Sürat Kargo Şikâyet

Sürat kargo müşterisiniz ve sürat kargo hakkında şikâyetinizi dile getirmek istiyorsunuz. Şikâyetiniz şube ile kurye ile veya genel şikâyet olabilir, Sürat kargo şikâyet etme konusunda burada sizlere bilgi vermeye çalışacağınız.

Sürat kargo şikâyetiniz için Sürat kargo sitesindeki iletişim formunu kullanabiliriz. Şimdi sırası ile şikâyet etmeniz için gerekenleri açıklayalım. En alt kısımda Sürat Kargo iletişim formu linkine tıklayınız. Linkte direk iletişim formu açılacaktır. En üst kısımda yer alan ad ve soyadı kısmına isim ve soy isminizi girin hemen altındaki seçimli menüde müşteri ilişkilerini seçin, mail adresinizi yazın, telefon numaranızı girin sabit ve GSM numaranızı hangisini fazla kullanıyorsanız o telefon numarasını giriniz.

Yan tarafta konu ve mesaj kutusunu göreceksiniz. Konuya şikâyetinizi kısa açıklamasını mesaj kısmına ise şikâyetinizin detaylı açıklamasını fazla uzatmadan net bir şekilde girin sağ alt tarafında gönder butonuna tıklayın. Bu şekilde Sürat kargo hakkında şikâyetinizi iletmiş olacaksınız.

Sürat Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

514 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şule Yalçın 23 Haziran 2022

  Sürat kargo şubeye gelen kargonun 3 gün hareketsiz durdu iade edildi.

  Yorum Yap
 2. Canan Karaca 22 Haziran 2022

  Kargom elime ulaşmadı kimseye teslim edilmedi ama kargo takibini yaptığımda teslim edildi yazıyor.

  Yorum Yap
 3. Yakup Ergene 8 Haziran 2022

  Sürat kargodan ürün gönderdim 4 gün oldu halen ulaşmadı.

  Yorum Yap
 4. Özlem Çubukcu 7 Haziran 2022

  Sürat kargo çok yavaş yarına acil olan kargom halen gelmedi.

  Yorum Yap
 5. Ayşe Kaya 23 Mayıs 2022

  Bir ay önce vermiş olduğum siparişim henüz bana ulaşmadı. Raman şubesinden çıkan ürünüm Karataş Sürat kargo olarak teslim edildi olarak görüntülememe rağmen ürün bana ulaşmadı.

  Yorum Yap
 6. Reyhan Acar 19 Mayıs 2022

  Gönderdiğim bir ürünün dün gitmesi gerekiyordu hala ulaşılmamış, planlandığı tarihte gitmemiş Bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim. Anneler günü geçti kargom hala gidecek.

  Yorum Yap
 7. Gül Kaya 19 Mayıs 2022

  Kargom iki defadır yanlış adrese teslim ediliyor. Gereken şikayetimi de e-devletten ticaret bakanlığına yaptım.

  Yorum Yap
 8. Medine Ayaz 16 Mayıs 2022

  Az önce kargomu teslim aldım. Koli biraz basılmıştı. Keşke hemen orda açsaydım. Ailem memleketten meyve ve sebze kolisi yollamış. Meyveleri geçtim limonlar bile yarılmış ya. Bu güne kadar başka firmalardan bir sürü koli geldi. Hiç bu sorunu yaşamadım. Yazıktır ya. Asla bir daha sürat kargo tercih ekmem.

  Yorum Yap
 9. Esma Saral 14 Mayıs 2022

  Ne kargo geliyor nede telefonlara bakılıyor. Yapamıyorsanız kapatın.

  Yorum Yap
 10. Mehmet Eser 14 Mayıs 2022

  Ürünümün paketini açmışlar açıldığı yerden darba almış. Bilgisayarımın kasası yamulmuş şubeye gittim. Bana teslimat sonrası hasar kayıt tutanağı tutalım dediler. Yazmış bir de tutanağa hasarsız kargomu teslim aldım diye.

