Sürat Kargo Şikâyet

Sürat kargo müşterisiniz ve sürat kargo hakkında şikâyetinizi dile getirmek istiyorsunuz. Şikâyetiniz şube ile kurye ile veya genel şikâyet olabilir, Sürat kargo şikâyet etme konusunda burada sizlere bilgi vermeye çalışacağınız.

Sürat kargo şikâyetiniz için Sürat kargo sitesindeki iletişim formunu kullanabiliriz. Şimdi sırası ile şikâyet etmeniz için gerekenleri açıklayalım. En alt kısımda Sürat Kargo iletişim formu linkine tıklayınız. Linkte direk iletişim formu açılacaktır. En üst kısımda yer alan ad ve soyadı kısmına isim ve soy isminizi girin hemen altındaki seçimli menüde müşteri ilişkilerini seçin, mail adresinizi yazın, telefon numaranızı girin sabit ve GSM numaranızı hangisini fazla kullanıyorsanız o telefon numarasını giriniz.

Yan tarafta konu ve mesaj kutusunu göreceksiniz. Konuya şikâyetinizi kısa açıklamasını mesaj kısmına ise şikâyetinizin detaylı açıklamasını fazla uzatmadan net bir şekilde girin sağ alt tarafında gönder butonuna tıklayın. Bu şekilde Sürat kargo hakkında şikâyetinizi iletmiş olacaksınız.

Sürat Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

208 Müşteri Yorumu

 1. İlker

  ben ihale dosyasını 20.10.2018 tarihinde gönderiyorum ihale 25.10.2018 tarihnde saat. 14.30 da olmasına rağmen Ayfon TCDD yollarına kargonun ödemesi yok teslim alan olmadı diyorlar böyle kargo firması olur mu ben sadece şartnamesine 250 tl ödemiştim bunlara kim benim kaybımı karşılayacak

  Yanıtla
 2. Hatice bas

  Müşteri memnuniyetim sıfır kargoyu evime getirmeden getirdik diye bilgi verip geri iade ediyorlar!

  Yanıtla
 3. Şule

  Şubeyi defalarca aramama rağmen telefon açılmadı gidip baktığımda herkes boş boş oturuyordu. Kargomu almak istesiğimde de kapının dışında yığılmış kargolardan verdiler. Eşyalarımı yerden alıp verdiler. Hiç değer verilmiyor!

  Yanıtla
 4. Kerim coşkun

  15.10.2018 tarihinde Sürat kargo Ankara Sincan şubenizden “10920422937229” takip numarası ile Osmaniye kadirli ilçesine almış olduğum KOL SAATİMİ karşıdan ödemeli olarak gönderttirdim. Kargomu şubeden teslim aldığımda, ödediğim 33.80 TL ücret karşısında şok oldum. Sürat kargonun sitesinden kabaca (kargo ağırlığını 0.5 kg girdiğim halde) yaptığım hesapta 15 TL göstermesine rağmen benden üç katı kesildi. Ben müşterisine yardımcı olmayan sadece şubesinin çıkarlarını düşünen Sincan şubenizden şikayetçiyim.

  Yanıtla
 5. necati yaş

  elazıgda 28 09 2018 tarihinde bır adet koli yoladılar 03 10 2018 daha kargo elime geçmei karga ıst esenkent subesınde daha halen beklemektedir.

  bizat uğradım kargo adıma varmı dedim var sızı aradık ulaşamadık üzerimde para olmayınca kargo eve teslim ediniz paranızı alınız esenkent ıst gelen kargolar nedense hep geç teslim ediliyor vurdum duymazlık var surat kargo çalışan elamanların takıp edilmiyor birde telefonları çalıyor cevap veren yok neden tlf cevap vermiyorsun

  Yanıtla
 6. Atilla

  Allah dan korkun. İşinize bakın kargo zamanında gelmedi müşterilerinizi madur etmeyin. Sürat kargo benim için bitti.

  Yanıtla
 7. fatih

  Balıkesir Altıeylül şubesi kargom şubeye ulaşmış olduğu ve eşyamızın aciliyetini bildirdiğimiz halde o gün keyfi olarak teslim etmediler. Bugün sabah tekrar aradım aciliyetini bildirip öğleden önce teslim edilsin dedim. Hala teslim etmediler.

  Tekrar aradım (bu arada en az 10-15 aramadan sonra telefona cevap veriyorlar.) şimdi de dedikleri biz öğleden sonra dağıtıma çıkıyoruz 5 ten sonra teslim ederiz yoksa gelin şubeden alın. Böyle pişkin böyle sorumsuz bir firma görmedim. Allah bildiği gibi yapsın vallahi.

  Yanıtla
 8. Songül çelik

  Kargom eve gelmeden bir bildirim mesajı geldi araya bayram girdi bayramdan hemen sonraki pazartesi gittim bana kargonuz geri iyade edildi dendi ben parasını ödemiştim gittigidiyordan almıştım aldığım yeri bulamıyorum ne olacak simdi böyle saçmalık görmedim İstanbul Üsküdar Burhaniye mahallesi geldiğini söylüyorlar kapıda etiket bile yoktu

  Yanıtla
 9. Mehmet YİĞİT

  Sürat kargonun ta önceki haline görseniz ne dersiniz. Ne zaman kayyum atandı burada düzeltme oldu. Şu anda sürat kargo benim gözümde İŞİNİ İYİ yapan kargolardan birisidir. Anlaşmalı müşteri olduğumuzdan önceden birçok sorun yaşıyorduk.

  Kayyum atandıktan sonra ürünlerin zamanda YETİŞMESİ, HIZLARI olsun baya bir iyileştirilmeye gidildi. Sürat kargo ile gönderim yapmak isteyenlere tavsiye ederim. Hizmet kalitesi ÇALIŞANLARIN DÜRÜSTLÜĞÜ için tavsiye edeceğim kargo firmasıdır arkadaşlar.

  Yanıtla
 10. Beyza

  Konyada ki sürat kargo kadar kötü bir kargo daha yok doğum yaptım evden çıkamıyorum. Ve geldiklerini söylüyorlar. İptal etmişler kargomu acil bir şey vardı. Birdaha kesinlikle sürat kargo kullanmayacağım.

  Yanıtla
 11. Özlem gedik

  Merhaba Antalya’dan Özlem gedik Antalya perge bulvarı şubenizden şikayetçiyim pazartesi günü gelen kargom için şubeyi arayıp evde olmadığımı mümkünse akşam 17.30 da teslim etmelerini rica ettim hanfendi saat veremiyeceklerini saat 4 de dağıtımın bitiyor olduğunu söyledi rica ettim.

  Madem öyle göndermeyin çarşamba günü izinliyim sizi bekliycem dedim bayan yardımcı oldu hatta dağıtımı yapan görevliyle görüştürdü Çarşamba günü beni arayacaklarını söylediler ancak bütün gün bekledim defalarca cep numarasından aradım cevap alamadım saat15.30 da ofisi aradığımda görevli bayana kargomu beklediğimi söylediğimde cevap olarak siz lamdan anlamazmısınız saat vermiyoruz dedi.

  Gün bitiyor deyimde akşam 9 kadar devam eder kargonuzu çıkartmıyorum aracım yok gelip alabilirsiniz diye bana bağırdı bütün gün söz verdikleri için izin günümü kargo beklemekle geçirdim maalesef teslim alamadım. İnsanca derdimi anlattım çalışan insanım saat 17.30 da evde olabildiğimi ve teslim alabilecek başka birininde olmadığını söz vermelerine rağmen yapmadılar üstüne azar işittim böyle çalışanlarınızlamı memnuniyet sağlayacaksınız ayrıca nasıl araç yok tüm gün dağıtıma çıkmamak nedemek!

  Yanıtla
 12. Serap

  Sürat kargodan şikayetçiyim yedi gündür kargon Giyimkent şubesinde bekletilmektedir. Her aradığımda bugün elinize ulaşılacak denip beni oyaladılar. Günlerdir kargom gelecek diye dışarı çikamiyorum. Hastane randevuma bile gidemedim. Mağdurum işini iyi yapmayacaklarsa kapatsınlar!

  Yanıtla
 13. Ömer eren

  Ney gardesım 5 gündür kargo gelmez mı gercı gelse bile mustırıyı arıyorlar bekle gelıom demeye kayıp gitmişler ayıp yaptığınız gardesım

  Yanıtla
 14. Ömer eren

  Gardesım öncelikle nıgde bor surat kargo elemanlarından sıkayetcıyım kargom gelmiş adresime ama ulattırmadan çekip gitmişler bunlar herkese böyle yapıyorlar burada sizinle çalışmayacağım

  Yanıtla
 15. Aşkım Tavukçu

  Merhaba, Rize/Ardeşen’ den gönderilen kargomun bugün adresime teslim edilmesi gerektiği yerde farklı adrese götürülüyor. Adres teyidi bile yapılmadan iki şube arası (İncirli – Akasya) gidip geliyor.

  İncirli şubenize ulaşmak mümkün değil. Şube personelinin yaptığı hata yüzünden kargomu teslim alamıyorum. Ve mağdur ediliyorum. Akasya şubenizdeki personellerin telefon görüşmeleri ise umursamazca. Müşterilere yaklaşımları kötü. Genel Müdürlüğü arayıp ta şikayette bulundum. Ancak kargom halen teslim edileceğine dair aranmadım. Sürat kargodan bu anlamda hiç memnun değilim ve İncirli ile Akasya şubenizden şikayetçiyim.

  Yanıtla
 16. seçil bahar

  Edirne Tunca şubesini 3 gündür arıyorum telefonları açan yok. Bugün (23.03.2018) kargomu almaya gittim sistemlerin bozuk olduğu ve şu an bakamadıklarını söylediler. Telefonlara neden bakılmadığını sorduğumuzda “arızalı” olduğu söylendi. Bununla ilgili de duvara bir yazı asmışlar “telefonlarınıza bakamadığımız için özür dileriz” diye. (internette yaptığım araştırmaları/şikayetleri okuduğumda çok eski tarihli şikayetlerde bile aynı şubenin telefonları açmadığı yazıyordu, demek ki o duvardaki “özür” yazısı uzun zamandır orada ve telefonlar uzun zamandır “arızalı”).

