Kuryenet Osmangazi Şube (Osmangazi, Bursa)

Adres: İstiklal Mahallesi Fuat Kuşçuoğlu Caddesi Numara: 13-1 Osmangazi – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Osmangazi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Osmangazi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

36 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ferdun Memiş 27 Şubat 2024

  On para etmezsiniz.

 2. Bengü 15 Şubat 2024

  Denizbank’tan kart kargom var. 20 gündür gelmedi acil ihtiyacım var ivedi olarak almam gerekiyor.

 3. Gökhan Bozdemir 23 Ocak 2024

  Geldik evde bulamadık dediler.

 4. Sertaç Topaçlar 20 Haziran 2023

  Kurye gelmiş yerinde bulamamış saçmalığa bak. AVM sabah 10 da açılıyor normal değil mi bulamaman kaç gün oldu hala kart gelmedi. Kimse muhatap olmuyor.

 5. Filiz Çam 8 Haziran 2023

  30 gündür kartım gelmedi.

 6. Ramis Aslan 18 Mayıs 2023

  Kuryeyi alıp yerine getirmemek size kurye vermek ne güzel bulamadım işlem yap bitsin. Kaç günde getireceksiniz. Kabahat size emanet verende yazıklar olsun.

 7. Ahmet Aktürk 12 Nisan 2023

  Kurye adres bulamamış aynı anda 2 adet kartım gönderildi biri Kuryenete verilmiş. Diğer kartımı teslim etti ama Kuryenet teslim etmedi. Kuryeneti tavsiye etmiyorum.

 8. Başar Ak 30 Mart 2023

  Ben böyle rezalet görmedim.

 9. Recep Akkaya 16 Mart 2023

  Sizin yapacağınız iş bu kadar ne telefona ulaşılıyor nede bir kimseye geliyor. Beni rezil ettiniz. Allah bildiği gibi yapsın.

 10. Yasin Tomurcuk 9 Mart 2023

  Gelmeyen kargo paketi için geldik adreste kimse yoktu mesajı geldi. Bence siz bu işi bırakın.

 11. Baran Ersöz 8 Mart 2023

  Kardeşim ne biçim iş yapıyorsunuz. 20 gün oldu hala gelmedim güya gelmişsinizde evde yokmuşum. Bir muhatabımız bile yok. Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

 12. Ömer Dizman 31 Ocak 2023

  Pazar günü çalışıyor musunuz da eve geldik kimse yoktu diyorsunuz.

 13. Nazif Sevinç 12 Aralık 2022

  Telefonlara kimse cevap vermiyor. Siz ne biçim kuryesiniz kartımı niye getirmiyorsunuz.

 14. Yeşim Düzenli 1 Aralık 2022

  Ne telefon açılıyor ne de başka bir çözüm getiriliyor. Kartımı bekliyorum kaç gündür güya gelmişler evde bulamamışlar. Bir haftadır kart bekliyorum. Kargom gelecek diye eve mahkûm oldum.

 15. Osman Çölaşan 23 Kasım 2022

  Ne biçim bir firmasınız siz ya ne telefon var ne bir şey yapıyorsunuz. Kartımı hala getirmeyip güncellemiyorsunuz.

 16. Tarık Gümüşçay 12 Ağustos 2022

  Telefonla aranıp, belirtilen adreste bulunamadığı belirtildi ve iş yerinin kapandığı ve yeni adresin yeri tarafımca söylendi haftaya tekrar yollarız ve telefonla gelince ararız dendi. 2 haftadır arayan soran yok. Mevcut müşteri hizmetleri numarasına ulaşamıyorum ve takip no olmadığı için takip de edemiyoruz.

 17. Gamze Yurtsever 10 Ağustos 2022

  Neyi bekliyorsunuz. Bizim mi sizi bulmamızı bekliyorsunuz.

 18. Aysun Aydın 18 Mayıs 2022

  Adreste bulamadık denmiş evdeyiz gelen olmadı. Nasıl firma bu anlamadım.

 19. Fatma Baytın 13 Nisan 2022

  Gelmediler sonra size ulaşamadık diye mesaj gelir.

 20. Seçkin Göksoy 14 Mart 2022

  Bütün gün evdeyim geldik yok deniyor. Zilde isim yazıyor demek çalışmıyorlar.

 21. Turgay Uzun 10 Şubat 2022

  Kartım 15 gün oldu hala yok. İşinizi severek yapın.

 22. Uğur Yiğit 5 Şubat 2022

  15 günden beri kartım elime ulaşmadı sizin gibi bir firma olmaz olsun. Kartım gelecek diye evden ayrıldığım yok. Birde geldik yoksunuz evde diye mesaj atılıyor ayıptır.

 23. Bilal Yazgan 16 Eylül 2021

  20 günden beri kartım elime teslim edilmedi. Şubeden şubeye gezdiğini görüyorum. Göndericiyi aradığımda cevap da vermiyor.