  Yorum Yap
 11. Hülya Türker 13 Mayıs 2022

  3 seferdir kargom geliyor hepsinde müşteri arandı ulaşılamadı diyip geriye iade ediyorlar. İnsan bu kadar mağdur edilmez.

  Yorum Yap
  1. Canan Toker 19 Mayıs 2022

   Hülya Türker bana da defalarca aynısını yaptılar hiçbir şekilde dağıtıma kargolar çıkmıyor. Bahaneleri de geldik yoktunuz diyorlar. Takip numarasından takibe bakıyorum dağıtıma çıkarılmamış. Şubeyi aradığımda bir de dağıtımda diyor.

   Yorum Yap
 12. Levent Toptaş 11 Mayıs 2022

  Sürat kargo İğneada’ya da gelmesini istiyoruz.

  Yorum Yap
 13. Saadet Çolak 28 Nisan 2022

  Hiç memnun değilim müşteri hepiniz sıfır yeter artık. 10 gün olmayınca gelmiyor.

  Yorum Yap
 14. Nisa Pehlivan 27 Mart 2022

  Siparişimi yanlış adrese teslim etmişler. İki kere arayıp düzeltilmesini talep ettim 1 hafta geçti üzerinden hala haber yok. Siparişim otomatik olarak onaylandı fakat ürün elimde değil.

  Yorum Yap
 15. İncinur Şengül 25 Mart 2022

  Üç gündür evimde kargomu bekliyorum. 23 Mart tarihinde teslim edilmesi gereken kargom hala elime geçmedi. Üstüne üstlük kargo dağıtım aracı sokağa gelip başka insanların paketleri bırakıldığı halde benim paketim hala elime ulaşmadı. Müşteri temsilcisini defalarca aradım genel merkezi de dağıtım şubesini de aradım. Biri teslimatın aciliyeti konusunda bildirim bıraktım diyor dağıtım şubesi telefona bile bakmıyor. Eğer baştan ürünü sipariş ettiğim firmanın sürat kargo ile çalıştığını görebilseydim o ürünü asla sipariş etmezdim.

  Yorum Yap
 16. Servet Tokat 25 Mart 2022

  Çok yavaş 4 gündür ki bekliyorum. Bu nedir ya!

  Yorum Yap
 17. Fatma İşlek 13 Mart 2022

  Bir haftadır siparişim Sürat kargo şubesinde bekliyor. Teslim edeceğiz dediler. Cuma günü söyledikleri şey ise ürününüz hasar gördü iade yolluyoruz dediler. Fakat bugün bakıyorum ki teslim edildi yazıyor. Teslim alan kim benim ise neden haberim yok.

  Benim ürünüm şuan nerde bilmiyorum. Nasıl bir iş yapmaktır. Gerçekten merak ediyorum aldığınız aylıkları gönül rahatlığı ile harcayabiliyor musunuz? İşi layıkıyla yapmayanlara söylüyorum.

  Yorum Yap
  1. Aylin Gülen 8 Nisan 2022

   Fatma İşlek benim de kaç gün oldu kargo yola çıkalı en geç dün gelecekti ama bugün 8 Nisan 16:40 hala gelmedi. Üstelik içindekilerin bozulacağı söylendi ama yok 5 gündür bir kargoyu teslim edemiyorsanız kardeşim o zaman bu işi yapmayın. Yazıklar olsun.

   Yorum Yap
 18. Güler Kırıt 3 Mart 2022

  3 Mart 2022 tarihinde yani bugün ulaşan kargomu halen teslim etmediler. Her zaman yaptığınız gibi bir hafta şubede bekletip öylemi getireceksiniz? Satın aldığım ürünün sürat kargo ile yollandığını baştan görebilseydim, kesinlikle o ürünü almazdım. İnsanları strese sokmaktan vazgeçin artık.

  Siz hariç bütün kargo şirketleri kargoyu satın alma işleminden 3 gün içinde teslim ediyorlar. Sizin özelliğiniz ve ayrıcalığınız gelen kargoyu şubenizde bir hafta bekletmek mi? Telefonları açanda yok. Bant kaydını koymuşlar tam 25 dakika bekledim. Sinirlenip kapattım.