  Siz kurumsal bir şirketsiniz, üstelik ulaşım, taşımacılık, haberleşme ağında hizmet veriyorsunuz hem sistemleriniz bozuk hem şubede ki telefonlarınız arızalı hem de çalışanlarınızın yaptığı muamele içler acısı. Saat 12:15 sularında şubeye gittiğimde orada bekleyen bir müşteri daha vardı ve elinde telefon sürat kargonun müşteri hizmetlerine, internet sitesine, sipariş verdiği e-alışveriş sitesine ulaşarak kendince bir çözüm bulmaya ve bunu da sürat kargo çalışanı ile paylaşarak kargosunu başka yollardan nasıl alabileceğini sormaya çalışıyordu.

  Bir süre onları izledim, çalışanın umursamaz, rahat, ilgisiz tavırları sinirlerimi bozdu sürekli dediği şey; “sistemler bozuk, ben ne yapabilirim, içeride 1000 tane kargo var gir de gör, yapacak bir şey yok, beklemeliyiz” diyor ve aynı zamanda da telefonda biriyle görüşüyordu. Bu manzaraya daha fazla kayıtsız kalamadım ve çalışan kişiye şunları söyledim: “Sistemler bozuk olabilir ama müşterilerinize bu şekilde davranmamanız gerekiyor, eğer sistem bozuksa bir şekilde başka yollardan çözüm üretilmeli, üretemiyorsanız bile bu şekilde saygısızca ve sesinizi yükselterek davranmanın doğru olmadığını…

  Her şeyimizin sistem olmaması gerektiğini bu gibi kriz durumlarına da müdahale etme çabası içinde olmamız gerektiğini söyledim. Ardında da şöyle devam ettim: “dün gönderiye çıkan kargoların nerede olduğunu biliyor musunuz, evet dedi. Şuan şubede mi dedim Evet dedi.

  Büyük kargoların ve küçük kargoların ayrı ayrı mı konulduğunu sordum evet dedi. O zaman benim kargom da küçük sadece bir kitap dedim ve önemli bugün almam gerekiyor, onlar bu plastik kutunun içinde mi dedim, evet dedi. O zaman sistem bozuk bile olsa bir çözüm üretebilmek adına izin veriyorsanız birlikte bakalım tek tek dedim ama çalışan hayır yasak dedi bende bakmadım.. Diğer müşteri de sinirlendi ve şikayet edeceğini söyledi, çalışan kişinin fotoğrafını çekti, çalışan kişi de poz verdi!!!!!

  Daha sonra sicil numarasını verdi (resmi kurumlara yapacağım şikayetlerde bu sicil noyu beyan edeceğim) ve “istediğiniz yere şikayet edin sizin kargonuzu vermiyorum, geri göndericem” diyerek bağırdı ve camı suratımıza kapadı. “KARGOYU VERMİYORUM” demek nedir?! Sizin müşteri memnuniyetiniz bu mudur? Çalışanlarınıza kriz yönetimiyle ilgili bir eğitim vermiyor musunuz yada nasıl seçiyorsunuz? Kargodaki gönderinin önemini umursamayan, empati yeteneği zayıf, müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilmeyen çalışanlar ile şirketinizin adını zedeliyorsunuz

  Bu olayda hiç bir şey yapılamasa bile en basit bir şekilde orada bekleyen müşterilerin adını,soyadını ve iletişim bilgilerini alarak sistem gelir gelmez kendilerine ulaşılacakları söylenebilir, yada çalışanlarınız oturduğu sandalyeden nezaketen kalkıp kargoyu aramaya çalışarak müşteriyi bir nebze de olsa yatıştırabilirdi.

  Yanıtla
 17. sami özen

  N11 den verdiğimiz sipariş kargom nerede sayfanızda 2 gün boyunca kamyonda diye belirtilerek teslimata başlanmadı.Ardından getirip bulunamadı işlemi yapılarak sallandı.İlgili şubeyi arayınca gel buradan al yoksa iade ederiz,istersen şikayet et sıkıntı yok.Bu özgüveni yerine çalışanlarınıza nezaket eğitimi vermeniz iyi olur.

  Yanıtla
 18. Kenan

  Yaklaşık 1 ay önce verdiğim siparişin teslimatı hala yapılmadı. Benim verdiğim adresle alakası olmayan kargo şubesine gidiyor ve orada günlerdir bekliyor teslim edilmiyor. şubeyi arıyorum telefonumuzu açan yok, zorla ulaşıyoruz bugün sizin adresinize teslimatımız yok deniyor.

  Yanıtla
 19. Salih

  sürat kargo kırşehirde kuryeler araç kullanıyor

  Yanıtla
 20. Handan Çiçek

  Ankara Opera Şubesinden 02.03.2018 tarihinden beri kargom alınacak. Karşı firma sizinle çalışıyor olmasa kargo göndermeyeceğim ama yapacak bir şey yok. Şahsi işlerim için asla çalışmayacağım bir kargo şirketi oldunuz.

  Yanıtla
 21. Özlem yılmaz

  Tekstilkent şubesini arıyorum kargo alınması için 1 haftadır gelip bir kargo alınmazmı madem gelip evden almıcaksınız neden kargonuz evden gelip alıyoruz diye kalıyorsunuz milleti

  Yanıtla
 22. lütfi üğlü

  1. san sitesi şubesinden göndermiş olduğum elektrik kumanda tablolarını kırıldığı için 2. sefer müşterim kabul etmeyip geri gönderdi. Birincide sineye çekip tamir edip gönderdim ikinci için gerekli yerlere şikayetimi yapacagım bilmenizi istedim 1.sanayi sitesindeki görevli kişilerin bu kolilere kendi mallarıymış gibi korumalarını isterim.

  Yanıtla
 23. nihan sarı

  11 ocak 2018 de Antep den gönderilen kargo bugün 15 ocak 2018 ve hala elime ulaşmadı. belki 30 kez aradım telefonu açmadılar. 850 li numaradan adı müşteri hizmetleri ama asla hizmet sunmadı. hele de ücret ödenmişse asla teslim için tenezül bile etmiyorlar. ödemeli olduğunda parayı almak için o zaman kargoyu teslime gidiyorlar. bir daha asla bu kargo ile calışmayacağım. adı ile asla uygun olmayan bir şirket. bu durumu tüketici haklarına da taşıyacağım.

  Yanıtla
 24. esra baladır

  Darıca surat kargo şubesinden teslim edilen kargom hızlı ve düzenli gelmiştir tsk borç biliyorum ayrıca çalışanları güler yüzlü ve diksiyonlu

  Yanıtla
  1. muhlis

   sen oranın çalışanısın yada onlara akrabasın..pehh.sürat kargo..

   Yanıtla
 25. Pınar

  30 kere şubeyi aradım abartmıyorum açmıyorlar böyle birşey olamaz ya ayıptır yani…

  Yanıtla
 26. Melek

  11 gündür kargo bekliyorum evde olmama rağmen ürün gelmiş geri gönderdik dediler hep ayni paravlalar sürekli üst üste aramama rağmen cevap yok

  Yanıtla
 27. Zülfü TOPAL

  Süratle gönderilerim benim zamanında ulaşır sizde takip ederseniz sizin kargolarınızda zamanında ulaşacaktır. Bazen gönderen yer geç veriyor millet ver yansın kargoya…

  Yanıtla
 28. Eda

  Benim kargomu getirmişlermişte bana ulaşamamışlar tüm gün telefonum açıktı kimse aramadı ben şubeyi aradım kimse tenezzül edip telefona bakmadı artık ne yapıp edecekseniz bilmiyorum ama kargomu bana ulaştırın.

  Yanıtla
 29. Esmanur

  Böyle bişey görmedim 6 gün oldu hala gelmedi telefonlar çalıyor ama telefonu açan yok

  Yanıtla
 30. EDA

  bir şirkette çalışıyorum şirket adına ürün gelecekti ürün teslim edilmediği halde teslim edildi diyorlar güya ben teslim almışım teslim aldıysam imzalamış olmam gerek bana imzaladığım kağıdın resmini yollayın dediğimde tamam deyip yollamıyorlar üründe yok ortada ben böyle bir firma görmedim ürün yok insanlar zan altında bırakılıyor ve sorumsuzluk diz boyu yasal işlem başlatacağım haklarında arıyorum telefonları açmıyorlar başka numaradan aradığımda açıyorlar dönüş yapacağız diyorlar bir fotoğraf atma saatler sürüyor sanırım

  Yanıtla
 31. Feryal

  Böyle sorumsuzluk olmaz on gündür kargom gelmedi ve geri gidecek bugün şikayetçiyim sizden

  Yanıtla
 32. Ayten yava

  Cumartesi Kolim sürat kargoda bekliyor eve teslim gönderdiler hala gelmedi ben teslim alırsam paramı vereceklermi bundan sonra sürat kargoyla çalışmayacağım şikayet ediyorum 20.11.2017

  Yanıtla
 33. Ayten yava

  Kargom cumartesi günü gelmiş gönderen kişi eve teslim olarak ücretini Ödemiş pazartesi oldu hala kargom gelmedi takip ediyorum kargom gelmiş email gönderdim her yok telefon ediyorum kimse açmıyor bu Nasıl kargo bundan sonra sürat kargo ile çalışmayacağım şikayetimi göz önünde bulundurun lütfen.kargomu ben alırsam eve teslim ücretini geri vereceklermi belli değil.

  Yanıtla
 34. şerafettin

  Gıda kolim 3 gündür gelmedi muhatap olacağın adam yok bu ne rezillik ne süratmiş bu işi yapamıyorsanız niye milleti yoruyorsunuz!

  Yanıtla
 35. özkan

  3 kasımda kargom verildi 6 kasım oldu baha kargom ortada yok evimle sürat kargo atası 100 metre ne süratmış arkadaş ankara kocatepe şubesi zaten geçen ayda araya müdürü soktuk sonra öyle yolladılar.

  Yanıtla
 36. orhan

  İş görmez bir firma balıkesirden istanbula 1 kargo 8 günde gelir mi ve adres yanlış adrese teslim edilir ve üstüne farklı bir isim yazılır vs vs bir daha bu kargo şirketi ile çalışmayacağım sanki babalarının hayrına gönderiyorlar.

