PTT Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM (Melikgazi, Kayseri)

Adres: Alpaslan Mahallesi Emrah Caddesi Numara: 8 Melikgazi – Kayseri
Telefon: 0 352 333 30 04
Telefon 2: 0 352 333 30 05
Telefon 3: 0 352 333 30 06
Faks: 0 352 235 73 71

PTT Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kayseri Posta İşleme Dağıtım Merkezi Kayseri PİDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Ek Bilgi

Kargo bölümüne bağlanmak için operatör sayarken 8 tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

246 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Engin Kaya

  Dağıtıma çıkılmaz. Adres değişikliği derler. Müşteri hizmetlerine ulaşılmaz. Telefona bakmazlar. Önemli kargoları başkalarına teslim ederler vs. vs.

  Yorum Yap
 2. Herdem Yıldız

  Antalya’dan Kayseri’ye bir günde gelen kargom 3 gündür dağıtım merkezinde bekliyor. Neyi bekliyor anlamıyorum elime hemen ulaşması gereken bir pakettir. Kargomun hemen dağıtıma çıkmasını istiyorum.

  Yorum Yap
 3. Selma Yalçın

  11 gün oldu hala kargom köy dağıtımında görünüyor. Üstelik ayni yere 11 gün içerisinde farklı kişilerin kargosu ulaşmış. Tüketici haklarına ve Cimere şikâyette bulunacağım, devlet firması olabilirsiniz ama bunu hak ediyorsunuz. Kargom askere ulaştırılması gereken bir kargo ve cuma günü Kayseri’den Kıbrıs’a gidecek. Hakkım helal değildir.

  Yorum Yap
 4. Ahmet Efe

  3 4 gündür kargom şubenizde fakat elime ulaşmadı. Bir türlü anlamıyorum önceden aynı gün içinde dağıtıma çıkıyordunuz, şu an neden 3 4 gündür bekliyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Emel Çakır

  Ürünüm 1 haftadır PTT hala dağıtıma çıkmadı. Dün aradım yarın dağıtıma çıkar not alıyoruz dediniz hala sistemde görünmüyor. Telefonları açmıyorsunuz bütün numaraları denedim açan yok firmaya yazıyorum onlarda bağlantıya geçtik haber bekliyoruz diyorlar. Evde kargoyu beklemekten dışarı çıkamıyorum. Allah rızası için işinizi doğru düzgün yapın şu telefonlara bakın.

  Yorum Yap
 6. Selma Özkan

  Kayseri Melikgazi şubesinde 4 gündür bekleyen kargo neden bir türlü dağıtıma çıkmıyor. Şubeyi telefonla arıyorum telefonlar bir türlü açılmıyor. Bu şubede çalışan yok mu? Şikâyet bile edemiyoruz.

  Yorum Yap
 7. Ercan Asu

  PTT sanırım çok kayırmalı ve liyakatsizce çalışan aldı bünyesine her ay maaş yatsın ama çalışmayalım olayına dönmüş. Kayseri’deki hiç bir PTT mi açmaz! Onu da geçtim kimseye ulaşamıyoruz yani şikâyet edeceğiz ama karşımızda şikâyet edecek kişi yoktur. Bu kadar sevmiyorsanız yapmayın yahu özveri ile çalışacak doku insan var. Böyle, böyle battı zaten tüm firmalar!

  Yorum Yap
 8. Remzi Gülpınar

  Kargom zamanında geldi. Ben sizden gayet memnunum.

  Yorum Yap
 9. Kamile Aydoğan

  Siz o telefonları kullanmayın. Nasıl bir şubesiniz bir telefonu açmıyorsunuz. İnsanlar bu kadar mağdur edebiliyorsunuz açmıyorsanız telefonlarınızı iptal edin.

  Yorum Yap
 10. Muzaffer Bayhan

  Kargoda çalışanlar bana yardımcı oldular. Gördüm gerçekten yoğunlar ama yine de yardımcı oldular.

  Yorum Yap
 11. Salim Hür

  Telefonu açan yok ilgilenen yok. Şubeye gelip kargomuzu kendimiz alalım diyoruz onu da vermiyorsunuz. Biraz zahmet edip bir işe yarayın.

  Yorum Yap
 12. Kübra Şerbetçi

  11 gün oldu ürün Kayseri’ye geleli hala gelmedi. Şubeden teslim alayım diye gidiyorum yok diyip gönderiyorlar.

  Yorum Yap
 13. Murat Pehlivan

  Çalışanlara 5 gündür gelmiyor zimmet edildi yazıyor ama gelmiyor. Hep mi benim basıma geliyor.

  Yorum Yap
 14. Tufan Çolak

  Ahievran şubesine kargomu sordum dün gelmiş dediler ben evdeydim kargo gelmedi. ayın 12 sinde AÖF Eskişehir den gönderilmiş hala elime ulaşmadı. İletişim çağındayız telefonum var bir çağrı bırakılsa anında dönerim. Lütfen ilgi ve alaka gösterin. Diğer kargolar çok daha hızlı ve düzgün çalışıyorlar.

  Yorum Yap
 15. Bilal Sönmez

  Kayseri postaya ulaşan kargom 1 haftadır postanede beklemekte neden dağıtıma çıkmıyor. Telefon açıyorum. Telefonlara bakan yok. Bu nasıl kurum anlamadım. PTT ile son kargo gönderirim oldu.

  Yorum Yap
 16. Emrullah Şavkılı

  Kaç gün oldu halen kargom gelmedi. Nerde benim kargo belli değil. Bu ilk ve son olsun. Neden böyle kargolar geç geliyor anlamadım.

  Yorum Yap
 17. Abdullah Yaşar

  Asla işini yapmayan çalışmayan havadan maaş alanların bulunduğu yer burasıdır. Hakkımı size helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 18. Çiğdem Kırkpınar

  1 haftadır kargom merkezde fakat asla dağıtıma çıkarılmıyor rezalet! 4 gündür arıyorum telefonları kaldıran kimse yok.

  Yorum Yap
 19. Hacer Bağla

  Telefonlara cevap verimiyor neden cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 20. Sevcan Üçoğlu

  Sabah beri evdeyim kargo ürünümü bıraktı bu evde yok diyip gitti.

  Yorum Yap
 21. Şefika Aydın

  Dün saat dörtten beri arıyorum telefona bakan yok. Bu şubede telefona bakan kimse yok mu?

  Yorum Yap
 22. Akif Demirçalı

  12.07.2021 tarihli gönderim kayseri şubesine ulaşmasına rağmen dağıtıma çıkarılmıyor. 2 defa şikâyette bulundum ama hala bir gelişme yok. 1 kargo 15 gündür gitmez mi?

  Yorum Yap
 23. Volkan Gürle

  Belediyede çalışıyorum mesai saatleri 8:30 ila 5:30 arası adamlar diyor ki geldik adreste yoktunuz diyorlar. Nedense ben hep buradayım ama adamlar benim yerime kendi kafalarınca izin yazdırmış postacılar yok diyorlar iki seferdir adres de yok diyorlar.

  Yorum Yap
 24. Erkan Kırdar

  10.06.2021 tarihinde gönderdiğim kargo 29.06.2021 tarihi oldu ama 1 günde Ankara’dan Kayseriye giden kargo 19 günde adrese gitmedi. Sizle bir daha kargo gönderirim çok beklersiniz.

  Yorum Yap
 25. Selin Altan

  Evde olduğum halde evde yok yazılıyor kapıya kağıt bırakılmış. Nerdeyse kâğıtta göremedik. Böyle saçma bir sistem yok. Telefon denilen bir şey var diğer kargo firmaları arıyor bunlar evde olsan da yok diyor. Dağıtım merkezini arıyorum telefonu açan yok muhatap yok.

  Yorum Yap
  1. Eda Altay

   Selin Altan aynen bende evde olduğum halde öyle kagıt yazıp gitmişler. Şimde hiçbir ptt şubesi telefona bakmıyor.

   Yorum Yap
 26. Halil Çavuş

  Bu kadar saçma ve şuursuz sistem görmedim. Muhatap alınacak kimse yok ve 8 gündür zimmet alındı diyor ve tele çıkan yok. Gidip alayım dedim vermiyorlar da siz, siz olun PTT ile göndermeyin.

  Yorum Yap
 27. Mahsun Ozan

  Beyler sizler vatandaşı mağdur etmek için mi görev yapıyorsunuz biz para ödüyoruz beleş iş yapmıyorsunuz. Neyin kafasını yaşıyorsunuz. Telefona bakan yok, ilgilenen yok.