  Yorum Yap
 19. Sabiha Çelikkol 22 Şubat 2022

  Bugün kargom açık geldi. Kargoyu getirirken neden dikkat etmiyorsunuz. Bende size güveniyor emanet ediyorum. Bir daha asla kullanmam.

  Yorum Yap
 20. Duru Günaydın 15 Şubat 2022

  Koskoca sürat kargo şubesi İzmir gibi büyük şehirde bir bölgeye 1 elaman çalıştırıyor. Ve gününde gelmeyen siparişim elaman hasta bir haftaya gelir deniliyor. Parayı almaya gelince anlık alıyorsunuz. Yapamayacaksanız bu şirketi neden açtınız. Şikâyetinizi ilgili birime aktarıyorum demekle olmuyor. Zamanında gelmeyen ürünü ne yapayım.

  Yorum Yap
 21. Yunus Kuday 3 Şubat 2022

  Kargo geldi diyor ama kargo yok neden eve teslimat yok.

  Yorum Yap
 22. Naz Fidan 29 Aralık 2021

  Kargomu bana teslim etmedikleri halde teslim etmiş gibi gösterip benim adıma teslim edildi raporu gönderiyorlar. Aradım şubeyi ve çağrı merkezini Takip aşamasındayım umarım kargomu bulurlar. Böyle bir saçmalık ilk defa başıma geldi. Gerekli hassasiyeti gösterip ilgileneceklerini ve sonuçlandırdıklarda buradan yazarım.

  Yorum Yap
 23. Tufan Bozkurt 14 Aralık 2021

  İşlerimizi Sürat kargo iyi yapıyorum. Adı gibi süratliler teşekkür ederim.

  Yorum Yap
 24. Bahri Çolak 15 Kasım 2021

  İlçede olduğum için kargo gelmiyor bende aradım kargoda kalsın 2 gün içinde alacağım diye ama söylenen cevap iade durumuna düşmüş benim yapabileceğim bir durum yok heran gidebilir. Ben ilçedeyim 2 çocukla 1 kargo için hemen çıkıp gidemem 45 dakikalık yolu 2 gün sonra merkeze geleceğim diyorum kabül etmiyorlar.

  Yorum Yap
 25. Senay Karabulut 4 Kasım 2021

  Kargom adresime teslim edilmiyor gelin şubeden alın yoksa 3 gün içinde geri döner şeklinde mesaj geliyor. Pandemi bahanesi de kalmadı bu görev neden yapılmıyor. Ben çalışanım mesai saatleri içinde gidip almam mümkün olmuyor . Lütfen adrese teslim sağlıklı bir şekilde tamamlansın.

  Yorum Yap
 26. Zeynep Çelik 29 Eylül 2021

  10 gün oldu kargom elinize ulaşalı ama hala benim elime ulaşmadı kargomu takip ediyorum ve dağıtıma çıktı deniyor. Müşteri temsilcisini arıyorum bugün gelecek deniyor.

  Yarın tekrar arıyorum, bugün gelecek deniyor. Elime ulaşan kargo yok bu nasıl bir şirket yapamayacaksanız bırakın bu işi yapmayın.

  Yorum Yap
  1. Saliha Aydar 29 Aralık 2021

   Zeynep Çelik ben de Güllük Milas’ta aynı durumdayım.

   Yorum Yap
 27. Merve Güllü 14 Temmuz 2021

  Teslim edildi diye mesaj geldi ama kargo yok ne teslim alan kişiyle ilgili bilgi var ne teslimatı yapan kişiyle ilgili bilgi var. Sorgulamıyor musunuz hiç bu teslimatı yaparken bu kadar mı kalitesizsiniz iş yapıyorsunuz. Giyim mağazasını arıyorum çalışma saatleri sabah bilmem kaç akşam 6 diyor kargo yine öyle ama bana 20.02 de teslim edildi yazısı geliyor. Dalga mı geçiyorsunuz ya hemen ürünü istiyorum. Böyle bir sorumsuzluk kabul edilemez.

  Yorum Yap
 28. Feyza Çerçi 25 Mayıs 2021

  Kargom teslim edildi yazıyor fakat bana gelen bir kargo yok.