  Yanıtla
 37. pelin

  bayrampaşa terazidere şubesi müşterilerinle nasıl konuşacağını bile bilmiyo telefonlar yüze kapanıp yada hiç acılmıyo. bu nasıl bir çalışma anlayışı nasıl insanlar çalıştırılıyor.hizmet sıfır

  Yanıtla
 38. Gamze Özer

  27.10.2017 saat 10.27 de İzmir Alsancak Şubesine ulaştığını bildiğim kargom 5 gün geçmesine rağmen gönderilmedi. Aldığım cevap ise “inşallah bugün göndeririz” oldu. Bu soruna lütfen bir çözüm bulun. Nefret ettim firmanızdan. Çok sinirliyim. Dalga mı geçiyorsunuz?

  Yanıtla
 39. Hakan YEŞİL

  Telefonlara hiç bakmıyorlar bilgi alamıyorum keçiörende çok şikayetçiyim

  Yanıtla
 40. seher

  Arkadaşlar kesinlikle ama kesinlikle sürat kargoyu tercih etmemenizi tavsiye ederim nedeni defalardır mağdur bırakıldım ne teslim ediliyor nede ürünlere gerekli önem veriliyor

  Yanıtla
 41. Murat uysal

  Benim kargom beceriksiz kargo elamanı yüzünden hataya gelmesi gereken kargo önce antalya ya gitmiş. Hataya 10 gün sonra gelmiş ve kargom başkasına teslim edilmiş. 13 gün oldu kargoyu hala alamadım

  Yanıtla
  1. Nergiz

   Mont siparişi vermiştim. Yaklaşık 1 saat önce geldi yanlış renk ve yanlış beden olarak aldım yardımcı olursanız sevinirim en kısa zamanda.

   Yanıtla
 42. Ferhat

  Sürat kargo değil yavaş kargo bir haftada kargo gelmedi şırnak dan üç günde geldi ama müşteriye beş günde teslim edemediler bir dahamı asla sürat kargo

  Yanıtla
 43. Gülser Bulut

  Sürat kargonun ismiyle uzaktan yakından bir ilgisi yok kargo zamanında teslim edilmiyor şube telefona cevap vermiyor müşteri temsilcileri kayıt alıyoruz diyor çözüm yok başka yetkili bir muhatap bulamıyorsun hiç tavsiye etmem.

  Yanıtla
 44. saliha ozan

  Bir daha ASLA sürat kargo ile çalışmam kargom gelmiş evde yokmuşum ya bir aradınız mı sordunuz mu nasıl bir çalışma sistemi bu çağrı yapıyor aramaktan aciz geri dönmesem kimsin diye kargonun gelip döndüğünü bile bilmiyorum !…

  Yanıtla
 45. kadriye

  kapımı ve zilimi çalmadan gidiyorlar ve hastayım taşıyamıyorum kargoyu bıktım bu sürat kargodan

  Yanıtla
 46. utku yıldız

  Adanadan gelen kitap kargonun içine pekmez dökülmüş kitaplarım geldiğinde pekmezin içinde yüzüyordu. Hatalarını bildiklerinden kargoyu aceleci bırakıp kaçtılar. Arıyorum hiç ilgilenmiyorlar on gündür unutma bahanesiyle kalıyorlar böyle rezillik görmedim. Burayla başladım ulaşabildiğim her yere şikayet edeceğim.

  Yanıtla
 47. utku yıldız

  Ayın 5 inde verdiğim kargo aynı akşam İstanbula ulaşmasına rağmen hala kaynarca şubesine gelemedi..Nasıl bir aktarmaysa başka ilden 1 günde gelen kargo 5 gündür ortada yok.. Acenteleri cevap vermiyor.. Müşteri Hizmetleri ”Tamam anladım.. Size derhal geri dönüş yapacağız ‘ diyorlar ama geri dönen yok.. Kargomun akibetinden korkmaktayım..

  Yanıtla
 48. can

  giyimkent şubenize ulaşmak mümkün değil hiçmi açılmaz o telefon madem açmayacaklar bari numara koymasınlar.

  Yanıtla
 49. kadir

  bidaha asla sizinle çalışan bir firmadan alış veriş yapmam ürün firmadan çıktıgı halde elime bi türlü geçmedi takip no vereli haftalar oldu

  Yanıtla
 50. Zeynep öztunç

  Neden herkes bu sürat kargodan memnuniyetsizligini belirtiyor diğer kargolara oranla daha iyi bazıları yok gelmedi aramadı diyor ama kendinizi kandırıyorsunuz arıyorlar adrese kadar gelip geri gitmesi o kargo arabasında zaten yakınından gecerken bırakmaması olanaksız iş hızlandın diye belki yapıyorsunuz ama yanlış ben darıca şubesi ile çalışıyorum dağıtımında bir sıkıntıya rastlamadım şube çalışanları gayet güler yüzlü bir bayan ve erkek çalışıyor bayan her türlü şekilde yardımcı oluyor müşterilerine haksızlık yapmayın.

  Yanıtla
 51. Őzlem Balcı 22.09.2017

  Sürat Kargo kadar sorumsuz bir Kargo şirketi daha gormedim. Her defasında aynı sorunla karşılaşmaktan da bıktım. Sipariş ettiğim her ürünü çalışanların sorumsuzlugundan dolayı her defasında gidip şubeden almak zorunda kalıyorum. Ya farklı bi adrese götürüyorlar ya da ulaşma zahmetinde bulunmayıp arayıp kargonuzu şubeden alın diyorlar. Bugünde site kapısına kagıt yapıştırıp gitmişler zile basmadan ve bi telefonla arama zahmetinde bulunmadan.

  Yanıtla
  1. halit akkaya

   Çok haklısınız aynı olayla kocaeli köseköy şubesinde bende yaşıyorum.

   Yanıtla
 52. Zuhal karaboga

  Sürat kargoyla anlaşmalı çalışan bir firmanın sahibiyim. yaklaşık 7 aydır anlaşmalı çalışıyoruz çok sorumsuz bir firma ödemeler eksik yatıyor.açıklama yapılmıyor.bilgi almak için aradığımızda sürekli bir oyalama .kargonun 6 aylık suremiz dolduktan sonra revize yapılması gerektiği bize bildirilmedi hakedişinin 4 katı olan kargo tutarları iade tutarları bize yansıtıldı.bu böyle devam ederse ilgilenilmezse kargo firmamızı değiştirmeyi planlıyorum.

  Yanıtla
 53. Fırat Kiyanç

  Fiyatı kapıya kadar ödeyip ama kargocunun saygısızca yan ilçeye bırakmak istediğinden dolayı şikayetçiyim hatasını anlayıp isim vermek istemediğinden dahil şikayetimi şirkete yapıyorum kendisi köylere kargo getirmiyeceginden ve öncesinden iki siparişim ayrı ayrı sorunsuz horoz kargoyla, herseye rağmen yinede yan ilçeye bırakmıştır. Fırat Kiyanç

  Yanıtla
 54. Emrah

  Sizinle 6 aydır sözleşmeli çalışan kapıda ödemeli ayakkabı firmasıyız sizin vermiş olduğunuz müşteri takip sayfamıza giriş yapamıyoruz acil bir çözüm bulunsun

  Yanıtla
 55. kadir yasin

  Duymuyormu bu genel merkez insanları Kargo 13 ünde verildi hala ortada yok içindekiler bozuldu.Kim hesap verecek.

  Yanıtla
 56. Ahmet

  Kesinlikle aradığımda telefonlar açılmıyor 4 saattir aralıksız arıyorum daha ulaşamadım

  Yanıtla
 57. Furkan

  İzmir balçova şubesinden 15.09 tarihinde çıkan kargo 16.09 tarihinde tekirdağ/süleymanpaşa 100.yıl şubesine ulaştı 10 dk lık bir mesafedeyim 5-6 saattir bekliyorum. Şubeye gittim görüştüm buradaysa alayım dedim ofleyerek bana yardım etmeye calıstı dağıtıcıda olduğunu gün içinde geleceğini söyledi. Halen gelmedi.Şuan arıyorum hiç bir şekilde telefonlara bakmıyorlar arıyorum açmıyorlar

  Yanıtla
 58. melih

  bugün sabah 9:03:06 kuryeye verilen kargo “9 dakikalık yolu” “6 saatte” getiremedi… halen beklemedeyiz…

  Yanıtla
 59. DİLEK

  Bu nasıl bir sorumsuzluk arıyorum adam aynen sunu söylüyor “anlamıyor musunuz kargo bizde değil” diyor bu nasıl bir konuşma sekli anlayamadım. Bir tek bu kargoda problem yasıyorum mesaj geliyor şubeye ulaştı kargo diye, kargoyu arıyorum bizde değil diyor daha önce de başkasının kargosu bana,benim kargom başkasına gitmişti neden iyileştirme yapılmıyor anlamıyorum.

  Yanıtla
 60. suzi

  sehir içi iade ürün 18 gün geç gittigi için karşı taraf iadeyi kabul etmeyidi sürat fatura ibrazı halinde magduret giderilecek dedi tekrar bir görüşmede gideremecegiz!

  Yanıtla
 61. rıza olgan

  Surat kargo allah’tan korkun bu nasıl bir sorumsuzluktur. paketimiz 3 gündür ant.falez şube de bekliyor.adrese teslim edilmiyor.ilgilenende yok.

  Yanıtla
 62. fahrettin

  sizin kadar rezil bir firma görmedim 01/08/2017 tarihinden itibaren sorunu çözmeye çalışıyor musunuz kargomu kaybetmişsiniz dönüş yapmıyorsunuz.

  Yanıtla
 63. Taner

  Rezil ötesi adı ile ters orantılı kargomsu oluşum. Personeli çok kaba ve müşteri ne demek bihaber.
  Bunlara bedava kargo getirteceğinize diğerlerine parasıyla getirtin daha iyi.

  Yanıtla
 64. mehmet tevfik

  sipariş mehmet tevfik güneye doğu mah. ulukışla niğde adresine teslim edilmesi gerekiyor n11 adresi yanlış mı verdi 5 gündür şubede bekliyor.

