. Artık lütfen bir kere de doğru bir iş yapın. Tek kelime ile rezaletsiniz.

  Yorum Yap
 59. Cemil Ünlü

  10 Haziranda gönderilen kargo hala Ankara’da bu nasıl iş. Bu gün 23 Haziran diğer kargo firmaları En fazla 3 günde getiriyor. Gönderi no 12130213119231

  Yorum Yap
 60. Gül

  Siz ne biçim bir firmasınız sürat kargoymuş isminizle alakanız yok. 3 haftadır kargom şubede gözüküyor.şubeye gidiyorum paketimi kaybetmişler bulamıyorlar. İçerisi zaten dağınıklıktan bişey bulmak mümkün değil. Nasıl iş yapıyorlar müşteri hizmetleri bile cevap vermiyor. Paranla rezillik başka bişey değil.

  Yorum Yap
 61. Buket

  Allah sizi bildiği gibi yapsın tlfonlara bile cvp vermiyorsunuz. Gerekli bütün yerlere şikayet edecem sizi 11 haziranda gönderdim hala ulaşmamış.

  Yorum Yap
 62. Berna

  Sürat kargoyu günlerdir arıyorum. Telefonlara cevap veren yok. Hiçbir şubesine ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 63. Kenan

  Ne yoğunluğu diğer bütün kargo şirketleri ikinci gün siparişlerini getiriyor ama bunlar 15 gün oldu hala aktarmada görünüyor.

  İşin garip tarafı hem N11 den hem Hepsiburada sitelerinden ürün siparişleri verdim ne hikmetse diğer ürünlerin hepsi başka kargo firmalarıyla gelirken iki firmadadan da birer tane ürünüm sürat kargoyla gönderilen gelmedi.

  Yorum Yap
 64. Meryem

  Yoğunluk varmış sözde diğer kargo şirketleri takır takır çalışıyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. 10 gün olacak neredeyse acaba kaç gün daha bekliyecegiz kargonun gelmesini

  Yorum Yap
 65. Buğra

  Ben ömrümde bu kadar kötü bi foruma görmedim 3hafta oldu 3 ben yürüyerek gitseydim ben alır gelirdim şimdiye 110 km mesafede kayseri aktarımda gösteriyor 3 haftadır neyi bekliyorsunuz tövbe ettim bir daha almam!

  Yorum Yap
 66. Sevgi

  Aldığım ürün 15/06/2020 saat.09.50 de gaziemir şubesine inmiş ama eve gelemedi 17/06/2020 de şubeye gittim ürünü bulamadılar ve benim tel ve adresimi alıp yarın eve göndeririz diye yolladılar. telefonuda açmıyorlar 10162871732265 takip numarası da bu.

  Yorum Yap
 67. Burak

  Teslim tarihini geçeli bir ay oldu nerdeyse, çok kötü bir firima umarım bir daha hiçbir kargom bunlardan gelmez

  Yorum Yap
 68. Hatice

  Nasıl bir kargo şirketi teslimat tarihim ayın 09.06.2020 km adına rağmen kargom hala elime ulaşmadı bugün ayın 17 si bu nasıl bir sorumsuzluktur arıyoruz telefonlara cevap verilmiyor aydın Efeler şubesi telefonlara cevap verebilir mi

  Yorum Yap
 69. Seda

  Teslim etmedikleri kargomu teslim ettikleri mailini aldım.Ne kitaplarım bana ulaştı ne de ücretimin iadesini alabildim.

  Yorum Yap
 70. Gamze

  3 haftadır gelmesini bekliyorum torbalı şubesi rezalet telefonuda açmıyorlar

  Yorum Yap
 71. Kevser

  Ya yeter kaç oldu gunlerdir arıyorum kimse açmıyor 5 Haziran’da teslim almam gerkirken 11 Haziran’da geliyo kargo malesef ben şehir dışındayken ve iade sürecine girmiş ne yapacağımı bilmiyorum iki çocuğum var küçük cikamiyorum dışarı da yeter artık hala ulaşamıyorum

  Yorum Yap
 72. ahmet

  bence şubeleri kapatıp markete çevirsinler çünkü bu işi yapamıyorlar!

  Yorum Yap
 73. Alaattin

  28 Mayıstan beri kargom Esenyurt aktarmada gözüküyor. Telefonu zaten açmıyorsunuz. Bol bol kulaklarınızı çınlatıyorum. Eğer bu işi yapamıcaksanız komple kapatın. Milleti mağdur etmeyin. Takip no : 16743217182514. İnanmayan baksın.

  Yorum Yap
 74. Berna

  14 gündür bir kitap gelecek hiç mi anlayış yok sizde ya keşke diğer kargolar olsaydı adamlar 4 gün olmadan getiriyor onu geçtim şubeyi bugün tam 19 defa aradım açan yok ondan sonra meşgul çalışıyor hep bende o şubeye gideceğim kitaplarımı alacam ama kargo parası verirsem görün.

  Yorum Yap
 75. şemsi

  5 haziranda kargoya teslim edilmiş olan ürünlerim hala elime ulaşmadı telefonlarınıza ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 76. Emine

  Takibini yaptığım siparişim 2 Hazirandan bu yana Malkara Sürat Kargo şubesinde gözüküyor. Nasıl oluyor da 8 günden bu yana Şarköye gelemedi? Sakın evde yoktunuz filan demeyin evden ayrılmadım ve bu sabah daha yeni kuryeye teslim edildi diyor. Telefonlarınıza ulaşmak zaten imkansız. Artık iyice anladım bilerek açılmıyor.

  Yorum Yap
 77. Sevim

  Ya bu kargo işini yapıyorsunuz mademki işinizi düzgün yapın benim kargom neden halla gelmedi sizleri şikayet edicem ayrıca telefonlarda hiç bakılmıyor

  Yorum Yap
 78. Melek

  Kargom 6 haziran da güya dağıtıma cıktı bugün 9 haziran zar zor telefonla ulaştım neymiş gelmişler yokmuşum aramışlar açmamışım ben bütün gün kargoyu bekledim.

  Yorum Yap
 79. Arif

  Kaç gündür kargom gelmedi

  Yorum Yap
 80. Servet

  Bir ürün sipariş verdim sadece bir tane kalmıştı ve ürün elime ulaşmadan geri gitti ve o üründe tükendi

  Yorum Yap
 81. Enver

  06.03.2020 tarihinde gönderilen kargom bugün 07.06.2020 halen elime ulaşmadı…kardeşim madem yapmıyorsunuz bu işi bırakın mağdur etmeyin insanları.

  Yorum Yap
 82. dilan

  6 gündür terazidere şubede gönderim bekliyor. 6 güüüün şubeyi arıyorum açmıyor asla müşteri hizmetlerini arıyorum çalmadan kapanıyor. Cumartesi günü 2 bucuğa kadar aradım çalmadan kapandı ama ne hikmetse 2 bucuktan sonra telefon çalmaya başladı neden çünkü çalışmaları bitti bu seferde hizmetimiz bitmiştir başka gün arayın oldu.

  Yorum Yap
 83. cengiz şerif şipal

  ümraniyeden 1 haziranda verilen kargom 2 haziranda teslim edilecek yazdığı halde 4 haziran oldu hala gelmedi takip sayfasında 1 hazirandan beri transfer merkezinde görünüyor ne takip edebiliyorum nede kargo şubesi telefonuma cevap veriyor. yurtiçi kargo ile ankaradan siparişim geldi ümraniyeden maltepeye 4 gün oldu gelmedi.76100241203108 nolu kargo takip.

  Yorum Yap
 84. İpek

  Arıyorum ama bir türlü açmıyorlar teslim tarihinde teslim olmuyo 100 defa belki daha fazla aradım cevap yok beğenmedim bu şirketi

  Yorum Yap
  1. Yaşar

   Corona var duydun mu belli senin incik boncukların yüzünden gereksiz almaların yüzünden insanlar böyle boş konuşma

   Yorum Yap
 85. İsmet

  Kargom gelmedi ne kadar numara varsa aradım hiçbiri cevap vermiyor adı sürat

  Yorum Yap
  1. Zeynep

   Yaklaşık bir haftadır kargom gelmedi çiğlide gözükür arıyorum sürekli cevap veren yok bu nasıl bir çalışma sistemi çok kötü hiç beğenmedim insan bir cevap verir ordaysa gidip alacam ama yanıt yok yazıklar olsun.

   Bir haftadır dışarı çıkamıyorum gelecek diye bu kadarda olmaz kimse bu kargoya vermesin madem cevap vermiyorsunuz.

   Yorum Yap
 86. Suna

  Yaklaşık bir hafta önce Diyarbakır Karacadağ Acentesinde kargom dağıtıma çıkmış görünüyor fakat henüz elime ulaşmadı. Kargo bilgisi almak için arıyorum telefonlara cevap verilmiyor.olarak çok kötüler.

  Yorum Yap
 87. Cemadi Küçükahmet

  Günlerdir kargom gelmiyor çiçek bu mutlaka bozulmuştur yazık size verilen paraya mecidiyekoy şube telefonları açmıyor müşteri temsilcisi açmıyor yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 88. Mehmet

  Kargo geldimi diye arıyoruz telefonu açan yok. Bazende telefon meşgul çalıyor 2 dakika sonra arıyorum ama yine telefonu açan olmuyor.

  Yorum Yap
 89. Sedat

  İnternet üzerinden alışveriş yaptık kargomuzu tanımadığım birine adrese teslim edilmiş arıyoruz cevap vermiyorlar meşgule atıyorlar

  Yorum Yap
 90. faruk ekici

  Arıyorum hiçbir şekilde ulaşılmıyor 17 gündür beklediğim kargo bambaşka bir yere gitmiş ve teslim edildi yazıyor

  Yorum Yap
 91. İnci

  Evet sadece göstermelik numara bende 2 gün arıyorum cevap veren yok. Ben evde yokken aşağıya kağıt bırakmışlar arıyorum cevap yok bu nedir

  Yorum Yap
 92. faruk

  Telefon numaralı sadece göstermelik mi var onu merak ediyorum. Günün hiçbir saati mesela o telefon açılmıyor yaklaşık 3 gündür ulaşmaya çalışıyorum

  Yorum Yap
 93. Semra

  Nedir sizden çektiğimiz. ürünleri neden yerine zamananinda uastirmiyosunuz nerede sakliyosunuz kaç gün oldu hala beklemekteyim

  Yorum Yap
  1. Yaşar

   düşünerek mi cevap yazdım diyeceğim ama corona olduğunu unuttun sanırım

   Yorum Yap
 94. tuba

  2 haftadır kargo gelmedi şirket telefonu açmıyorlar bu ne böyle

  Yorum Yap
 95. Seyhan

  Telefonu açında kargom nerde bilelim 15 gündür cevap bile vermiyorsunuz müşteri memnuniyeti sıfır.

  Yorum Yap
 96. merve

  siz nasıl bi şirketsiniz hele hasköy şubeniz berbat gelen kargom 1 haftadır bekletiliyor evime yollanmiyor telefonlar açılmıyor

  Yorum Yap
  1. Ayla

   Ben bu kadar sorumsuz bi şirket görmedim herkese yeterli gelen adres onlara yetersiz gelmiş olmayan blok numarasını nasıl yazcam acaba adres yeterli olsun sıfır bitmiştir artık

   Yorum Yap
  2. Buğra

   Bekliyor bendede aynısı oldu 3 haftadır daha bekliyorum

   Yorum Yap
 97. Mahir

  Kornoya basarak dağıtım yapan tek şube bu olsa gerek sokağa çıkma yasağını bildiği halde kornaya basarak dağıtıma çağırıyor insanları bartın şubesi olarak bu ise bir el atın bence yoksa siz daha çok böyle şikayet alırsınız

  Yorum Yap
 98. elif izmirli

  Bugün tam 41. gün ödemesi yapılan siparişim sürat kargo şirketi tarafından kaybedildi. Disiplin sıfır. Böyle bir mağduriyette bile süreçlerinizin bu kadar uzun ve yorucu olması gerçekten çok can sıkıcı. Koskoca kargo şirketisiniz ödememi yapıp mağduriyetimi giderebilirsiniz! Asla ama asla tercih edilmemesi gereken disiplinsiz bir kargo şirketisiniz!

  Yorum Yap
 99. Kadir

  Siz nasıl firmasınız ne telefonlara bakılıyor ne de bir düzen. Bir ürün 3 gündür aynı yerde bekletiyorsunuz. Paketi mi kaybettiniz naptınız?

  Yorum Yap
 100. Kenan

  sürat kargo mezitli şube neden telefonlara cevap vermiyor ya meşgule atıyorlar ya da cevap yok.

  Yorum Yap
 101. Ecenaz

  Nasıl bir firmadır bu ya günlerdir bekliyorum kargo hal gelmedi zaten sürat işinde iyi olmayan bir firma mecburiyetten getirmeklerdi kargoyu ama onu da getiremiyorlar patronlarnıza söyleyiniz ben çalışayım sizin yerinize daha çok iş yaparım sorumsuzlar hayır yanı sizin işiniz ne bi kargoyu da ulaştı tanıtırsanız ne işiniz var ne dmeeye çalışıyonz ki siz.

  Yorum Yap
 102. Adem TAŞ

  Kargo şirketi çok sorumsuz telefonlarına bile bakmıyorlar 20 gündür kargom onlarda ayıp bu yaptıkları bu şirket kapatılmalı insanları sadece madur ediyorlar. Telefonlarını açmıyorlar biz kimden ulaşıcaz. Bize bilgi verin

  Yorum Yap
 103. Hilal Korkmaz

  20 gündür kargom orda arıyorum tele bakan yok müşteri hizmetleri telefonunu açmıyor nasıl sorumsuz bir şirket bu kargo şirketi kapanmalı ve yalancılar servisi bize gelmediği halde geldik diyorlar yerlerden kıpırdamıyorlar

  Yorum Yap
 104. burcu

  Kargom 10 gündür elime ulaşmadı ve tahmini teslim tarihi 11.05.2020 di bir haftadır 10.05.2020 tarihinden itibaren Maltepe aktarmada gözüküyor ve bir hareket yok kargo sirektini defalarca sürat kargoyu aradığım halde bir cevaplayan olmadı

  Yorum Yap
 105. Burak

  Adı sürat kargo olmasına karşın hiç de süratli değiller şimdiye kadar hangi ürünü aldıysam hep geç geldi ayrıca telefonlara da cevap vermiyorlar.

  Yorum Yap
  1. ziya

   eğer siparişim kaybolsun ve paramda geri ödenmesin bu şirketi dava edicem ahanda buraya yazıyorum.

   Yorum Yap
 106. Meltem

  15 inde ulaşacak olan kargom bugünde gelmedi. Arıyorum telefon hep meşgul evdeyiz umarım zil çalmadan kağıt yapıştırıp gitmezsiniz.

  Yorum Yap
 107. fahri

  Sipariş vereli on gün oldu bugün kızımın doğum günü elbisesi hala gelmedi

  Yorum Yap
 108. cavidan doruk

  bu nasıl bir kargo şirketi 5 adet urun aldım ayni tarihte diğer firmalar ertesi gün getirdi ürünleri surat kargo 5. gün gelmedi üstelik kargo şirketi telefonlarada bakmıyor.

  Yorum Yap
 109. Fahri CANATALAY

  SÜRAT KARGO 11.05.2020 tarihli Pazartesi günü verilen bir kargonun 12.05.2020 tarihinde saat 15.30 civarında Ankara ya Aktarmaya gelmiş olmasına rağmen henüz şu an itibariyle kargomuzdan hiçbir haber yok, vede ulaşılacak bir yetkilide yok, ancak zar zor Esat şubesine ulaşılmış olmamıza rağmen o kişininde kargonuz aktarmada ne zaman gelirse o zaman getiririz demesi nedeniyle göndereciyi aradım, henüz oda hiçbir şey halledemedi, ancak kargonun içerisinde bozulacak gıda vb… Ürün olması nedeniyle vede kargo verilirken özellikle belirtilmesine rağmen, kargodan hiçbir haber yok, teşekkürler Sürat Kargo ve çalışanları,

  Yorum Yap
 110. pınar

  1 ay olacak daha kargom gelmedi bi de ne ulaşıllıyor ne de takip ediliyor stop olmuşlar

  Yorum Yap
 111. İlknur

  Sürat kargo nosap telefonları açmıyor tüketici hakem heyetine başvuracağım bu ne terbiyesizlik 15 gün oldu kargo yok

  Yorum Yap
 112. Mehmet şen

  Ürünler zamanında gelmiyor telefonları açmıyorlar muhatap bulamıyoruz diğer kargonlar çok iyi

  Yorum Yap
 113. Zehra

  10 gün oldu kargom gelmedi yanlış adrese dün götürmüşler. Aradılar düzelttim şimdi getiremeyiz diyorlar arıyorum telefona bakılmıyor bu ne sorumsuzluk

  Yorum Yap
 114. Eser gök

  Sürat Kargo Osmaniye şubesinde 2 gündür bekliyor dağıtma çıkmıyor hediye gönderdik bu kadar da olmaz böyle şirket mi olur.

  Yorum Yap
 115. Neslihan

  8 gün oldu kargom izmir den istanbula teslim edilmedi telefonlara bakan yok ,hiç kimseyle iletişim kuramadık ,bir daha sürat kargo mu asla

  Yorum Yap
 116. Yaşar

  Kargo geleli bi hafta oldu ne adrese getiriliyor ne telefon açılıyor bu ne sorumsuzluk paranızımı vermiyorlar

  Yorum Yap
 117. Şeyma

  Anneler günü için verdiğim sipariş gelmedi kaç gündür getirmediniz aradım açanda olmadı

  Yorum Yap
 118. Sevgi

  Şu telefonlarınızı bakmicaksanız neden kullanıyosunuz kardeşim bu nasıl bir sorumsuzluk ciddiyetsizlik derhal düzeltin bu saçmalığınızı iade ettiğim kargom 1 ay oldu şubenizde.