  Yorum Yap
 29. Beyza Nur Ürker 22 Mayıs 2021

  Kargom teslim edildi yazıyor fakat bana gelen herhangi bir kargo olmadı bu nasıl bir iştir. Teslim edilen kişi ismini de tanımıyorum kargom nerede acaba?

  Yorum Yap
  1. Arzu Şentürk 16 Aralık 2021

   Beyza Nur Ürker banda kargom teslim edildi yazıyor ama bana herhangi kargo gelmedi. ?

   Yorum Yap
 30. Ecrin Baykan 17 Mayıs 2021

  8 gün önce bir şey sipariş ettim 3 gün sıra gelecek dedi sonra ama hala gelen de giden de hiç bir şey yok. Sipariş ettiğime pişman oldum.

  Yorum Yap
 31. Taner Öztürk 6 Mayıs 2021

  Nasıl bir şirket bu 10 gün oldu halen kargo gelmedi. Diğer kargolar 2 günde gönderiyor. Bunlar 10 gün oldu halen ses yok.

  Yorum Yap
 32. Melike Tandoğan 22 Nisan 2021

  Önceki kargomda şubeye ulaşmasından 1 hafta sonra elimde olmuştu. Bugünkü kargomda şubede fakat asla getirmiyorlar. Telefona bakanda yok, rezillik. Sürat kargo beni hiç şaşırtmadı. İnsanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
 33. Derya Fetas 21 Nisan 2021

  Sürat kargo işinde geri ve zamanında teslimat yapamıyor. Alakadar yok arıyoruz, telefona bakan yok. 10 üzerinden 0 veriyorum.

  Yorum Yap
 34. İlknur Kocaalp 21 Nisan 2021

  Malkara Sürat kargo kargoları zamanında getirmiyor hiş memnun değilim.

  Yorum Yap
 35. Duygu Bezir 11 Nisan 2021

  Bugün siparişlerim adresime teslim edildi diye mesaj geldi ama bana bir şey gelmedi! Nereye kime gittiler belli değil. Nasıl iş yapıyorsunuz? Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 36. Alp Kaya 27 Mart 2021

  Gerçekten ben böyle bir kargo şirketi görmedim. 21 Mart’ta verdiğim siparişim 1 hafta oldu hala aktarmada gözüküyor.

  Yorum Yap
 37. Demir Önder 23 Mart 2021

  Sürat kargo eve gelmeden telefonda getirmeyeceğini söylüyor.

  Yorum Yap
 38. Cevdet Namlı 19 Şubat 2021

  Yahu bu sürat kargo telefona bakmama özgürlüğü mü var. Ayıp artık sabahtan akşama kadar aradım bunlar gelen telefonu görüyorlar fakat sesini kısıp yahut ta fişini çekip bırakıyorlar. Çalıyor gözüküyor ama bakan yok çünkü bizzat şube içinde denedim aynen öyleymiş.

  Yorum Yap
 39. Huriye Taflıoğlu 13 Şubat 2021

  Sürat kargo bursa Ertuğrul şubesini 3 gündür arıyorum fakat telefon açılmıyor. Bir kere bile telefon açılmadı. Kargo teslimini yapamadım.

  Yorum Yap
 40. Seyhan Eren 30 Aralık 2020

  4 gündür Osmaniye merkez sürat kargo şubesini arıyorum çalıyor, çalıyor cevap yok.4 gün önce kargom Osmaniye merkez acentesine vardı.

  28.12.2020 öğlen dağıtıma çıktı güya kargom hala elime ulaşmadı..Osmaniye küçük bir şehir süre çok uzadı. Bilgi almak için aradığımda telefon uzun, uzun çalıyor ama açan yok. 22812812754552 numaralı kargom hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 41. Yağmur Nisa Coşkun 28 Aralık 2020

  Şubeyi arıyorum açan olmuyor. Berbat kargo şirketi 4 dahi bilemedin 5 gündür kargom dağıtımda diye gözüküyor. Ama elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 42. Ümmügülsüm Akpınar 25 Aralık 2020

  Defalarca ayni mesaj gelip duruyor. Kargomu aldım üç gün oldu hala neden mesaj geliyor.