  Yanıtla
 65. ferhan yoklaz

  Sürat kargoya şikayetim ile benilme ilgilendikleri ve kısa sürede çözdükleri için çok tşkler. Beni mennun ettiniz teşekkürümü iletmek bana borç oldu özellikle 444lü hatta benimle ilgilenen müşteri hizmetleri hanfendiye ayrıca teşekkür ederim.

  Yanıtla
 66. ilkim doruk

  Bende düğün davetiyem var memleketten gelecek dün aradığım da yarım saat 1 saat içinde gelecek dediler hala ortada yok arıyoruz açmıyorlar cevap vermiyorlar ya da meşgul oluyor. Böyle saçma sapan iş yapan yok ya 5 10 dk önce aradığım da ise keşke sabah arasaydınız burada şubemizden alırdınız diyor ne anladım ben kapıma ben gelmeyen paketi

  Yanıtla
 67. Nilgün

  N11 den aldığım ürün için manifestolandı diyor iktelli aktarmada böyle olunca süre baya uzuyormuş halbuki en geç üçüncü iş günü gelmesi gerekiyordu

  Yanıtla
 68. merve yıldız

  Nasıl bir is yapıyorsunuz bu isi güven vermeniz gerekirken insanları bekletiyorsunuz isinizi severek yapacaksınız yapın yoksa yapmayın halen kargo yerine ulaşmadı.

  Yanıtla
 69. lütfü

  Ankara ya taşıdıkları eşyalarımın hepsi kırık geldi bir avuç para aldılar bi de bütün koliler yırtılmış halde.

  Yanıtla
 70. Öznur Güngörmez.

  09 .08.2017de dikmen sinan cad.de evden alınıp Kayseri ildemde Mteslim edilen sebilin alt kısmı tamamen kırık olarak verilmiştir bunun telafi edileceğini umarım alet kullanılmaz halde böyle bir dikkatdizlik ve aymazlık olamaz.

  Yanıtla
 71. Rıdvan

  Bu kadar saçma sapan bir firma görmedim. Sisteme sadece kargomun çıkış bilgisini ve dağıtıma çıkacak şube ye geldiği bilgisini girmişler. 3 Gündür bekliyorum nerde bu kargo diye. Sonra arıyorum diyorlar ki sizin bölgeniz mobil bölge olduğu için belirli günler dağıtım oluyor 4 gün sonra dağıtıma çıkacaktır. Ulan sisteme neden girmiyorsunuz o zaman diyorum. Diyorlar ki sizin bölgenizin mobil bölge olduğunu satıcıya bildiriyoruz. Arkadaşım kargoyu alacak benim. Kargomun dağıtıma çıkacağı günü neden satıcıya bildiriyorsunuz ya ? Var mı böyle bir saçmalık ? Üstelik sisteme de bölgeniz mobil bölgedir şu gün dağıtıma çıkacaktır bilgisi de girilmiyor. Gel de çıldırma.

  Yanıtla
 72. VEYSEL

  ismiyle alakası olmayan bir kargo

  Yanıtla
 73. Suzi

  Fiyat olarak sürat diğerlerine göre iyi diğer kargoda 80 liraya gönderdiğim bir paketi süratte 60 liraya gönderebiliyorsunuz. Fiyat iyi olduğundan sürati tercih ederim tabi bazı sorunlar oluyor ufak tefek onlarıda göz yumuyom artık.

  Yanıtla
 74. Gülsüm

  Sürat kargoyla kargom gelecekti aradılar kurumsal bir firmaya teslimat yapılacak arayıp teyit etmelerine rağmen öğle arasında gelmişler kapalı diye gitmişler böyle bir teslimat şekli Yok gerçekten

  Yanıtla
 75. fatma

  Ben böyle rezil bir kargo görmedim 1 haftadır kargom elime ulaşmadı telefonları açmıyorlar ilk 2 gün açtılar sonrasında yoğunluktan açamadık dediler 1 haftadır insan hiç mi bakamaz telefona, ürünüm gıda ve bozulma olasılığı var!

  Kargoyu bana teslim etmeleri gereken ilk gün bunu söyledim güya bugün gelecek kargom bekliyorum, he birde yeni kuryenin azizliğine uğramışım bilmiyormuş muş yolu bilmiyorsan benim kargom gelmeyecek mi ? Bilen biriyle yollasalardı 6 gündür benim kargom ortalarda yok, ararsın açmazlar.

  Yanıtla
  1. Elif

   Ayni sorundan bende muzdaribim. Benim ki gida olmasa da acil bir durum olsaydi sap gibi kalacaktim. Kuryeye yolu detayli tarif etmeme rağmen tarif edemedi diyip uzak şubeye yollamasi daha sonra aradigimda yogunluktan o tarafa gelemiyor denmesin mi!

   Yanıtla
 76. sevim

  Bir firmadan ürün aldım dün geldi ürün değişimi olacak yanlış gelmiş. Sabah aradım gün içinde geleceğiz dediler gelmediler çok sorumsuz bir firma helal olmasın aldıkları. Bebeğim var çıkamıyorum anlayışsızlar hizmet etmeyeceksiniz insanlara neden hakkımızı yiyorsunuz. Değişim 7 gün içinde olmak durumunda param yanacak yoksa.

  Yanıtla
 77. halit kaya

  Muğla yeniköyde oturduğum için kargom adresime teslim edilmiyor 2 seferdir kargomu teslim almak için Muğla merkeze kadar gitmek zorunda kalıyorum hayır anlamadığım , kötekliye kadar gelen kargo bir üst sokağa çıkıp 800 metre ileriye gelmiyor onun yerine ben otobüse binip 8 km gidip kargomu alıyorum. Hayatımda böyle saçma ve rezil bişey görmedim. Gerekli tüm yerlere şikayet için başvuracağım.

  Yanıtla
 78. LEYLA İŞKOL

  Bugün üzücü bir olayla karşılaştım ben sizin indirimli anlaşmalı müşterinizim bugün ankara polatlı şubeniz kodumu verdiğim halde böyle bir müşteri yok deyip kargomu normal olarak göndermiş müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum

  Yanıtla
 79. LEYLA İŞKOL

  ben indirimli anlaşmalı müşterinizim bugun denizli saltak şubesinden rahatca gönderim yaptım ankara polatlı şubesinden kodu verdiğiğm halde bana indirimli kargo gönderemediler müşteri hizmetlerinizede ulaşamıyorum hat düşmüyor bir türlü üzgünüm ben sürekli çalışmak istemiştim sizinle ama bu olmadı böyle

  Yanıtla
 80. Ömer

  Ankara pursaklarda oturuyorum adresine teslim etmek yerine gel akyurtta ki şubemizden al diyor varmı böyle hiç bir vatandaşa önermiyorum sürat kargo yu

  Yanıtla
 81. Selim

  Ankara Keçiören Estergon şubesine işini tam anlamıyla yapmayan insanları almışsınız ne kargoyu getirirler, ne telefonu açarlar Ankara içi kargoyu 5 gündür getirmediler.

  Yanıtla
 82. rüstem

  esenyurt alkent şubeniz telefonlara bakmıyor kargomu almaya gittim posu şarjı bahane edip işlemimi yapmadan tam anlamıyla islerini istismar ediyorlar insanları mağdur ediyorlar..

  Yanıtla
  1. mehmet

   gittigidiyordan aldıgım ürünümü evime teslim etmek yerine bilecik bozüyük şubeden yabancı birine teslim etmişler alan şahsı tanımıyorum nasıl bir vurdum duymazlık tüketici hakem heyetine şikayet ediceğim ürün yok param gitti

   Yanıtla
 83. Göktaş Kaynak Mak.Ltd.Şti.

  n11 den aldığım ürün Sürat Kargo Tuzla Genç Osman Şubesine teslim edildiği bilgisi geldi.Aradan 1,5 gün geçtiği halde kargom hala teslim edilmedi ve ben şubeyi aradığımda bana o adresi bilen arkadaş yok buradaki arkadaş ta oraları bilmiyor arkadaşımız yarın gelecek kargonuz yarın teslim olur yanıtını verdi.Hangi teknoloji çağındayız navigasyon diye bir şey var.Açarsın bakarsın kargonu teslim edersin böyle abuk bir yanıt hiç hoş değil. ürünüm bozulacak bir ürün bu sıcakta nasıl muhafaza edeceksiniz diye sorduğumda bir şey olmaz burası serin isterseniz kendiniz alın dediler.Ben de kendim aldım ve bir daha sürat kargo ile ürün teslim almak istemem.

  Yanıtla
 84. ismail

  Ben internetten perşembe günü bir şey sipariş ettim. Cumartesi günü kargo şirketini aradım. Kargonuz şubemize ulaştı, pazartesi dağıtıma çıkar dedi. Tamam dedim ve daha önce aynı şeyi yaşadığım için evi bulamadık deyip salladıkları için evi tarif ettim oradaki görevliye. Sonra bugün sabah bekledim kargoyu öğlene kadar gelen giden olmadı, biraz uyuyayım dedim, saat 2 gibi, 20 dakika uyudum uyandım baktım yabancı bir numara aramış. Tekrar aradım. Bana evi bulamadım dedi, ters ters konuştu ve yüzüme kapattı.

  Daha sonra şubeyi aradım direk orada da telefonu açsaydın gel şubeden al deyip yüzüme kapattılar. Sürat Kargo Pursaklar’da şubesi yok tam Akyurt’ta var. Akyurt Pursaklar arası 50 km. Ben 15 lira gaz parası vereceksem neden kargo ücreti veriyorum? Hem kaç gündür getirmediler, bir de yüzüme kapatıyorlar.

  Yanıtla
 85. Gökhan KUL

  İyi çalışmalar arkadaşlar bu aşırı sıcakta millet gölgede ya da klima ile çalışırken siz açık havada hemde ürün taşıyorsunuz rabbim kolaylık versin.

  Yanıtla
 86. mehmet

  Bu sürat kargonun tüm şubeleri aynı sanırım. Elemana maaş vermemek için az elemanla çalışıp insanları mağdur ediyorlar. Kargolar ulaşmıyor. Bilmiyorsanız bu işi yapmayın mağduriyet veriyorsunuz. On gündür şubeden kargom gelmedi mağdurum. Arıyorum açan yok. Eve getirmedikleri gibi kargomu da iade yapmışlar. Nasıl iş yapıyorsunuz anlamadım.