  Yorum Yap
 119. Hatice

  On gündür kargom gelmedi telefonda bakmıyorsunuz bu ne sorumsuzluk insanı çıldırtıyosunuz burda şubede bekliyor kargo kaç gündür ne zaman dağıtıma çıkarmayı düşünüyorsunuz acaba

  Yorum Yap
  1. burcu

   Allah bildiği gibi yapsın bir ay oldu kargom gelmedir

   Yorum Yap
 120. Hatice

  Bir haftayı geçti hala kargom gelmedi arayınca açmıyosunuz da niye bu kadar mağdur ediyorsunuz insanları

  Yorum Yap
 121. hatice

  Ama ben hicbir sekilde bu kargaya hakkimi helal etmiyorum ne telefonlarii aciyorlar ne bisey bolede sorumsuz olunmaz .

  Yorum Yap
 122. ismail

  aıyoruz açmıyor kargo verilmiş diyor gelmiyor bu nasıl bir sistem

  Yorum Yap
 123. Şirin

  Nasıl lanet bi kargoymuş 1 ay oldu yaa 1 ayy tam bi rezillik eve gelmiyorlar bıde ayaklarına bekliyorlar

  Yorum Yap
 124. olcay dogruer

  Bir haftadır Kargo’nun gelmesini bekliyorum ama Kargo aracında bile hiç bir hareketlilik görünmüyor telefonlar bile açılmıyor. En azından telefonlarla insanlara bilgi verilse.. Bizde böyle zor durumda kalmasak iyi olur yaşamkent ankara öldünüzmü telefonu 35 kere aradım inatla açmıyorsunuz 05323413675 şikayet edilecek 850 li telefonunuzda açmıyor en iyisi siz bu işi bırakın yapamıyorsunuz

  Yorum Yap
 125. Sema

  6 Nisan 2020 tarihinden beri kargom Eskişehir tepebaşı şubesinde beklemekte olup hâlâ teslim edilmemiştir.

  Telefon ve mesajlara cevap verilmediği gibi müşteri hizmetlerine de ulaşmak mümkün değil. Neden? Böyle bir firmanın bu tür tutumlara izin vermesi şaşırtıcı. Tamamen rezalet..ilgili yerlere yazmama rağmen hiç bir şekilde dönüş olmadı.

  Yorum Yap
 126. erkan öymez

  kardeşim tam bir buçuk aydır kargom gelemdi n11.comdan sipariş ettiğim cilt kremi 2 ay olacak hala gelmedi erkan öymez adına

  Yorum Yap
 127. Mehtap ÇOBAN

  Lütfen siz kargo dağıtım işlemi yapmayın. Bırakın bu işi

  Yorum Yap
 128. Gizem

  Telefonlar açılmıyor kargolar gelmiyor çok yetersiz ve pasif bir firmasınız çok kötü bir kargo şirketisiniz bence lütfen kargolarla biraz daha ilgili ve hızlı olun .

  Yorum Yap
 129. vildan

  Adana kozan da ki şubesini aradım saat 2 gibi evden alınacak Kargom wardı we yarın sabah alalım dediler iade olmasa bu kadar umursamazdım ama sabah 10.00 da aradım defalarca tlfnu açmıyorlar insanları neden böyle madur ediyorlar

  Yorum Yap
 130. Sibel

  Bir haftadır Kargo’nun gelmesini bekliyorum ama Kargo aracında bile hiç bir hareketlilik görünmüyor telefonlar bile açılmıyor. En azından telefonlarla insanlara bilgi verilse.. Bizde böyle zor durumda kalmasak iyi olur….??

  Yorum Yap
 131. Tuncay Aytekin

  Bu nasıl sürat gargo telefona bakan yok. Sipariş kirşehirde bekliyor. Bir hafta oldu.

  Yorum Yap
 132. Gamze

  Bir haftadır kargom şubede teslim edilecek telefonlarıda açan yok ?

  Yorum Yap
 133. Suzi

  Deminden beri arıyorum telefona bakan yok en son beni meşgule attınız resmen. Bu ne sorumsuzluk ciddiyetsizlik ya isinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 134. ezgi serin

  sürat kargo gerçekten hizmet sıfır kargomuz tarafımıza ulaşmadığı gibi telefonlarda asla açılmıyor

  Yorum Yap
 135. Cem

  Ürün şubelerinde günlerdir dagıtıma çıkarmadılar kendim gittim bugun burda ama ilgilenemeyğz bekleyin gelir gibi ukala laflar. Daha oradan ayrılmadan şubelerine gittik evde yoktu teslim edilemedi notu düşmüşler bunu hep yapıyorlar eve gitmeden gittik yoktu

  Yorum Yap
 136. Hakdkh

  Hayatımda gördüğüm en sorumsuz kargo şubesi Şırnak merkezde ve telefonlara da asla bakmiyolar insanlari mağdur ediyolar

  Yorum Yap
 137. neşe

  berbat bir kargo firması balıkesir kurtdereli şube kesinlikle telefonları açmıyor 2 hafta oldu sürekli arıyorum. kargo takipte ürünün dağıtıma çıktığı yazıyor ama ne gelen var ne giden.

  Yorum Yap
 138. Ramazan DOĞAN

  38154882521522 nolu kargom evde yok denilmiş evdekal Türkiye biz evdeyiz kargocunuzda evde galiba kim dağıtım yapıyorsa adam olsun biraz zile bassın biz evdeyiz!

  Yorum Yap
 139. Şerife

  Adrese teslim Kargoyu kapıya kadar getiriyorsunuz ama evde bulunmamıza rağmen bize ulaştırmadan geri götürüyorsunuz.

  Yanlış zile basmış olabileceğinizi söylüyorsunuz, niye Telefon ile aramadınız kapıya kadar geldiğiniz halde deyince telefon numarası ellerindeki post cihazı gibi olan alette kayıtlı olmadığı İçin arayamıyoruz diyorsunuz.

  Oysa kargo paketinin üstünde telefon numarası yazılı. İnsan paket üzerindeki telefon numarasını aramadan kargoyu geri götürür mü? Hadi geri götürdünüz şubeye, almaya geldiğimizde isimden kargoyu bulamayız deyip eli boş göndermeye çalışıyorsunuz.

  Anlamadığım ad-soyad ile kargo nasıl sistemden bulunamaz. Hakkımızı aramasak kargoyu şube içinde aramadan bizi eve gönderecektiniz. Bugüne kadar gördüğüm en kötü kargo hizmeti.

  Yorum Yap
 140. Hulusi

  İkidir adrese teslim diye aldığım ürün adrese gelmiyor. Altınşehir şubesinin telefonlarınıda kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 141. Kübra

  Sürat kargo hayal kırıklığısın her kargom problemli elime ulaşan kargo yok sürekli kargoyu ordan oraya bambaska yerlere gönderiyorlar inanılmaz ağzım acık kalıyor artık

  Yorum Yap
 142. Gül

  Herkes gibi bende telefonlara bakılmamasından şikayetçiyim madem bakılmayacak telefon koymayın arkadaş sürekli arıyoruz ya meşgul yada çalıyor açan olmuyor ısparta şubesinden çok şikayetim var.

  Yorum Yap
 143. Esma

  İstisnasız her alışverişimde sorun yaşıyorum. Kargolarım hiçbir şekilde ulaşmıyor.
  Gidebilecek durumda olduğum çoğu zaman maalesef kargomu şubeden teslim aldım. Benim gidip almam ayrı dert oradaki insanlarla muhatap olmak bambaşka dert.

  Çalışanlar sorunuzu yanıtlıyorlar ne konuşuyorlar. Kafalarını kaldırıp yüzünüze bile bakmıyorlar. Corona sebebiyle evden çıkamadığım için son kargomu hala teslim alamadım.

  Şubeyi belki 50 belki 100 kere aradım, telefonlara asla bakılmıyor. En sonunda şikayet maili attım. Ertesi gün kendisini şube müdür olarak tanıtan birisi aradı ve şikayetlerin dikkate alınacağını, kargomun da en kısa sürede bana ulaştırılacağını söyledi.

  Üstünden 3 gün geçti. Hala Kargo yok. Kargo takipte dağıtıma çıktı fakat teslim edilemedi gözüküyor. Nedeni belli değil. (Tabii dağıtıma gerçekten çıktı mı o da şüpheli.)

  Yorum Yap
 144. Bircan

  Sürat kargo kırıkkale şubesi 1 haftadır ulaşamıyorum ya açan tok ya meşgul bu nasıl iştir ya

  Yorum Yap
 145. Gökhan

  Bu nasıl bi sürat yazmadığım şikayet yorum kalmadı artık bu Alanya damlataş sürat kargo kargom getirmiyor bide üzerine iade talebi olusturmuş bana sormadan ayrıca telefon ile ulaşmakta mümkün değil bu şirket uyuyor galiba

  Yorum Yap
 146. Tuğba

  4 gündür kargom istanbulda gezdiriliyor. İçeriği canlı çiçek İzmir’den bir güne geldi ama arabalarda ordan oraya taşıyorlar kim bilir şuan ne halde kötü yolada düşmüş olabilir ihtimaller dahilinde.

  Yorum Yap
 147. birsen

  İki gündür arıyorum telefonlara bakılmıyor Gökçay şubesi o telefonu koymayın o zaman nete yada hizmet vermeyin

  Yorum Yap
 148. Rukiye

  Bu nasıl hizmet. Adresime gelmeden kargo geri gidiyor. 3 gündür dağıtımda görünüyor. Sonra iade ediliyor gelmeden. Telefonlar açılmıyor insanlar size nasıl ulaşıyor acaba. Tamamen rezillik

  Yorum Yap
 149. Rahmi

  İsparta keçiborlu şubesi üç gündür kargom bekletiyorsunuz Allah cezanızı versin telefonları açıyorsunuz yazıklar olsun

  Yorum Yap
 150. Nazım

  Pişman ettirdiniz deneme amaçlı sizinle çalıştık güzel bi ders oldu

  Yorum Yap
 151. Didem

  Surat kargo cekmekoy şubesi 5 gündür sabahtan aksama kadar aralıklarla arıyorum ve bir Allahın kulu telefona bakmıyor genel merkezi arıyorum sorunu bildiriyorum acil teslimat olduğunu belirticez diyorlar yine gelen giden yok şubede öylece yatıyor kargom

  Yorum Yap
  1. Fatma Şen

   Bana da diyorlar aynısını. Kargom 5 gündür dağıtıma çıkıyor bana gelmeden geri şubeye gidiyor. Defalarca aradım şubeye ulaşamıyorum. Müşteri temsilcileride bugün teslim edilecek dediği halde kaç gündür hala teslim alamadım kargomu!

   Yorum Yap
 152. Engin Yalçın

  Sürat Kargo mu söylendiği gibi bir firma değil 5 günde bir evden kargoyu alamadılar işleri çok yoğunmuş

  Yorum Yap
 153. Ibrahim

  bir kargo getireceksiniz ne telefona baktığınız var nede bi işe yaradiğiniz kargom dağıtıma çıkıyor gün içersinde arıyorum bakılmıyor! Bırakın bu işi.

  Yorum Yap
 154. Nur

  Kaç gün oldu adresime ne ürün getirdiniz ne telefona baktınız ya insanları neden mağdur ediyorsunuz

  Yorum Yap
 155. Saliha

  Sürat kargo sizden nefret ediyorum gerçekten 2hafta oldu siparişim sizde ve daha elime ulaşmadı bu ne biçim sorumsuzluktur gerekli işlemleri hemen başlatacam paramızla rezil oluyoruz ya

  Yorum Yap
 156. Makbule

  Ürünüm 4 gündür kargoda ne getiriyorlar ne telefona cevap veriyorlar. Ayıp herkes işini düzgün yapsın lütfen

  Yorum Yap
 157. Birsel

  Sürat kargo Kocasinan lütfen telefonlarınızı açın ve müşteriye cevap verin. Kargom nerede? Kargo takipte günlerdir Kocasinan da görülüyor.

  Yorum Yap
 158. Suzan

  Bu ne biçim kargo sistemi bu ne lakayiklik dağıtıma çıktı diyor telefonlar açılmıyor

  Yorum Yap
 159. Aslı

  Boyle kargo sistemi olmaz olsun sisteme giriyorum barkodu yazıyorum hata veriyor biraz zamn sonra tekrar yazıyorum boyle barkoda ait kargo yok diyor lutfen isinizi güzel yapın

  Yorum Yap
 160. mehmet

  ey sürat kargo çalışanları sizin gibi kargo olmaz olsun hepiniz mi seçildiniz

  Yorum Yap
 161. fikri

  telefonlara bakılmıyor.

  Yorum Yap
 162. nevzat

  Kargom gelmedi iade de gözüküyor.şubeyi arıyorum ve kimse açmıyor.

  Yorum Yap
 163. mustafa

  balıkseri firmasında akü aldım sürat kargo aküyü ters çevrilmiş şekilde aileme teslim etmişler teslim eden şubenin telefonu olmasına rağmen gün boyu ulaşamadım pursaklar şubesi içinde sıvısı dökülen malzemeyi teslim etmiş sürat kargonun pursaklar şubesinde elaman çalışıyormu saatlerce arama rağmen hasarlı teslim ettikleri malzeme için arıyorum cevap vermiyorlar bence bu kargo firması ile görüşüp bu durumu onlara bildireceğim eğer bir daha bu firma ile kargo gönderirse almayacağım ve konuyu hakem heyetine götürüp gerekli şikayeti yapacağım

  Yorum Yap
 164. Tuğçe

  3 gündür kargom aktarma da arıyorum bakan yok nasıl kargo şirketi bu ya getirmycekseniz yapmayın o zaman

  Yorum Yap
 165. Adalet

  Bu nasıl bir kargodur 5 gündür teslim edilmedi ve telefonlarada bakılmıyor eğer bugün içerisinde eve teslim edilmezse ilgili mercilere şikayet edicem illallah bir daha tövbe

  Yorum Yap
 166. Derya

  kargom 4 gundur ankara aktarma merkezinde bekletilmektedir.konu ile ilgili gereken yapilmaz ve kargo yarin elime ulasmazsa ilgili mercilere sikayet edecegim…

  Yorum Yap
 167. Abdulkadir KARACA

  15 gündür gelmedi kargom. telefonlara bakan yok. kimseye ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 168. fahri

  hepsi buradadan almış oldugum ürün 5 gündür sincan ankara şubesinde ne kargoyu teslim ediyorlar nede telefona bakıyorlar

  Yorum Yap
 169. Aysun

  Ben böyle şube görmedim telefonlara bile bakmıyorlar nasıl çalışma sistemi bu 3 gündür kargom gelmedi ve kargom şubede görünüyor bir daha töbe

  Yorum Yap
 170. filiz

  Mezitli şubesi de açmıyor telefonu arıyorum meşgul

  Yorum Yap
 171. Hakan Arslan MERSİN

  Kastamonu sürat kargo çakal bir kargo şubesi sır. Kargom için aradım geldi dediler bende içinde bozulacak eşyalar var dedim bugün bırakılacağı söylendi ama bırakmamışlar. Yoğunsanız ben alıyım diyecektim. Mersin den Kastamonu ya 10 saate normal araç gider. 5 günde teslim etmediler.

  Yorum Yap
 172. Zuhal savaş

  Sürat kargo 500 evler şubesi telefonu kesinlikle açmıyor 3saattir arıyorum meşgule bırakıyorlar

  Yorum Yap
 173. Ahmet

  Rezalet ,4 gündür kargom şubede dağıtılmıyor . Telefonlardan çıkmıyorlar.

  Yorum Yap
 174. selma

  5 gündür bekleyen bir kargom var şubede ne telefona cvp veriliyo nede bir bilgi gelen giden yok maşallah

  Yorum Yap
 175. Sümeyye

  İki haftadır ürünü getirmiyorsunuz bir de bize sormadan iade ediyorsunuz iade yaparken bana sordunuz mu? Telefon numarasını ne diye bırakıyoruz! Şubeye gidip ben aldıktan sonra siz ne işe yarıyorsunuz!

  Yorum Yap
 176. Canan

  Berbat bi kargo

  Yorum Yap
 177. Canan

  Surat kargodan asla bidaha urun almicam ne bu ya urunum geldiği halde bana teslim etmeyip geri iade yapılıyor nasıl bi kargo şirketi anlamadım

  Yorum Yap
 178. Mehmet

  22534654515114 numaralı kargom hala ihbar inişi yok kaydıyla 1 haftadır Samandıra aktarmada bekletilmeye devam ediyor. Bulunduğum ile kar yağdı ve ben o lastikler gelmediği için taktıramadım şu an işimi gidip gelemiyorum doğru düzgün. Bugün hakkınızda her türlü yasal yolu başlatacağım bir insan bu kadar mağdur edilmez. Yazıklar olsun

  Yorum Yap
 179. Onur

  Sürat kargodan kargomu almaya gittiğimde resmen iyi davranmadılar

  Yorum Yap
 180. keziban

  24317214522418 numaralı kargom 27 Kasım’da tarafınıza teslim edilmiş fakat 28 Kasım’dan beri Ankara aktarmada görünüyor ve takip ekranında ‘ihbar inişi yok diye bir not görüyorum. 28 kasımdan bu yana kargoda bir hareket yok ve zar zor ulaştığım müşteri hizmetlerinizde ise barkodda problem olabilir bilgiler silinmiş olabilir gibi cevaplar alıyorum.