  Yorum Yap
 43. Fatih Yılmaz 1 Aralık 2020

  Kargom Ankara Mikro Mamak şubesi tarafından adrese dahi gidilmeden ve ilgilisine (telefon no su olduğu halde ) bilgi verilmeden teslimat yapılmamış. Kargo iade sürecine girilmiş ( ki gönderilen adres 12 saat açık olan bir esnaf işyeridir adreste bulunmama imkânı yoktur.

  Yine farklı bir kargom İzmir Üçyol şubesi tarafından teslimatı yapılmamıştır. Yukarıda bahsettiğim aynı şartlar burada da mevcuttur. Bu kargomda iade sürecindedir.

  Ben iki yıldır şirketinizin satışlarından faydalanarak gönderi yapmaktayım, göndermiş olduğum kargolar hiçbir sorun olmadan teslimatları yapılmış ancak bu iki şubeniz Ankara Mikro Mamak ve İzmir Üçyol şubesi iki senedir aynı sorunu yaşatmaktalar.

  Bu iki şubeden geçen senede şikâyetçim odum sadece iş yoğunluğu nedeniyle böyle bir şeyin olabileceği söylenerek tarafımdan özür dilenmişti.

  Yorum Yap
 44. Demet Yalçın 26 Kasım 2020

  24 saatte ordudan Aydına gelebilen kargo 48 saattir şubede ve dağıtımda görünüyor. Arıyorum açan yok, defalarca aramaktan yoruldum. 0850’li numaradan şikayet bölümüne ulaştığımda da dağıtıma henüz çıkmamışlar. Yapabileceğimiz bir şey yok yanıtı geliyor.

  Yorum Yap
  1. Sedat Koparan 27 Kasım 2020

   Demet Yalçın benimde kargomu 15 gündür kurye dağıtımda diye gösteriyor hâlâ gelmedi. Arıyorum telefonu çalmasın diye kaldırıyorlar cevap vermiyorlar. Kargom faili meçhul oldu nerde olduğu belli değil.

   Yorum Yap
 45. Alp Köksal 26 Kasım 2020

  Aldığım ürün geri iade edilmiş. Beni arayan olmadan kapıma bile gelmeden nasıl geri gider. Ürün için şubeyi arıyorum telefonları açan yok. Aldığınız paranın hakkını verin.

  Yorum Yap
 46. Fatih Selçuk 25 Kasım 2020

  10 gündür gelen kargomu henüz teslim etmediler ve telefonlarınızda açmıyorlar.

  Yorum Yap
 47. Yavuz Karabulut 23 Kasım 2020

  Sürat kargoyla gönderimi 5 gündür teslim alamadım. Ortada muhatap yok bir daha Sürat kargo ile tövbe göndermem olsun.

  Yorum Yap
 48. Makbule Arıcı 23 Kasım 2020

  2 haftadır kargom gelmedi. Bana verilen iletişim telefonlarına kimse bakmıyor, arıyorum kapatıyorlar. Bu kadar mı zor ya bir paketi göndermek kargoyla alakalı numaram var kimse arayıp sormuyor. ?

  Yorum Yap
 49. Pakinur Akıncı 12 Kasım 2020

  Sürat kargo Ankara Sincan şubesi rezalet bir kargo getirdikleri ürün zarar görmüş ve utanmadan kargo ücretini alıp bırakıp gitmişler. Üstelik kargoyu 18 yaşından küçük çocuğuma bırakmışlar. Her yerde anlatacağım. İnternet alışverişlerimde Sürat kargo varsa o ürünü almayacağım. Üstelik telefon numarasına ulaşıp muhatap bile bulamıyorsunuz. Hataydan çıkan kargo bana rezalet bir şekilde ulaştı.

  Yorum Yap
 50. Hatice Selçuk 11 Kasım 2020

  Sürat kargonun Tokat merkez şubesini arayarak adresten kargo alımı yaptırmak istedim. Bana şubeye getirmem gereğini söylediler ısrarla böyle bir hizmetleri olduğu halde adresten alım yapamayacaklarını çok yoğun olduklarını söylediler.