  Yanıtla
  1. Hüseyin erdemir

   3 günden beri kargom gelmedi getirirseniz sevinirim N11den bisiklet evinden aldım çocuğum çok kızgın

   Yanıtla
 87. Hakan YORMAN

  Antalya dokuma sürat kargo şubesi şimdiye kadar yapmış olduğum alışverişlerde her defasında gidip kendim teslim aldım. Takip ediyorum şubeye geldiği anda arıyorum tamam bugün içinde teslim ederiz deniyor akşam a kadar kargo gelecek diye bekliyorum yok. Arıyorum kargom gelmedi diye evde yoktunuz kargo şubede. Hemen yalan hazır. Gidip kendim teslim alıyorum şubeden. Bundan başka her kargom kapıda teslim alıyorum. Sürat kargo ile bir türlü evde alamadım daha. Her gidişimde uyarıyorum bağırıp çağırıp geliyorum eee kurye yi uyaralım tamam hâlâ aynı hâlâ aynı bıktırdınız artık.

  Yanıtla
 88. bilge

  Kocaeli/izmit bekirpaşa şubesi hakkında şikayetimi dile getireceğim. Bu ikinci oluyor bu şubenizde bir tane adam oturuyor ve ne dağıtım ne de başka bir şey var ulaşmak imkansız 50 kere denediğimden biliyorum. Ne kargo geldiğibde bilgilendiriyorum ne kargo çıktığında ne de kargo geri döndüğünde benim haberim olmadan gelip gidiyor. Bir kargomda aynı böyle olmuştu ve ben o kargoyu bir daha alamadım bu şubeniz yüzünden. Şimdi de bir kargomu şanssızlık eseri sizin şirketiniz yollamışlar ve ben şans eseri girdiğimde geldiğini gördüm. Yine ne arayan ne bir bilgilendirme mesajı atan yok ve ben bu şubeye yine ulaşamıycam ve benim kargom yine dönücek. Ben normal şubeler gibi bilgilendirmemi alsam gelip alacaktım ama şehir dışındayım ve şu an dönebilmem imkansız komşuma bıraksınlar desem kargomu farklı adrese yolluyorlar Çünkü girilen adres yerine önceki o geri dönen adresi girmişler.

  Yanıtla
 89. Hidayet

  Sürat kargo nasıl bir şirketmiş alıcı adresi yanlış deyip şubeden alın diyorlar müşteri tlf boşunu niye alyorsunuz o zaman biz tlf ‘la aramak zorunda değiliz diyor . Birde eve teslim parası aliyorlar

  Yanıtla
 90. orhan telli

  ben süratla çalışan firmalardam ürün almıyorum adam diyo işim var alıyosan al yoksa geri gönderim tavırları çok rencide edici ürüne bakmaya izin vermiyolar işim var diyo sama yarım dakika bile ayıramam almıyosan alma resmen tartışmacı moral bozucu tavır içindeler bana gelen kuryeler şikayet hattı var ama ulaşılmıyo mecbur güleryüz saygı hoç görü yok çok kaba tavırları varda iki defa oldu ilkinde insanlık hali dedim ama ikincidede olunca artık buryada yazdım

  Yanıtla
 91. Rukiye Demir

  Bir haftadır Adresten kargo alımı için Müşteri ilişkilerini telefonla arıyorum. Her defasında konunun acilen ele alınarak hoşdere şubesinden gelip kargoyu alacaklarını söylüyorlar. Ben hergün arıyorum her gün aynı cevap. Fakat ne gelen var ne giden var. Çözüm süresincede şikayetimi bildirdim. Fakat oradan da geri dönüş olmadı.

  Yanıtla
 92. Nur Selim Çatlı

  Keçiören bölgesi görevli “alıcı telefon numarasını niçin aldınız?” diyorum “bir terslik olursa” diye cevap veriyor. “Adres yanlış” diye not düşmüşler oraya, “niçin telefonla aramıyorsunuz” diyorum “biz telefonla hizmet vermiyoruz” diyor!

  Yanıtla
 93. büşra

  berbat sadece bu kadar yazıyorum berbat bir sistem var

  Yanıtla
 94. lütfü yiğit

  Bir kargoyu iki (2) gündür teslim edilmiyor ve şube telefonları açmıyor. Bu kadar da olmaz diyecek söz bulamıyorum yarında pazar bir günde öyle geçikecek bu konuyu en üst yetkiliden itibaren peşini bırakmıycam şikayet edeceğimi bilginize sunarım saygılar.

  Yanıtla
 95. gökhan yoldar

  İnegöl mobsan şube kargonuz geldi diye aradı kendisine hemen döndüm fakat üç gün üstüste aramama rağmen telefon açılmıyor yada meşkule atılıyor.

  Yanıtla
 96. Efe

  Vavin ‘den 13 unde sipariş verdim 4 5 gün oldu ne duyarsız bi kargosunuz

  Yanıtla
 97. Selma koksal

  Surat kargodan hic memnun degilim bir paketi on gunde teslim ediyor yuz dafa tlf ariyorum bu gun yarin gecistiriyor karadeniz eregli sb niz adi surat kargo ama hicde oyle degil

  Yanıtla
 98. orhan kalmaz

  Surat kargo kadar duyarsiz bir kargo gormedim esyam kargoda bekletiliyor neden tlf aciyorum bugun goturecez diyorlar bir hafta geciyor lutfen yetkili mercileri bunlarla ilgilensin karadeniz eregli sb bunu yapa

  Yanıtla
 99. Musti

  10 gün oldu.ne gelen var nede telefonu açıyorlar.kocaeli/gölcük şubesi

  Yanıtla
 100. Gizem

  Günlerdir kargom gelmiyor şubede olduğu halde ve aradığım zaman meşgul çalıyor. Ne kadar sorumsuzsunuz ! Madem böyle yapacaksınız yapmayın bu işi !

  Yanıtla
 101. İlkay SICAK

  Ne müşteri hizmetleri nede çiğli ata sanayi şubesi telefonlara cvp vermiyor. Bir daha asla sizi tercih etmem.

  Yanıtla
 102. fırat utku

  Sorumsuz müşteriyi mağdur eden bir kargo en yakın zamanda en gerekli yerlere şikayette bulunacam

  Yanıtla
  1. Melek

   Nereye şikayet ediyorsunuz? Acilen bende şikayetçiyim!!

   Yanıtla
 103. Derya

  Saatlerdir arıyorum zahmet edip telefonlara bakma gereğinde dahi bulunmuyorlar. Ve telefonun çaldığını duya duya. Madem işinize gelmiyor neden çalışıyorsunuz. Istanbul sarıgazi şubesi !!!!

  Yanıtla
 104. AYŞENUR!

  böyle bir şirketi yönetmeyin kardesım kargom 2 gündür gelmiş iş yerime teslim ama 4 gün sonra teslim edilecekmiş toplam 6 gün bos bos beklecek sizin keyfinizi böyle bir sacmalık varmı ya urfa ipekyolu şube

  Yanıtla
 105. berivan

  kargom ortalıkta yok… müşteri hizmetleri ve süreyyapaşa şubeniz telefonları açmıyor bekliyorum.

  Yanıtla
 106. Nurcan

  Sizin gibi kargo olmaz olsun.yalancılar.işinizi yapmıyorsunuz.bir daha sürat kargoyla işim olmaz.

  Yanıtla
 107. özge yozgatlı

  Kocaeli gölcük subesindeki telefon boşa yer kaplıyor atın gitsin. Bu kargo neden şubede günlerce bekler ?

  Yanıtla
 108. Özge Ceren

  Bu nasıl bir kargo anlayışı şubeden göndermeden önce soruyorum şu tarihte orda olur mu die yerın teslim edilir diyorsunuz üzerinden iki gün geçti kargo hala ulaşmıyor ve sayenizde okula gidecek belgem dahil olmak üzere kargom ulaşmadı sayenizde okulum uzuyor bide üzerine dünya para aldınız sağolun yaa

  Yanıtla
 109. Sümeyye

  Antalya milli egemenlik Şubesi saygısız ve sorumsuz çalışanlarıyla hiç bir şeyi beceeemiyorlar kargomu bir haftadır subede tutup göndermiyorlar!

  Yanıtla
 110. Öykü

  Belki başka şehirlerdeki yada ilçelerdeki sürat kargo çalışanları iyidir. Ama Kurtlardereli Balıkesir şubesindekileri tanımanızı bile istemem. Bırakın bir şeyler anlatmayı anlattığınız kelimeleride boğazınıza dikiyorlar. Soru sormak bir şey danışmak imkansız gibi. Konuştuğumuza bin pişman ediyorlar.

  Yanıtla
 111. Mehmet YENİDOĞAN / Firma Sahibi / İSTANBUL BAĞCILAR

  Kim ne derse desin arkadaş en iyi kargo sürat kargo adı gibi süratli hızlı hemde güvenlinir yıllarca çalışdım anlamaşı müşterileri oldum hiç bir yamuklarını görmedim Teşekkürler Sürat Kargo.

  Yanıtla
 112. Asya

  Sorumsuzlar kapıda kredi kartı ödeme sipariş veriyoruz öyle bir ödeme şekli yok diyorlar bizi kadırdığımızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz

  Yanıtla
 113. şakir yeşil

  iadem var arıyorum gelcez diyolar 3 gündür gelmediler bunları denetleyen kimse yok heralde kafalarına gore sürat kargo

  Yanıtla
 114. Aslı OLGAN

  Bu nasıl bir şeydir ya anneler gününe diye sipariş verdik hala gelecek bide neymiş gelmiş evde yokmuşuz kargo gelecek diye evden çıkmıyorum be.