  Bilgiler silinmiş olabilir ne demek bu demek oluyor ki bize güvenmeyin. 1. Sorum kargo teslim edilir edilmez bilgiler nasıl siliniyor? 2. Sorum Kargom nerede? 3. Sorum kargom kayıp mı? 4. Sorum bu problemi çözebilecek misiniz? Şu da bilinsin isterim ki defalarca gerek mail gerek telefon ile tarafınıza ulaştım ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Resmen kargonun peşinde koşuyoruz, sizin görevinizi biz yapıyoruz. Sorunum en kısa sürede çözülür umarım. Yoksa yazmaya devam ederim.

  Yorum Yap
 181. İbrahim sevindik

  Gümüşhane sürat kargo neden telefonu açmaz kargoyu getirmiyorsunuz anladık ama bir haber verin gelip alalım. Yazık kargonuz var deyin gelip alalım bunun neresi zor.

  Yorum Yap
 182. Atakan

  Sürat Kargo’nun Konya Bosna hersek bayiliğinde çalışanlar kargolara hiç dikkat etmiyor gelişi güzel iş yapıyorlar ve gelen müşteriyi bekletiyorlar güler yüz zaten yok saat 11 olabilir yeni gelmiş olabilirler ya da akşam olabilir iş çok yoğun olabilir yorulmuş olabilir ama bu beni ilgilendirmez bir onlar çalışmıyor bizde çalışıyoruz yoruluyoruz ama asla hiçbir müşteriye böyle davranmıyoruz veya işimizi bu kadar lakayıt yapmıyoruz

  Yorum Yap
 183. Behçet Çiftçi

  Kargo firması Sürat Kargo beni kargomun geldiğine dair aramadı ve kargomu adresime getirmedi. Ben kargomun geldiğini ürünü aldığım site üzerinden öğrendim. Öğrenir öğrenmez açtım kargo takip ekranını baktım iade talebi girmişler ürünüme. Kargo firmasından şikayetçiyim beni ne aradı ne de adresime getirdi. Üstelik bu ilk defa olmuyor Denizli Çivril deki Sürat Kargo işlerini baştan savma yapıyorlar. Oturdukları yerden iade talebi oluşturuyorlar.

  Yorum Yap
  1. Sema

   Bende aynı şeyi yaşadım ya nasıl aramazlar

   Yorum Yap
 184. filiz soy

  2 adet kargom zeybek teslimat şubesinde görünüyor.cuma günü köşke dağıtımınız varmı diye sorucam açan yok telefonu.hepsiburadadan gelen ürünlerin çoğunluğu sürat kargo ile geliyor ve her seferinde şubeden gidip almak zorunda kalıyorum.

  Yorum Yap
 185. fatih okur

  bu kadar kargo ile çalışıyorum bu kadar yıldır bildiğim en berbat kargo şirketi bir kerede zamanında teslimat yapın bir kerede şube tel acın bir kere olsun düzgün ıs yapsın.

  Yorum Yap
 186. Kenan

  Müşteri hizmeti sıfır. ilgisizlik ve kabalığı cabası. Şuan 20 dakikadır şikayet hattında müşteri temsilcisini

  Yorum Yap
 187. Ezgi

  Kargomu gidip kendim almak durumunda kaldım.. rezillikten başka bişi değil..

  Yorum Yap
 188. PINAR YILDIRIM

  Sürat Kargoyu acilen kapatmaları gerekiyor. Teslimat 0 hiçbir şube telefonunu açmıyor özellikle Arnavutköy ve Hadımköy şube asla açmıyor. Surat kargonun web sitesi bile çok kötü. Müşteri hizmetleri telefonlarını açmıyor.

  Yorum Yap
 189. ilyas

  100 kere aradım cevap vermiyor be bu nasıl bi mantık be çınar şübesi

  Yorum Yap
 190. Emre

  5 gün oldu suadiyeden ortaklar cad kargo gönderdim daha gitmedi allah sizi bildiği gibi yapsın

  Yorum Yap
 191. Nalan

  Benim elime kargo zamanında gelmedi şubeye gittim ve üstelik kapıda ödeme parasını da ben verdim kargo kapıma gelmediği halde

  Yorum Yap
 192. Sibel Yeşilbaş

  kargoyla gelen ürünlerimin çoğu kırık ve dökük bir şekilde geldi üstüne üstelik ürünlerin kırıldığını kabul etmiyorlar verdiğim parayı helal etmiyorum ilk ve son çalışmam olacak

  Yorum Yap
 193. Duygu

  Sürat kargodan kredi kartı ile ödemeli kargom vardı fakat kargocu kart postu yanında bulundurmadığı için ödemeyi yapamadım gün içerisinde tekrar getireceğini söyledi ve getirmedi ertesi gün Sürat Kargo bayisini aradım.

  Kargonun kısa bir süre içerisinde elime ulaştırmalarını acileyeti olduğunu rica ettim benim gelip almamı istediler çalışıyorum ve çalışma saatim kargo şirketinin kapanış saatinden daha geç ve onlardan kaynaklı bir problem kargonun üzerinde kredi kartı ile ödeme yapılacağı not düşülmüş kargo şirketine ürünümün ulaşmasının 2. Güne ve hala teslim alamadım!

  Yorum Yap
 194. BÜLENT GÜLŞEN

  19.10.2019 tarihinde ürün aldım ürünüm aynı gün kargoya verildi 21.10.2019 pazartesi aradım kargonuz İzmir aktarmada görünüyor salı günü elinizde olur denildi salı günü defalarca aradım (0256 811 0017) telefonlarıma cevap verilmedi kargo şubesine gittim kargonuz halen izmir aktarmada görnüyor denildi ve hiç bir şekilde yardımcı olunmadı bu nasıl bir çalışma sistemi ya 2 gün boyunca kargo şubede bekletilirmi ya kargo şirketinizden şikayetciyim tüketici haklarınada başvuracam……..

  Yorum Yap
 195. Batuhan Ünsal

  Sürat kargo Kırıkkale şubesine gelen kargolarım bir haftadır kayıp bulamıyorlar, böyle bir firma görmedim.

  Yorum Yap
 196. hülya

  bu işi yapmaya niyetiniz yoksa bu işi neden yapıyorsunuz. 2 günde 4 defa aradım kayıt açtım. tmm diyip kapatıyorlar int. alışveriş firmaları neden bu firma ile çalışıyor ruhsuz bir firma

  Yorum Yap
 197. Negüzel KILIÇ

  Saçma sapan neden ileri sürüp, kargomu teslim etmiyorsunuz diğer kargolarla hiç yaşamadığım şeyleri sizinle yaşıyorum kargomu istiyorum böyle devam ederseniz kısa sürede batarsınız

  Yorum Yap
 198. Ebru

  Sürekli geldik evde yoksunuz aradık açmadınız yalanlarıyla oyalanıyorum kargomu her zaman şubeden almak zorunda kalıyorum.

  Yorum Yap
 199. tarık çelik

  Bn böyle bişe görmedim sabahtan beri 15 kere aradım telefona cvp veren Yok kargom iki gündür sitede bekliyo geri iademi oluyo bilen yok bn böyle rezilik görmedim

  Yorum Yap
 200. Mehmet Tuba

  küçükkuyu’dan birşey ısmarladığımğzda ezine şubesine yollanıyor. aslında dağıtımı akçay balıkesir şubesi yapmakta ama sürat kargo’nun çalışanları bunu bir türlü öğrenemedi. ezine şubasi küçükkuyu’ya dağıtım yapmamak için mali “müşteri almadı” bahanesiyle iade ediyor. sırf bu rezalet yüzünden sürat kargo siparişlerimi iptal ediyorum. şikayetimi bildirdim ama ortaçağ kafası ile çalışan bu firmadan tık yok! ezine şubesi yüzünden müşteri kaybına uğruyorsunuz!

  Yorum Yap
 201. Aykan

  sürat kargo adınızı bari değiştirin jettosba :) kargoyu araça yüklemeniz 10 gün sürüyor daha ne diyeyim

  Yorum Yap
 202. selin

  Sürat kargo kadar kötüsünü görmedim. En iyisi diğer kargolar ama Sürat kargo ucuza çalıştığı için çoğu yer sürat kargoyu tercih ediyor malesef.Ona da para veriyoruz ama hizmet alamıyoruz.bu gidişle tüketici haklarına kadar şikayete gideceğim.

  Yorum Yap
  1. NUR

   insanların sinirleriyle oynayan tek kargo sürat kargo

   Yorum Yap
 203. tubi

  ben böyle berbat bir kargo görmedim resmen saçmalık iki adımlık yoldan bir kargoyu getiremiyorlar birde yanlış adrese gitmiş miş sanki antartikada yaşıyoruz ilk ve son bir daha asla bu kargoyla çalışan bir yerden sipariş vermem

  Yorum Yap
 204. yerköylü erdoğan

  siz insanların aklıyla dalgamı geçiyorsunuz sanki, uzayımı arıyorum 24 saattir karşımda bir muhatap yok.!

  Yorum Yap
 205. hayati aktaş

  kargo mobil subede 17 gun beklemis ve dağılmış resmen siz siz olun sakin bu firmayla calisan yerlerden urun almayin 1 hafta oldu bursadan yeni sehire urun gelmedi. telefonlarda çakma acan yok tüm takipcilerime musyerilerime aticam bu msji sakın digerlerinde sorun yasamiyorum bu kargo sorunlu asla memnun kalmadım

  Yorum Yap
 206. Asuman

  berbat bir kargo görmedim. kargomu kayıp etmişler haberim yok aramıyorlar telefonları açmıyorlar ben böyle bir firma çalışma şekli görmedim. mümkün olduğunca kargo ile çalışılmasın aldığınız herşey kayıp olur. çalışanlara bence telefon açılmayacak bilgisi verilmiş. kargomu en sonunda gittim şubeden aldım neden açılmadığını sorduğumda hepsi boş boş suratıma baktı dünya laf ettim 1 kelime etmiyorlar nasıl bir anlayış nasıl bir çalışma şeklidir anlamadım.

  Yorum Yap
 207. Gülfem

  Cankaya esat. Şb,sürekli acmiyorlar,şiddetle şikayet ediyorum,soruldugunda,eleman yok diyorlar lutfen ilgilenin yeterr

  Yorum Yap
 208. İhsan aydın

  Berbat bir kargo sistemi kimseye tavsiye etmiyorum şakın denemeyin mağdur olursunuz benim kargom bir haftadır bekliyor arıyorum telefona bakan yok

  Yorum Yap
 209. Beyzanur Köse

  Gördüğüm en berbat kargo hizmeti. Kargo gelecek diye evde bekliyoruz evde birileri var olmasına rağmen kargo teslim edilemedi diye geri dönüyor. Üstelik haber bile verilmiyor ne telefon ne mesajla. iadeye göndermişler ürünü tekrar. Arıyorum arıyorum açan yok. Yaklaşık 50 sefer aramışımdır bu iki gün içinde.

  Yorum Yap
  1. Deniz saracoglu

   Surat kargo gibi sorumsuz bir kargo gormedim telefonlara cvp dahi vermeye tenezzul etmiyorlar hepsi buradadan urun aldim cuma gelecek dediler bugun sali halen bekliyorum hepsi buradaya sikayet edecem Allaha havale ediyorum sizi

   Yorum Yap
 210. Erdem Hoşgör

  Allah kurtarsın. Benim kargom 8 Ağustos’tan beri Esenyurt Aktarma Merkezi denen yerde. Gidiyorum teslim edemeyeceklerini söylüyorlar. Şube müdürü arıyor mail atıyor ilgilenmiyorlar. Müşteri hizmetleri, genel müdürlük ilgilenmiyor. Muhattabınız yok.

  Şahsen ben, kargomu Esenyurt Aktarma Merkezi’ne kargomu son teslim eden aracın şöförü hakkında işlem başlatacağım. Pazartesi Esenyurt Aktarma Merkezin’de olacağım. 30 yıl kargonuzu aktarma merkezinde bekletseler bile hiç bir şey yapamazsınız. Kimse muhattabınız değil kimseden bilgi alamazsınız.

  Yorum Yap
 211. Zeynep saka

  3 gündür surat kargoyu bekliyorum merkez hicbir konuda yardımcı olmuyor bağlarbaşı şubesi telefonlarına bakılmıyor çok ciddiyetsiz bir firma araçları sürekli almadan gidiyo

  Yorum Yap
  1. Erdem Hoşgör

   herhangi bir gelişme var mı,*

   Yorum Yap
 212. Savas turkdonmez

  , Kargom bir hafta oldu ama gelmedi beni aramadılar Ayrıca kapı ya da herhangi bir haber kağıdı bırakmadılar müşteri merkezini aradım bana iade edildiğini söylediler Bursa şubesinin 0224 215 43 82 no’lu hattını Bir gün boyunca aradım ama kimse açmıyor berbat bir kargo sunuz

  Yorum Yap
 213. Bahattin ÇOLAK

  diğlerine göre sürat kargo iyidir şikayet yazmışınız ama hep eften büften diğerlerini görün bir o zaman sürat kargoyu mille ararsınız anlaşmalı müşteriyim benim kadar size kargo gelmiyordur.

  Yorum Yap
  1. fahri

   Atma ziya

   Yorum Yap
 214. Murat YAZICI

  Bu kadar ticari etikten uzak, kargo şirketi görmedim.

  Yorum Yap
 215. leyla çetinkaya

  kapıma gelmeyen kargo geri gidiyor 1,30 saat mesafedeki şubeden gelip alın deniliyor ne işe yarıyor bu kargo gerekli yerlere şikayetimi belirteceğim 3. maduriyetim

  Yorum Yap
 216. Gökyüzü

  Iğdır merkez şubeniz müşterimizi arayarak gelin kargonuzu şubeden alın demiş.

  Yorum Yap
 217. Hatice

  Telefonlara asla bakılmıhor. Kargoyu getirmeden geldik yoktunuz deyip şubeye götürüyorlar.

  Yorum Yap
 218. Canan

  Bugün kargo ücretim 8.5 tl iken anlaşmalı firmayla benden ısrarla yok 20 tl ödemesi diye 20 tl alındı.zaten telefon numaralarını asla açmıyorlar.firma şikayette bulundu öyle birley olamaz dediler paranız geri getirilecek dediler kimse parayı geri getirmedi.bu kadar ilgisiz bi firma görmedim.telefonları istediğiniz kadar arayın hiç bir şube açmıyo asla.

  Yorum Yap
 219. Sibel

  Çalışmayın nolur. Allah rızası için de kimse vermesin bu şirkete kargo falan. Allah bildiği gibi yapsın sizi ?????

  Yorum Yap
 220. çetin

  resmi daireye gelip kargoyu nasıl teslim edemiyorlar anlamış değilim.üstelik mesaide olduğum halde telefonlara da bakmıyorlar

  Yorum Yap
 221. İlker Özkol

  Geçen hafta 15.06.2019 cumartesi tarihinde Sürat kargoyu arayıp gönderimi almalarını talep ettim. Üzerinden tam bir hafta geçmesine rağmen kargom alınmadı. Her gün arıyorum araç yönlendirildi deniliyor. Niltim şubesi kesinlikle telefonları açmıyor.

  Yorum Yap
 222. tahir

  akşehir şubenizde olan kargom bana bir hafta sonra teslim edeceklerini söylüyorlar telefonu yuzume kapatıyorlar sürat kargoya bu saatten sonra cok kötü yeminliyim

  Yorum Yap
 223. Reşit

  Adıyla tezat bir şirket yazıklar olsun bu kadar milleti mağdur etmeye hakkınız yok.telefonlara bile bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 224. Serdar

  Bu nasıl iş anlamadım??? Kargom bugün Yeşilbayır şubesine gelmiş ama tekrar Ankara AKTARMAYA geri dönmüş….sanki adrese gelmişlerde ben de kargoyu kabul etmemişim….de tekrar iade etmişler gibi……Kargom bana geleceğine Ankara Aktarmada ne işi var??? Ve telefonlara da bir bakan yok..Müşteri hizmetleri de saatlik çalışıyor…..

  Yorum Yap
 225. Saniye

  Ankara etimesgut şubesi perşembe gününden beri elinde olan ürünü teslim etmiyor ve kesinlikle telefonlara bakmıyor ciddiyetsiz bir firma

  Yorum Yap
 226. Buket

  İki gündür arıyorum telefonlar acilmio mesai saati içerisinde nasıl güvenilir bir kargo şirketi bu lütfen gereğini yapın bir çok şikayet var önlem alan yok yetkili kim ise

  Yorum Yap
 227. Halil

  Ben izmir bayraklı manavkuyu şubesi sürat kargo kargo iadem var aradim 4 gündür kargomu almaya gelmiyorlar hergün arıyorum tamam kurye geliyor diyor 4 gündür gelen giden yok bunu bir ilgilenen yok mu

  Yorum Yap
 228. Emre bitlis

  Başak şubenizi sabah beri 17 kez aradım sürekli meşkul

  Yorum Yap
 229. HAYDAR

  kargoya iş yeri adresi veriyorum kargoyu başkasına teslim edip gidiyor

  Yorum Yap
 230. deniz

  on gündür kargo gelmiyor ve her aradığımda dağıtıma çıktı diyerek doğru söylenmiyor

  Yorum Yap
 231. fahri

  10 gündür kargo gitmedi sizin yüzünüzden iade alamıyorum cevab veren yok illaki şikayet edip savcılığamı gidelim nasıl şirketsiniz ya

  Yorum Yap
 232. yıldız çil

  Hakkımı helal etmiyorum. Sizin için ödenen parayı hak etmiyorsunuz!