  Yorum Yap
  1. Neriman Özkan 13 Kasım 2020

   Amasya Sürat kargo telefonlara cevap vermiyor. Aralıklarla ve defalarca aradım, ama asla açan olmadı. Bant yayın dinledim ve dakikalarca bekledim.

   Yorum Yap
   1. Sevim Karadağ 25 Kasım 2020

    Ankara Yıldız şube çalışanınızın kabalığı ve kargonuzu getirdik kapıya ama sizin inip almanız gerekiyor. Kutu ağır çıkaramıyorum demesi kargocunun ne kadar kaba ve eğitimsiz olduğunu geçtim. Kötü işletme sistemi sonsuz memnuniyetsiz bir durumdur.

    Yorum Yap
 51. Hüseyin Nevruz 10 Kasım 2020

  16105111176200 numaralı kargom teslim edildi yazıyor herhangi bir şekilde teslim edilmedi ve teslim alan kişinin baş harfleri var ve öyle birini tanımıyorum. Bu nasıl bir saçmalıktır ya kimlik görmeden veriliyor.

  Yorum Yap
 52. Meltem Savcı 9 Kasım 2020

  1571 2430 2050 66 takip numaralı kargom bugün (9 Kasım) Halikarnas acenteden sabah 11:41’de dağıtıma çıkmış ve 17:33’de teslim edilmiş görünüyor. Ama teslim edilmedi.

  Yorum Yap
 53. Hamide Cengiz 2 Kasım 2020

  Kocaeli Darıca’ya gönderdiğim kargo Derince ilçesine gitmiş. Benim kargo üzerine yazdığım adresi dikkatte alınmadığını düşünüyorum. Gönderici mağdur alıcı mağdur bu nasıl bir hizmet vermektir. Sürat kargonun hizmetini ve çalışmaması kınıyorum. Kargo takip numarası 14410932162193 olan kargom 6 gündür alıcısına ulaşmadı ve geri iade hazırlanmış.

  Yorum Yap
 54. Cansu Akmeşe 31 Ekim 2020

  23.10.2020 de dağıtıma çıktı diyor hala gelmedi ne arandım ne gelindi. Bu kadar da olmaz arıyorum telefon ya meşgul ya cevap vermiyor.

  Yorum Yap
 55. Muhammet Gökçeaslan 23 Ekim 2020

  Kargolamak istediğim ürünü aldım Sürat Kargo’nun Üsküdar fıstık ağacı şubesine götürdüm. Elimdeki kargolanacak ürünü gören şube görevlisi o ürünü o şekilde alamam, paketleyip de getirin dedi. Bende bu ürünü paketleyecek kadar büyük poşetim yok deyip yeri göstererek şurada duran poşetlerden verirseniz hemen paketlerim dediğimde veremem, git nalburdan al paketle de getir dedi.

  Şaşırdım ağzımdan sadece beyefendi sizi şikâyet etmek istiyorum bana isminizi verebilir misiniz dediğimde ise sana ismimi de söylemiyorum kargonu da git, almıyorum senin kargonu dedi. Sözün bittiği yer.

  Yorum Yap
 56. Kübra Güdücü 23 Ekim 2020

  Kargom kaç gündür dağıtıma çıkmadı bekliyorum. Fatsa’dan Kumru’ya gelmesi bu kadar mı zor?

  Yorum Yap
 57. Emre Korkut 20 Ekim 2020

  Telefonlara cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 58. Muhammet Eker 19 Ekim 2020

  Ne açan var nede haber veren! Bu kadar vurdumduymaz şube görmedim. Bizzat teli verdim ürün gelince arasınlar diye adamlar aramayı bırak genel şube aradım gelmiş urun haberimiz yok. Sonra ulaşamadık iade ettik diyorlar. Bu telefonlar neden var.

  Yorum Yap
 59. Kadir Topçu 17 Ekim 2020

  Yazıklar olsun böyle isletmeye kargom geleli 5 gün olmuş halen elime geçmedi. Evden asla ayrılmadım. Müşteri hizmetlerini aradım kargonuz iade işlemine başlatılmış diyor. Ne deyeyim şimdi ben insanları delirtmeyin!