  Yorum Yap
 28. Ekrem Uludağ

  28 inde kargo verdik 29 da Kayseri ulaşıyor ve 6 gündür dağıtım merkezde bekliyor. Yazık böyle hizmete 1-2 çalışan alın işli olsun PTT’ye hizmet etsin.

  Yorum Yap
  1. Kübra Nur Boyraz

   Ekrem Uludağ evet malesef öyle oluyor. Benimkini de Talas Şirintepe PTT’ye göndermişler nerede olduğunu bilen var mı?

   Yorum Yap
 29. Göksu Yeşilada

  Kargosu ellerine ulaşanlar kaç günde ellerini ulaştıklarını yazabilir mi acaba? Benim de kargom Kayseri Melikgazi şubesinde 3 gündür bekletiliyor.

  Yorum Yap
 30. Medine Üke

  Bir haftadır kargo bekliyoruz. Evde olduğumuz halde evde yok deniyor. Kocasinan’da oturuyorum. Kargoyu Melikgazi ilçesine göndermişler. Berbat çalışma sistemleri var.

  Yorum Yap
  1. Göksu Yeşilada

   Medine Üke kargonuz size ulaştı mı acaba?

   Yorum Yap
  2. Herdem Çakır

   Medine Üke benimki de bir haftayı geçti. Kargom dağıtım merkezinde bu ne saçmalık ya işinizi doğru düzgün yapın.

   Yorum Yap
 31. Tarık Alay

  Adıma gelecek kargo 2 dakikada Balıkesir sındırgıdan çıkmış Balıkesir’e, Balıkesir’den 1 günde Kayseri ‘ye geldi Kayseri dağıtım merkezinde 4 gün oldu daha elime geçmedi. Elaman az ise iş arayan çok alın.

  Yorum Yap
 32. Duygu Bastı

  16 gündür kargom yok! Ne telefon açılıyor ne bilgi var. Cimer’e yazacağım şimdi bir de. Bir devlet kurumunun bu kadar işini yapmaması çok acı. Özel bir kargo şirketi bu kadar yapamaz, izin vermezler. PTT işletmesi hele de kayseri çok rahat yapabiliyor. Kaç kez başıma geldi.

  Yorum Yap
 33. Şeyma Erdoğdu

  Kaç gündür zimmet alındı diye gözüküyor. Kargo ama hala müşterinin eline ulaşmadı neden bu kadar ağırdan alıyorsunuz ya böyle bir şey yok. Kaç gün oldu hala dağıtımda hala dağıtımda bekliyor.

  Yorum Yap
 34. Samet Memiş

  30 Nisan’da kargo Kayseri ye geldi ancak bugün 8 Mayıs ve mahalleye son 2 günde 2 defa PTT kargo geldiği halde bizim kargo halen taşıma da görünüyor. Demek ki dağıtıma çıkanlar benden çok daha öncekiler gerçekten Kargoyu “Lütfen PTT kargo ya vermeyin ” diyenleri çok, çok iyi anlıyorum.

  Gelen kargo muhtemelen çöpe gidecek. Maliyeti düşürmek adına sanırım uzunca bir süre gelen kargoları biriktirip tek seferde dağıtım yapıyorsunuz. Ama onu da beceremediğiniz ortada, tek kelime ile rezalet.

  Yorum Yap
 35. Ecem Durdu

  Kayseri’ye gelen ürün zimmet alındı diyip bir hafta sonra dağıtıma çıkarıldı ve evde bulamadık diye haber kâğıdı bıraktık demişler. Biz hep evdeydik gelmediler de kâğıtta bırakmadılar. Nasıl böyle bir kargo anlamadım ürünümün hala nerde olduğunu bilmiyorum telefonlara da bakmıyorlar hiç bir şekilde ulaşılmıyorlar.

  Yorum Yap
 36. İzzet Çalışkan

  İzmir’den 2 günde gelen kargom bugün 10. gününe giriyor ve Kayseri’de bekliyor. Böyle acayip bir kargo firması görmedim.

  Yorum Yap
  1. Serap Acar

   İzzet Çalışkan devlete dayalı kargo şirketi 10 gün oldu. Daha elime ulaşmadı bu üç oldu mağduriyetim 4 tane numara var bir tanesi cevap vermiyor. Kazandıkları parayı hak etmiyorlar. Ben helal etmiyorum.

   Yorum Yap
 37. Onur Güleç

  PTT tabi zarar eder kargolar gelmiyor ki. Nevşehir’den Kayseri’ye 4 saatte kargo geliyor ama şubeden eve 4 gündür bekliyor.

  Yorum Yap
 38. Nur Çelik

  Kargom 3 günde geldim ama 8 gündür PİDM Melikgazi’de bekliyor. Bir türlü dağıtıma çıkaramadılar. İletişime geçtiğimizde ise az personel çalıştıklarını ve yoğunluktan bahsediyorlar. Az personel çalışmanız bizi ilgilendirmiyor neden diğer kargo şirketlerinde sorun yaşanmıyor da hep PTT kargoda sıkıntı yaşanıyor anlamıyorum.

  Yorum Yap
 39. Fatih Şen

  10 gün önce gelen kargomu ne bana teslim ettiler nede ev adresime getirdiler. 10 gündür şube de bekliyor. Kargoyu aradığım zaman da telefonları sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
 40. Derya Çiftçi

  Kayseri’ye bir günde gelen kargonun Kayseri’den evime 6 günde gelemedi. Eleman sayısı yetersiz ise sayıyı artırın değilse neden gelmiyor kargo? Bu kadar kötü yoruma rağmen hala hiçbir şeyin değişmemesine hayret ediyorum. Türkiye’nin açık ara en kötü kargo şirketidir.

  Yorum Yap
 41. Gül İşgören

  Böyle rezil bir işletme yok ya! Burdurdan kargo 1 günde geliyor. Kayseri’de 8 gündür bekliyor. Adamların keyfine göre hareket ediyoruz.

  Yorum Yap
 42. Sevim Karamanoğlu

  01.04.202 1tarihinde Bursa’dan gönderdiğim kargom 6 gün oldu ve dağıtıma dahi çıkmadı. Kıraç dağıtım da gözüküyor.

  Yorum Yap
 43. Murat Süalp

  PTT kadar gibi firma görmedim arkadaşlar. Diğer kargolar aynı gün teslim ediyor PTT de bekle dur hep mi benim başıma geliyor anlamıyorum.

  Yorum Yap
 44. Metin Hareket

  Kargom Sakaryadan 1 günde Kayseri’ye geldi. Kayseri’den evime 1 haftadır gelmiyor. Gelmiş bulamamış gibi mesaj yazıyorlar.ilgi ve alaka sıfır.

  Yorum Yap
 45. Mert Demir

  Allah bütün PTT kargo çalışanlarından razı olsun. 27 gündür kartım gelmedi borçlanmamı önlüyorlar.

  Yorum Yap
  1. Nur Güvenç

   Mert Demir ? sesli güldüm bizler feryat ederken PTT sağ olsun Kayseri’ye kadar getirir. Sonra geldik adres hatalı mesaj gönderir biz gider alırız tamam rezalet!

   Yorum Yap
   1. Kübra Nur Boyraz

    Nur Güvenç evet maalesef öyle ya benimkini de bugün başka yere göndermişler.

    Yorum Yap
 46. Orhan Fidan

  Kaç gündür şubeyi arıyoruz hep meşgul çalıyor. Bu ne böyle olmaz ki sizin yüzünüzden evden adım atamıyoruz işinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 47. Şebnem Mengüç

  Kargom neden gelmiyor? Annem babam yaslılar çıkamıyorlar. Ben şehir dışındayım. İhtiyaçları var yapmayın şunu! Elimde olsa gelir alırım ama orada yokum. Niye bizi mağdur ediyorsunuz günah değil mi?

  Yorum Yap
 48. Derya Çetinkaya

  5 gündür kargo Ellerinde ve dağıtıma çıkarmıyorlar Sizlerin çalışmakta gözünüz yoksa çalışmayın. Sizlere güvenip sipariş veriyoruz. Birde çok acilse gelin buradan alın diyorsunuz. Yazıklar olsun Ptt kargo!

  Yorum Yap
  1. Zeynep Turan

   Derya Çetinkaya 4441788 bu şikayet hattı numarası bu numarayı Çimere şikayet etmemiz gerek hiç yardımcı olmuyorlar.