  Yorum Yap
  1. ilker

   yarim saattir telefonu arıyorum açmıyorsunuz gelmeden aramıyorsunuz

   Yorum Yap
   1. deniz

    kesinlikle katılıyorum asla telefona çıkmıyorlar sürat kargo pişmanlıktır

    Yorum Yap
 233. mustafa

  telefonla yarım saatten fazla aradım ulaşamadım mesai saatleri içinde…

  Yorum Yap
 234. eyüp

  sürat kargo çalışılaçak bir firma deyil hakkımı helal etmiyoru

  Yorum Yap
 235. Berna Üsel

  14.05 tarihinde şubeye varan kargom 2 gündür teslim edilmiyor. Şubeyi aradığında ise açan yok zaten. Bildiğim tüm platformlarda yazacağım bu durumu çünkü işini yapan adam yok!! Kocaeli Körfez’e gönderdiğimiz kargo Afyon’a gidiyor. Şaka gibi gerçekten artık!!!!! Bir de kredili kargo müşterinizim. Lanet olsun!

  Yorum Yap
 236. Metin

  Rezilsiniz emekçi değilsiniz emekçi değilsiniz günlerdir ulasamadım terbiyesizsiniz telefonlara bak Mamak’ta nedir Hakkımı helal etmiyorum

  Yorum Yap
 237. Nubar Baycu

  Bugün tam 13 kere aramama rağmen telefonlarımı açmadılar. Beraber bor kargo firması.

  Yorum Yap
 238. şükran gül

  Tekirdağ malkara şube sabahtan beri arıyom cevap veren yok nasıl bir anlayıştır kapatın gidin nasıl iş yapıyonuzx sizinle son olsun çalışma kargo geldi diyor sabah cvp yok

  Yorum Yap
 239. Diamond Hotel

  Sürat kargo Sakarya Sapanca şubesi 50 keredir arıyoruz açan yok. İki dakika önce meşgul biz aradığınızda açmıyorlar.

  Yorum Yap
 240. Hülya

  antalya perge şubesini belki sabahtan beri 30 kere aradım ama kimse bakmıyor neden acaba bu telefona bakılmyacaksa neden numara yazıyorsunuz…..

  Yorum Yap
 241. hakan

  Sürat kargo kadar kötü bir kargo firması daha yoktur.Bunlarla çalışan hiç düşünmüyor mu acaba müşteri kaybını?

  Yorum Yap
 242. Erol varol

  Sürat kargo muğla milas şubesi yok böyle bir şube telefonlara bakmıyorlar kargo eve gelmiyor evde beklediğimiz halde geldik yoktunuz deniyor diyelim gelindi neden bildirim ssılmıyor kapıya ki zaten gelmiyorlar müşteri şiksyetini arsdım beş dk boyunca bağlanamadım bağlamıyorlar bıktık

  Yorum Yap
 243. Kiraz

  2 günlük kargoyu tam 2 hafta geciktrdiler ve içindekiler hep bozuldu

  Yorum Yap
 244. Kemal İnan

  Size söyleyecek çok şey var da bir şey demek istemiyorum burnunuzun dibindeki adrese 2 gündür Kargo adrese yetiştirilemedi diyorsunuz bu nasıl iş ahlakı anlayamıyorum ne telefonla kargonuza ulaşabiliyorum ne de genel merkezinize ayıptır ya

  Yorum Yap
 245. ayse

  kaç günden beri uğraşıyorum tlf ulaşamıyorummm lütfen biriniz dönüş yapın benim kargom nerde

  Yorum Yap
 246. Gülsüm

  Nasıl bir is ya bugüne kadar kaç tane kargoyla çalıştım hiç böyle bir şey yasamadım bir daha asla tercihim değilsin sürat kargo kahretsin sizi çalışanları telefonlar bile cvb vermiyorlar.

  Yorum Yap
 247. Hilal

  Yeşilbayır şubede Telefona bakan kimse yok. 20 kere aramada bir ihtimal açıyorlar onda da bıkkın bıkkın sorulan sorulara tam cevap vermeden bir konuşma yapıyorlar. Kargom söylenilen zamanda gelmiyor. İnşallah kargomu alabilirim çünkü 3 gündür mahsur kaldı orada.

  Yorum Yap
 248. CAVİT BAG

  ben böyle bir firma görmedim müşteri gelmiş içeriye kasada oturan bayan ağzında sakız hiç iş alakası yok kargo şirketini arıyorum. telefonu meşgule alıp duruyorlar bole bir firma olmaz bence

  Yorum Yap
 249. Gökhan YİĞİT

  Yıllardır kargolarla çalışırım sürat kargoyla da yıllarıdır çalışırım her işim tıkır tıkır görüldü sürat kargo ile de yine yıllarca çalışmayı düşünüyorum nazar değmesin ne sorunum varsa çözdüler bence sizde sitede nasıl şikayet edeceğiniz hakkında bilgiyi okuyarak sürat kargo yetkililerine ulaşın sorununuz kısa sürede çözülür. Sorun olur mu tabi olur yeter ki çözmek isteyin çözerseniz.

  Yorum Yap
 250. mehmet

  sürat kargo alanya şekerhane şube telefonlara bakmıyorlar 40 kere aradık şikayet edecem

  Yorum Yap
 251. ismail

  Arıyorum gölcük şubesi tel çalıyo açmıyorlar

  Yorum Yap
 252. Fatih Başabak

  Sürat Kargo Ulucami Şubesi müşteriyi bekletmeyi prensip edinerek, politikaları gereği ürünü şubeye bırakıp, şubeden almaya mahkum ederek gerekeni yapmaktadır.

  Yorum Yap
  1. Yusuf Turanlı

   Bursa Ulucami şubesi kadar rahat şube ben de görmedim

   Yorum Yap
  2. Ali

   Sürat kargo en kötü kargo tercih etmeyin

   Yorum Yap
 253. ömer

  (ortadoğu şube) sürat kargo kadar bir kargo şirketi daha görmedim. sanki zorla çalıştırılan elemanlar ne zamanında dağıtım yapıyorlar nede şube telefonlarına cevap veriyorlar. yapacağın zaten bı telefona bakmak başka ne işe yarıyorsunuz onuda hakkıyla yapsanıza. merkezlerine şikayet ettim.

  Yorum Yap
 254. Halil ÇİLİNGİROĞLU

  sürat kargo nazilli şubesiyle gelen çamaşır makinem ambalajı dağılmış ve çizikler oluşmuş olarak geldi. sorgulamak istediğimde bir dayak yemediğim kaldı.firmaya bildirdim ama herhangi bir cevap almış değilim. hiç kimseye tavsiye etmiyorum. Halil ÇİLİNGİROĞLU

  Yorum Yap
 255. berkay

  istanbul demirciler şubesi Zeytinburnu ne telefonlarına bakıyor ne internetten oluşturduğum kargom var talebime geliyor ne müşteri temsilcilerin sistemi çalışıyor. Ben olmadan kargomu başkasına teslim ediyorlar ve üstelik ben o kargoyu geri göndericektim şimdide göndermeye adam arıyorum çünkü malesef anlaşmaları sizleymiş.

  Bir haftadır şubenize ulaşamıyorum bunu diğer şubelerinize söylüyorum oralı olmuyorlar diğer şubelerin müdürlerine ulaşmaya çalışıyorum yerinde yoklar müşteriye gitti diyorlar bu nasıl işleyiş muatap yok

  Yorum Yap
 256. Fatih

  İstanbul/Çinikent şubesi çalışanları kadar işini bilmeyen bir başka şube olamaz.Bir kaç parça porselen takımını 27 Kasım 2018 tarihinde apartman kapısında kırıp yukarıya daireye teslim etmiyoruz diyen ve hatta hadi işim var su kağıtları imzala diyebilecek kafaya sahip olan çalışanları mevcuttur.

  Yorum Yap
 257. Gülizar

  Kargomu sürekli kargo takip sisteminden kontrol etmeme ve o tarihte yolda olmasına, bulunduğum ile bile gelmemiş olmasına rağmen Sürat Kargo İzmir Manavkuyu Şubesinden 21.11.2018 tarihinde adresinize getirildi ancak yoktunuz sisteme o şekilde işlenmiş gibi absürt bir cevapla şubeden gidip almazsam iade edileceği söyleniyor. Şikayet edeceğimi söylediğimde de numarayı vereyim isterseniz diye lakayt bir cevap alıyorum.

  Üstelik söylediği tarih ve zamanda adreste olmamam da imkansız çünkü adres olarak iş yerimi gösterdim. Kargoculuk hizmeti bu değildir. İnsanların bir yerden gidip bir şey alacak zamanı olsa zaten kargo ile sipariş vermez. Madem kurye ile çalışmıyorsunuz veyahut başka sebepleriniz var getirmeyeceksiniz belirtin ki insanlar firmanızı kullanmasın. Aldığınız paraya da vereceğiniz hizmete de yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 258. Salim / Niğde / Bor

  08.11.2018 tarihinde sürat kargo ile anlaşmalı kargo gönderimi sağlamak için Niğde / Bor şubenize başvurdum. İnternet üzeri satış yapmaktayım. Bana bunun birkaç gün içerisinde tamamlanacağı söylendi. Fiyat listem geldikten sonra sipariş almaya başladım ve aldığım siparişleri kargonuza teslim ettim.

  Sonrasında işlemin bir türlü halledilememiş olmasından dolayı kargolarım bir türlü müşteriye ulaşmadı. Bana her sorduğumda kargonuz bugün çıkacak, bugün halledilir işiniz diye söylemlerde bulunuldu. Ama yine de bir türlü sonuca ulaşamadık. Bunun akabinde gecikmelerden dolayı siparişlerim iptal edildi. Müşterilerime rezil oldum ve kesilen o kadar ürün faturasıda cabası.

  Yorum Yap
 259. İlker

  ben ihale dosyasını 20.10.2018 tarihinde gönderiyorum ihale 25.10.2018 tarihnde saat. 14.30 da olmasına rağmen Ayfon TCDD yollarına kargonun ödemesi yok teslim alan olmadı diyorlar böyle kargo firması olur mu ben sadece şartnamesine 250 tl ödemiştim bunlara kim benim kaybımı karşılayacak

  Yorum Yap
 260. Hatice bas

  Müşteri memnuniyetim sıfır kargoyu evime getirmeden getirdik diye bilgi verip geri iade ediyorlar!

  Yorum Yap
  1. birol türen

   maalesef bu sürat kargoda sık sık raşlanan bir olay benimde 14.11.2018 de verilen kargom tüm uğraşmalarıma ve kargo genel merkezi ve subeyi aramam rağmen 22.11.18 de teslim edilmeden iade edildi

   Yorum Yap
 261. Şule

  Şubeyi defalarca aramama rağmen telefon açılmadı gidip baktığımda herkes boş boş oturuyordu. Kargomu almak istesiğimde de kapının dışında yığılmış kargolardan verdiler. Eşyalarımı yerden alıp verdiler. Hiç değer verilmiyor!

  Yorum Yap
 262. Kerim coşkun

  15.10.2018 tarihinde Sürat kargo Ankara Sincan şubenizden “10920422937229” takip numarası ile Osmaniye kadirli ilçesine almış olduğum KOL SAATİMİ karşıdan ödemeli olarak gönderttirdim. Kargomu şubeden teslim aldığımda, ödediğim 33.80 TL ücret karşısında şok oldum. Sürat kargonun sitesinden kabaca (kargo ağırlığını 0.5 kg girdiğim halde) yaptığım hesapta 15 TL göstermesine rağmen benden üç katı kesildi. Ben müşterisine yardımcı olmayan sadece şubesinin çıkarlarını düşünen Sincan şubenizden şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 263. necati yaş

  elazıgda 28 09 2018 tarihinde bır adet koli yoladılar 03 10 2018 daha kargo elime geçmei karga ıst esenkent subesınde daha halen beklemektedir.

  bizat uğradım kargo adıma varmı dedim var sızı aradık ulaşamadık üzerimde para olmayınca kargo eve teslim ediniz paranızı alınız esenkent ıst gelen kargolar nedense hep geç teslim ediliyor vurdum duymazlık var surat kargo çalışan elamanların takıp edilmiyor birde telefonları çalıyor cevap veren yok neden tlf cevap vermiyorsun

  Yorum Yap
 264. Atilla

  Allah dan korkun. İşinize bakın kargo zamanında gelmedi müşterilerinizi madur etmeyin. Sürat kargo benim için bitti.

  Yorum Yap
 265. fatih

  Balıkesir Altıeylül şubesi kargom şubeye ulaşmış olduğu ve eşyamızın aciliyetini bildirdiğimiz halde o gün keyfi olarak teslim etmediler. Bugün sabah tekrar aradım aciliyetini bildirip öğleden önce teslim edilsin dedim. Hala teslim etmediler.

  Tekrar aradım (bu arada en az 10-15 aramadan sonra telefona cevap veriyorlar.) şimdi de dedikleri biz öğleden sonra dağıtıma çıkıyoruz 5 ten sonra teslim ederiz yoksa gelin şubeden alın. Böyle pişkin böyle sorumsuz bir firma görmedim. Allah bildiği gibi yapsın vallahi.

  Yorum Yap
 266. Songül çelik

  Kargom eve gelmeden bir bildirim mesajı geldi araya bayram girdi bayramdan hemen sonraki pazartesi gittim bana kargonuz geri iyade edildi dendi ben parasını ödemiştim gittigidiyordan almıştım aldığım yeri bulamıyorum ne olacak simdi böyle saçmalık görmedim İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi geldiğini söylüyorlar kapıda etiket bile yoktu

  Yorum Yap
 267. Mehmet YİĞİT

  Sürat kargonun ta önceki haline görseniz ne dersiniz. Ne zaman kayyum atandı burada düzeltme oldu. Şu anda sürat kargo benim gözümde İŞİNİ İYİ yapan kargolardan birisidir. Anlaşmalı müşteri olduğumuzdan önceden birçok sorun yaşıyorduk.

  Kayyum atandıktan sonra ürünlerin zamanda YETİŞMESİ, HIZLARI olsun baya bir iyileştirilmeye gidildi. Sürat kargo ile gönderim yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hizmet kalitesi ÇALIŞANLARIN DÜRÜSTLÜĞÜ için tavsiye edeceğim kargo firmasıdır arkadaşlar.

  Yorum Yap
 268. Beyza

  Konyada ki sürat kargo kadar kötü bir kargo daha yok doğum yaptım evden çıkamıyorum. Ve geldiklerini söylüyorlar. İptal etmişler kargomu acil bir şey vardı. Birdaha kesinlikle sürat kargo kullanmayacağım.

  Yorum Yap
 269. Özlem gedik

  Merhaba Antalya’dan Özlem gedik Antalya perge bulvarı şubenizden şikayetçiyim pazartesi günü gelen kargom için şubeyi arayıp evde olmadığımı mümkünse akşam 17.30 da teslim etmelerini rica ettim hanfendi saat veremiyeceklerini saat 4 de dağıtımın bitiyor olduğunu söyledi rica ettim.

  Madem öyle göndermeyin çarşamba günü izinliyim sizi bekliycem dedim bayan yardımcı oldu hatta dağıtımı yapan görevliyle görüştürdü Çarşamba günü beni arayacaklarını söylediler ancak bütün gün bekledim defalarca cep numarasından aradım cevap alamadım saat15.30 da ofisi aradığımda görevli bayana kargomu beklediğimi söylediğimde cevap olarak siz lamdan anlamazmısınız saat vermiyoruz dedi.

  Gün bitiyor deyimde akşam 9 kadar devam eder kargonuzu çıkartmıyorum aracım yok gelip alabilirsiniz diye bana bağırdı bütün gün söz verdikleri için izin günümü kargo beklemekle geçirdim maalesef teslim alamadım. İnsanca derdimi anlattım çalışan insanım saat 17.30 da evde olabildiğimi ve teslim alabilecek başka birininde olmadığını söz vermelerine rağmen yapmadılar üstüne azar işittim böyle çalışanlarınızlamı memnuniyet sağlayacaksınız ayrıca nasıl araç yok tüm gün dağıtıma çıkmamak nedemek!

  Yorum Yap
 270. Serap

  Sürat kargodan şikayetçiyim yedi gündür kargon Giyimkent şubesinde bekletilmektedir. Her aradığımda bugün elinize ulaşılacak denip beni oyaladılar. Günlerdir kargom gelecek diye dışarı çikamiyorum. Hastane randevuma bile gidemedim. Mağdurum işini iyi yapmayacaklarsa kapatsınlar!

  Yorum Yap
 271. Ömer eren

  Ney gardesım 5 gündür kargo gelmez mı gercı gelse bile mustırıyı arıyorlar bekle gelıom demeye kayıp gitmişler ayıp yaptığınız gardesım

  Yorum Yap
 272. Ömer eren

  Gardesım öncelikle nıgde bor surat kargo elemanlarından sıkayetcıyım kargom gelmiş adresime ama ulattırmadan çekip gitmişler bunlar herkese böyle yapıyorlar burada sizinle çalışmayacağım

  Yorum Yap
 273. Aşkım Tavukçu

  Merhaba, Rize/Ardeşen’ den gönderilen kargomun bugün adresime teslim edilmesi gerektiği yerde farklı adrese götürülüyor. Adres teyidi bile yapılmadan iki şube arası (İncirli – Akasya) gidip geliyor.