 24. Tahsin Bozkurt 11 Ağustos 2021

  Bir tane sim kart için 6 gündür bekliyorum. Sisteme girince Osmangazi Acentesine teslim edildi yazıyor. Ulaşan yok. Arayan yok. Kart orda bekliyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Numarası 4449393.

  Takip numarasını yazıyorum, hat üstüme kapanıyor. 3 günde 30 defa aradım. Hep aynı şey ben hayatımda bu kadar rezalet bir iş görmedim. İnternetten bakıyorum “acente kalıcı olarak kapatıldı” yazıyor. Yani kapatılan yere mi gelmiş kartım. Şu an beynim yandı.

 25. Tamer Çapacı 18 Haziran 2021

  Altı üstü bir kart getireceksiniz geldik yok diyorsunuz. Gelen giden yok ikinciye aynı şey arıyoruz muhatap yok yardımcı olan müşteri hizmeti yok.

 26. Derya Çelik 8 Aralık 2020

  Adresim doğru olduğu halde adres yanlış deniliyor. Lütfen işinizi düzgün yapın.

 27. Oğuzhan Kuru 28 Ekim 2020

  Bu nasıl çalışma sistemi anlamıyorum. Otelde çalışıyorum bir kart gelecek teslim edilemedi diyor. Otel kardeşim burası bütün gece gündüz açık. Çalışana soruyorum kimse gelmedi diyor. Gelmediğiniz yere neden teslim edilemedi diyorsunuz.

 28. Uğur Kayahan 15 Ekim 2020

  Arkadaşım keyfiniz yerinde olunca mı kuryeyi evime göndereceksiniz? Niye insanları mağdur ediyorsunuz? Günlerdir bir tane kart göndereceksiniz bu kadar mı zor göndermek? Telefon numarası yazmışsınız arıyoruz telesekreter çıkıyor. Muhatap olabileceğim biri yok. Bu ne kadar saçma bir kargo şirketi rezillik.

  1. Süleyman Kelmendi 21 Ekim 2020

   Uğur Kayahan bende kartım adresimde olmadığı için teslim edilmedi deniliyor. Oysa hep evdeyim emekliyim bir tarafa da çıkamıyorum ayrıca teslim saati 19:02 deniliyor. O saatte kuryenizin çalıştığına bile inanasım yok. Sitemde aynı zamanda yöneticinin girişte dilde Adım Büyük harflerle yazıyor.

   Girişteki duyuru panosunda Yönetici olduğuma dair benim ve kapıcının telefon numaraları var kaldı. İnsan geldiğine dair Daire kapıma neden PTT gibi not düşmüyor. Gelmedi de ondan şikayet oluşturdum. İnşallah gereğini onlar size yaptırır.

 29. Semra 10 Ağustos 2020

  Bayramdan önce kuryeye verilen kartım teslim edilmiyor. muhatap bulunamıyor. İnsanların ne durumda olduğunu biliyor musunuz

  Keyfine kart almıyorlar. Ne kadar işim varsa aksadı sizin yüzünüzden çağrı merkezi ya da takip no ile takip etmek istediğimde dağıtım süresinde diyor başka bir şey yok. Yazıklar olsun kazandığı helal değil ama ona bakan kim.

 30. Selin 8 Haziran 2020

  bu kadar kötü dağıtım ağı olan bir kurye firması daha yoktur sanırım 2 hafta oldu banka kartım halen gelmedi arıyorum surekli telesekreter çıkıyor muhatap bulmak çok zor ayrıca burdan eleştiri yada şikayet yazılınca hemen kaldırılıyor son 24 saat içinde kartım gelmezse adresime hem tüketici koruma derneğine hemde savcılığa şikayette bulunucam ayıptır vatandaş hem mağdur hemde muhatap bulunmuyor

 31. senem 4 Mayıs 2020

  Böyle berbat bi firma olamaz 15 gündür evde bekliyorum

 32. Adem 21 Nisan 2020

  Evde kimse yok muhabbeti yapmasın kuryeleriniz millet korona illeti ne evden dışarı çıkamıyor zaten

 33. Nurten saruhan 3 Şubat 2020

  Adresim doğru Işinizi düzgün gibi yapın

  1. Mehmet 31 Mart 2020

   Teslim almadim kargom var telefonla size ulaşamıyorum kargom ne zaman gelecek veya teslim almadim kargom şimdi nerde

 34. İpek Erdoğan 20 Mayıs 2019

  Kargomu gönderin artık, numaradan herhangi bir insana ulaşamıyoruz. Ofis adresine gelecek kargoyu Cumartesi kimse yokken getirmişsiniz. Ne zaman göndereceksiniz? Ne zaman dağıtıma çıkacak? Linkte sabahtan beri bi güncelleme yok.