   Yorum Yap
 49. Güneş Önder

  27.02.2021 de kitap sipariş verdim 02.03.2021 de Kayseri’ye ulaşan kitap 03.03.2021 de zimmet aldındı olarak gösteriliyor ve hala dağıtıma bile çıkmadı. Sınavlara çalışmak için kitap sipariş ediyoruz sınavlar başladı kargo hala ortalık ta yok ne sorunsuzluk bu!

  Yorum Yap
 50. Işık Uzunırmak

  Bir kargoyu 10 gün elinizde tutup ne yapıyorsunuz. Zevkinizi mi bekleyeceğiz kardeşim biz sizin. Yazıklar olsun…

  Yorum Yap
 51. Hüseyin Ağbaba

  7 gündür zimmetinizde tutup dağıtıma çıkarmamak nedir arkadaş. Keyfinizi mi bekliyoruz. Düzgün işinizi yapın.

  Yorum Yap
 52. Yiğit Makas

  Buradan İstanbul’a gönderim 13 günde gitti. 13 günden kısa sürede yurtdışından kargo getiriyor millet Afyondan Kayseri’ye gelen kargom da 5 gündür şubede hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Kayseri şubesi çalışmıyorlar.

  Yorum Yap
 53. Mahmut Ak

  Kimliğimi gittim kargo şubesinden aldım torbadan çıkmadı. Kaydı alınmış dağıtımla ilgili sorun var dedim böyle bir bahane buldular kimlik gibi önemli bir şeyde böyle sorumsuz davranıyorlar gidip alın.

  Yorum Yap
 54. Rahime Dengiz

  Pazartesiden beri kargo takipten kontrol kargo ediyorum. Kayseri’de görünüyor ama bir türlü elime ulaşamadı.

  Yorum Yap
  1. Fulya Metin

   Rahime Dengiz benim de zimmete alındı da takılı kaldı. Kargo dağıtma bir türlü çıkmıyor.

   Yorum Yap
 55. Ömer Köksal

  8 gün oldu hala gelecek İstanbuldan bile güne geldi ama kayseri içi 8 gün sürüyo rezalet.

  Yorum Yap
 56. Ebru Özen

  Ya ne telefona bakan var ne kargoyu getiren aldığınız maaşın hakkını verin günlerdir kargo bekliyorum. Böyle düşüncesizlik olmaz!

  Yorum Yap
 57. Mahmut Ak

  Bir hafta içinde yeni kimlik gelecek dediler başvuru yaptığımda Cumadan beri şubede yola çıkacağım kimlik gelmedi. Ne zaman dağıtıma çıkacak gidip merkezden almaya çalışacağım. İstanbul da yaşıyorum hiç bu kadar sorun yaşamadım dağıtım çok sıkıntılı Kayseri de.

  Yorum Yap
 58. Aslı Öztaş

  Artık getirin şu kargolarımı, telefonlara bakın yeter ya! 1 tane olumlu yorum yok.

  Yorum Yap
 59. Tahir Erdem

  Neden kargo zamanda teslim edilmiyor anlam veremiyorum. Telefon numarası da açıyorum meşgul keyiflerinize göre iş yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 60. Asrın Aksoy

  Yaw arkadaş kargo neden çıkmıyor. Telefonlara bakılmıyor. Sürekli meşgul çalıyor derdiniz ne?

  Yorum Yap
 61. Tamer Kına

  Kaç gündür telefon açılmıyor kargo gelmiyor. Melik gazi kayseri şubesi tam bir rezalet.

  Yorum Yap
 62. Sevda Meşe

  Arkadaş bu telefonları niye sürekli meşgul acaba merak ettim. Bilerek telefonları sanırım açık bırakıyorsunuz. Kargo teslimleriniz neden bu kadar gecikiyor. Kargoda gelen ürün çürüdü teslim edin artık.

  Yorum Yap
 63. Osman Sefer

  Orada çalışan arkadaşlar kargoyu halen getirecekler. Kargoyu göndereli kaç gün oldu.

  Yorum Yap
 64. Doğa Çapa

  İstanbul’dan kargo yolladım. Bir haftadır zimmete beklemektedir. Telefonlar açılmıyor yoğunluk varsa eleman alın işinizi düzgün lütfen yapın. Bu ne rezalettir.

  Yorum Yap
 65. Recep Yalçın

  APS İstanbul’dan yürüyerek gelse daha çabuk gelirdi. Perşembe günü teslim edilen aps pazartesi 17:40 getirilmedi.

  Yorum Yap
 66. Merve Özen

  Tek kelime ile rezalet bir kargosunuz zimmet alınıp nasıl teslim edilmeye çıkartılmıyor anlamış değilim. Telefonlara cevap veren yok gitsek verecek değilsiniz işinizi düzgün yapın ya da bırakın tek sorun yaşadığım kargosunuz!

  Yorum Yap
 67. Tamer Tuncel

  Bir haftada Çin’den kargo geldi. 1 haftadır da orda bekliyor nasıl bir kargo o kadar şikâyet var lütfen işinizi iyi yapın.

  Yorum Yap
 68. Nurullah Akyıldırım

  Nasıl bir dağıtım yeri? Nasıl bir anlayış? Kimse telefona cevap vermiyor umurlarında değil. 5 gündür kargo dağıtıma çıkmamış kargolar bekliyor. Şikâyet etsen bile çözüm yoktur. Gerekli cezalar verilse bu şekilde olmaz.

  Yorum Yap
 69. Mithat Yılmaz

  10 gündür zimmette bekletmek nedir? Koskoca PTT böyle yapıyorsa, telefonlara cevap vermiyorsa, müşteri hizmetleri yardımcı olmuyorsa kapatın gitsin. Ya da Katar’a satın gitsin.

  Yorum Yap
 70. Emre Beyzi

  18.12.2020 de zimmete almışlar. Bugün 30.12.2020 bekliyorum bakalım seneye getiriler belki. Allah bildiği gibi yapsın başka ne deyim…

  Yorum Yap
 71. Adem Saba

  Kargo zimmette niye bekler. Şikâyetlere bakıyorum, hep aynı şikâyetler bu kargo şirketleri niye var ne işe yararlar ki biri bana bunu izah edebilir mi?

  Yorum Yap
 72. Ayşenur Ak

  Yarın 15 gün olacak kargom geleli ama zahmet edip dağıtıma çıkarmadınız. Acil lazımdı okul islerim için gerekliydi. Yazıklar olsun size nereden almam gerektiğini bile öğrenemedim telefona bakmıyorsunuz aldığınız parayı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 73. Melisa Türkoğlu

  Rezalet ya kargo ne dağıtıma çıkıyor ne telefona bakılıyor yazıklar olsun!!

  Yorum Yap
 74. Nalan Bozkurt

  PTT kargoymuş. Peh!

  Yorum Yap
 75. Kübra Yıldırım

  Ne muhatap var ne telefonlara bakılıyor, çağrı merkezinize 10 dakika geçti bağlanamıyorum. Dağıtamıyorsanız şu adreste deyin alalım 12.12.2020 de size ulaşan bir ürün neden sizin zimmetinizde tutuluyor da sevk edilmiyor. Gerçekten çok rezil bir çalışma şekliniz var. Tek kargo işi yapan siz değilsiniz.

  Yorum Yap
  1. Leman Aygün

   Kübra Yıldırım benimki 11.12.2020 de ulaştı hâlâ bana ulaşmadı telefona bile bakmıyorlar.

   Yorum Yap
 76. Serra Ünal

  20 saatlik yoldan 1 günde gelen kargo 9 gündür şubeden çıkmadı. Yoğunluk olabilir her şeyin bir sistemi var ona uyun eğer bu işi yapamıyorsanız bırakın becerebilenler yapsın kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok. Kargo şubede müebbet yedi galiba çıkamıyor neyse Allah kurtarsın…

  Yorum Yap
 77. Ahmet Civan

  Melikgazi / Kayseri PTT KARGO şubesi bugün 17.12.2020 hala kargo dağıtıma çıkmadı. Size yazıklar olsun!

  Yorum Yap
  1. Adem Saba

   Ahmet Civan bende aynı durumla karşılaştım. Evimden çıkıp Alparslan’daki şubelerine gidip hakkımı sonuna kadar savunacağım.

   Yorum Yap
   1. Mehmet Kuzulu

    Adem Saba gittiniz mi, oradan alabilir miyiz? 1 hafta oldu gelmedi.

    Yorum Yap
   2. Ayşe Aydın

    Adem Saba gitsek veriliyor mu ürünler siz gittiniz mi acaba?

    Yorum Yap
 78. Salih Danişment

  10 gündür kargo bekliyorum yazıklar olsun. Yani halen nasıl çıkmaz o kargo ben bile unuttum.