  İncirli şubenize ulaşmak mümkün değil. Şube personelinin yaptığı hata yüzünden kargomu teslim alamıyorum. Ve mağdur ediliyorum. Akasya şubenizdeki personellerin telefon görüşmeleri ise umursamazca. Müşterilere yaklaşımları kötü. Genel Müdürlüğü arayıp ta şikayette bulundum. Ancak kargom halen teslim edileceğine dair aranmadım. Sürat kargodan bu anlamda hiç memnun değilim ve İncirli ile Akasya şubenizden şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 274. seçil bahar

  Edirne Tunca şubesini 3 gündür arıyorum telefonları açan yok. Bugün (23.03.2018) kargomu almaya gittim sistemlerin bozuk olduğu ve şu an bakamadıklarını söylediler. Telefonlara neden bakılmadığını sorduğumuzda “arızalı” olduğu söylendi. Bununla ilgili de duvara bir yazı asmışlar “telefonlarınıza bakamadığımız için özür dileriz” diye. (internette yaptığım araştırmaları/şikayetleri okuduğumda çok eski tarihli şikayetlerde bile aynı şubenin telefonları açmadığı yazıyordu, demek ki o duvardaki “özür” yazısı uzun zamandır orada ve telefonlar uzun zamandır “arızalı”).

  Siz kurumsal bir şirketsiniz, üstelik ulaşım, taşımacılık, haberleşme ağında hizmet veriyorsunuz hem sistemleriniz bozuk hem şubede ki telefonlarınız arızalı hem de çalışanlarınızın yaptığı muamele içler acısı. Saat 12:15 sularında şubeye gittiğimde orada bekleyen bir müşteri daha vardı ve elinde telefon sürat kargonun müşteri hizmetlerine, internet sitesine, sipariş verdiği e-alışveriş sitesine ulaşarak kendince bir çözüm bulmaya ve bunu da sürat kargo çalışanı ile paylaşarak kargosunu başka yollardan nasıl alabileceğini sormaya çalışıyordu.

  Bir süre onları izledim, çalışanın umursamaz, rahat, ilgisiz tavırları sinirlerimi bozdu sürekli dediği şey; “sistemler bozuk, ben ne yapabilirim, içeride 1000 tane kargo var gir de gör, yapacak bir şey yok, beklemeliyiz” diyor ve aynı zamanda da telefonda biriyle görüşüyordu. Bu manzaraya daha fazla kayıtsız kalamadım ve çalışan kişiye şunları söyledim: “Sistemler bozuk olabilir ama müşterilerinize bu şekilde davranmamanız gerekiyor, eğer sistem bozuksa bir şekilde başka yollardan çözüm üretilmeli, üretemiyorsanız bile bu şekilde saygısızca ve sesinizi yükselterek davranmanın doğru olmadığını…

  Her şeyimizin sistem olmaması gerektiğini bu gibi kriz durumlarına da müdahale etme çabası içinde olmamız gerektiğini söyledim. Ardında da şöyle devam ettim: “dün gönderiye çıkan kargoların nerede olduğunu biliyor musunuz, evet dedi. Şuan şubede mi dedim Evet dedi.

  Büyük kargoların ve küçük kargoların ayrı ayrı mı konulduğunu sordum evet dedi. O zaman benim kargom da küçük sadece bir kitap dedim ve önemli bugün almam gerekiyor, onlar bu plastik kutunun içinde mi dedim, evet dedi. O zaman sistem bozuk bile olsa bir çözüm üretebilmek adına izin veriyorsanız birlikte bakalım tek tek dedim ama çalışan hayır yasak dedi bende bakmadım.. Diğer müşteri de sinirlendi ve şikayet edeceğini söyledi, çalışan kişinin fotoğrafını çekti, çalışan kişi de poz verdi!!!!!

  Daha sonra sicil numarasını verdi (resmi kurumlara yapacağım şikayetlerde bu sicil noyu beyan edeceğim) ve “istediğiniz yere şikayet edin sizin kargonuzu vermiyorum, geri göndericem” diyerek bağırdı ve camı suratımıza kapadı. “KARGOYU VERMİYORUM” demek nedir?! Sizin müşteri memnuniyetiniz bu mudur? Çalışanlarınıza kriz yönetimiyle ilgili bir eğitim vermiyor musunuz yada nasıl seçiyorsunuz? Kargodaki gönderinin önemini umursamayan, empati yeteneği zayıf, müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilmeyen çalışanlar ile şirketinizin adını zedeliyorsunuz

  Bu olayda hiç bir şey yapılamasa bile en basit bir şekilde orada bekleyen müşterilerin adını,soyadını ve iletişim bilgilerini alarak sistem gelir gelmez kendilerine ulaşılacakları söylenebilir, yada çalışanlarınız oturduğu sandalyeden nezaketen kalkıp kargoyu aramaya çalışarak müşteriyi bir nebze de olsa yatıştırabilirdi.

  Yorum Yap
 275. sami özen

  N11 den verdiğimiz sipariş kargom nerede sayfanızda 2 gün boyunca kamyonda diye belirtilerek teslimata başlanmadı.Ardından getirip bulunamadı işlemi yapılarak sallandı.İlgili şubeyi arayınca gel buradan al yoksa iade ederiz,istersen şikayet et sıkıntı yok.Bu özgüveni yerine çalışanlarınıza nezaket eğitimi vermeniz iyi olur.

  Yorum Yap
 276. Kenan

  Yaklaşık 1 ay önce verdiğim siparişin teslimatı hala yapılmadı. Benim verdiğim adresle alakası olmayan kargo şubesine gidiyor ve orada günlerdir bekliyor teslim edilmiyor. şubeyi arıyorum telefonumuzu açan yok, zorla ulaşıyoruz bugün sizin adresinize teslimatımız yok deniyor.

  Yorum Yap
 277. Salih

  sürat kargo kırşehirde kuryeler araç kullanıyor

  Yorum Yap
 278. Handan Çiçek

  Ankara Opera Şubesinden 02.03.2018 tarihinden beri kargom alınacak. Karşı firma sizinle çalışıyor olmasa kargo göndermeyeceğim ama yapacak bir şey yok. Şahsi işlerim için asla çalışmayacağım bir kargo şirketi oldunuz.

  Yorum Yap
 279. Özlem yılmaz

  Tekstilkent şubesini arıyorum kargo alınması için 1 haftadır gelip bir kargo alınmazmı madem gelip evden almıcaksınız neden kargonuz evden gelip alıyoruz diye kalıyorsunuz milleti

  Yorum Yap
 280. lütfi üğlü

  1. san sitesi şubesinden göndermiş olduğum elektrik kumanda tablolarını kırıldığı için 2. sefer müşterim kabul etmeyip geri gönderdi. Birincide sineye çekip tamir edip gönderdim ikinci için gerekli yerlere şikayetimi yapacagım bilmenizi istedim 1.sanayi sitesindeki görevli kişilerin bu kolilere kendi mallarıymış gibi korumalarını isterim.

  Yorum Yap
 281. nihan sarı

  11 ocak 2018 de Antep den gönderilen kargo bugün 15 ocak 2018 ve hala elime ulaşmadı. belki 30 kez aradım telefonu açmadılar. 850 li numaradan adı müşteri hizmetleri ama asla hizmet sunmadı. hele de ücret ödenmişse asla teslim için tenezül bile etmiyorlar. ödemeli olduğunda parayı almak için o zaman kargoyu teslime gidiyorlar. bir daha asla bu kargo ile calışmayacağım. adı ile asla uygun olmayan bir şirket. bu durumu tüketici haklarına da taşıyacağım.

  Yorum Yap
 282. esra baladır

  Darıca surat kargo şubesinden teslim edilen kargom hızlı ve düzenli gelmiştir tsk borç biliyorum ayrıca çalışanları güler yüzlü ve diksiyonlu

  Yorum Yap
  1. muhlis

   sen oranın çalışanısın yada onlara akrabasın..pehh.sürat kargo..

   Yorum Yap
 283. Pınar

  30 kere şubeyi aradım abartmıyorum açmıyorlar böyle birşey olamaz ya ayıptır yani…

  Yorum Yap
 284. Melek

  11 gündür kargo bekliyorum evde olmama rağmen ürün gelmiş geri gönderdik dediler hep ayni paravlalar sürekli üst üste aramama rağmen cevap yok

  Yorum Yap
 285. Zülfü TOPAL

  Süratle gönderilerim benim zamanında ulaşır sizde takip ederseniz sizin kargolarınızda zamanında ulaşacaktır. Bazen gönderen yer geç veriyor millet ver yansın kargoya…

  Yorum Yap
 286. Eda

  Benim kargomu getirmişlermişte bana ulaşamamışlar tüm gün telefonum açıktı kimse aramadı ben şubeyi aradım kimse tenezzül edip telefona bakmadı artık ne yapıp edecekseniz bilmiyorum ama kargomu bana ulaştırın.

  Yorum Yap
 287. Esmanur

  Böyle bişey görmedim 6 gün oldu hala gelmedi telefonlar çalıyor ama telefonu açan yok

  Yorum Yap
 288. EDA

  bir şirkette çalışıyorum şirket adına ürün gelecekti ürün teslim edilmediği halde teslim edildi diyorlar güya ben teslim almışım teslim aldıysam imzalamış olmam gerek bana imzaladığım kağıdın resmini yollayın dediğimde tamam deyip yollamıyorlar üründe yok ortada ben böyle bir firma görmedim ürün yok insanlar zan altında bırakılıyor ve sorumsuzluk diz boyu yasal işlem başlatacağım haklarında arıyorum telefonları açmıyorlar başka numaradan aradığımda açıyorlar dönüş yapacağız diyorlar bir fotoğraf atma saatler sürüyor sanırım

  Yorum Yap
 289. Feryal

  Böyle sorumsuzluk olmaz on gündür kargom gelmedi ve geri gidecek bugün şikayetçiyim sizden

  Yorum Yap
 290. Ayten yava

  Cumartesi Kolim sürat kargoda bekliyor eve teslim gönderdiler hala gelmedi ben teslim alırsam paramı vereceklermi bundan sonra sürat kargoyla çalışmayacağım şikayet ediyorum 20.11.2017

  Yorum Yap
 291. Ayten yava

  Kargom cumartesi günü gelmiş gönderen kişi eve teslim olarak ücretini Ödemiş pazartesi oldu hala kargom gelmedi takip ediyorum kargom gelmiş email gönderdim her yok telefon ediyorum kimse açmıyor bu Nasıl kargo bundan sonra sürat kargo ile çalışmayacağım şikayetimi göz önünde bulundurun lütfen.kargomu ben alırsam eve teslim ücretini geri vereceklermi belli değil.

  Yorum Yap
 292. şerafettin

  Gıda kolim 3 gündür gelmedi muhatap olacağın adam yok bu ne rezillik ne süratmiş bu işi yapamıyorsanız niye milleti yoruyorsunuz!

  Yorum Yap
 293. özkan

  3 kasımda kargom verildi 6 kasım oldu baha kargom ortada yok evimle sürat kargo atası 100 metre ne süratmış arkadaş ankara kocatepe şubesi zaten geçen ayda araya müdürü soktuk sonra öyle yolladılar.

  Yorum Yap
 294. orhan

  İş görmez bir firma balıkesirden istanbula 1 kargo 8 günde gelir mi ve adres yanlış adrese teslim edilir ve üstüne farklı bir isim yazılır vs vs bir daha bu kargo şirketi ile çalışmayacağım sanki babalarının hayrına gönderiyorlar.

  Yorum Yap
 295. pelin

  bayrampaşa terazidere şubesi müşterilerinle nasıl konuşacağını bile bilmiyo telefonlar yüze kapanıp yada hiç acılmıyo. bu nasıl bir çalışma anlayışı nasıl insanlar çalıştırılıyor.hizmet sıfır

  Yorum Yap
 296. Gamze Özer

  27.10.2017 saat 10.27 de İzmir Alsancak Şubesine ulaştığını bildiğim kargom 5 gün geçmesine rağmen gönderilmedi. Aldığım cevap ise “inşallah bugün göndeririz” oldu. Bu soruna lütfen bir çözüm bulun. Nefret ettim firmanızdan. Çok sinirliyim. Dalga mı geçiyorsunuz?

  Yorum Yap
 297. Hakan YEŞİL

  Telefonlara hiç bakmıyorlar bilgi alamıyorum keçiörende çok şikayetçiyim

  Yorum Yap
 298. seher

  Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle sürat kargoyu tercih etmemenizi tavsiye ederim nedeni defalardır mağdur bırakıldım ne teslim ediliyor nede ürünlere gerekli önem veriliyor

  Yorum Yap
 299. Murat uysal

  Benim kargom beceriksiz kargo elamanı yüzünden hataya gelmesi gereken kargo önce antalya ya gitmiş. Hataya 10 gün sonra gelmiş ve kargom başkasına teslim edilmiş. 13 gün oldu kargoyu hala alamadım

  Yorum Yap
  1. Nergiz

   Mont siparişi vermiştim. Yaklaşık 1 saat önce geldi yanlış renk ve yanlış beden olarak aldım yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda.

   Yorum Yap
 300. Ferhat

  Sürat kargo değil yavaş kargo bir haftada kargo gelmedi şırnak dan üç günde geldi ama müşteriye beş günde teslim edemediler bir dahamı asla sürat kargo

  Yorum Yap
 301. Gülser Bulut

  Sürat kargonun ismiyle uzaktan yakından bir ilgisi yok kargo zamanında teslim edilmiyor şube telefona cevap vermiyor müşteri temsilcileri kayıt alıyoruz diyor çözüm yok başka yetkili bir muhatap bulamıyorsun hiç tavsiye etmem.

  Yorum Yap
 302. kadriye

  kapımı ve zilimi çalmadan gidiyorlar ve hastayım taşıyamıyorum kargoyu bıktım bu sürat kargodan

  Yorum Yap
 303. utku yıldız

  Adanadan gelen kitap kargonun içine pekmez dökülmüş kitaplarım geldiğinde pekmezin içinde yüzüyordu. Hatalarını bildiklerinden kargoyu aceleci bırakıp kaçtılar. Arıyorum hiç ilgilenmiyorlar on gündür unutma bahanesiyle kalıyorlar böyle rezillik görmedim. Burayla başladım ulaşabildiğim her yere şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 304. utku yıldız

  Ayın 5 inde verdiğim kargo aynı akşam İstanbula ulaşmasına rağmen hala kaynarca şubesine gelemedi..Nasıl bir aktarmaysa başka ilden 1 günde gelen kargo 5 gündür ortada yok.. Acenteleri cevap vermiyor.. Müşteri Hizmetleri ”Tamam anladım.. Size derhal geri dönüş yapacağız ‘ diyorlar ama geri dönen yok.. Kargomun akibetinden korkmaktayım..

  Yorum Yap
 305. can

  giyimkent şubenize ulaşmak mümkün değil hiçmi açılmaz o telefon madem açmayacaklar bari numara koymasınlar.

  Yorum Yap
 306. kadir

  bidaha asla sizinle çalışan bir firmadan alış veriş yapmam ürün firmadan çıktıgı halde elime bi türlü geçmedi takip no vereli haftalar oldu

  Yorum Yap
 307. Zeynep öztunç

  Neden herkes bu sürat kargodan memnuniyetsizligini belirtiyor diğer kargolara oranla daha iyi bazıları yok gelmedi aramadı diyor ama kendinizi kandırıyorsunuz arıyorlar adrese kadar gelip geri gitmesi o kargo arabasında zaten yakınından gecerken bırakmaması olanaksız iş hızlandın diye belki yapıyorsunuz ama yanlış ben darıca şubesi ile çalışıyorum dağıtımında bir sıkıntıya rastlamadım şube çalışanları gayet güler yüzlü bir bayan ve erkek çalışıyor bayan her türlü şekilde yardımcı oluyor müşterilerine haksızlık yapmayın.

  Yorum Yap
 308. Őzlem Balcı 22.09.2017

  Sürat Kargo kadar sorumsuz bir Kargo şirketi daha gormedim. Her defasında aynı sorunla karşılaşmaktan da bıktım. Sipariş ettiğim her ürünü çalışanların sorumsuzlugundan dolayı her defasında gidip şubeden almak zorunda kalıyorum. Ya farklı bi adrese götürüyorlar ya da ulaşma zahmetinde bulunmayıp arayıp kargonuzu şubeden alın diyorlar. Bugünde site kapısına kagıt yapıştırıp gitmişler zile basmadan ve bi telefonla arama zahmetinde bulunmadan.

  Yorum Yap
  1. halit akkaya

   Çok haklısınız aynı olayla kocaeli köseköy şubesinde bende yaşıyorum.

   Yorum Yap
 309. Zuhal karaboga

  Sürat kargoyla anlaşmalı çalışan bir firmanın sahibiyim. yaklaşık 7 aydır anlaşmalı çalışıyoruz çok sorumsuz bir firma ödemeler eksik yatıyor.açıklama yapılmıyor.bilgi almak için aradığımızda sürekli bir oyalama .kargonun 6 aylık suremiz dolduktan sonra revize yapılması gerektiği bize bildirilmedi hakedişinin 4 katı olan kargo tutarları iade tutarları bize yansıtıldı.bu böyle devam ederse ilgilenilmezse kargo firmamızı değiştirmeyi planlıyorum.

  Yorum Yap
 310. Fırat Kiyanç

  Fiyatı kapıya kadar ödeyip ama kargocunun saygısızca yan ilçeye bırakmak istediğinden dolayı şikayetçiyim hatasını anlayıp isim vermek istemediğinden dahil şikayetimi şirkete yapıyorum kendisi köylere kargo getirmiyeceginden ve öncesinden iki siparişim ayrı ayrı sorunsuz horoz kargoyla, herseye rağmen yinede yan ilçeye bırakmıştır. Fırat Kiyanç

  Yorum Yap
 311. Emrah

  Sizinle 6 aydır sözleşmeli çalışan kapıda ödemeli ayakkabı firmasıyız sizin vermiş olduğunuz müşteri takip sayfamıza giriş yapamıyoruz acil bir çözüm bulunsun

  Yorum Yap
 312. kadir yasin

  Duymuyormu bu genel merkez insanları Kargo 13 ünde verildi hala ortada yok içindekiler bozuldu.Kim hesap verecek.

