Kuryenet Çekirge Şube (Osmangazi, Bursa)

Adres: Çekirge Mahallesi 1. Murat Caddesi Osmangazi – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Çekirge şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Çekirge şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Naci Demiral

  12 gündür hala kartımı teslim ermediler.

  Yorum Yap
 2. Üzeyir Erçik

  Kargom Kasım 10 2020’de Kuryenet çekirge şubesine geldiği halde bugün Kasım 21 2020 500 metre mesafedeki adresime ulaştırılmıyor. Bu işi aksatmadan müşteriyi mağdur etmeden yapmayacak iseniz kuryeliği bırakınız.

  Yorum Yap
 3. Salih Demirbag

  Kesinlikle ulaşmak mümkün değil. Tek numara var. Başka telefon yok. Uğraş işin yoksa.

  Yorum Yap
 4. Mazlum vuran

  Passolıg kartım hale elıme geçmedı nezaman gelcek acaba beklıyorum

  Yorum Yap
 5. Nurgül hoş

  Paketim hala gelmedi nezaman ulaşır elime

  Yorum Yap
  1. Murat Olacak

   Kartım gelmiş sistemden bakıyorum sözüm ona kurye eve gelmişte neden bir not bırakmaz veya gelmeden geldik diye kafadan not mu düşüyorlar. Çok ilginç bizim kameramızda yok ki bakalım kurye net geldi mi, gelmedi diye.

   Yorum Yap