  Yorum Yap
 79. Murat Uğurcan

  Ankara’dan 1 günde geldi kargo 10 gün oldu eve gelemedi. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 80. Cahit Avcı

  02.12.2020 tarihinde bir kitap siparişi verdim acil diye kitap 05.12.2020 tarihinden beri zimmet alındı diyor. O kitap hala elime gelmedi. Kapıya varıyorum vermiyorsunuz. Alayım diye oysaki o kitap acil lazım. Devletin gerçekten bir düzenleme yapması lazım bu kuruma Pazartesi günü İstanbul’dan diğer kargom Çarşamba günü elime geldi.

  Yorum Yap
 81. Nevziye Boğa

  Kargom 02.12.2020 den beri şubenizde getirmeyecekseniz gelin alın diyin ya ayıptır artık. İçindeki her şey çürüdü sağ olun!

  Yorum Yap
 82. Kadir Bozkurt

  Ankaradan Kayseriye kargo istedim askerim kayseri Pidm dağıtım merkezine gelmiş. 3 Aralıkta gelmiş bugün 9 Aralık halen dağıtıma çıkmamış telefonla arıyorum ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 83. Nur Kaplan

  4 Aralıkta gelen kargom hala şubeye geldi gözüküyor zimmete bile alınmamış arıyorsun karşında bir muhatabın yok. Telefonlar hep meşgul ne zaman ptt kargo ile bir kargom gelse 15 günden önce teslim olmuyor. Ben anlamıyorum bu nasıl çalışma sistemi işinizi biraz öz veri ile yapın bizi de mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 84. Eerhat Uzunay

  27/11/2020 – 15:31:17 / Kabul Edildi. AVCILAR / İSTİKLAL AVCILAR İSTANBUL (AVR).
  30/11/2020 – 13:12:43 / PTT İşyerinden Çıktı. İSTANBUL KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. AVCILAR / İSTİKLAL AVCILAR İSTANBUL (AVR).
  02/12/2020 – 03:54:29 / PTT İşyerine Geldi. KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.
  09/12/2020 – 09:22:14 / Dağıtıcıya Verildi. Cihet No:381008119. / KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ

  KP02988890178 takip numaralı kargom 15 gün oldu teslim edilmedi. Muhatap yok telefonlar meşgul bu ne sorumsuzluk. PTT şubede bekliyor kargo ama dağıtıma çıkmıyor.

  Yorum Yap
 85. Gül Göksoy

  Kargom 29 Kasımda 2020’de posta işleme merkezine gelmişken bugün 7 Aralık hala elime ulaşmadı, dağıtıma bile çıkmadı. Bütün telefonlarını meşgule alıyorlar. Muhatap olacağımız hiç kimse yok maalesef ben müşterimi bekletmek zorunda kalıyorum.

  Yorum Yap
 86. Hüseyin Karahan

  Yeşilhisardan 4 çekmece dolap yerine sadece ayak ve kulplarını ben üst kattayken kapıcıya teslim ettiniz telefonlarımı hiç açmıyorlar. Çok kötü bir PTT kargosunuz siz malı teslim etmeden bir telefon açmadan başkasına teslim ettiniz.

  Yorum Yap
 87. Ayşe Hazal

  Kargo takibine baktığımda evde kimse yoktu kapalı yazılmış haber kâğıdı bırakılmış evdeydik ve kâğıt ney bırakılmamış bu nasıl bir iş ya!

  Yorum Yap
 88. Mustafa Ünlü

  24 verilen kargom daha dağıtıma çıkmadı. Ortada yok ama sıkıntı var çözemedim. Almak için kargomu gidiyorum vermiyorlar.

  Yorum Yap
  1. Ayşenur Akgün

   Mustafa Ünlü benimki de aynı şekilde 24 ünde buradaydı ayın 1 i oldu haka yok iade ettim bakalım ne olacak, insan ne yapacağını şaşırıyor.

   Yorum Yap
 89. Nuri Demir

  Kargo geleli 3 gün olmuş zimmete alındı diyor. 10 tane numara aradım hiçbiri açıp ta bakmadı. Gidip bari şubeden alıyım dedim ne zaman arasam meşgul çalıyor. Yapamıyorsanız bırakın bu işi. Bir sürü para veriyoruz ürüne doğru düzgün bir sefer bile zamanında gelmedi.

  Yorum Yap
 90. Ümit Öner

  Kargom 1 haftadır gelemedi. Aradığım numaraları açan olmadı. Bende elden teslim alıyım bari dedim onu da yapamıyorlar. Kapıdan içeri dahi almadılar. Müdür kargosunu adresine teslim edilme kararı vermiş.

  N11’den dolayı çok fazla kargo varmış işin içinden çıkamamışlar. Bunu da kapıda bekleyen görevli söylüyor söylemler böyle. Kargonun ne olduğu belli değil. Ya çözüm bulun ya da bu kargo işini yapmayın.

  Yorum Yap
 91. Adem Güzel

  Benim de kargom 18 Kasım’dan bu yana zimmet alındı diye gözüküyor aradım yarın teslimata yollayım dediler. Kargo çalışanları covidden dolayı raporluymuş. Bu yüzden gecikme olmuş.

  Yorum Yap
 92. Kübra Kınay

  21 Kasım 2020’de şubeye teslim kargo alınmış. 3 -4 gündür dağıtıma çıkmamış görünüyor. Arıyorum meşgul sürekli nasıl bilgi alabilirim.

  Yorum Yap
 93. Mustafa Karan

  Her denense sizden şu ana kadar hiçbir kargom zamanında ulaşmadı. Nedense sürekli taşımada gösterip adreste bulunamadı gibi komik nedenlerle ürünü ulaştırmıyorsunuz. Gözümde özensiz ve özverisiz bir firmasınız.

  Yorum Yap
 94. Elif Kaynarca

  Ankara’dan gelen kargo 18’inde Kayseriye ulaşmışken 2 gündür neden dağıtıma çıkmadı!

  Yorum Yap
  1. Herdem Özer

   Elif Kaynarca benim kargomda üç gündür zimmet alındı gözüküyor. Kargo ne zaman dağıtıma çıkacak. Arayınca da sürekli meşgul diyorlar böyle bir şey olamaz ya!

   Yorum Yap
 95. Erdem Teker

  8 gündür kargo zimmet alındı bekliyor. 12 Kasım 2020’de zimmet alınmıştı. Hala dağıtıma çıkmadı. İşin tuhafı aynı gün zimmet alınan başka kargom daha vardı onu 16’sında getirdiniz. Diğeri ortada yok. Arıyoruz ulaşamıyoruz. Bu nasıl hizmet!

  Yorum Yap
 96. Şeyma Alkan

  3 gündür kargom zimmette ne zaman dağıtıma geçecek?

  Yorum Yap
 97. Teyfik Şahin

  İşi gücü bırakıp sizi bekliyoruz ki kargomuz teslim edilsin. Telefonu arıyorum sürekli meşgul çalıyor.

  Yorum Yap
  1. Cafer Kartal

   5 gündür ürünüm dağıtıma çıkmadı. Bir daha asla bu kargoyla bir şey istemeyeceğim en son bir kitap siparişimi 10 günde getirdiniz. Sınava girdim gerek kalmadığı için sizin yüzünüzden iptal ettim. Bundan sonra sipariş ettiğim ürünler 4 gün önce geldi bu hala gelemedi.

   Çalışın biraz artık. Hiç bir iletişim numarasına ulaşılamıyor ulaşılsa açılmıyor asla ama asla bu kargonun çalıştığı hiç bir ürünü istemeyeceğim güvenilirliğini benim için yitirdi.

   Yorum Yap
 98. Mustafa Erkmen

  3 haftadır bakanlıktan geldiği halde evrakı teslim etmediler. Telefonla arıyorum cevap veren yok, kardeşim işinizi iyi yapmayacaksanız kapatın verdiğimiz vergiler boşa gitmesin. Edep yahu vicdansızlar!

  Yorum Yap
 99. Emine Kiraz

  10 gündür kargom PTT Kayseri PİDM’ de bekletiliyor. Bu nasıl bir saçmalık ya telefona bile cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 100. Muhammet Hezer

  Kaç gün bekliyoruz hala kargo gelmiş ki maden neden beklemiyorsunuz. Arıyoruz hep meşgul çıkıyor.

  Yorum Yap
 101. Ayşegül Bozdemir

  4 gündür zimmetiniz de getirmeyi düşünmüyorsunuz sanırım!

  Yorum Yap
 102. Ozan Atlı

  Kargo 3 gündür orada. İstanbul’a bizzat gidip gelsem daha hızlı edinirdim.

