Kuryenet Osmangazi Şube (Osmangazi, Bursa)

Adres: İstiklal Mahallesi Fuat Kuşçuoğlu Caddesi Osmangazi – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Osmangazi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Osmangazi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu

 1. senem

  Böyle berbat bi firma olamaz 15 gündür evde bekliyorum

  Yanıtla
 2. Adem

  Evde kimse yok muhabbeti yapmasın kuryeleriniz millet korona illeti ne evden dışarı çıkamıyor zaten

  Yanıtla
 3. Nurten saruhan

  Adresim doğru Işinizi düzgün gibi yapın

  Yanıtla
  1. Mehmet

   Teslim almadim kargom var telefonla size ulaşamıyorum kargom ne zaman gelecek veya teslim almadim kargom şimdi nerde

   Yanıtla
 4. İpek Erdoğan

  Kargomu gönderin artık, numaradan herhangi bir insana ulaşamıyoruz. Ofis adresine gelecek kargoyu Cumartesi kimse yokken getirmişsiniz. Ne zaman göndereceksiniz? Ne zaman dağıtıma çıkacak? Linkte sabahtan beri bi güncelleme yok.

  Yanıtla