  Yanıtla
 115. ömer dönmez

  Sürat kargo ile ankaraya bir paket yolladım. 11.05.217 tarihinde bu kargo yerine ulaşmadı yıldız şubesini o kadar aramaya ragmen en son alıcı kendisi şubeye gidiyor ve 45 dk bekliyor… Kargoyu buluyorlar yanlız paramparça bir şekilde ve o şekilde vermek istiyorlar alıcı kabul etmiyor firmamıza dönüyor bu urunu iade ettim param parça olmuş bir vazıyette diye daha sonra müşteri hizmetlerini aradığımızda ürünü teslim ettik diyorlar böyle bir çalışma şekli görülmemiştir hukuki yoldan tüm haklarımı arayacam.

  Yanıtla
 116. Fatih aydın

  Yemin ediyorum surat kargo samandıra şubesinde çalışanların aldığı parayı hak etmiyor gün boyu evdeyim gelmiyor. Adrese yokmuşum acil acil bir iş benim için nasıl olmam evde bir değil iki… Aldıkları paraya yazık ha bide su var eşimin kargosu da gelmedi neymiş no57ye kadarmış gerisi arsa gözüküyormuş ne arsası gelen diğer firmalar nasıl geliyor çocuk mu kandırıyorsunuz zormuş geliyor gelmesi…

  Yanıtla
 117. vildan atmaca

  Üç gün önce geldiğine dair mesaj atılıyor ama ben alamıyorum getirilmiyor. Arıyorum cevap veren yok. Dışarı çıkamıyorum her an gelir endişesi.

  Yanıtla
 118. Rasim Şenoğlu

  İnternetden sipariş verdiğim ürünü Sürat Kargo ile çalışan firma Kargom istanbuldan Kocaeli iline 8 gündür elime ulamadı sorgulama yapıyorum 3 gündür evime 500m. Yakındaki Derince Şubesinde gözüküyor konunun ivedi çözülmesi için 13/ mayis/ 2017 tarihinde Müşteri hizmetlerini aradım 16/05/2017 müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum.

  Yanıtla
 119. Murat altuntaş

  Benim ankaradan nevşehire gelecek kargom daha halen gelmedi sordugumuzda kayseride diye hikaye okudular buda yetmezmiş gibi calışan bayan da ters ters konuşuyor ankara nevşehir mesafesi. 3 saat ama birhafta oldu kargom gelmedi galiba dünya turuna cıktı galiba

  Yanıtla
 120. volkan

  24.04.2017 tarihinde işverenim adına çıkan iki parçalık gönderinin bir parçası firmamıza ulaştırıldı. İkinci parça İkitelli aktarma istasyonunun aracının kaza yapması sonucu kaybedilmiş. Konu ile ilgili bilgilendirilmedik. 5. gün kendi çabalarımızla gönderinin kaybedildiğini öğrendik. Gönderen firma mağdur olmamamız adına 03.05.2017 tarihinde yeniden ürünleri çıktı. Şuan gönderi Eskişehir’de ve Porsuk Şube iki sokak ötede olmasına rağmen hala gönderimiz teslim edilmedi. tüm bu süreç içinde defalarca şubeye ve 0850’li hattınıza mağduriyetimizi anlattım. 26.04.2017 tarihinden bu yana hala bilgilendirilme için aranmadık. Üzerine sabah Porsuk Şubeyi aradığımda hiç bir bilgi alamadım.

  Yanıtla
 121. önder görün

  Sakarya Akyazı Şubesi sabahtan beri arıyorum telefonu açan yok!

  Yanıtla
 122. kazım utku

  şubat ayından berişikayet formunu dolduruyorum müşteri himzetlerini de arıyorum ancak dönüş yapılmıyor!

  Yanıtla
 123. SELAHATTİN ALAÇAM

  iyi günler elazığ sürat kargo sanayi şubesinde paketim var bilgi almak için arıyorum 1 saattir kimse bakmıyor. çok saçma bir şey yetkililerin uyarmasını bekliyoruz.

  Yanıtla
 124. Gencay

  Benim terzibaba erzincan kargo ile yaşadığım problemi; Lübnan ile İsrail bile kendi aralarında yaşamamıştır.

  Yanıtla
 125. Hasret

  Bursa / inegöl subesindeki surat kargodan 2 gunde gına geldi arıyorum açmıyorlar geldik yoktunuz!

  Yanıtla
 126. Orhan KASIM

  giyimkent ve müşteri hizmet temsilcileri telefonları açmıyor

  Yanıtla
 127. Umut

  Eskisehir tepebasi subesi telefonu acmiyor ikinci aramada mesgule atiyor. Müşteri hizmetleri desen aynı. Bu ne bicim sirket 2 gün once subeye gitmis kargo gelecek diyor bekledik gelen giden yok kargo takipten baktık teslim edilemedi diyor.

  Yanıtla
 128. laçin

  kargom 2 gündür iskenderun şubesinde şubeye ulaşmak başbakana ulaşmaktan daha zor. iletişim araçları olan telefon , mail v.b. şeylerin icadından haberleri yok galiba yada dumanla iletişime geçmemiz gerekiyor. 2 gündür evde esir hayatı yaşadım ha gelecek ha geldi derken zindan hayatı yaşamayı öğrendim sayenizde. çağrı merkezinizde çalışanlarınızın da galiba ezberi kuvvetli olduğu için orada çalışıyor. çünkü hepsi aynı şeyi söylüyor bugün gün içinde teslim edilecek. galiba gün kavramını bilmiyorsunuz. 24 saate bir gün diyorlar hatırlatayım yinede. 72 saat 3 gün oluyor. yarın 3. gün yine teslim edilmeyecek galiba. eğer kargoyu beğendiyseniz sizde kalabilir. hediyem olsun bir köşeye koyup bakarsınız benden hatıra diye yada rekor zamanda teslim edilmeyen kargo diye. iyi çalışmalar dileyeceğim ama zaten iyi ve rahat çalışıyorsunuz.

  Yanıtla
 129. mehmet

  sizin yüzünüzden ticari itibarım 5 paralık oldu üç kagıtçı durumuna düştüm kargo zamanında gelmediği için

  Yanıtla
 130. Asya

  1 haftadır kargom şubede bekliyor dün kargo mahalleme geldiği halde kargom teslim edilmedi hiçbir şekilde telefonlara bakılmıyor iş yapmıyorlar oturup lak lak yapıyorlar böyle görmedim insanları bu kadar zor duruma sokuyorsunuz kızıma doğum günü hediyesini veremedim bunu heryere yazacam.

  Yanıtla
 131. Hüseyin demirbaş

  Antakya Özyurt sürat katgo adresime kargo getirmiyor kendin al diyor yok böyle birşey sabah sabah sitres.

  Yanıtla
 132. yakup izci

  işlerini yavaş yapmanızdan başka bir şikayetim yok kuryeleriniz saygılı ama kargolar daha hızlı olursa Türkiye’de sizden iyisi olmaz kanımca

  Yanıtla
  1. Ertan YOLAN

   Size katılmıyorum. Çalışanların anlamaz anlatamayan kişileri barındırıyor. Ayrıca biz halk olarak neden TC.nosunu veriyoz. Resmi devletin bir dairesi mi. Yanlış vermeyelim kargo her yönüyle üzerine düşen görevini yapamıyor.Teşekkürler

   Yanıtla
   1. Zidane

    Her kargo sirketinde tc alınması zorunludur devlet bu konuda sıkı denetim uygulamaktadır.

    Yanıtla
 133. yasin kargın

  kaç gündür kargo bekliyorum gelecek köye sorun olacağını bilsem direk mağazadan alır kendim getirirdim.

  Yanıtla
 134. fahreddin

  Sürat kargo ile çalışırım ben bilmiyorum bizim burada mı sadece var ama kuryeden müşteri hizmetlerine kadar tüm çalışanlar ile kanka gibiyiz ne zaman arasam tamam abi derler hiçte kırmazlar beni bir çok konuda teşekkürler sürat ailesi iyi ki varsınız.

  Yanıtla
 135. Duran PEKGÖZ - İSTANBUL

  Firma olarak toplu gönderi yapıyoruz kapısını çalmadığımız kargo kalmadı en sonunda sürat kargo ile anlaştık fiyat olarak diğerlerine göre daha makuller eğer kargo ile anlaşarak daha ucuza göndermek isteyen varsa bir bakmalarını tavsiye ederim.

  Firmada bizzat ben ilgilendim fiyat iyi bir de anlaşacağız kargonun ürünleri nasıl taşıdığı ve çalışan kuryelerin saygısı ve iş çalışma düzeni çok önemli gelişi güzel bir kargo ile çalışırsanız kargonuz kırılır diğer kargolara vereceğinizden daha fazlasını ödeyebilmek zorunda kalabilirsiniz.

  Yanıtla
  1. Ertan YOLAN

   kargonun çalışanı çok önemli. Ayrıca vatandaşın TC sini alıyor arkadaşlar alanamazlar bir devlet kurumu şubesimi mahkeme mi hastane mi polis mi hayır. TC ile birçok kişinin başına gelmeyen kalmadı ah vah demeden vermeyin en iyisi.

   Yanıtla
 136. salih

  Karaman subesindeki elemanlar gelip kargoyu almıyolar sabah erken saatte arıyorum çünkü onlar öyle istiyo ama bir hafta beklediyim oluyo gelmiyolar ve not almakda yok hergun aramamız gerekiyormuş bu kadar saçma sapan bir sistem olabiliyormuş.

  Yanıtla
 137. EYLEM EKIN

  Garip kardeş sende sürat kargo personelisin sanırım bi sen memnunsun :))

  Yanıtla
 138. ARYA

  Şubeyi arıyorum telefonlarını açmıyor genel merkezi şikayet için arıyorum zor bela ulaşıyorum ama bir çözüm bulamıyoruz.kimi kime şikayet ediyorsam bende artık…

  Yanıtla
 139. adanalı namık

  sürat kargo kadar ilgisiz alakasız bir kargo görmedim bir haftadır kargoyu şubede bekletip yoğunluk diye bir savunma yapıyorlar sürat kargo bitmiştir benim için

  Yanıtla
 140. yiğit

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ya bir kargoyu 7 güne getiriyonuz ya helal olsun bir daha mı sürat kargo tövbe

  Yanıtla
 141. Hakime

  Sultangazi sürat kargo şubesine acil alınması lazım olan bir kargo için tam 2 haftadır arıyorum bugün geliyoruz yarın geliyoruz 2 hafta geçti nasıl bir kurumsunuz insanlara saygınız bu kadar mı çocuk mu var karşınızda insanları başından atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz zerre başarınız iyiliğiniz yok!