  Yorum Yap
 103. Sümeyye Türkkan

  Şu kargoyu zimmete aldınız bi gönderin artık ya, rezalet resmen!

  Yorum Yap
  1. Şeyda Durmuş

   Sümeyye Türkkan benimde kargom 14 Kasım 2020 Cumartesi günü zimmete alındı. Sizin ki teslim edildi mi acaba?

   Yorum Yap
 104. Muhammed Gayret

  Arkadaşlar yorumlarınızı okudum, istemeden tebessüm ettim affedin. Haftalardır 3 adet kargomu PİDM zimmet almış tutuyordu, bugünde ikisinin durumunu araştırdıklarını yazmışlar. Ağlanacak halime gülüyorum. 20 küsur gündür dağıtıma çıkarılmadılar ve üstüne kaybettiler. Ne yapayım bu sinirle cidden bilmiyorum.

  Yorum Yap
 105. Burhan Özsoy

  Kargo geleli kaç gün oldu ya halen orada bekliyor.

  Yorum Yap
 106. İbrahim Arık

  Kaç gündür şubede kargom ama gönderilmiyor. Hep aynı şeyi yapıyorsunuz. Rezalet resmen!

  Yorum Yap
 107. Ali Berkay Güven

  9 gündür kargom şubede bekliyor. Şubeye gidip almaya çalıştığımızda da vermiyorlar. 2 gün önce dağıtıma çıkaralım diye not düştüler ancak hiçbir gelişme yok. Tam anlamıyla rezalet!

  Yorum Yap
 108. Gülay Parlar

  Gerçekten çok saçma iş yapıyorlar. Kargom neden günlerdir orada ne biçim bir şube anlamıyorum.

  Yorum Yap
 109. Zekiye Mert

  3 gündür zimmet alındı yazıyor ama bir türlü dağıtıma çıkmadı. Arıyorum telefonlarımı açmıyorsunuz. Ne zaman gelecek kargo? Sınav bittikten sonra galiba?

  Yorum Yap
  1. Eda Tolunay

   3 gündür kargom zimmet alındı yazıyor hala elime ulaşmadı. Bu nasıl iş ya rezaletsiniz tek kelime!

   Yorum Yap
 110. Erdoğan Bozyer

  Kargom ayın 21 inden beri şubede bekliyor. Ne telefonlara bakıyorsunuz nede kargoyu elden teslim almak isteyenlere corona virüsü bahane ederek kargolarını veriyorsunuz. Milleti mağdur etmeye hakkınız yok bu işi yapamıyorsanız bırakın, milleti mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
  1. Yeşim Puslu

   Aynı durumdayım ne yapmaya çalışıyorlar anlamak mümkün değil.

   Yorum Yap
 111. Nagihan Aydemir

  Nasıl bir kargo şubesisiniz gerçekten yazıklar olsun. Günlerdir kargom şubede ve çıkışı sağlanmıyor. Telefonlarınızı açmıyorsunuz neden bu kadar ilgisizsiniz.

  Yorum Yap
 112. Seher Develi

  Berbat bir firmasınız keşke yapmasanız bu işi, bu kadar geç bir kargo teslim süreci olmaz. Yurtdışından bile daha hızlı geliyor pes gerçekten, soru soracak muhatap bile bulamıyoruz, o telefonlara bakılmayacaksa neden numara paylaşılıyor ki.

  Yorum Yap
 113. Yusuf Şahin

  20/10/2020 – 14:43:41 – Kabul Edildi. KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.

  KP02908120859 nolu kargom 3 gündür orda. Bu aynı şubeden ikinci kargom ikiside geç gönderiliyor. Lütfen kargoyu hızlandırırmısınız.

  Yorum Yap
  1. Rıza Şanlı

   Daha çıkalı 2 gün olmuş mesaj yazmışsınız. Gayet normal kargonun gelmemesi.

   Yorum Yap
 114. Selim Sühan

  Kargom 3 gündür şubenizde beklemede, ne zaman teslim etmeyi düşünüyorsunuz? Anlayışınızı umarak teşekkür ediyorum.

  Yorum Yap
 115. Nihat Kaygılı

  KP02902140457 barkod nolu kargo gönderimiz 17.10.2020 de Kayseri’ye geldi. O günden beri bekliyor. Kargo bir iki gün içinde ağrı Doğubeyazıt’a dağıtıma gidecek asker oğlum Oğuzhan Kaygılı adına gönderildi. 5 gündür dağıtıma çıkarmadığınız kargo bugünde dağıtıma çıkmaz ve teslimat yapılmazsa askerin eline hiç ulaşamayacak. Size ulaşmamız mümkün değil telefonlar ya meşgul sürekli ya da açan olmuyor.

  16/10/2020 – 16:44:04 Kabul Edildi ÇARŞI-ANT. / ÇARŞI-ANT. MERKEZ ANTALYA.
  16/10/2020 – 16:46:44 PTT İşyerinden Çıktı ANTALYA P.İ.M Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. ÇARŞI-ANT. / ÇARŞI-ANT. MERKEZ ANTALYA.
  17/10/2020 – 18:35:17 PTT İşyerine Geldi KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.
  19/10/2020 – 11:48:17 Köy Dağıtımına Tabi Bekliyor KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.

  Yorum Yap
  1. Kübra Kırtay

   Abi ürünün acaba ulaştı mı? Kaç gün sonra Melikgaziden çıktı. Benim ki ne zaman çıkar bunu merak ediyorum.

   Yorum Yap
 116. Gülay Selvi

  1 günde istanbuldan gelen kargo kaç gündür bekliyoruz.

  Yorum Yap
 117. Murat Şahin

  06/10/2020 – 15:14:48 – Kabul Edildi – İSTANBUL KİM / İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL (AVR).
  07/10/2020 – 19:00:21 – PTT İşyerinden Çıktı – KAYSERİ P.İ.D.M Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. İSTANBUL KİM / İSTANBUL KİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL (AVR).
  08/10/2020 – 18:45:52 – PTT İşyerine Girdi – Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.
  08/10/2020 – 19:05:06 – PTT İşyerine Geldi – KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ
  09/10/2020 – 06:26:50 – Zimmet Alındı KAYSERİ P.İ.D.M / KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ.

  KP02879293774 takip numaralı kargom PTT kayseri kargoda 4 gündür bekliyor. Telefon numaralarının hiçbirine ulaşamıyorum. en az 50 arama yaptım. Cevaplamaya tenezzül bile etmiyorlar. Devletin kurumu bu kadar laçka olur mu? Bir de övünüyorlar ne kadar yatırım yaptık diye. Yazıklar olsun. İnsanları mağdur etmeye kimsenin hakkı yoktur.

  Yorum Yap
  1. Mehmet Üzmez

   Kargom zimmete alındı olarak görünüyor ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz? Bari hangi şubede olduğunu söyleyin gelip ben alıyım bu kadar da olmaz yeter.

   Yorum Yap
  2. Su Yenidoğan

   Bu sorun yaşandıktan sonra kaç günde elinize ulaştı?

   Yorum Yap
 118. Semra Kılıçlı

  Kargo dağıtıcıya verildi olarak gözüküyor ama bütün gün evde olmama rağmen kargom gelmedi. Neden yanlış bilgi giriyorsunuz?

  Yorum Yap
 119. Nurten Elibol

  Kargo bekletilir mi? Avon kargom İstanbuldan geleli 1 hafta oldu neden adrese gitmeden gittik diye not düşülüyor adrese gidilmedi. Halen bekliyorum bu kadar olmaz ya canım adrese getirmenizi bekliyorum.

  Yorum Yap
 120. Mustafa Mert

  24’ünde kargo dağıtım yerine geldi görünüyor. Bugün 28 i, 4 gündür nerede kargoya telefonda arıyorum sürekli meşgul ya da daha sonra tekrar deneyiniz diyor. Böyle saçma bir şey görmedim. Ne olacak şimdi benim kargo merak ediyorum.

  Yorum Yap
 121. Nihan Sayar

  Nasıl rezalet bir firma, hayatımda böyle şey görmedim, 13 gündür kargom ortada yok. Bundan sonra PTT kargoyla çalışan firmalardan alışveriş yapmayacağım, ilk kargo şirketini kontrol edeceğim.

  Yorum Yap
 122. Aleyna Atalay

  Kayseri PİDM tam bir rezalet. 13 gündür kargomu getirmediler.

  Yorum Yap
  1. Batuhan Akça

   Aleyna Atalay aynen öyle bende Kayseri’de yaşıyorum 4 gün önce zimmet alındı olarak gözüküyor. Ne gelen var ne giden telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama sürekli meşguller daha sonra deneyin diyip duruyor.