  Yorum Yap
 60. Esra Dağbağ 16 Ekim 2020

  Pazartesi gününden beri kargom taşıma durumunda yaziyordu. Bugün de iade onayı yazıyor ben iade etmeden nasıl iade edebiliyorsunuz. Neden bunu bir türlü bırakmiyorsunuz. Gerçekten kargo olarak çok kötüsünüz. Lutfen benim kargomu bırakın artık.

  Yorum Yap
 61. Muharem Gündoğdu 9 Ekim 2020

  Kargom yaklaşık 10 gündür teslim edilmedi. Şubeyi telefonla arıyorum açan yok. İnsanları kendi parasıyla mağdur etmeye hakkınız yoktur!

  Yorum Yap
 62. Ahmet Öztürk 5 Ekim 2020

  10 gün oldu ürün Sürat Kargoya geleli takip ediyorduk ama hala dağıtıma çıkmadı. Sonra da geri gider ve şey derler geldik ama yoktunuz 10 gündür neden dağıtıma çıkmıyorsa.

  Yorum Yap
 63. Dilek Taşdelen 2 Ekim 2020

  1 Ekim 2020 de teslim edilmesi gereken kargom edilmedi. Lamelif giyim üzerinden geliyordu. Şuan Sürat kargo Sakarya Hanlı şubesinde ve bana kargom yerine evin dış kapısına yapıştırma bir kâğıt geliyor adım ve saymadım hanlı yazıyor.

  Bakıldığında kargomun teslim edilmediği de belli ayrıca evde olduğum da çok nettir. Hanlı şubesini sabahtan beri arıyorum açan yok saçma sapan bir müzik dinleyip kapatıyorum. Dakikalarca da o çalıyor insanları bu denli mağdur etmeye hakkınız yok lütfen kargomu bana ulaştırın ücreti ödenmiştir. Ki kargo ücreti de ödenmiştir. Bu yapılan büyük sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 64. Sezer Aksay 26 Eylül 2020

  10.23 de Keşan’a gelen bir kargo o gün içinde neden teslim edilmez. Cumartesi 14.30 da kapatıyorlar.

  Yorum Yap
 65. Semra Aşık 17 Eylül 2020

  Sürat kargo 16 /10 /2020 geldiğini belirmiş. Oysa ben bütün gün evdeydim ve ben bir haftadır kargo takip numaramı bekledim. Üstüne böyle bir olayla karşılaştım lütfen bu kargoyu gereken ceza verilsin müşteri mağdur ediyorlar birde telefonu açmıyorlar sebep nedir açıklansın lütfen.

  Yorum Yap
  1. Fatma Dolunay 14 Ekim 2020

   Aynen katılıyorum sana.

   Yorum Yap
 66. Cevdet Tuna cevdet.tuna967 @gmail.com 14 Eylül 2020

  19851*** takip nolu kargomu Kars ta 12.09.2020 tarihinde verdim 14.09.2020 Pazartesi teslim edileceğini söylediler o gün gelmedi ben Gersan şubesini 6 kez aradım telefonu meşgule attılar cevap vermediler.

  Sonra Bölgeyi aradı bir hanım efendi ile görüştüm 15 Eylül salı günü teslim edeceğini söyledi bende saat 16 civarıydı kargo da bozulacak malzeme var rica ettim ne yazık ki yardımcı olmadılar. Malım bozulursa sorumlusu kim olacak?

  Yorum Yap
 67. Betül 20 Ağustos 2020

  Osmaniye merkezdeyim, şubeyi arıyoruz, arıyoruz dönen yok kargom gelmedi, kargo takipte bana teslim edildiği gösteriliyor böyle rezalet görmedim daha kargom nerede kimde? Hiç bir kargo şirketinde böyle bir durumla karşılaşmadım. ?

  Yorum Yap
 68. gülbahar 4 Ağustos 2020

  Hiç süratli değil geç gelip kapıya bırakmadan aramadan gidiyor.

  Yorum Yap