  Yorum Yap
 313. Ahmet

  Kesinlikle aradığımda telefonlar açılmıyor 4 saattir aralıksız arıyorum daha ulaşamadım

  Yorum Yap
 314. Furkan

  İzmir balçova şubesinden 15.09 tarihinde çıkan kargo 16.09 tarihinde tekirdağ/süleymanpaşa 100.yıl şubesine ulaştı 10 dk lık bir mesafedeyim 5-6 saattir bekliyorum. Şubeye gittim görüştüm buradaysa alayım dedim ofleyerek bana yardım etmeye calıstı dağıtıcıda olduğunu gün içinde geleceğini söyledi. Halen gelmedi.Şuan arıyorum hiç bir şekilde telefonlara bakmıyorlar arıyorum açmıyorlar

  Yorum Yap
 315. melih

  bugün sabah 9:03:06 kuryeye verilen kargo “9 dakikalık yolu” “6 saatte” getiremedi… halen beklemedeyiz…

  Yorum Yap
 316. DİLEK

  Bu nasıl bir sorumsuzluk arıyorum adam aynen sunu söylüyor “anlamıyor musunuz kargo bizde değil” diyor bu nasıl bir konuşma sekli anlayamadım. Bir tek bu kargoda problem yasıyorum mesaj geliyor şubeye ulaştı kargo diye, kargoyu arıyorum bizde değil diyor daha önce de başkasının kargosu bana,benim kargom başkasına gitmişti neden iyileştirme yapılmıyor anlamıyorum.

  Yorum Yap
 317. suzi

  sehir içi iade ürün 18 gün geç gittigi için karşı taraf iadeyi kabul etmeyidi sürat fatura ibrazı halinde magduret giderilecek dedi tekrar bir görüşmede gideremecegiz!

  Yorum Yap
 318. rıza olgan

  Surat kargo allah’tan korkun bu nasıl bir sorumsuzluktur. paketimiz 3 gündür ant.falez şube de bekliyor.adrese teslim edilmiyor.ilgilenende yok.

  Yorum Yap
 319. fahrettin

  01/08/2017 tarihinden itibaren sorunu çözmeye çalışıyor musunuz kargomu kaybetmişsiniz dönüş yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 320. Taner

  Personeli çok kaba ve müşteri ne demek bihaber.Bunlara bedava kargo getirteceğinize diğerlerine parasıyla getirtin daha iyi.

  Yorum Yap
 321. mehmet tevfik

  sipariş mehmet tevfik güneye doğu mah. ulukışla niğde adresine teslim edilmesi gerekiyor n11 adresi yanlış mı verdi 5 gündür şubede bekliyor.

  Yorum Yap
 322. ferhan yoklaz

  Sürat kargoya şikayetim ile benilme ilgilendikleri ve kısa sürede çözdükleri için çok tşkler. Beni mennun ettiniz teşekkürümü iletmek bana borç oldu özellikle 444lü hatta benimle ilgilenen müşteri hizmetleri hanfendiye ayrıca teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 323. ilkim doruk

  Bende düğün davetiyem var memleketten gelecek dün aradığım da yarım saat 1 saat içinde gelecek dediler hala ortada yok arıyoruz açmıyorlar cevap vermiyorlar ya da meşgul oluyor. Böyle saçma sapan iş yapan yok ya 5 10 dk önce aradığım da ise keşke sabah arasaydınız burada şubemizden alırdınız diyor ne anladım ben kapıma ben gelmeyen paketi

  Yorum Yap
 324. Nilgün

  N11 den aldığım ürün için manifestolandı diyor iktelli aktarmada böyle olunca süre baya uzuyormuş halbuki en geç üçüncü iş günü gelmesi gerekiyordu

  Yorum Yap
 325. merve yıldız

  Nasıl bir is yapıyorsunuz bu isi güven vermeniz gerekirken insanları bekletiyorsunuz isinizi severek yapacaksınız yapın yoksa yapmayın halen kargo yerine ulaşmadı.

  Yorum Yap
 326. lütfü

  Ankara ya taşıdıkları eşyalarımın hepsi kırık geldi bir avuç para aldılar bi de bütün koliler yırtılmış halde.

  Yorum Yap
 327. Öznur Güngörmez.

  09 .08.2017de dikmen sinan cad.de evden alınıp Kayseri ildemde Mteslim edilen sebilin alt kısmı tamamen kırık olarak verilmiştir bunun telafi edileceğini umarım alet kullanılmaz halde böyle bir dikkatdizlik ve aymazlık olamaz.

  Yorum Yap
 328. Rıdvan

  Bu kadar saçma sapan bir firma görmedim. Sisteme sadece kargomun çıkış bilgisini ve dağıtıma çıkacak şube ye geldiği bilgisini girmişler. 3 Gündür bekliyorum nerde bu kargo diye. Sonra arıyorum diyorlar ki sizin bölgeniz mobil bölge olduğu için belirli günler dağıtım oluyor 4 gün sonra dağıtıma çıkacaktır. Ulan sisteme neden girmiyorsunuz o zaman diyorum. Diyorlar ki sizin bölgenizin mobil bölge olduğunu satıcıya bildiriyoruz. Arkadaşım kargoyu alacak benim. Kargomun dağıtıma çıkacağı günü neden satıcıya bildiriyorsunuz ya ? Var mı böyle bir saçmalık ? Üstelik sisteme de bölgeniz mobil bölgedir şu gün dağıtıma çıkacaktır bilgisi de girilmiyor. Gel de çıldırma.

  Yorum Yap
 329. VEYSEL

  ismiyle alakası olmayan bir kargo

  Yorum Yap
 330. Suzi

  Fiyat olarak sürat diğerlerine göre iyi diğer kargoda 80 liraya gönderdiğim bir paketi süratte 60 liraya gönderebiliyorsunuz. Fiyat iyi olduğundan sürati tercih ederim tabi bazı sorunlar oluyor ufak tefek onlarıda göz yumuyom artık.

  Yorum Yap
 331. Gülsüm

  Sürat kargoyla kargom gelecekti aradılar kurumsal bir firmaya teslimat yapılacak arayıp teyit etmelerine rağmen öğle arasında gelmişler kapalı diye gitmişler böyle bir teslimat şekli Yok gerçekten

  Yorum Yap
 332. fatma

  1 haftadır kargom elime ulaşmadı telefonları açmıyorlar ilk 2 gün açtılar sonrasında yoğunluktan açamadık dediler 1 haftadır insan hiç mi bakamaz telefona, ürünüm gıda ve bozulma olasılığı var!

  Kargoyu bana teslim etmeleri gereken ilk gün bunu söyledim güya bugün gelecek kargom bekliyorum, he birde yeni kuryenin azizliğine uğramışım bilmiyormuş muş yolu bilmiyorsan benim kargom gelmeyecek mi ? Bilen biriyle yollasalardı 6 gündür benim kargom ortalarda yok, ararsın açmazlar.

  Yorum Yap
  1. Elif

   Ayni sorundan bende muzdaribim. Benim ki gida olmasa da acil bir durum olsaydi sap gibi kalacaktim. Kuryeye yolu detayli tarif etmeme rağmen tarif edemedi diyip uzak şubeye yollamasi daha sonra aradigimda yogunluktan o tarafa gelemiyor denmesin mi!

   Yorum Yap
 333. sevim

  Bir firmadan ürün aldım dün geldi ürün değişimi olacak yanlış gelmiş. Sabah aradım gün içinde geleceğiz dediler gelmediler çok sorumsuz bir firma helal olmasın aldıkları. Bebeğim var çıkamıyorum anlayışsızlar hizmet etmeyeceksiniz insanlara neden hakkımızı yiyorsunuz. Değişim 7 gün içinde olmak durumunda param yanacak yoksa.

  Yorum Yap
 334. halit kaya

  Muğla yeniköyde oturduğum için kargom adresime teslim edilmiyor 2 seferdir kargomu teslim almak için Muğla merkeze kadar gitmek zorunda kalıyorum hayır anlamadığım , kötekliye kadar gelen kargo bir üst sokağa çıkıp 800 metre ileriye gelmiyor onun yerine ben otobüse binip 8 km gidip kargomu alıyorum. Hayatımda böyle sistem görmedim. Gerekli tüm yerlere şikayet için başvuracağım.

  Yorum Yap
 335. LEYLA İŞKOL

  Bugün üzücü bir olayla karşılaştım ben sizin indirimli anlaşmalı müşterinizim bugün ankara polatlı şubeniz kodumu verdiğim halde böyle bir müşteri yok deyip kargomu normal olarak göndermiş müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

  Yorum Yap
 336. LEYLA İŞKOL

  ben indirimli anlaşmalı müşterinizim bugun denizli saltak şubesinden rahatca gönderim yaptım ankara polatlı şubesinden kodu verdiğiğm halde bana indirimli kargo gönderemediler müşteri hizmetlerinizede ulaşamıyorum hat düşmüyor bir türlü üzgünüm ben sürekli çalışmak istemiştim sizinle ama bu olmadı böyle

  Yorum Yap
 337. Ömer

  Ankara pursaklarda oturuyorum adresine teslim etmek yerine gel akyurtta ki şubemizden al diyor varmı böyle hiç bir vatandaşa önermiyorum sürat kargo yu

  Yorum Yap
 338. Selim

  Ankara Keçiören Estergon şubesine işini tam anlamıyla yapmayan insanları almışsınız ne kargoyu getirirler, ne telefonu açarlar Ankara içi kargoyu 5 gündür getirmediler.

  Yorum Yap
 339. rüstem

  esenyurt alkent şubeniz telefonlara bakmıyor kargomu almaya gittim posu şarjı bahane edip işlemimi yapmadan tam anlamıyla islerini istismar ediyorlar insanları mağdur ediyorlar..

  Yorum Yap
  1. mehmet

   gittigidiyordan aldıgım ürünümü evime teslim etmek yerine bilecik bozüyük şubeden yabancı birine teslim etmişler alan şahsı tanımıyorum nasıl bir vurdum duymazlık tüketici hakem heyetine şikayet ediceğim ürün yok param gitti

   Yorum Yap
 340. Göktaş Kaynak Mak.Ltd.Şti.

  n11 den aldığım ürün Sürat Kargo Tuzla Genç Osman Şubesine teslim edildiği bilgisi geldi.Aradan 1,5 gün geçtiği halde kargom hala teslim edilmedi ve ben şubeyi aradığımda bana o adresi bilen arkadaş yok buradaki arkadaş ta oraları bilmiyor arkadaşımız yarın gelecek kargonuz yarın teslim olur yanıtını verdi.Hangi teknoloji çağındayız navigasyon diye bir şey var.Açarsın bakarsın kargonu teslim edersin böyle abuk bir yanıt hiç hoş değil. ürünüm bozulacak bir ürün bu sıcakta nasıl muhafaza edeceksiniz diye sorduğumda bir şey olmaz burası serin isterseniz kendiniz alın dediler.Ben de kendim aldım ve bir daha sürat kargo ile ürün teslim almak istemem.

  Yorum Yap
 341. ismail

  Ben internetten perşembe günü bir şey sipariş ettim. Cumartesi günü kargo şirketini aradım. Kargonuz şubemize ulaştı, pazartesi dağıtıma çıkar dedi. Tamam dedim ve daha önce aynı şeyi yaşadığım için evi bulamadık deyip salladıkları için evi tarif ettim oradaki görevliye. Sonra bugün sabah bekledim kargoyu öğlene kadar gelen giden olmadı, biraz uyuyayım dedim, saat 2 gibi, 20 dakika uyudum uyandım baktım yabancı bir numara aramış. Tekrar aradım. Bana evi bulamadım dedi, ters ters konuştu ve yüzüme kapattı.

  Daha sonra şubeyi aradım direk orada da telefonu açsaydın gel şubeden al deyip yüzüme kapattılar. Sürat Kargo Pursaklar’da şubesi yok tam Akyurt’ta var. Akyurt Pursaklar arası 50 km. Ben 15 lira gaz parası vereceksem neden kargo ücreti veriyorum? Hem kaç gündür getirmediler, bir de yüzüme kapatıyorlar.

  Yorum Yap
 342. Gökhan KUL

  İyi çalışmalar arkadaşlar bu aşırı sıcakta millet gölgede ya da klima ile çalışırken siz açık havada hemde ürün taşıyorsunuz rabbim kolaylık versin.

  Yorum Yap
 343. mehmet

  Bu sürat kargonun tüm şubeleri aynı sanırım. Elemana maaş vermemek için az elemanla çalışıp insanları mağdur ediyorlar. Kargolar ulaşmıyor. Bilmiyorsanız bu işi yapmayın mağduriyet veriyorsunuz. On gündür şubeden kargom gelmedi mağdurum. Arıyorum açan yok. Eve getirmedikleri gibi kargomu da iade yapmışlar. Nasıl iş yapıyorsunuz anlamadım.

  Yorum Yap
  1. Hüseyin erdemir

   3 günden beri kargom gelmedi getirirseniz sevinirim N11den bisiklet evinden aldım çocuğum çok kızgın

   Yorum Yap
 344. Hakan YORMAN

  Antalya dokuma sürat kargo şubesi şimdiye kadar yapmış olduğum alışverişlerde her defasında gidip kendim teslim aldım. Takip ediyorum şubeye geldiği anda arıyorum tamam bugün içinde teslim ederiz deniyor akşam a kadar kargo gelecek diye bekliyorum yok. Arıyorum kargom gelmedi diye evde yoktunuz kargo şubede. Hemen cevap hazır. Gidip kendim teslim alıyorum şubeden. Bundan başka her kargom kapıda teslim alıyorum. Sürat kargo ile bir türlü evde alamadım daha. Her gidişimde uyarıyorum bağırıp çağırıp geliyorum eee kurye yi uyaralım tamam hâlâ aynı hâlâ aynı bıktırdınız artık.

  Yorum Yap
 345. bilge

  Kocaeli/izmit bekirpaşa şubesi hakkında şikayetimi dile getireceğim. Bu ikinci oluyor bu şubenizde bir tane adam oturuyor ve ne dağıtım ne de başka bir şey var ulaşmak imkansız 50 kere denediğimden biliyorum. Ne kargo geldiğibde bilgilendiriyorum ne kargo çıktığında ne de kargo geri döndüğünde benim haberim olmadan gelip gidiyor. Bir kargomda aynı böyle olmuştu ve ben o kargoyu bir daha alamadım bu şubeniz yüzünden. Şimdi de bir kargomu şanssızlık eseri sizin şirketiniz yollamışlar ve ben şans eseri girdiğimde geldiğini gördüm. Yine ne arayan ne bir bilgilendirme mesajı atan yok ve ben bu şubeye yine ulaşamıycam ve benim kargom yine dönücek. Ben normal şubeler gibi bilgilendirmemi alsam gelip alacaktım ama şehir dışındayım ve şu an dönebilmem imkansız komşuma bıraksınlar desem kargomu farklı adrese yolluyorlar Çünkü girilen adres yerine önceki o geri dönen adresi girmişler.

  Yorum Yap
 346. Hidayet

  Sürat kargo nasıl bir şirketmiş alıcı adresi yanlış deyip şubeden alın diyorlar müşteri tlf boşunu niye alyorsunuz o zaman biz tlf ‘la aramak zorunda değiliz diyor . Birde eve teslim parası aliyorlar

  Yorum Yap
 347. orhan telli

  ben süratla çalışan firmalardam ürün almıyorum adam diyo işim var alıyosan al yoksa geri gönderim tavırları çok rencide edici ürüne bakmaya izin vermiyolar işim var diyo sama yarım dakika bile ayıramam almıyosan alma resmen tartışmacı moral bozucu tavır içindeler bana gelen kuryeler şikayet hattı var ama ulaşılmıyo mecbur güleryüz saygı hoç görü yok çok kaba tavırları varda iki defa oldu ilkinde insanlık hali dedim ama ikincidede olunca artık buryada yazdım

  Yorum Yap
 348. Rukiye Demir

  Bir haftadır Adresten kargo alımı için Müşteri ilişkilerini telefonla arıyorum. Her defasında konunun acilen ele alınarak hoşdere şubesinden gelip kargoyu alacaklarını söylüyorlar. Ben hergün arıyorum her gün aynı cevap. Fakat ne gelen var ne giden var. Çözüm süresincede şikayetimi bildirdim. Fakat oradan da geri dönüş olmadı.

  Yorum Yap
 349. Nur Selim Çatlı

  Keçiören bölgesi görevli “alıcı telefon numarasını niçin aldınız?” diyorum “bir terslik olursa” diye cevap veriyor. “Adres yanlış” diye not düşmüşler oraya, “niçin telefonla aramıyorsunuz” diyorum “biz telefonla hizmet vermiyoruz” diyor!

  Yorum Yap
 350. büşra

  berbat sadece bu kadar yazıyorum berbat bir sistem var

  Yorum Yap
 351. lütfü yiğit

  Bir kargoyu iki (2) gündür teslim edilmiyor ve şube telefonları açmıyor. Bu kadar da olmaz diyecek söz bulamıyorum yarında pazar bir günde öyle geçikecek bu konuyu en üst yetkiliden itibaren peşini bırakmıycam şikayet edeceğimi bilginize sunarım saygılar.

  Yorum Yap
 352. gökhan yoldar

  İnegöl mobsan şube kargonuz geldi diye aradı kendisine hemen döndüm fakat üç gün üstüste aramama rağmen telefon açılmıyor yada meşkule atılıyor.