  Yanıtla
 142. derya

  defalarca şubeyi aramamıza rağmen kargomuz bugün 4, gün halen alınmadı şubeyi defalarca aramamıza ragmen ulaşamıyoruz. bu nasıl bir iş yapmayacaksanız bırakın gerçekten işini hakkı ile yapanlar yapsınlar sizin gibi iş bilmezler evinde otursunlar…

  Yanıtla
 143. Arif

  Bende kargom niye gelmedi diye aradım defalarca açmadılar müşteri hizmetlerini aradım kargonuz kapınıza gelmiz ama evde olmadığınızdan geri gitmiş siz alacaksınız dendi böyle bir şey yok ben o gün evden hiç çıkmadım

  Yanıtla
 144. Süleyman KURT

  Siz önce sürat kargonuzun ismini bir değiştirin kısır kargo koysanız yerinde olur. En geç üç gün içinde elinizde olur dediğiniz emanetimiz 12 gün sonra (Osmaniye sürat kargo şubesini defalarca ayağa kaldırdıktan sonra) elimize geçiyorsa birde osmaniye merkez sürat kargodan arıyorlar tuzla/istanbul sürat kargonun hatasından dolayı kusura bakmayın hakkınızı helal edin diye.

  Yanıtla
 145. ÜMİT İNNİCE

  ürün bugun saat 10,30 şubeye geldigi halde neden aynı gün içinde alamıyorum ve bunun için ne yapmak gerekiyor?

  Yanıtla
 146. İrem

  Birincisi şubeye ulaştığı halde neden teslim etmiyorsunuz ikincisi o telefonlara neden bakılmıyor üçüncüsüde güya adınız sürat.

  Yanıtla
 147. Ümit

  2 haftadır ürün bekliyoruz ve daha gelmedi kendi kafalarına göre iptal edip göndermişler

  Yanıtla
  1. Emre

   Eğer sürat kargo acentasına yakın bir yerde yaşamıyorsanız malesef elinize getirmiyorlar.Resmen gelin acentamızdan alın diyorlar.Bende bunun mahsuru oldum.Ben bir şeyi kargoluyorsam elime kadar getirmek zorundalar!

   Yanıtla
 148. ÇİÇEK SANAN

  Cumartesi günü acil bir gönderim oldugunu bildirerek sürat kargoyu aradım gelmediler pazartesi aradım gelmediler salı aradım gelmediler boşuna vakit kaybettirmeyin …

  Yanıtla
 149. Sema ŞİMŞEK

  sema takı olarak yaklaşık 6 aydır sürat kargo ile kredili ödeme ile çalışıyorum son zamanlarda izmir üçkuyular şubesinde kapıda temsilcilerimden kargo ücreti talebinde bulunuluyor. Uyarmama rağmen olabilir, sizimi aklımda tutacağım şeklinde savunma yapılıyor kartımda limitimi takip ediyorum.

  Yanıtla
 150. fahri topuz

  Sürat kargo çalışma sistemi diğer kargolara göre daha iyidir arkadaşlar sürat kargo müşterisini her zaman ön planda tutan nadir kargo firmalardan birisi olduğunu bilmenizi isterim.

  Yanıtla
  1. hüseyin

   sürat kargoyla, hiç bir iş yapmadıgındandır. Adını beyendin galiba .

   Yanıtla
  2. Furkan

   1 haftadır bekliyorum ve gelen giden olmadı.urununuz subemize ulaştı diye bir mesaj geldi telefonuma ama 1 haftadır kargo gelmedi ve ayrıca telefonları almıyorlar bu kadar dikkatsiz hareket edilmemeli..

   Yanıtla
 151. salih

  kardelen şubesini arıyorum arıyorum açan yok bi şeyden haberleri yok bu ne biçim iş.

  Yanıtla
 152. Selim

  Sürat kargo elemanlarının telefon açma alerjisi var herhalde kimse ulaşamıyor madem öyle o telefonları oraya koymayın numarada vermeyin kardeşim. İsminizin hakkını gerçekten çok iyi veriyorsunuz süratli bir şekilde ulaştırıyorsunuz kendim gidip alsam bu kadar uzun sürmez.

  Yanıtla
 153. mehmet

  Merhaba, Kolay gelsin diyeceğim ama gördüğüm üzere pek yaptığınız bir iş yok, öncelikle iki farklı iş yerim var birisi teknokent diğeri xx plaza adres olarak kargoda xx kullandığım için kar kış demeden kargo için oraya kadar gittim sonra mail geldi hava şartlarından dolayı maili ulaştıramadık diye sonra dedim normaldir arayım yarın tekrar getirsinsinler.

  Konya bosna şubenizi 30 civarı aradım ulaşamadım genel merkezden talha beyi aradım ulaştım durumu anlattım mail gönderdiğini söyledi bugün kargo bekledim yok gecenim ikisinde kargonun derdine düştüm kargo gelecekmi gidecekmi yarın yola çıkacakmı çıktımı şubedemi birşey bilmiyorum işin ilgincide yarın şubeye gene ulaşamayacagım genel merkezden herşeye tamam cevabı alacagım ama hiçbirşey yapmayacaklar buraya yazdım bakalım sonuç ne olacak.

  Yanıtla
 154. tarık

  her defasında insan sorun yaşar mı ya?

  Yanıtla
  1. Fahrettin

   kardeşim merhaba ben sizin gibi yaşadım başkasıyla çalışıyom. Sizlere her yönüyle katılıyorum.

   Yanıtla
 155. Selim

  Sürekli kendi aracımla Belçika Türkiye yolculuğu yapıyorum 36 saatte 3200 km yol yapıyorum sürat kargo İstanbul Bursa arası 220 km lik yolu 72 saatte yapamadılar hala kargomuzu bekliyoruz neyse ben bi Belçika Türkiye yapayım belki kargomuz gelir.

  Yanıtla
  1. Zidane

   Tek sizin kargonuz bulunmuyor kurye basina 150 adet adres hangisini sabah istenildigi saatde getirsin bi isin icine girin öyle kötüleyin evde beklerken orada o vatandas kan ter icinde isini yapmaya çalışıyor tabi davulun sesi uzaktan hoş gelir

   Yanıtla
 156. halis

  Yorumları okuyorumda sürat kargoda telefonları açmama hastalığı var galiba.

  Yanıtla
 157. yaşar doğu

  Pazartesi günü İstanbul’dan kargom çıkış yaptı bugün perşembe ve kargom hala gelmedi Beşevler şubesini günde kaç kere aramama rağmen kimse telefonlara cevap vermiyor salı gününden beri kuryeniz teslimatta diye internetten bilgi alabiliyorum ben böyle görmedim 24 saatte elinizde diye reklam geçiyorlar ve 72 saatte yurt dışına teslim bence çok yanlış bi reklam 24 günde yurt içi ve 72 günde yurt dışı teslim olması lazım.

  Yanıtla
 158. Şule HALİDE

  İki günde elime ulaştı teşekkürler sürat kargo her nerde iş yapıyorsanız herkese teşekkürler beni çok memnun ettiniz.

  Yanıtla
 159. hatice budak

  sürat kargo adı gibi hızlı bir kargo ben memnunumun şahsen sürekli sürat ile gönderirim alır veririm bir sorunla karşılaşmadım karşılaşırmıyım tabiki karşılaşabilirim ama arkadaşların bana canla başla yardımcı olacaklarınıda bilirim.

  Yanıtla
 160. Lokman

  4 gündür gelmeyen kargo 4 kez müşteri temsilcileriyle görüşme sonuç yok.

  Yanıtla
 161. Derya Güzelgün

  Kargom şu anda Karamanda ama ben 3 gündür ulaşamıyorum. Şubeye gidiyorum teslimat için gönderdik deniyor, beni ne arayan ne bilgilendiren var. Ben aradığım zamanda tlf larabakılmıyor. Bu nasıl bir iştir, şube kapısında bekcilik mi yapmalıyız acaba.

  Yanıtla
 162. hakkı

  niğde kayseri arasındaki, teslimatın 3 gündür yapılamama nedenini istiyorum.

  Yanıtla
 163. aytug yener

  iyi günler; yılbaşı sebebiyle yollanan kargonun pazartesiden cumartesiye kadar hedefe ulaşamamasına sebebiyet veren sürat kargoyu, kaç gündür hiç bir telefonumuzu açmayan mersin yeni hal sürat kargo şubesini, yeni yılınız kutlu olsun. Saygılarımla.

  Yanıtla
 164. şevket

  Samsunda vezirköprü şubesinde bulunan tüm arkadaşlar saolsun bizimle sürekli ilgileniyorlar tüm personellerin maaşlarını yükseltemenizi rica ederim.

  Yanıtla
 165. Elif

  Adresim açık bana sürekli aynı adrese kargo gelmesine rağmen, kargo gelip hiç alakam olmayan şubrye götürdüler, arıyorum arıyorum hiç birine ulaşamıyorum hiçkimse tlflara bakmıyo güç bela günler sonra bulunduğum bölgeye geldi ve benim almam söylendi.

  Bende taksi tutup gittim kargomu almaya ordada bi tantana oldu yok kargonuz size iletildi yok başka şubede, güç bela kargoyu buldular ve teslim ettiler şükür taksiyle tekrar evime gittim ve kargomun içinde bulunan ürünler patlamış, yırtılmış, açılmış kargo tamamamiyle haşat olmuş ve ben 1 hafta boyunca bu kargoya ulaşmak için uğraştım ama kesinlikle peşini bırakmıycak o beni uğraştıran iki şubeyi kargomu o hale getirenleri şikayet edicem 400 tl lik ürünlerim mahfolmuştu …

  Yanıtla
 166. Ayşe

  Sürat kargo Akyazı şubesi telefonlarımı açmıyor. Kargom şubede görünüyor arayıp bilgi vermiyorlar biz arayınca da telefon açılmıyor.