   Yorum Yap
 123. Sabri Gül

  12.09 da şubede olan kargo 24u oldu hala gelmedi ve telefonlara da cevap verilmiyor, kayseri ppt pidm kargo hep geç hep ilgisiz.

  Yorum Yap
 124. Enes Demir

  1 günde Bursadan gelen kargo 7 günde gelmedi. 8 inci günde elime ulaştı bir müşteri temsilcisine bağlanmak için 35 dakika bekledim. Böyle bir şey olmaz. Adamlar işi olan kargoyu 8 güne getiriyor.

  Yorum Yap
 125. Ayşe Demir

  İstanbul’dan gelen kargom neden burnunun dibinde bana ulaşmıyor. Bu ne iş bilmezliktir böyle telefonlara bakılmıyor ayıp boşuna oturduğunuz yerden para kazanmak bu olsa gerek bir daha asla sizi tercih etmeyeceğim ve herkese anlatacağım.

  Yorum Yap
 126. Bahadır Özdemir

  Kayseri posta işletme merkezini 10.09.2020 tarih ve 05:51 de teslim aldığı kargoyu 17.09.2020 tarihine kadar şehir merkezinde teslim edemediği için kınıyorum.

  Yorum Yap
 127. Necati

  Ankara dan 1 günde giden kargo (Aciliyeti var) 5 gündür kayseri P.İ.D.M. şubesinde bekliyor. Şube telefonlarını açan yok müşteri hizmetleri de telefonda bekletiyor yapamıyorsanız ya da çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın başkaları yapsın bu işleri.

  Ben de kamuda 30 yıldır çalışan biri olarak bırakın mesai saatini öğlen paydosunda yemek işim erken biterse gelen vatandaşlarla ilgilenip, telefon bağlandığında yardımcı oluyorum. Birazcık olsun Kamu disiplini…

  Yorum Yap
  1. Selda Atay

   Kargomun gelmesini bekliyorum ama hala gelmedi. Şubede bekliyor.

   Yorum Yap
 128. Tarık Şekerci

  21 Ağustos’tan beri 10 gün oldu elime kargo gelmedi resmen işkence. Allah sizleri bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 129. CEM A.

  İzmire 1 günde gelen kargom dağıtım merkezinden çıkamıyor kaç gündür ve şube aranınca hep meşgul daha telefona bile cevap veremiyorsunuz.

  Yorum Yap
 130. Hatice Dağhan

  İzmirden 1 günde gelen kargom 3 gündür Beklemede nasıl iş yapıyorsunuz ya da yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 131. İsa

  Ankara dan 1 günde giden kargo 5 gündür p.i.d.m şubesinde bekliyor. Şube telefonlarını açan yok müşteri hizmetleri de telefonda bekletiyor yapamıyorsanız ya da çalışanlarınıza söz geçiremiyorsanız bırakın başkaları yapsın bu işleri anlamıyorsunuz bu işten belli sadece sallabaşını al maaşını ne güzel iş eleman lazım ise gelelim güzel iş böyle bir iş yok bulunmaz

  Yorum Yap
 132. Tülay

  Bursa’dan bir günde gelen kargom günlerdir şubenizde ve hala dağıtıma çıkmadı.

  Yorum Yap
 133. gülay

  Tam anlamıyla rezalet önemli bir gönderimi 5 gündür bekletiyorlar dağıtıma çıkarmıyorlar. Şimdi de bayram tatili geldi üstüne. 15 gün beklerim herhalde. 3 numarasını da en az on kez aradım bakan yok. Bir daha asla tercih etmem!

  Yorum Yap
 134. Selver

  PTT kargo dan şikayetçiyim ben evdeyken evde yoku diye tebligat mesaj bıraktıkları için.

  Yorum Yap
 135. Metin

  Kargo 2 günde İstanbuldan geldi. 1 haftadır burada dağıtıma çıkmadı, nasıl işliyor böyle sistem? Rezilsiniz insanları mağdur ediyorsunuz!

  Yorum Yap
  1. Sevim

   Kesinlikle çok haklısınız aynı durumu bende yaşıyorum. ?♀️?♀️

   Yorum Yap
 136. ORHAN

  1 günde kayseriye gelen kargo 10 gündür şubede bekliyor keyfiniz yerine geldiğinde bir zahmet getirirsiniz inşallah size lazımsa ben yenisini sipariş veriyim yok lazım değilse artık getirin şu kargoyu. Bizden vergi vs. olarak alınan sonra sizin gibi sorumsuz işini tam olarak yapmayan kişilere maş olarak veriliyor. Sizin gibi sorumsuz çalışan insanlara ve kurumlara.

  Yorum Yap
 137. Gülay

  Kargo 5 gündür bekliyo kayseride. Şimdi kargo numarası da hatalı diyo siteye bile giriş yapamıyorum.!

  Yorum Yap
 138. Yeşim

  Rezilsiniz rezil kapatın işyerinizi insanları boşa oyalamayın.

  Yorum Yap
 139. Nazire

  Aynen 1 haftadır Kayseri’de ama gelmiyor gidip alamıyorum vermiyorlarmış birde şu telefonlara baksalar.

  Yorum Yap
 140. Gül

  APS ile gönderilen önemli bir evrak şubede bekliyor dağıtıma çıkmıyor. Gidip almak isteğimiz zaman da dağıtım için ayırdık veremeyiz deyip gönderiyorlar. Bu nasıl bi iş aklım almıyor. Bütün işler aksıyor, PTT fazlasıyla mağdur etti. Gerekli mercilere şikayette bulunacağım ve bundan sonra asla tercih etmeyeceğim bir kurum.

  Yorum Yap
 141. Muhammet

  Ürün İstanbuldan Kayseriye 2 gün içinde geldi 6 gün oldu daha dağıtıma çıkmadı. Hem gidip kendimiz alamıyoruz hem ürünü bize getirmiyorlar.

  3 tane telefon numarası koymuşlar ama hepsi süs olarak duruyor ne açan var ne ulaşan. Sizin kadar işini berbat yapan bir firma görmedim yakışmadı PTT!

  Yorum Yap
 142. mehmet

  2 günde gelen kargo kayseri şehir içine 3 gündür dağıtıma çıkmadı yazık çok yazık

  Yorum Yap
 143. Nesrin

  2 Günde Türkiyenin bir ucundan kayseriye geliyor ama 1 hafta oldu daha dağıtıma çıkmadı. Zaten bugüne kadar evime kargo teslim ettiğini hatırlamıyorum. Hep gidip dağıtım merkezinden kendimiz aldık ama bu sefer onu da veremiyorlar. Önce dağıtıma çıkacakmış, bizi bulamazlarsa tekrar gelecekmiş. Şubeye telefonu koymuşlar ama açan yok. Yazıklar olsun size. Sizin kadar işini umursamayan rezalet bir yer görmedim!

  Yorum Yap
 144. Burak

  5 gündür pidm şubesinde kargo 2 günde istanbuldan geldi rezalet işini doğru dürüst yapamıyorlar arayoaruz açmıyorlar tahmini teslimat tarihi bitmek üzere nolacak bilmiyor yazıklar olsun kayseri ptt şubede duruyor herhalde 2 yıla gelir bu nasıl iş zaten ortada arabalarınız da yok görsem çevirecem

  Yorum Yap
 145. Zekerya

  Çinden Türkiye’ ye 4 günde gelen ürün kayseride 15 gündür il içinde teslim edilmiyor. Telefona cevap veren yok. Şubeye gidince kuyruk var. PTT harika işliyor

  Yorum Yap
 146. Alper

  Telefona neden kimse cevap vermiyor.2 satttir arıyoruz? Kargom 3 gündür neden bekliyor niçin dağıtıma çıkmıyor. Bu nasıl bir çalışma şekli. Daha ne kadar bekliycez.

  Yorum Yap
 147. Semra

  Aynı şekilde benimde kargom İstanbuldan 2 günde geldi Kayseri de 7 gündür bekliyor insaf yapmayın ya yazıktır.

  Yorum Yap
 148. osman

  2 günde kayseriye getirdiği ürünü 5 gündür dağıtıma çıkaramayan kargo şubesi. rezalet.