  Yorum Yap
 353. Efe

  Vavin ‘den 13 unde sipariş verdim 4 5 gün oldu ne duyarsız bi kargosunuz

  Yorum Yap
 354. Selma koksal

  Surat kargodan hic memnun degilim bir paketi on gunde teslim ediyor yuz dafa tlf ariyorum bu gun yarin gecistiriyor karadeniz eregli sb niz adi surat kargo ama hicde oyle degil

  Yorum Yap
 355. orhan kalmaz

  Surat kargo kadar duyarsiz bir kargo gormedim esyam kargoda bekletiliyor neden tlf aciyorum bugun goturecez diyorlar bir hafta geciyor lutfen yetkili mercileri bunlarla ilgilensin karadeniz eregli sb bunu yapa

  Yorum Yap
 356. Musti

  10 gün oldu.ne gelen var nede telefonu açıyorlar.kocaeli/gölcük şubesi

  Yorum Yap
 357. Gizem

  Günlerdir kargom gelmiyor şubede olduğu halde ve aradığım zaman meşgul çalıyor. Ne kadar sorumsuzsunuz ! Madem böyle yapacaksınız yapmayın bu işi !

  Yorum Yap
 358. İlkay SICAK

  Ne müşteri hizmetleri nede çiğli ata sanayi şubesi telefonlara cvp vermiyor. Bir daha asla sizi tercih etmem.

  Yorum Yap
 359. fırat utku

  Sorumsuz müşteriyi mağdur eden bir kargo en yakın zamanda en gerekli yerlere şikayette bulunacam

  Yorum Yap
  1. Melek

   Nereye şikayet ediyorsunuz? Acilen bende şikayetçiyim!!

   Yorum Yap
 360. Derya

  Saatlerdir arıyorum zahmet edip telefonlara bakma gereğinde dahi bulunmuyorlar. Ve telefonun çaldığını duya duya. Madem işinize gelmiyor neden çalışıyorsunuz. Istanbul sarıgazi şubesi !!!!

  Yorum Yap
 361. AYŞENUR!

  böyle bir şirketi yönetmeyin kardesım kargom 2 gündür gelmiş iş yerime teslim ama 4 gün sonra teslim edilecekmiş toplam 6 gün bos bos beklecek sizin keyfinizi böyle bir sacmalık varmı ya urfa ipekyolu şube

  Yorum Yap
 362. berivan

  kargom ortalıkta yok… müşteri hizmetleri ve süreyyapaşa şubeniz telefonları açmıyor bekliyorum.

  Yorum Yap
 363. Nurcan

  Sizin gibi kargo olmaz olsun.işinizi yapmıyorsunuz.bir daha sürat kargoyla işim olmaz.

  Yorum Yap
 364. özge yozgatlı

  Kocaeli gölcük subesindeki telefon boşa yer kaplıyor atın gitsin. Bu kargo neden şubede günlerce bekler ?

  Yorum Yap
 365. Özge Ceren

  Bu nasıl bir kargo anlayışı şubeden göndermeden önce soruyorum şu tarihte orda olur mu die yerın teslim edilir diyorsunuz üzerinden iki gün geçti kargo hala ulaşmıyor ve sayenizde okula gidecek belgem dahil olmak üzere kargom ulaşmadı sayenizde okulum uzuyor bide üzerine dünya para aldınız sağolun yaa

  Yorum Yap
 366. Sümeyye

  Antalya milli egemenlik Şubesi saygısız ve sorumsuz çalışanlarıyla hiç bir şeyi beceeemiyorlar kargomu bir haftadır subede tutup göndermiyorlar!

  Yorum Yap
 367. Öykü

  Belki başka şehirlerdeki yada ilçelerdeki sürat kargo çalışanları iyidir. Ama Kurtlardereli Balıkesir şubesindekileri tanımanızı bile istemem. Bırakın bir şeyler anlatmayı anlattığınız kelimeleride boğazınıza dikiyorlar. Soru sormak bir şey danışmak imkansız gibi. Konuştuğumuza bin pişman ediyorlar.

  Yorum Yap
 368. Mehmet YENİDOĞAN / Firma Sahibi / İSTANBUL BAĞCILAR

  Kim ne derse desin arkadaş en iyi kargo sürat kargo adı gibi süratli hızlı hemde güvenlinir yıllarca çalışdım anlamaşı müşterileri oldum hiç bir yamuklarını görmedim Teşekkürler Sürat Kargo.

  Yorum Yap
 369. Asya

  Sorumsuzlar kapıda kredi kartı ödeme sipariş veriyoruz öyle bir ödeme şekli yok diyorlar bizi kadırdığımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz

  Yorum Yap
 370. şakir yeşil

  iadem var arıyorum gelcez diyolar 3 gündür gelmediler bunları denetleyen kimse yok heralde kafalarına gore sürat kargo

  Yorum Yap
 371. Aslı OLGAN

  Bu nasıl bir şeydir ya anneler gününe diye sipariş verdik hala gelecek bide neymiş gelmiş evde yokmuşuz kargo gelecek diye evden çıkmıyorum be.

  Yorum Yap
 372. ömer dönmez

  Sürat kargo ile ankaraya bir paket yolladım. 11.05.217 tarihinde bu kargo yerine ulaşmadı yıldız şubesini o kadar aramaya ragmen en son alıcı kendisi şubeye gidiyor ve 45 dk bekliyor… Kargoyu buluyorlar yanlız paramparça bir şekilde ve o şekilde vermek istiyorlar alıcı kabul etmiyor firmamıza dönüyor bu urunu iade ettim param parça olmuş bir vazıyette diye daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımızda ürünü teslim ettik diyorlar böyle bir çalışma şekli görülmemiştir hukuki yoldan tüm haklarımı arayacam.

  Yorum Yap
 373. Fatih aydın

  Yemin ediyorum surat kargo samandıra şubesinde çalışanların aldığı parayı hak etmiyor gün boyu evdeyim gelmiyor. Adrese yokmuşum acil acil bir iş benim için nasıl olmam evde bir değil iki… Aldıkları paraya yazık ha bide su var eşimin kargosu da gelmedi neymiş no57ye kadarmış gerisi arsa gözüküyormuş ne arsası gelen diğer firmalar nasıl geliyor çocuk mu kandırıyorsunuz zormuş geliyor gelmesi…

  Yorum Yap
 374. vildan atmaca

  Üç gün önce geldiğine dair mesaj atılıyor ama ben alamıyorum getirilmiyor. Arıyorum cevap veren yok. Dışarı çıkamıyorum her an gelir endişesi.

  Yorum Yap
 375. Rasim Şenoğlu

  İnternetden sipariş verdiğim ürünü Sürat Kargo ile çalışan firma Kargom istanbuldan Kocaeli iline 8 gündür elime ulamadı sorgulama yapıyorum 3 gündür evime 500m. Yakındaki Derince Şubesinde gözüküyor konunun ivedi çözülmesi için 13/ mayis/ 2017 tarihinde Müşteri hizmetlerini aradım 16/05/2017 müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.

  Yorum Yap
 376. Murat altuntaş

  Benim ankaradan nevşehire gelecek kargom daha halen gelmedi sordugumuzda kayseride diye hikaye okudular buda yetmezmiş gibi calışan bayan da ters ters konuşuyor ankara nevşehir mesafesi. 3 saat ama birhafta oldu kargom gelmedi galiba dünya turuna cıktı galiba

  Yorum Yap
 377. volkan

  24.04.2017 tarihinde işverenim adına çıkan iki parçalık gönderinin bir parçası firmamıza ulaştırıldı. İkinci parça İkitelli aktarma istasyonunun aracının kaza yapması sonucu kaybedilmiş. Konu ile ilgili bilgilendirilmedik. 5. gün kendi çabalarımızla gönderinin kaybedildiğini öğrendik. Gönderen firma mağdur olmamamız adına 03.05.2017 tarihinde yeniden ürünleri çıktı. Şuan gönderi Eskişehir’de ve Porsuk Şube iki sokak ötede olmasına rağmen hala gönderimiz teslim edilmedi. tüm bu süreç içinde defalarca şubeye ve 0850’li hattınıza mağduriyetimizi anlattım. 26.04.2017 tarihinden bu yana hala bilgilendirilme için aranmadık. Üzerine sabah Porsuk Şubeyi aradığımda hiç bir bilgi alamadım.

  Yorum Yap
 378. önder görün

  Sakarya Akyazı Şubesi sabahtan beri arıyorum telefonu açan yok!

  Yorum Yap
 379. kazım utku

  şubat ayından berişikayet formunu dolduruyorum müşteri himzetlerini de arıyorum ancak dönüş yapılmıyor!

  Yorum Yap
 380. SELAHATTİN ALAÇAM

  iyi günler elazığ sürat kargo sanayi şubesinde paketim var bilgi almak için arıyorum 1 saattir kimse bakmıyor. çok saçma bir şey yetkililerin uyarmasını bekliyoruz.

  Yorum Yap
 381. Gencay

  Benim terzibaba erzincan kargo ile yaşadığım problemi; Lübnan ile İsrail bile kendi aralarında yaşamamıştır.

  Yorum Yap
 382. Hasret

  Bursa / inegöl subesindeki surat kargodan 2 gunde gına geldi arıyorum açmıyorlar geldik yoktunuz!

  Yorum Yap
 383. Orhan KASIM

  giyimkent ve müşteri hizmet temsilcileri telefonları açmıyor

  Yorum Yap
 384. Umut

  Eskisehir tepebasi subesi telefonu acmiyor ikinci aramada mesgule atiyor. Müşteri hizmetleri desen aynı. Bu ne bicim sirket 2 gün once subeye gitmis kargo gelecek diyor bekledik gelen giden yok kargo takipten baktık teslim edilemedi diyor.

  Yorum Yap
 385. laçin

  kargom 2 gündür iskenderun şubesinde şubeye ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha zor. iletişim araçları olan telefon , mail v.b. şeylerin icadından haberleri yok galiba yada dumanla iletişime geçmemiz gerekiyor. 2 gündür evde esir hayatı yaşadım ha gelecek ha geldi derken zindan hayatı yaşamayı öğrendim sayenizde. çağrı merkezinizde çalışanlarınızın da galiba ezberi kuvvetli olduğu için orada çalışıyor. çünkü hepsi aynı şeyi söylüyor bugün gün içinde teslim edilecek. galiba gün kavramını bilmiyorsunuz. 24 saate bir gün diyorlar hatırlatayım yinede. 72 saat 3 gün oluyor. yarın 3. gün yine teslim edilmeyecek galiba. eğer kargoyu beğendiyseniz sizde kalabilir. hediyem olsun bir köşeye koyup bakarsınız benden hatıra diye yada rekor zamanda teslim edilmeyen kargo diye. iyi çalışmalar dileyeceğim ama zaten iyi ve rahat çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 386. mehmet

  sizin yüzünüzden ticari itibarım 5 paralık oldu üç kagıtçı durumuna düştüm kargo zamanında gelmediği için

  Yorum Yap
 387. Asya

  1 haftadır kargom şubede bekliyor dün kargo mahalleme geldiği halde kargom teslim edilmedi hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor iş yapmıyorlar oturup lak lak yapıyorlar böyle görmedim insanları bu kadar zor duruma sokuyorsunuz kızıma doğum günü hediyesini veremedim bunu heryere yazacam.

  Yorum Yap
 388. Hüseyin demirbaş

  Antakya Özyurt sürat katgo adresime kargo getirmiyor kendin al diyor yok böyle birşey sabah sabah sitres.

  Yorum Yap
 389. yakup izci

  işlerini yavaş yapmanızdan başka bir şikayetim yok kuryeleriniz saygılı ama kargolar daha hızlı olursa Türkiye’de sizden iyisi olmaz kanımca

  Yorum Yap
  1. Ertan YOLAN

   Size katılmıyorum. Çalışanların anlamaz anlatamayan kişileri barındırıyor. Ayrıca biz halk olarak neden TC.nosunu veriyoz. Resmi devletin bir dairesi mi. Yanlış vermeyelim kargo her yönüyle üzerine düşen görevini yapamıyor.Teşekkürler

   Yorum Yap
   1. Zidane

    Her kargo sirketinde tc alınması zorunludur devlet bu konuda sıkı denetim uygulamaktadır.

    Yorum Yap
 390. yasin kargın

  kaç gündür kargo bekliyorum gelecek köye sorun olacağını bilsem direk mağazadan alır kendim getirirdim.

  Yorum Yap
 391. fahreddin

  Sürat kargo ile çalışırım ben bilmiyorum bizim burada mı sadece var ama kuryeden müşteri hizmetlerine kadar tüm çalışanlar ile kanka gibiyiz ne zaman arasam tamam abi derler hiçte kırmazlar beni bir çok konuda teşekkürler sürat ailesi iyi ki varsınız.

  Yorum Yap
 392. Duran PEKGÖZ - İSTANBUL

  Firma olarak toplu gönderi yapıyoruz kapısını çalmadığımız kargo kalmadı en sonunda sürat kargo ile anlaştık fiyat olarak diğerlerine göre daha makuller eğer kargo ile anlaşarak daha ucuza göndermek isteyen varsa bir bakmalarını tavsiye ederim.

  Firmada bizzat ben ilgilendim fiyat iyi bir de anlaşacağız kargonun ürünleri nasıl taşıdığı ve çalışan kuryelerin saygısı ve iş çalışma düzeni çok önemli gelişi güzel bir kargo ile çalışırsanız kargonuz kırılır diğer kargolara vereceğinizden daha fazlasını ödeyebilmek zorunda kalabilirsiniz.

  Yorum Yap
  1. Ertan YOLAN

   kargonun çalışanı çok önemli. Ayrıca vatandaşın TC sini alıyor arkadaşlar alanamazlar bir devlet kurumu şubesimi mahkeme mi hastane mi polis mi hayır. TC ile birçok kişinin başına gelmeyen kalmadı ah vah demeden vermeyin en iyisi.

   Yorum Yap
 393. salih

  Karaman subesindeki elemanlar gelip kargoyu almıyolar sabah erken saatte arıyorum çünkü onlar öyle istiyo ama bir hafta beklediyim oluyo gelmiyolar ve not almakda yok hergun aramamız gerekiyormuş bu kadar saçma sapan bir sistem olabiliyormuş.

  Yorum Yap
 394. EYLEM EKIN

  Garip kardeş sende sürat kargo personelisin sanırım bi sen memnunsun :))

  Yorum Yap
 395. ARYA

  Şubeyi arıyorum telefonlarını açmıyor genel merkezi şikayet için arıyorum zor bela ulaşıyorum ama bir çözüm bulamıyoruz.kimi kime şikayet ediyorsam bende artık…

  Yorum Yap
 396. adanalı namık

  sürat kargo kadar ilgisiz alakasız bir kargo görmedim bir haftadır kargoyu şubede bekletip yoğunluk diye bir savunma yapıyorlar sürat kargo bitmiştir benim için

  Yorum Yap
 397. yiğit

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ya bir kargoyu 7 güne getiriyonuz ya helal olsun bir daha mı sürat kargo tövbe

  Yorum Yap
 398. Hakime

  Sultangazi sürat kargo şubesine acil alınması lazım olan bir kargo için tam 2 haftadır arıyorum bugün geliyoruz yarın geliyoruz 2 hafta geçti nasıl bir kurumsunuz insanlara saygınız bu kadar mı çocuk mu var karşınızda insanları başından atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz zerre başarınız iyiliğiniz yok!

  Yorum Yap
 399. derya

  defalarca şubeyi aramamıza rağmen kargomuz bugün 4, gün halen alınmadı şubeyi defalarca aramamıza ragmen ulaşamıyoruz. bu nasıl bir iş yapmayacaksanız bırakın gerçekten işini hakkı ile yapanlar yapsınlar sizin gibi iş bilmezler evinde otursunlar…

  Yorum Yap
 400. Arif

  Bende kargom niye gelmedi diye aradım defalarca açmadılar müşteri hizmetlerini aradım kargonuz kapınıza gelmiz ama evde olmadığınızdan geri gitmiş siz alacaksınız dendi böyle bir şey yok ben o gün evden hiç çıkmadım

  Yorum Yap
 401. Süleyman KURT

  Siz önce sürat kargonuzun ismini bir değiştirin kısır kargo koysanız yerinde olur. En geç üç gün içinde elinizde olur dediğiniz emanetimiz 12 gün sonra (Osmaniye sürat kargo şubesini defalarca ayağa kaldırdıktan sonra) elimize geçiyorsa birde osmaniye merkez sürat kargodan arıyorlar tuzla/istanbul sürat kargonun hatasından dolayı kusura bakmayın hakkınızı helal edin diye.

  Yorum Yap
 402. ÜMİT İNNİCE

  ürün bugun saat 10,30 şubeye geldigi halde neden aynı gün içinde alamıyorum ve bunun için ne yapmak gerekiyor?

  Yorum Yap
 403. İrem

  Birincisi şubeye ulaştığı halde neden teslim etmiyorsunuz ikincisi o telefonlara neden bakılmıyor üçüncüsüde güya adınız sürat.

  Yorum Yap
 404. Ümit

  2 haftadır ürün bekliyoruz ve daha gelmedi kendi kafalarına göre iptal edip göndermişler

  Yorum Yap
  1. Emre

   Eğer sürat kargo acentasına yakın bir yerde yaşamıyorsanız malesef elinize getirmiyorlar.Resmen gelin acentamızdan alın diyorlar.Bende bunun mahsuru oldum.Ben bir şeyi kargoluyorsam elime kadar getirmek zorundalar!