  Yanıtla
 167. ibrahim berk

  Sürat kargo fiyatı düzeltmemekte ısrar ediyor. İstanbuldan kırıkkaleye 40 cm e50 cm ahşap pano dan 50 tl kargo istiyorlar. Kırıkkale şube bunda yanlışlık var demesine rağmen istanbul kartal şube yanlışlık yok diye diretiyor. İşin garibi kendi sitelerinde ücretlendirme bölümünde çıkarttıkları fiyat 17,00 tl.

  Yanıtla
 168. Osman Güloğlu

  Ankara-Kocatepe, kargom 3 gündür Ankara’da evime 10 dklik mesafede. Ankara’ya geldiğinden beri internetten takip ediyorum, hiçbir zaman dağıtıma çıkmadı sonra evde bulunamadığım bilgisini girdiler ben de hemen şubeyi merak etmeyin bugün gelir dediler, tabi ki de gelmedi.

  Gün sonuna doğru şubeyi aradım açmadılar (çalışma saatinde) genel çağrı merkezini aradım adresinize gelmişler sizi bulamamışlar doğal gaza not bırakmışlar dedi tabi kendi bile buna inanmamıştır. Ertesi sabah şubeyi aradım yanlış anlaşılma dediler bugün 16 dan sonra gelecek dediler yine gelmedi yine şube telefona bakmadı (yine çalışma saati), çağrı merkezini aradım dedikleri şey biz kargo yoğun olunca internete sizi bulamadık yazıyoruz dedi! Koskoca sürat!

  Yanıtla
 169. Recep Gül

  Isparta Gökçay şube telefonları açmıyor.

  Yanıtla
 170. Türkan İstanbul

  Bir daha sürat kargo ile ürün almam 5 gün oldu kargom hala gelmedi evde esir oldum doktor randevumu iptal ettim istanbul güngoren sancaklı subeşi lutfedip telefonlarini bile acmiyorlar 2 defa musteri hizmetlerini aradım onlarda da mail atiyorlarmis subeye ben iptal ederim.

  Yanıtla
 171. Muaz

  kaç gündür kargo bekliyoruz telefonlara hiçbir şekilde açılmıyor bir daha inş mersin hal şubesi işim düşmez

  Yanıtla
 172. Bahar birtane

  Sürat kargo ile yıllardır çalışırım çok az sorun yaşadığım ender kargolardan birisidir işlerini düzgün yaparlar ve müşterilerine önem verirler.

  Yanıtla
 173. Sadettin

  Özellikle gümüşhane şubesi sizin göreviniz gelen telefonlara cevap vermek kaç kez aradım ama telefon açılmıyor meşgule düşüyor Bu durumdan sadece ben değil diğer arkadaşlarda şikayetçi

  Yanıtla
 174. Erhan KÜLAHÇI

  Kız arkadaşımın doğum günü diye normalde diğer kargo ile gönderdikleri ürünleri daha hızlı gitsin diye Sürat Kargo ile göndermesini istedim firmadan. Perşembe yola çıkan ürün cumartesi oradaydı. Kapıda ödeme olmayacak dememe rağmen kapıda ödeme göndermişler ama onu 12 ye kadar halletmiştim ve firma çıkış noktasında ki yetkiliye bildirdiğini söyledi zaten.

  Çıkış noktasında ki eleman ile varış noktasında ki eleman arasında ulak oldum yedi defa aradım birbirlerinden haberleri yok onu arıyorum o beni arayacaktı diğerini arıyorum o bana geri dönüş yapmadı diyor. Cumartesi teslim edilsin diye gönderdiğim üstelik teslim için 3 saatlik bir dilim var iken daha pazartesiye kaldı. İletişim hattına not bile düşmesi için 0850 li nuramayı aradım not düşüldü paketin bırakılacağı yer varış noktasında ki yere 500 mt var yok ve saat 11 hala paket bırakılmamış. üstelik paketi iptal etmişler salı ya kaldı şimdide.

  Yanıtla
 175. rafi böniz

  Samet isimli bir arkadaş var kuryede o hangi şubede çalışıyor acaba arkadaş geçen kargo ücreti biraz eksik çıktı hallederiz abi sorun değil dedi hakkım kalmasın onda bulup teşekkür etmeyelim

  Yanıtla
 176. Ayşe Aysan

  Bu kargo şirketiyle 3 kere muhatap olmak zorunda kaldım 3 unde de şubede çalışanların hiçbir şeyden haberleri yoktu. Cumartesi telle kargomu sorduğumda hiçbir bilgiyi sormadan bugün gelir dediler ancak ben ısrar edince takip noyu alıp baktılar.

  Yine bugün gelir diye cvp verdiler. Akşama kadar bekledim kargodan haber yok. Akşam tekrar aradım ve bana verdileri cvp kargo şubeye gelmemiş. Sabah gelmiş demistiniz deyince arkadaslar bakmadan cvp vermişler dedi. Bugün gelmeyecek dedi cumartesi icin. Beni bütün gün boşuna beklentimiz dediğimde bana hanımefendi napalım olmuş yani dedi. Çalışanların hepsi babalarının hayrına çalışır gibi davranıyor.

  Yanıtla
 177. Melek Aslan

  1 hafta önce verdiğim ve 1 günde elime ulaşılacağı belirtilen kargom elime hala ulaşmadı. Benimle aynı isime sahip başka birine teslim etmişler. İsim benzerliği olduğu için bana gelen takip numarasında da diğer kisinin adres bilgileri ve telefon numarası görülmekte. Esat şubesini aradım kargomu verdikleri kişiden geri alıp aktarmayla çayyolu şubesine gönderdiler. Ancak bu seferde 2 gündür çayyolu şubesinden kargo gelmedi ayrıca çayyolu şubesini arıyorum ve ulaşamıyorum.

  Yanıtla
 178. Mürüvvet kara

  İyi günler. 1 kasımda Sakarya subenize verilen kargo hala gelmedi. ayrıca bana ulaşmadığı halde bana tesim edildiği gözüküyor bu nasıl bir iş anlamadım. Bu yüzden siparişimi iptal etmek zorunda kaldım

  Yanıtla
 179. ercan

  işini iyi yapan kargo firmalarından birisi bence, çalışanları güler yüzlü ve işlerinde tecrübe sahibi tabiki bu benim görüşümdür.

  Yanıtla
 180. Ferhat Güzel

  Sürat kargoya kayyum attıntıktan sonra daha iyi oldu bence

  Yanıtla
 181. fatih

  tc numarası kanunen zorunlu olduğu için alıyorlar arkadaşlar.

  Yanıtla
 182. İbrahim Özkan

  Dün sabah verdim kargomu hala ikitelli subesinde görünüyor arıyorum telefonlara çıkan yok müşteri hizmetlerine 15 dakika bekleye bekleye zor bağlandım acil olduğunu söylememe ragmen hala yola çıkamamış.

  Yanıtla
 183. Ceylan bal

  Ne biçim bir hizmet anlayışı bu mesaj geliyor ürününüz ulaşmıştır diye arıyosun saat veremiyoruz ne zaman teslim olur diye dağıtıma çıkmadan ürünü geri gönderiyorlar üstüne bir de açıklama yapılmasına izin vermeyip telefon kapatılıyor.

  Sürat kargo hizmet vermeyecekse ya da çalışanlarına diksiyon konusunda etik konusunda eğitim verin sonuçta günde yüzlerce binlerce insan ile muhattap oluyorlar.

  Yanıtla
  1. Zidane

   Acaba kendiniz 1 gün kurye olarak çalışabilirmisiniz merak ediyorum o zaman siz saatinizi sasirirsiniz

   Yanıtla
 184. Yasin

  kargonuz diye birinden mesaj geldi sipariş numaram yazıyor Kuşadası sürat kargo şubesinde diye ama şubeyi aradığımda kargomun olmadığını söylüyor kargonuza ulaşınız diye yazmışlar birde telefon numarası var ama arıyorum çalmıyor bile bu nasıl bi iş ya

  Yanıtla
 185. mehmet

  Tc kimlik numarası zorunlu arkadaşlar tc almadan kime ne teslim ettiler belli olmaz bu yüzden sizden tc soruyorlar.

  Yanıtla
 186. ercan

  Firma olarak bizde memnunuz yanlız teslimat süresi biraz daha kısaltılmalı daha hızlı gelmeli şubede bekletilme olmamalı, 2 3 elaman daha alarak bu iş hallolur bence

  Yanıtla
 187. Arap Fikret ÇELİKSOY

  T.C numarası olmadan kargo teslim etmiyor kimlik ibraz edilince T.C zorunlu olmaması gerekir. Çünkü insanların T.C bilgisiyle her türlü hile yapılabiliyor. İlgilileri bu konuda anlayışlı olmaya davet ediyorum saygılarımla. Arap Fikret ÇELİKSOY

  Yanıtla
 188. Güngör İplik

  Sürat kargo alba şubesi tüm çalışanlarına çok çok teşekkür ediyoruz firma olarak tüm kargo firmalarıyla çalıştık iyi hizmet sizden aldık özellikle mustafa yanık beye ayrıyetten teşşekür ediyorum.

  Bizim kahrımızı çok çekiyor böyle çalışkan bir elamana sahip olduğunuz için şanslısınız bu şekilde hizmet vermeye devam ederseniz Türkiyenin önde şirketleri arasında olacağınızdan eminiz başarılarınızın devamını dileriz saygılar.

  Yanıtla
  1. fatih yasin

   Sorunlu bir kargo nasıl bir sistemdir anlamıyorum kargo şubeye ulaştığı halde teslim edilmiyor.

   Yanıtla
 189. hüseyin

  Evet arkadaş bu kargoculara bir yazma dersi şart okunaklı olmuyor dikkatli yazsalar ne güzel olurdu

  Yanıtla
 190. Garip ESEN

  Sürat kargonun çalışmalarından dolayı tüm kargo ve sürat kargo çalışanlarına kolaylıklar dilerim

  Yanıtla
 191. Burcu ŞEKER

  Benim bir konuda şikayetim var o ise şu şimdi bu adreste bulunamazsak bize kağıt bırakıyorlar bu kağıtlara telefon numaraları ve hangi şubede olduğu tam olarak okunaklı olarak yazılmıyor zor anlıyoruz daha dikkatli olarak yazılmalı karşıda ki kişi rahatlıkla okuyabilmeli bu yazıları

  Yanıtla