  Yorum Yap
 149. GÜLAY

  İstanbul dan Kayseriye 2 günde giden paket tam 5 gündür Kayseri PTT de teslimat için bekliyor nasıl bir çalışma zihniyetine sahipsiniz yazık gerçekten yazık

  Yorum Yap
 150. Bayram dursun

  Kargom hataydan geldi kayseriden elime gelmedi arıyorum numaraları otamatik meşgule düşüyor

  Yorum Yap
 151. Yusuf

  Kargom istanbuldan 11 06,2020 de şubenize girdi ama bugün 16 06,2020 5 günde hala elime ulaşmadı Türkiye in bir ucundan bir ucuna 2 günde gidiyor şehir içinden şehir içine 5 günde gelmiyor böyle bir kargo yöntemi yok PTT bir ilk yapıyor bu nasıl hizmet

  Yorum Yap
 152. adem

  kargo gelmedi türkiyeden aldığım kargo gelmedi zimmet alındı yazıyor bilgisi olan var mı

  Yorum Yap
 153. Naz

  Gönderi takibini görüp evde bekliyorum gelecek diye ancak gelmeyince bir bakıyorum evde olmadığımdan teslim edilememiş oluyor nasıl oluyor bu çıkartın adam gibi çalışanı işe alin gelmiş gibi yapıp dağıtıcı evde yok diyor

  Yorum Yap
 154. fahri

  5. ayın 30unda sipariş verdim. Kayseri şubeye geldi halde bana gelmedi 4gündür bekliyorum arıyorum sürekli ya meşgul yada açmıyorsunuz

  Yorum Yap
 155. Mehmet Çelik

  Ülkede onca işsiz, boşta üniversiteli var eğer bir kargoyu teslim aldığınız günden itibaren 11 gün boyunca teslim edemiyorsanız hadi anladık sıkıntı var neden telefonlar açılmıyor bu kadar rahat olmayın bırakın o işi

  Yorum Yap
 156. Yasemin kozak

  Yazıklar olsun tüm ptt şubelerine; bu nasıl bir is ahlaki? bu nasıl bir çalışma sistemidir yahu ne 10 adet telefondan birine ulaşabiliyoruz nede kargomuz elimize geçti.

  Kargo teslim tarihi 01.06.2020 ama ayni şehirden elimize bir gelemedi ..göndersek yeni zellanda bile teslim almıştı şimdiye kadar. Şikayetçiyim, memnun değilim çalışmanızdan hizmetlerinizden. işinizi hakkıyla yapın lütfen. Kargo takip no: KP02660159326

  Yorum Yap
 157. Filiz

  Bu nasıl iş kardeşim ya aldıgım ürün bursadan kayseriye iki günde geldi bi haftadır bana teslim edilemedi nasıl bi hizmet anlayışınız var bilmiyorumki bi dahada ptt kargo tercih edersem iki olsun parasını verdiğim ürünü alamıyorum

  Yorum Yap
 158. Nalan

  Kargom bir haftadır Kayseri pdim de zimmet alındı yazıyor şubeye kendim almaya gittim 2 kere vermiyorlar parasını ödediğim şeyi alamıyorum bu nasıl bir hizmet insanlar belki önemli bir ihtiyacını alıyor beceremiyorsanız bırakın bu işi

  Yorum Yap
  1. Yasemin kozak

   Neden ulaşabileceğimiz bir telefon çıkamıyor karsımıza hepsi otomatik meşgul.

   Yorum Yap
 159. Aybüke

  10 gündür şubenizde bekliyor. Ben almaya geldim bakım var diye vermediniz hala bekliyorum. Böyle saygısızlık olmaz. Kardeşim sınava girecek içinde hep denemeler, test kitapları var. Sınavdan sonra mı getireceksiniz?

  Yorum Yap
 160. Nehir Tektaş

  Günlerdir kargom ellerinde dağıtıma çıkmadı daha

  Yorum Yap
 161. Yıldıray

  Kargom iki gündür merekezde bekliyor acaba ne zaman dagitima cikartmayi düşünüyorsunuz merakla bekliyorum bide gelmeden mesaj atin geldik yoktunuz diye tam olsun telefona bakma zahmetindede bulunmuyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Adem

   Aynen bende öyle verdikleri iş günüyle teslimatın alakası yok çok yetersiz bir kargo şirketi

   Yorum Yap
 162. esma

  hadi kardeşim sizi mi bekleyeceğiz bu ne böyle kaç gün oldu gelmedi

  Yorum Yap
 163. Fatih

  Takip no: KP02643450358 olan ürünüm kayseriden karabüke gelmesi gerekirken 8 gündür kayseride duruyor.

  Yorum Yap
 164. Mithat demirbaş

  Bu ne arkadaş kaç gündür arüyrüm arüyrüm acmiler insafsizlar PTT şubesine varıp o telefonunuzu kirasim geliyor bakmayacaginiz telefonu ne diye şubede durduruyorsunuz ayıptır arkadaş insanlar sizin oyuncaginizmi

  Yorum Yap
 165. Mert

  Ürün çinden yani covid-19 salgınının merkezinden ülkeye tam 8 günde geldi, 20 gündür keyiflerini bekliyorum. 10 Kez aradım telefona bakmıyorlar.. Allah sizi kahretsin başka da birşey demiyorum.

  Yorum Yap
 166. Mustafa

  Ptt yine bildiğimiz gibi arıyoruz açmıyorlar kargomuzu dağıtıma çıkarmıyorlar şaşırtmadın çizgini bozma ptt

  Yorum Yap
 167. Melike

  Çok ilgisiz bir firmasınız Burada o kadar insanın hakkına giriyorsunuz Umarım bir an önce bu durumu düzeltirsiniz.

  Yorum Yap
 168. nadiye

  ya diğer insanların ruju ayakkabısı için ben 10 gündür kitaplarımın gelmesini bekliyorum bundan 1 ay önce siparişim 3 gün içinde gelmişti şu an 10 gündür bekliyorum yazıktır

  Yorum Yap
 169. ramazan

  yarın dağıtıma çıksa bari

  Yorum Yap
 170. Metin

  Kargom bugun yola çıkar İnşallah bekliyorum

  Yorum Yap
 171. Kazım

  Yeriniz nerde benim kargom nerde bide bunlara destek verdiler 2 bin lira yata yata alıyorlar

  Yorum Yap
 172. Erkan

  Boyle sorumsuzluk olmaz ne telefon bakan var ne bir hafta once kayseri dagitim merkezine gelen kargomuzun akibeti belli ……

  Yorum Yap
 173. Sıla

  Bu nedir ya kargo İstanbuldan 2 günde geldi şubede 4 gündür bekliyor. Zimmet alındı diyor ama belli ki kimsenin umrunda değil. Bari telefonları açın ya! Öğrenciyiz biz zaman bizim için çok kıymetli 10 gündür kitap bekliyorum. Yaptığınız hakka girmek başka bir şey değil!

  Yorum Yap
  1. ismet

   Aynı şekilde 9undan beri zimmet alındı diyor tlfnsda bakmıyor kimse

   Yorum Yap
  2. Beyza

   Kesinlikle size katılıyorum, kaç gündür şubede bekliyor ne zaman dağıtıma çıkacağı muamma. Üstelik açmıyorlar

   Yorum Yap
  3. nadiye

   aynı sorunu ben de yaşıyorum ne zaman getireceksiniz acaba 27 haziranda mı

   Yorum Yap
 174. Özlem

  Gaziantep den 3 gün önce gelen kargo Talas-Anayurt’a kargom ulaşmadı maalesef, Gönderi takipte başka bir hareket de gözükmüyor Telefonlarında arıyorum hiç bakılmıyor,kargom hakkinda bir bilgiden alamıyorum.

  Yorum Yap
 175. Kubilay YALÇIN

  P.i.d.m ne kadar işini düzgün yapmayan bir yersin sen 2 gündür 50 defa aradım karşılık veren yok telefon neden açılmaz eksik varsa telefona eksik için adam yerleştirin.

  Yorum Yap
 176. Kadir

  Arkadaş butelefonlar neden açılmıyor böyle sorumsuzluk olmaz 3 telide arıyorum acan yok ayıptırya

  Yorum Yap
 177. Yasin

  10 kayıtlı telefonunu arıyorum.cevap veren yok böyle sorumsuzluk görmedim.

  Yorum Yap
 178. furkan

  ben böyle sorumsuz bi davranış ömrü hayatımda görmedim, bekli acil gelecek bi şey var belki bozulacak bi şey var ne sorumsuzluk arkadaş. işini yapamıyorsan telefonlara bak bari millet senden düşünceli.

