Sürat Kargo Şekerpınar Şube (Çayırova, Kocaeli)

Adres: Şekerpınar Mahallesi Turgut Özal Caddesi Numara: 37 Çayırova – Kocaeli
Telefon: 0 262 658 11 07

Sürat Kargo Şekerpınar şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo Şekerpınar şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Kargo takip, kargo gönderi süresi ve fiyatı öğrenme, kargo teslim alma, kargo paketleme işlemleri, personel, hizmet şikayetleri bildirme, kargo sorunları ve diğer kargo işlemlerini şubeden çalışma saatlerinde yapabilir veya bilgi alabilirsiniz. Şube ile iletişime geçmeden önce kargo takip numaranızı veya kargo fatura numaranızı hazır bulundurmanız işleminiz hızlı sonuçlanmasında size yardımcı olacaktır. Bu şekilde şubede veya telefonla müşteri hizmetleri ile görüşürken zamandan kazanmış olursunuz.

Sürat Kargo toplu ve sürekli gönderiler için özel anlaşma kabul etmektedir. Eğer sürekli kargo gönderisi yapıyor, toplu gönderiler için özel fiyat almak istiyorsanız müşteri hizmetleri veya şube yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 202 02 02
Sürat Kargo Sitesi: www.suratkargo.com

Yardımcı Sayfalar

Sürat Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Sürat Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yılmaz

  bu ne kardeşim 09.06.20 tarihinde verilen bir kargo 16.06.20 oldu hala elime ulaşmadı ne müşteri temsilcisi nede hiçbir sürat kargo numarasına ulaşamıyorum. bundan sonra sürat kargoyla iş yaparsam

  Yorum Yap
 2. nilay gürpınar

  Siparişimlerimden en önce yola çıkan sizin kargoya aitti. 6 gün önce 22mayısta Şekerpınar şubenize ulaştı. Her nedense bir türlü dağıtıma çıkmıyor. Diğer bütün kargolarım elime ulaştı. Ama size telefonla dahi ulaşmak mümkün değil. Bundan sonra sürat kargo yazan hiç bir şey almam.

  Yorum Yap
 3. Can

  2 gün boyunca aradım ve hep meşgul, çalan bir iki seferde de telefona yanıt yok. Kargom getirildi ve teslim edilemedi yazıyor. Bu süreçte bari bunu yapmayın. Evden çıkmadığımız bu günlerde getirildiyse nasıl teslim edilemez! Benim kargom şimdi nerede?

  Yorum Yap
 4. Mehmetcan kul

  Kargom 2 gündür bunlarda getirmiyorlar ve telefonlara bakmıyorlar böyle bir kargo şirketimi olur bir daha sürat kargo ile su bile ne alırım ne. Yollarım

  Yorum Yap
  1. Serpil

   Şubeyi kapatmışlar o gönderiyi unutun kim bilir ne yaptılar gide kargoları aynı mağduriyeti bende yaşıyorum

   Yorum Yap
 5. caner

  bu yaptığınız terbiyesizliktir. Telefonlara neden bakmıyorsunuz hey.

  Yorum Yap
 6. Aykut S.

  Sizin kadar berbat bir kargo şirketi görmedim bundan sonra ürün alırken sürat olmamasına dikkat edeceğim kargo dağıtıma çıkıyor ama bana gelmiyor ve sorunca getirdik diyorsunuz.

  Yorum Yap
 7. Nur yaylacı

  Tüm gün boyunca arıyorum telefonu açan yok,şubede çalışan personelmi yok?varda bilerek mi açılmıyor anlamış değilim.kargomu kafalarına göre dağıtıma çıkarıp kafalarına göre teslim gerçekleştirmiyolar.

  Yorum Yap
 8. sevilay

  bir gün boyunca aradım kimse açmadı yada hep meşgul çaldı. Bu konuda gerekli uyarıların yapılması gerekmektedir.

  Yorum Yap