   Yorum Yap
 405. ÇİÇEK SANAN

  Cumartesi günü acil bir gönderim oldugunu bildirerek sürat kargoyu aradım gelmediler pazartesi aradım gelmediler salı aradım gelmediler boşuna vakit kaybettirmeyin …

  Yorum Yap
 406. Sema ŞİMŞEK

  sema takı olarak yaklaşık 6 aydır sürat kargo ile kredili ödeme ile çalışıyorum son zamanlarda izmir üçkuyular şubesinde kapıda temsilcilerimden kargo ücreti talebinde bulunuluyor. Uyarmama rağmen olabilir, sizimi aklımda tutacağım şeklinde savunma yapılıyor kartımda limitimi takip ediyorum.

  Yorum Yap
 407. fahri topuz

  Sürat kargo çalışma sistemi diğer kargolara göre daha iyidir arkadaşlar sürat kargo müşterisini her zaman ön planda tutan nadir kargo firmalardan birisi olduğunu bilmenizi isterim.

  Yorum Yap
  1. hüseyin

   sürat kargoyla, hiç bir iş yapmadıgındandır. Adını beyendin galiba .

   Yorum Yap
  2. Furkan

   1 haftadır bekliyorum ve gelen giden olmadı.urununuz subemize ulaştı diye bir mesaj geldi telefonuma ama 1 haftadır kargo gelmedi ve ayrıca telefonları almıyorlar bu kadar dikkatsiz hareket edilmemeli..

   Yorum Yap
 408. salih

  kardelen şubesini arıyorum arıyorum açan yok bi şeyden haberleri yok bu ne biçim iş.

  Yorum Yap
 409. Selim

  Sürat kargo elemanlarının telefon açma alerjisi var herhalde kimse ulaşamıyor madem öyle o telefonları oraya koymayın numarada vermeyin kardeşim. İsminizin hakkını gerçekten çok iyi veriyorsunuz süratli bir şekilde ulaştırıyorsunuz kendim gidip alsam bu kadar uzun sürmez.

  Yorum Yap
 410. mehmet

  Merhaba, Kolay gelsin diyeceğim ama gördüğüm üzere pek yaptığınız bir iş yok, öncelikle iki farklı iş yerim var birisi teknokent diğeri xx plaza adres olarak kargoda xx kullandığım için kar kış demeden kargo için oraya kadar gittim sonra mail geldi hava şartlarından dolayı maili ulaştıramadık diye sonra dedim normaldir arayım yarın tekrar getirsinsinler.

  Konya bosna şubenizi 30 civarı aradım ulaşamadım genel merkezden talha beyi aradım ulaştım durumu anlattım mail gönderdiğini söyledi bugün kargo bekledim yok gecenim ikisinde kargonun derdine düştüm kargo gelecekmi gidecekmi yarın yola çıkacakmı çıktımı şubedemi birşey bilmiyorum işin ilgincide yarın şubeye gene ulaşamayacagım genel merkezden herşeye tamam cevabı alacagım ama hiçbirşey yapmayacaklar buraya yazdım bakalım sonuç ne olacak.

  Yorum Yap
 411. tarık

  her defasında insan sorun yaşar mı ya?

  Yorum Yap
  1. Fahrettin

   kardeşim merhaba ben sizin gibi yaşadım başkasıyla çalışıyom. Sizlere her yönüyle katılıyorum.

   Yorum Yap
 412. Selim

  Sürekli kendi aracımla Belçika Türkiye yolculuğu yapıyorum 36 saatte 3200 km yol yapıyorum sürat kargo İstanbul Bursa arası 220 km lik yolu 72 saatte yapamadılar hala kargomuzu bekliyoruz neyse ben bi Belçika Türkiye yapayım belki kargomuz gelir.

  Yorum Yap
  1. Zidane

   Tek sizin kargonuz bulunmuyor kurye basina 150 adet adres hangisini sabah istenildigi saatde getirsin bi isin icine girin öyle kötüleyin evde beklerken orada o vatandas kan ter icinde isini yapmaya çalışıyor tabi davulun sesi uzaktan hoş gelir

   Yorum Yap
 413. halis

  Yorumları okuyorumda sürat kargoda telefonları açmama hastalığı var galiba.

  Yorum Yap
 414. yaşar doğu

  Pazartesi günü İstanbul’dan kargom çıkış yaptı bugün perşembe ve kargom hala gelmedi Beşevler şubesini günde kaç kere aramama rağmen kimse telefonlara cevap vermiyor salı gününden beri kuryeniz teslimatta diye internetten bilgi alabiliyorum ben böyle görmedim 24 saatte elinizde diye reklam geçiyorlar ve 72 saatte yurt dışına teslim bence çok yanlış bi reklam 24 günde yurt içi ve 72 günde yurt dışı teslim olması lazım.

  Yorum Yap
 415. Şule HALİDE

  İki günde elime ulaştı teşekkürler sürat kargo her nerde iş yapıyorsanız herkese teşekkürler beni çok memnun ettiniz.

  Yorum Yap
 416. hatice budak

  sürat kargo adı gibi hızlı bir kargo ben memnunumun şahsen sürekli sürat ile gönderirim alır veririm bir sorunla karşılaşmadım karşılaşırmıyım tabiki karşılaşabilirim ama arkadaşların bana canla başla yardımcı olacaklarınıda bilirim.

  Yorum Yap
 417. Lokman

  4 gündür gelmeyen kargo 4 kez müşteri temsilcileriyle görüşme sonuç yok.

  Yorum Yap
 418. Derya Güzelgün

  Kargom şu anda Karamanda ama ben 3 gündür ulaşamıyorum. Şubeye gidiyorum teslimat için gönderdik deniyor, beni ne arayan ne bilgilendiren var. Ben aradığım zamanda tlf larabakılmıyor. Bu nasıl bir iştir, şube kapısında bekcilik mi yapmalıyız acaba.

  Yorum Yap
 419. hakkı

  niğde kayseri arasındaki, teslimatın 3 gündür yapılamama nedenini istiyorum.

  Yorum Yap
 420. aytug yener

  iyi günler; yılbaşı sebebiyle yollanan kargonun pazartesiden cumartesiye kadar hedefe ulaşamamasına sebebiyet veren sürat kargoyu, kaç gündür hiç bir telefonumuzu açmayan mersin yeni hal sürat kargo şubesini, yeni yılınız kutlu olsun. Saygılarımla.

  Yorum Yap
 421. şevket

  Samsunda vezirköprü şubesinde bulunan tüm arkadaşlar saolsun bizimle sürekli ilgileniyorlar tüm personellerin maaşlarını yükseltemenizi rica ederim.

  Yorum Yap
 422. Elif

  Adresim açık bana sürekli aynı adrese kargo gelmesine rağmen, kargo gelip hiç alakam olmayan şubrye götürdüler, arıyorum arıyorum hiç birine ulaşamıyorum hiçkimse tlflara bakmıyo güç bela günler sonra bulunduğum bölgeye geldi ve benim almam söylendi.

  Bende taksi tutup gittim kargomu almaya ordada bi tantana oldu yok kargonuz size iletildi yok başka şubede, güç bela kargoyu buldular ve teslim ettiler şükür taksiyle tekrar evime gittim ve kargomun içinde bulunan ürünler patlamış, yırtılmış, açılmış kargo tamamamiyle haşat olmuş ve ben 1 hafta boyunca bu kargoya ulaşmak için uğraştım ama kesinlikle peşini bırakmıycak o beni uğraştıran iki şubeyi kargomu o hale getirenleri şikayet edicem 400 tl lik ürünlerim mahfolmuştu …

  Yorum Yap
 423. Ayşe

  Sürat kargo Akyazı şubesi telefonlarımı açmıyor. Kargom şubede görünüyor arayıp bilgi vermiyorlar biz arayınca da telefon açılmıyor.

  Yorum Yap
 424. ibrahim berk

  Sürat kargo fiyatı düzeltmemekte ısrar ediyor. İstanbuldan kırıkkaleye 40 cm e50 cm ahşap pano dan 50 tl kargo istiyorlar. Kırıkkale şube bunda yanlışlık var demesine rağmen istanbul kartal şube yanlışlık yok diye diretiyor. İşin garibi kendi sitelerinde ücretlendirme bölümünde çıkarttıkları fiyat 17,00 tl.

  Yorum Yap
 425. Osman Güloğlu

  Ankara-Kocatepe, kargom 3 gündür Ankara’da evime 10 dklik mesafede. Ankara’ya geldiğinden beri internetten takip ediyorum, hiçbir zaman dağıtıma çıkmadı sonra evde bulunamadığım bilgisini girdiler ben de hemen şubeyi merak etmeyin bugün gelir dediler, tabi ki de gelmedi.

  Gün sonuna doğru şubeyi aradım açmadılar (çalışma saatinde) genel çağrı merkezini aradım adresinize gelmişler sizi bulamamışlar doğal gaza not bırakmışlar dedi tabi kendi bile buna inanmamıştır. Ertesi sabah şubeyi aradım yanlış anlaşılma dediler bugün 16 dan sonra gelecek dediler yine gelmedi yine şube telefona bakmadı (yine çalışma saati), çağrı merkezini aradım dedikleri şey biz kargo yoğun olunca internete sizi bulamadık yazıyoruz dedi! Koskoca sürat!

  Yorum Yap
 426. Recep Gül

  Isparta Gökçay şube telefonları açmıyor.

  Yorum Yap
 427. Türkan İstanbul

  Bir daha sürat kargo ile ürün almam 5 gün oldu kargom hala gelmedi evde esir oldum doktor randevumu iptal ettim istanbul güngoren sancaklı subeşi lutfedip telefonlarini bile acmiyorlar 2 defa musteri hizmetlerini aradım onlarda da mail atiyorlarmis subeye ben iptal ederim.

  Yorum Yap
 428. Muaz

  kaç gündür kargo bekliyoruz telefonlara hiçbir şekilde açılmıyor bir daha inş mersin hal şubesi işim düşmez

  Yorum Yap
 429. Bahar birtane

  Sürat kargo ile yıllardır çalışırım çok az sorun yaşadığım ender kargolardan birisidir işlerini düzgün yaparlar ve müşterilerine önem verirler.

  Yorum Yap
 430. Sadettin

  Özellikle gümüşhane şubesi sizin göreviniz gelen telefonlara cevap vermek kaç kez aradım ama telefon açılmıyor meşgule düşüyor Bu durumdan sadece ben değil diğer arkadaşlarda şikayetçi

  Yorum Yap
 431. Erhan KÜLAHÇI

  Kız arkadaşımın doğum günü diye normalde diğer kargo ile gönderdikleri ürünleri daha hızlı gitsin diye Sürat Kargo ile göndermesini istedim firmadan. Perşembe yola çıkan ürün cumartesi oradaydı. Kapıda ödeme olmayacak dememe rağmen kapıda ödeme göndermişler ama onu 12 ye kadar halletmiştim ve firma çıkış noktasında ki yetkiliye bildirdiğini söyledi zaten.

  Çıkış noktasında ki eleman ile varış noktasında ki eleman arasında ulak oldum yedi defa aradım birbirlerinden haberleri yok onu arıyorum o beni arayacaktı diğerini arıyorum o bana geri dönüş yapmadı diyor. Cumartesi teslim edilsin diye gönderdiğim üstelik teslim için 3 saatlik bir dilim var iken daha pazartesiye kaldı. İletişim hattına not bile düşmesi için 0850 li nuramayı aradım not düşüldü paketin bırakılacağı yer varış noktasında ki yere 500 mt var yok ve saat 11 hala paket bırakılmamış. üstelik paketi iptal etmişler salı ya kaldı şimdide.

  Yorum Yap
 432. rafi böniz

  Samet isimli bir arkadaş var kuryede o hangi şubede çalışıyor acaba arkadaş geçen kargo ücreti biraz eksik çıktı hallederiz abi sorun değil dedi hakkım kalmasın onda bulup teşekkür etmeyelim

  Yorum Yap
 433. Ayşe Aysan

  Bu kargo şirketiyle 3 kere muhatap olmak zorunda kaldım 3 unde de şubede çalışanların hiçbir şeyden haberleri yoktu. Cumartesi telle kargomu sorduğumda hiçbir bilgiyi sormadan bugün gelir dediler ancak ben ısrar edince takip noyu alıp baktılar.

  Yine bugün gelir diye cvp verdiler. Akşama kadar bekledim kargodan haber yok. Akşam tekrar aradım ve bana verdileri cvp kargo şubeye gelmemiş. Sabah gelmiş demistiniz deyince arkadaslar bakmadan cvp vermişler dedi. Bugün gelmeyecek dedi cumartesi icin. Beni bütün gün boşuna beklentimiz dediğimde bana hanımefendi napalım olmuş yani dedi. Çalışanların hepsi babalarının hayrına çalışır gibi davranıyor.

  Yorum Yap
 434. Melek Aslan

  1 hafta önce verdiğim ve 1 günde elime ulaşılacağı belirtilen kargom elime hala ulaşmadı. Benimle aynı isime sahip başka birine teslim etmişler. İsim benzerliği olduğu için bana gelen takip numarasında da diğer kisinin adres bilgileri ve telefon numarası görülmekte. Esat şubesini aradım kargomu verdikleri kişiden geri alıp aktarmayla çayyolu şubesine gönderdiler. Ancak bu seferde 2 gündür çayyolu şubesinden kargo gelmedi ayrıca çayyolu şubesini arıyorum ve ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 435. Mürüvvet kara

  İyi günler. 1 kasımda Sakarya subenize verilen kargo hala gelmedi. ayrıca bana ulaşmadığı halde bana tesim edildiği gözüküyor bu nasıl bir iş anlamadım. Bu yüzden siparişimi iptal etmek zorunda kaldım

  Yorum Yap
 436. ercan

  işini iyi yapan kargo firmalarından birisi bence, çalışanları güler yüzlü ve işlerinde tecrübe sahibi tabiki bu benim görüşümdür.

  Yorum Yap
 437. Ferhat Güzel

  Sürat kargoya kayyum attıntıktan sonra daha iyi oldu bence

  Yorum Yap
 438. fatih

  tc numarası kanunen zorunlu olduğu için alıyorlar arkadaşlar.

  Yorum Yap
 439. İbrahim Özkan

  Dün sabah verdim kargomu hala ikitelli subesinde görünüyor arıyorum telefonlara çıkan yok müşteri hizmetlerine 15 dakika bekleye bekleye zor bağlandım acil olduğunu söylememe ragmen hala yola çıkamamış.

  Yorum Yap
 440. Ceylan bal

  Ne biçim bir hizmet anlayışı bu mesaj geliyor ürününüz ulaşmıştır diye arıyosun saat veremiyoruz ne zaman teslim olur diye dağıtıma çıkmadan ürünü geri gönderiyorlar üstüne bir de açıklama yapılmasına izin vermeyip telefon kapatılıyor.

  Sürat kargo hizmet vermeyecekse ya da çalışanlarına diksiyon konusunda etik konusunda eğitim verin sonuçta günde yüzlerce binlerce insan ile muhattap oluyorlar.

  Yorum Yap
  1. Zidane

   Acaba kendiniz 1 gün kurye olarak çalışabilirmisiniz merak ediyorum o zaman siz saatinizi sasirirsiniz

   Yorum Yap
 441. Yasin

  kargonuz diye birinden mesaj geldi sipariş numaram yazıyor Kuşadası sürat kargo şubesinde diye ama şubeyi aradığımda kargomun olmadığını söylüyor kargonuza ulaşınız diye yazmışlar birde telefon numarası var ama arıyorum çalmıyor bile bu nasıl bi iş ya

  Yorum Yap
 442. mehmet

  Tc kimlik numarası zorunlu arkadaşlar tc almadan kime ne teslim ettiler belli olmaz bu yüzden sizden tc soruyorlar.

  Yorum Yap
 443. ercan

  Firma olarak bizde memnunuz yanlız teslimat süresi biraz daha kısaltılmalı daha hızlı gelmeli şubede bekletilme olmamalı, 2 3 elaman daha alarak bu iş hallolur bence

  Yorum Yap
 444. Arap Fikret ÇELİKSOY

  T.C numarası olmadan kargo teslim etmiyor kimlik ibraz edilince T.C zorunlu olmaması gerekir. Çünkü insanların T.C bilgisiyle her türlü hile yapılabiliyor. İlgilileri bu konuda anlayışlı olmaya davet ediyorum saygılarımla. Arap Fikret ÇELİKSOY

  Yorum Yap
 445. Güngör İplik

  Sürat kargo alba şubesi tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ediyoruz firma olarak tüm kargo firmalarıyla çalıştık iyi hizmet sizden aldık özellikle mustafa yanık beye ayrıyetten teşşekür ediyorum.

  Bizim kahrımızı çok çekiyor böyle çalışkan bir elamana sahip olduğunuz için şanslısınız bu şekilde hizmet vermeye devam ederseniz Türkiyenin önde şirketleri arasında olacağınızdan eminiz başarılarınızın devamını dileriz saygılar.

  Yorum Yap
  1. fatih yasin

   Sorunlu bir kargo nasıl bir sistemdir anlamıyorum kargo şubeye ulaştığı halde teslim edilmiyor.

   Yorum Yap
 446. Hüseyin Pekcan

  Evet arkadaş bu kargoculara bir yazma dersi şart okunaklı olmuyor. Dikkatli yazsalar ne güzel olurdu.

  Yorum Yap
 447. Burcu ŞEKER

  Benim bir konuda şikayetim var o ise şu şimdi bu adreste bulunamazsak bize kağıt bırakıyorlar bu kağıtlara telefon numaraları ve hangi şubede olduğu tam olarak okunaklı olarak yazılmıyor zor anlıyoruz daha dikkatli olarak yazılmalı karşıda ki kişi rahatlıkla okuyabilmeli bu yazıları

  Yorum Yap
  1. Nazlı

   Ne biçim kargo şirkette anlamadım telefonlarına cevap vermiyor tesadüfen bir kere açtı alacağız dedi ne gelen var ne giden 15 gündür

   Yorum Yap