  Yorum Yap
 179. yıldız

  defalarca aradım telefonlara bakan yok

  Yorum Yap
 180. Fatih

  Tam 5 gündür kargom ptt kayseri şubesinde bekliyor. Dağıtıma çıkarmıyorlar. Arıyorum açanda yok. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 181. Hasan

  3 tane numara var hiç birinede bakan yok

  Yorum Yap
 182. Duygu

  Gün içerisinde 76 kere aradım çaldığı halde bakılmıyor.

  Yorum Yap
 183. Mahmut DURAN

  telefonu açan yok üç numarayıda aradım.

  Yorum Yap
 184. Sevilay YİĞİT

  Arıyorum açan yok Allah sizi bildiği gibi yapsın birde maaş alıyorsunuz

  Yorum Yap
 185. Tunahan

  Kargoyu başkasına teslim etmek ne demek abi ya. Cidden Türkiye’de bu kargolara yüklü cezalar gelmeli.

  Yorum Yap
 186. Mehmet Koç

  Ben bu kadar rezil bir yer daha görmedim. Kıbrıstan 6 gün önce gelen kargom halâ Dağıtıma çıkmadı. Telefonları açan 1 Allah ın kulu yok.

  Yorum Yap
 187. Gürbüz GÜNEŞ

  Kayseri melikgazi kargo işleme ve dağıtım merkezi telefona kimse bakmıyor. Sürekli arıyorum açan yok. Kargom nerde bir cevap veren bile olmuyor?.

  Yorum Yap
 188. Fatih

  Allah ptt kargonun eline düşürmesin 1 buçuk aydır kargo bekliyorum

  Yorum Yap
 189. mehmet y

  kayseri kargo işleme ve dağıtım merkezi telefona kimse bakmıyor. günde 50 defa arıyorum açan yok. Kargom nerde bir cevap veren bile olmuyor?

  Yorum Yap
 190. songül çifçi

  hala ürünüm teslim edilmedi. 1 ay oldu 1 ay Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 191. Mehmet ali

  Kaç gündür kargom gelmedi kayseri melikgazi ptt şubesini arıyorum telefonları açan bile yok sizin aldığınız para haram kargom hala gelmedi yapamıyorsanız yapmayın kargo isini sizden daha iyi şirketler var devlet size birde maaş veriyor ben hakkimi helal etmiyorum sizlere sizleri cimere şikayet edeceğim

  Yorum Yap
 192. hasan

  İstanbuldan Kayseriye 1 günde gelen kargo 3 gündür kayseride bekliyor dağıtıma da çıkarmıyorlar. Telefona da bakmıyorlar. Neyi bekliyorsunuz acaba? İnsanları mağdur etmekten başka bir iş yapmıyorsunuz

  Yorum Yap
 193. nihal

  3 gündür dağıtım merkezinde zimmet alındı olarak görünüyor. Dağıtıma çıkmıyor.. bari bir bilgilendirme yapılsa

  Yorum Yap
 194. Elif Nur polat

  Yazıklar olsun artık bu şirkete 2 günde antalyadan melikgaziye gelen kargo 9 günden beri elime gelmiyor23 sefer aradım ama açmıyorlar bu nasıl bir iş caliyo telefonla ama bakan yok bugünde elime ulaşmazsa şikâyet edicem artık ya

  Yorum Yap
 195. Aslı

  7 aralık 3:42 de zimmet edilen kargom hala melikgazi şubesinde görünüyor içinde mama var ve aciliyeti var. Kaç gündür evden çıkmıyorum

  Yorum Yap
 196. çiğdem

  3 gündür merkezden şubeye aktarılmasını bekliyorum kargomun ve aradığımda açmıyorlar. Bütün gün ne boş işlerle uğraşıyorsunuz acaba?

  Yorum Yap
 197. Ender

  15 kasımda kurye araca yüklüyor. bugün 19 kasım hala araçta geziyor yazıklar olsun aldığınız maaşa

  Yorum Yap
 198. ezgi

  her zaman her kargodan gelen ürünlerimde sıkıntı yaşamıyorum, güya adres eksikliği nedeniyle ürünlerim bana sorulmadan mesaj bile gelmeden iade ediliyor. ve telefonları açmıyorlar bile. insan oynatıyorlar. sadece oturup maaş alıp helalmi oluyor sanıyorsunuz aşağıdaki arkadaşında dediği gibi.

  Yorum Yap
 199. Arı

  20 günde çinden gelen kargo 1 haftadır teslim edilemedi telefonlara bakan hiç yok

  Yorum Yap
 200. Kadir

  Ne şaçma iş ben yurt dışından sipariş verdim istanbul dan tokat a geleceği yerden kayseri’ye yollamışlar umarım en kısa zamanda kargom elime ulaşır.

  Yorum Yap
 201. Salman ÖZSÖĞÜT

  İstanbul’dan Kayseri’ye 1 gün de ulaşan kargo. Kayseri içinde 1 haftada dağıtılamıyor. yetkililer duyun sesimizi. Genel müdürlüğe de şikayet edeceğim. İnsanla dalga mı geçiyorlar ne?

  Yorum Yap
 202. Melike

  Ne biçim bir iş ne biçim bir kargo şirketi anlamıyorum ki. Kayseri içindeki bir kargoyu evlere ulaştırmakta ne gibi bir güçlük çekilebilir ki ya. Bir daha asla sizinle çalışmayacağım. Bu kesinlikle sondu.

  Yorum Yap
 203. Sevgi

  1 haftadan uzun süredir kargom hala elimde değil, eve uğramadan evde yok deniyor, teslim edildi denmesine rağmen kargo henüz elimde değil, bi çözüm bulunmalı.

  Yorum Yap
 204. Yasemin

  İşinizi düzgün yapmıyorsunuz kargolar zamanda gelmiyor Allah sizi bildiği gibi yapsın!

  Yorum Yap
 205. Mustafa hastoprakçılar

  Bir haftayı geçti hala gelmedi posta dağıtımcılar işini düzgün yapmıyor herkes kapıda bekliyor posta dağıtımcıları yakalayan evraklarını anca bu şekilde alıyor

  Yorum Yap
 206. Berna

  Sıfır kalite sıfır hizmet. Bir kargoyu 10 gündür teslim edemiyorsanız o işi hiç yapmayın. Bir de dün arayınca yarın dağıtıma çıkacak diyip bugün olunca kesin olarak demedim bir ihtimal dedim diyecek kadar pişkinsiniz.

  Yorum Yap
 207. Cem

  YUSUF OZTURK tarafindan adiniza, KP02347729835 barkod nolu gonderi kabul edilmistir. ptt gov tr adresinden gonderinin durumunu takip edebilirsiniz. PTT AS B001

  Yorum Yap
 208. Berna

  1 haftadır kargo bekliyorum. 5 gündür Kayseri içindeki kargoyu getiremediniz üstelik arayınca yardımcı olmuyorsunuz kendi verdiğiniz barkod hatalı diyorsunuz. Harika hizmet

  Yorum Yap
 209. Asude

  Ya 6 gün oldu insafsızlar ağaç olduk beklemekten şubeyi arıyorum açan yok! Rezilsiniz!!!

  Yorum Yap
 210. Banu

  Rezaletsiniz gerçekten, telefonla aradığımızda ulaşamayacaksak neden telefon numarası koyuyorsunuz? Evde yok diye etiketi yapıştırıp gidiyorsunuz. İşinizi doğru düzgün yapamayacaksınız bu işi de yapmayacaksınız. Bu kadar basit.

  Yorum Yap
 211. Mustafa

  Yorumları okuduğum kadarıyla adresi ve kişiyi bulmakta pek ısrarcı değiller, 7 katlı binanın son katındayım binanın asansörü bozuk 3 saattir bekliyorum balkonda bir kaç bisikletli ptt geçti ama durmadı inip yakalayamadım binaya çıkmazlarsa ne yapacam?

  Yorum Yap
  1. İlker

   Valla bana gelmediler şuanda largomu geri götürdüler antalya ya ve şubeye gidince yarın getirilir dendi.

   Yorum Yap
 212. Hayrullah

  PTT Kargo tam bir rezillik Özellikle Kayseri Melikgazi 1 boyunca bişlem yapmadan kargomu beklettiler dahada ne kadar bekler bilemem bir PTT ile birşey göndermem getirtremrm

  Yorum Yap
 213. Tuğrul Ansız

  Adrese gelmeden evde yok diyerek kargo gelmiyor.

  Yorum Yap
  1. Zarif Ustaoğlu

   Tek kelimeyle rezalet İstanbul’dan gelmesi 1 gün kayserinin içinde teslim edilmesi 3. gün gelmedi. Ben bu kadar yavaş çalışan ve işleri boş vermiş firma görmedim.

   Yorum Yap